Chatham Financial sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Chatham Financial sp. z o.o.

admin 2015-07-02 11:57:19
Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie Chatham Financial sp. z o.o., to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.
waznezebyhajssiezgadzal 2016-02-15 21:56:45
na db admina to szukaja i szukaja, pewnie trza być szalenie utalentowana jednostka aby dostac te 5 tys, wymieniajac wczesniej mejle po angielsku (bo przeciez korpo i nie mozna wyjsc poza schemat) z dominika dutkiewicz.
hghdf 2016-03-30 22:24:07
Ty chyba kpisz. 5000 dla administratora DB z takimi bazami jakie mają to dużo? Jakby stawka była w EURO to by było dużo, ale w PLN to dobrego admina od baz SQL Server za 5 tyś. to nie znajdziesz. Na chyba że pół albo ćwierć etatu.
Dotlinkers 2016-09-13 13:18:34
Jahot, jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, odezwij się do mnie na priv kamil małpa dotlinkers kropka pl. Opowiem Ci o nim trochę więcej :)
Pozdrawiam
artur 2016-09-13 13:42:13
Sporo słyszałem na temat Chatham Financial sp. z o.o. - podobno bardzo dobra firma. Słyszałem, że jest dobrze zorganizowana. Ktoś to potwierdzi? Faktycznie oferty pracy są dość obiecujące. Ja jeśli się zdecyduję, to będę aplikował na stanowisko Devops Engineer
Borys 2016-11-10 16:33:44
właśnie dostałam odp. że nie przechodzę nawet do 1 etapu rozmowy, chociaż z wszystkich cv jakie wysłałam w ciągu ostatnich kilku mc, ta oferta pracy naprawdę najlepiej pasowała to oferowanego stanowiska. Na tej podstawie zastanawiam się, czym kierują sie przy rekturacji, bo doświadczeniem zawodowym i kompetencjami chyba nie bardzo..
akakaka 2016-11-10 17:02:51
Nawiązując do posta Borysa, mam takie samo wrażenie - to łowienie talentów w ich przypadku polega raczej na robieniu finansistów z biologów, historyków i wszelkiej maści absolwentów "niszowych" kierunków. Ciężko mi sobie zatem wyobrazić, aby firma ta różniła się czymkolwiek od standartowych krakowskich outsorców (a tym się przecież ma najbardziej wyróżniać), gdzie do pracy można przyuczyć każdego (jeden z ich pracowników jest z np. z wykształcenia biologiem, a przed dołączeniem do firmy pracował przez 7 mc jako kupiec (Linkedin).
Zostaw swoją opinię o Chatham Financial sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chatham Financial sp. z o.o.