Opinie o Piwnice Win Importowanych Vinfort Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piwnice Win Importowanych Vinfort Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Piwnice Win Importowanych Vinfort Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piwnice Win Importowanych Vinfort Sp. z o.o. w Kraków

Maciek Nowy wpis

Co się dzieje aktualnie z ta firma? Działa na rynku?

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Piwnice Win Importowanych VINFORT na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Kraków i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Mariusz Nowy wpis

Czy ktoś wie czy ta firma w ogóle jeszcze istnieje? Strony internetowej Vinfort już nie ma! Ostatnie wpisy na tym forum pochodzą z 2011 roku! Dodzwonić się do nich nie sposób!

Wiele przykrosci i rozczarowan. PH traktuje sie jak smieci. Pracowalem tam kilka lat temu. Pod pretekstem zebrania sciagaja do firmy i zwalniaja ludzi, bez uprzedzenia. Czlowiek jedzie swiat drogi po czym na miejscu kaza mu zstawic dokumenty klucze i telefon bez mozliwosci wczesniejszego powiadomienia rodziny o zaistnialej sytuacji. Pod grozba niewyplacenia calości wynagrodzenia - ktore wynosilo o zgrozo! najnizsza krajowa- zmuszaja do podpisania wnioskow urlopowych z data wstecz, aby nie wyplacac ekwiwalentu za urlop. Na pytanie kto oplaci koszt powrotu do domu- pociagiem, tekst: nie jest juz pan pracownikiem naszej firmy.Absolutna zenada. Gdybym byl o te kilka lat bogatszy o doswiadczenia z takimi kretaczami z miejsca zadzwonilbym wtedy do Panstwowej Inspekcji Pracy. Absolutne dno. W dodatku produkt poza jednym, rozpoznawalnym w rynku- BETONOWY. Zero wsparcia ze strony firmy, wykonanie planu sprzedazy graniczy z cudem o ile wogole zostal ustalony z gory bo zdarzalo sie i tak ,ze plan rosl wraz ze wzrostem sprzedazy. Sprzedaz niejednokrotnie byla zanizana mimo mojej osobistej weryfikacji tego co bylo zamawiane u klienta tylko po to zeby nie placic premi. Pamietam jeszcze taka przystojna sekretarke ktora tam kiedys pracowala- przerost formy nad trescia:) Panie prezesie to nie Afryka mamy KODEKS PRACYi firme Vinfort tez on dotyczy.

He he he śmieszne. Firma beznadziejna,oszuści którzy obiecują wysokie zarobki i premie a w rzeczywistości PH którzy robią wysokie plany nie otrzymują nic. Właściciel uznaje iż jego produkty same się sprzedają a praca w firmie Vinfort to zaszczyt i powinno się pracować za free, Przedstawicieli traktuje jak śmieci i non stop powtarza że go okradają a tak naprawdę nie widzi iż najbliższe osoby w jego otoczeniu czyli (usunięte przez administratora) najwięcej go oszukują rozdając za darmo za jego plecami towar. (usunięte przez administratora) który szuka na każdego Przedstawiciela haka by zatuszować swoje machloje. Właściciel cieszy się z obrotu a tak naprawdę nie widzi ile towaru wyjeżdża z firmy bez faktury a nawet wz-tki. (usunięte przez administratora) wredna osoba która tylko przez telefon potrafi być Aniołkiem wspiera tylko swoich klientów którym daje więcej gratisów niż zamawianego towaru na fakture. Pracowałam w tej firmie parę miesięcy i to co przeżyłam nie da się opisać, (usunięte przez administratora) w Krakowie odradzam !!!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Piwnice Win Importowanych Vinfort Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Bardzo dobry, potencjalny pracodawca; miła atmosfera ; wysoka kultura.

Zostaw merytoryczną opinię o Piwnice Win Importowanych Vinfort Sp. z o.o. - Kraków

Piwnice Win Importowanych Vinfort Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.

Piwnice Win Importowanych Vinfort Sp. z o.o.