Piwnice Win Importowanych VINFORT

Kraków

Opinie o Piwnice Win Importowanych VINFORT

anonim 2010-11-10 19:53:57
Bardzo dobry, potencjalny pracodawca; miła atmosfera ; wysoka kultura.
Pracownik 2011-03-06 19:54:23
He he he śmieszne. Firma beznadziejna,oszuści którzy obiecują wysokie zarobki i premie a w rzeczywistości PH którzy robią wysokie plany nie otrzymują nic. Właściciel uznaje iż jego produkty same się sprzedają a praca w firmie Vinfort to zaszczyt i powinno się pracować za free, Przedstawicieli traktuje jak śmieci i non stop powtarza że go okradają a tak naprawdę nie widzi iż najbliższe osoby w jego otoczeniu czyli ( usunięte przez administratora ) najwięcej go oszukują rozdając za darmo za jego plecami towar. ( usunięte przez administratora ) który szuka na każdego Przedstawiciela haka by zatuszować swoje machloje. Właściciel cieszy się z obrotu a tak naprawdę nie widzi ile towaru wyjeżdża z firmy bez faktury a nawet wz-tki. ( usunięte przez administratora ) wredna osoba która tylko przez telefon potrafi być Aniołkiem wspiera tylko swoich klientów którym daje więcej gratisów niż zamawianego towaru na fakture. Pracowałam w tej firmie parę miesięcy i to co przeżyłam nie da się opisać, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Krakowie odradzam !!!!!
anonim 2011-09-29 13:08:15
Wiele przykrosci i rozczarowan. PH traktuje sie jak smieci. Pracowalem tam kilka lat temu. Pod pretekstem zebrania sciagaja do firmy i zwalniaja ludzi, bez uprzedzenia. Czlowiek jedzie swiat drogi po czym na miejscu kaza mu zstawic dokumenty klucze i telefon bez mozliwosci wczesniejszego powiadomienia rodziny o zaistnialej sytuacji. Pod grozba niewyplacenia calości wynagrodzenia - ktore wynosilo o zgrozo! najnizsza krajowa- zmuszaja do podpisania wnioskow urlopowych z data wstecz, aby nie wyplacac ekwiwalentu za urlop. Na pytanie kto oplaci koszt powrotu do domu- pociagiem, tekst: nie jest juz pan pracownikiem naszej firmy.Absolutna zenada. Gdybym byl o te kilka lat bogatszy o doswiadczenia z takimi kretaczami z miejsca zadzwonilbym wtedy do Panstwowej Inspekcji Pracy. Absolutne dno. W dodatku produkt poza jednym, rozpoznawalnym w rynku- BETONOWY. Zero wsparcia ze strony firmy, wykonanie planu sprzedazy graniczy z cudem o ile wogole zostal ustalony z gory bo zdarzalo sie i tak ,ze plan rosl wraz ze wzrostem sprzedazy. Sprzedaz niejednokrotnie byla zanizana mimo mojej osobistej weryfikacji tego co bylo zamawiane u klienta tylko po to zeby nie placic premi. Pamietam jeszcze taka przystojna sekretarke ktora tam kiedys pracowala- przerost formy nad trescia:) Panie prezesie to nie Afryka mamy KODEKS PRACYi firme Vinfort tez on dotyczy.
Zostaw swoją opinię o Piwnice Win Importowanych VINFORT - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piwnice Win Importowanych VINFORT