logo HUMAN CENTER

HUMAN CENTER

Łódź

Opinie o HUMAN CENTER

zet 2012-08-08 00:34:57
Prosze was one w tym biurze same nie wiedza co robia i maja wszystko w nosie. Dali mnie na piekarnie robota luzna w sumie nudana ale cos ie spodziewac za( usunięte przez administratora ) Praca dobra na poczekaniu na miesiac max 2.
HRC 2013-01-15 11:48:24
Ja tez zle oceniam ta agencje pracy a dla czego bo jak wystawiaja ogloszenie i szukaja ludzi to nie odbieraja telefonu a jak sie osobiscie przejechalem to pani odp mi ze nie odbiera tellefonu ma ma dosyc powtarzania tego samego to jesli jeje sie robic nie chce tylko plotkowac kolezankami to niech sie zwolni agencja jedna gorszych lodz
isaac 2013-02-04 15:20:20
Ta firma to nie porozumienie,odradzam,umowe jak tam proponuje żenada,pani zaproponowała mi prace od poniedziałku do piątku po czym okazało się za praca jest dorywcza,umowy zerwać nie mogę gdyż obciążaja zleceniobiorcę kosztami do 1500zł,omijać szerokim łukiem.
pracownik 2013-02-10 13:32:42
Ta firma podpisuje chyba umowy po to aby czerpać pieniądze z samych zawartych umów.Pracy to raczej żadnej z tego nie ma.Obiecują system.prac.od pon. do pt. Stawka 6 zł na rękę a tu nic.Zarejestrowana jestem od 1 lutego a w pracy byłam tylko raz.Obwarują się przepisami,wysokie kary 1600 zł za zerwanie umowy.A odstąpić można dopiero po 14 dniach.Odradzam każdemu!Strata czas i nerwów!
pracownik 2013-02-10 13:36:50
pracownik - 2013-02-10 13:32:42

Sorki za błąd kary w wysokość 1500 a nie jak wcześniej napisałam 1600
pracownik 2013-02-14 18:00:57
100zł w tą czy w tą;p a wypowiedzenie trwa 16 dni,mniejsza o to omijać!!!!!!!!!...
Anonim 2013-07-04 03:03:19
Ludzie praca jak praca to, że nie umiecie się dogadać z nimi to już wasz problem.
Jestem zadowolony z tej firmy przyjechałam do nich i parę godzin później już pracowałem.
Żadnych problemów, miła kadra.
Nie mówią ci od razu po przyjściu do pracy, że musisz umieć wszystko mówią, że mam czas na to dopiero co przyszedłem.
Co do płacy nie jest duża ale gdzie dostaniecie więcej.
Jeśli chodzi o telefon. Telefon to nie wszystko to, że zadzwonisz to już twój w kład w pracę, że masz lenia by przyjechać a nie tylko chcesz wszystko przez telefon, żeby na twój przyjazd czekała umowa.
NIE ROZUMIEM WAS. Moja ciotka zarabia troszkę więcej niż ja na stała umowę a dużo lat pracuje w obecnej firmie. Gdzie w Polsce dostaniesz 10 zł/g. Życzę takim powodzenia.
To, że przetwarzają twoje dane osobowe masz napisane na dole umowy. Nauczcie się czytać ludzie. NIE JA NIE JESTEM JAKIMŚ PRACOWNIKIEM HUMAN CENTER KTÓRY ROBI IM POZYTYWNĄ OPINIĘ.
dobosz 2013-08-02 11:44:24
hej, a ten pośrednik pracy informuje do jakiej firmy do pracy zostanie pracownik przydzielony? i jaka u nich jest stawka za godzinę pracy?
izabella 2013-09-25 21:26:15
dobra, mam hipotetyczną sytuację, po przeczytaniu komentów powyżej - jeśli chcę zmienić jakikolwiek zapis w umowie - jestem od razu spalona w human center??
Kasia 2013-10-29 11:26:51
Umowa rozwiązana 5 lipca. Do dnia dzisiejszego nie wypłacone pieniądze za grafik. Mówi samo za siebie
Euphoria 2013-11-29 12:55:33
Pracuje dla tej agencji i nie moge nic zlego powiedziec wyplaty na czas bez zadnych pomylek za kazdym razem kiedy dzwonie do nich zawsze mila telefoniczna obluga klienta...
trolololo 2013-11-29 15:32:43
"Jestem zadowolony z tej firmy przyjechałam do nich i parę godzin później już pracowałem"

w jednym zdaniu dwukrotnie zmieniona płeć, on potem ona i znów on. A obok E nie jest i nie jest to literówka. Więc albo osoba podszywająca się albo ktoś z jawnymi zaburzeniami osobowości w stopniu ciężkim.
puma 2014-01-29 18:25:18
podpisałam umowe z firma humancenter, po tygodniu nikt nawet nie poinformował czy mam isc do pracy,wiec ja zaczełam wydzwaniac,co sie okazało pani siedziaca na telefonie powiedziała ze nic nie wie na ten temat, kiedy zacznie sie praca,i mowi ze w trakcie jak sie cos poszykuje innego to przyjac oferte. to na huk podpisujecie z ludzmi umowe zlecenie,skoro nie zamierzacie wziac ludzi do pracy.jaki cel jest podpisania umowy? jakie sa korzysci dla was? czy ktos wie, na ten temat????
Kima 2014-03-10 22:55:53
Hehe, i co puma poszedłeś w końcu do pracy? Ciekawy temat swoją drogą - podpisujesz umowę i nie ma roboty. Raj na ziemi ;)
grzegorz 2014-03-12 23:53:52
Zaintrygowaliście mnie tymi podejrzeniami co do prawdziwości opinii, może ktoś napisać jak aktualnie to wygląda w human center, warto pracować?
rodan 2014-03-19 15:18:15
ta sytuacja z umowami brzmi co najmniej idiotycznie. Gdyby była jakaś podstawa to w sumie praca idealna, ale podstawy w tym przypadku pewnie brak
Mlody 2014-04-08 09:43:08
Praca jako pracownik odziezowy wydaje sie fajna. Rozmowa piekna, na nastepny dzień idziemy do pracy. I tu wszystko sie zaczyna, kierownik bluzni,nie wie ze agencja kogos znow wysyla. Wkońcu przychodzi szkolenie (tzw. przejscie po hali i opowiadanie)i idziemy na magazyn. Przyjezdza tir i mamy go rozladowac (1200 paczek po srednio 30kg). W 2 osoby i mamy na to 6 godzin. Praca dla osob naprawde karygodnych szukajacych pracy bo ja jako mloda osoba majaca zaledwie 20 lat (fakt faktem cwicze na siłowni a nie jestem jakims chudym placzkiem) to nie polecam.
lukas 2014-04-12 17:25:38
Cos mi się wydaje, że jednak Mlody przesadzasz, bo to wychodzi 100 paczek na godzine, czyli 10 paczek na 6 minut, niby do zrobienia, ale pewnie jest ich mniej.
matematyk 2014-05-19 18:17:31
To ile jest tych paczek? @Mlody pisze, że 1200 na 6h, a @lukas że 100 na godzine. Ktoś odpowie precyzyjnie? :)
Anonim 2014-07-09 10:16:51
(usunięte przez administratora) To jest firma która zatrudnia sobie ludzi jako zapas. Jak by nagle do jakieś firmy im zabrakło ludzi. 30 czerwca poszłam na rozmowę i dostałam od razu umowę co mnie zdziwiło ale byłam bardzo podekscytowana, ponieważ jestem młodą osoba szukającą pracy. Pani powiedziała ze do środy ktoś się ze mną skontaktuje i powie kiedy mam przyjść do pracy. Nie dzwonili. Napisałam e-maila. Zadzwonili i powiedzieli ze nie maja jeszcze aneksu i nie wiedza kiedy mam przyjść do pracy ale do końca tygodnia na pewno otrzymam taki telefon. Dzisiaj minął tydzień od tamtego telefonu. Postanowiłam znowu napisać e-mail.(bo nie domyślą się by zadzwonić.. zadzwonili owszem ,z informacja ze zostało wstrzymane i narazie nie ma pracy dla mnie. I tu nasuwa się pytanie to po co oni to robią korzystają z tego ze inny człowiek cierpi i czeka na telefon o pracy jak na zbawienie. Naprawdę nie polecam. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ. ICH NIE INTERESUJE NASZE DOBRO.
katiusza_27 2014-07-09 13:46:13
dzięki za tę opinię, ale gdzieś trzeba pracować. Ja jestem z Buska Zdroju, uwierz nawet w Kielcach jest słabo z pracą. widze wogłoszeniu na sprzedawce "mile widziane osoby nie uczące się" - mam nadzieje, ze chodzilo im o absolwentów, bo jestem po anglistyce
Szczuuuu 2014-07-31 15:18:46
Firma krzak. Wystrzegajcie się jak ognia !!! To było kilka lat temu, ale miałem wątpliwą przyjemność pracować przez tą pseudo firmę.
Kontakt ze strony pracodawcy - śmieszne, ale... oni puszczają strzałkę, żeby do nich oddzwonić ;)))) Kolejne. Klauzula o karze za zerwanie krzakowej umowy 1500 zł, kiedyś było 1000. Straszą komornikiem. Przysyłają listy.
POWIEM JEDNO. WYSTRZEGAJCIE SIĘ JAK OGNIA !!!
borys 2014-08-21 14:50:31
Ja się poddaję....piszę pracę z socjologii na temat haterskich wpisów i ich wpływu na opinię publiczną. I co widze ...im więcej negatywów tym firma lepiej funkcjonuje. H.C w tej chwili zatrudnia przeszło pół tysiaca osób . Jest to jeden z największych pracodawców w woj.łódzkim.
kajtek 2014-09-09 15:46:42
nowe oferty się teraz pojawiły! na magazynie odzieżowym i to w dodatku stała praca, piszą, że polega na: * metkowaniu, * kompletowaniu zamówień, * sortowaniu oraz pakowaniu odzieży * etykietowaniu, * kontroli jakości czyli wszystko to co, przeciętny Kowalski potrafi, nie ma w tym wiekszej filozofii, a i zarobić mozna zawsze :)
Żabka 2014-12-10 15:10:11
Czy ktoś podpisał umowę z agencją pracy Human Center do Textil Market w Kutnie? Ja podpisaław w piątek, a w ten poniedziałek miałam dostać telefon kiedy zaczynam.Telefonu nie było, więc we wtorek sama do nich zadzwoniłam. Pani mi powiedziała, że to ustali i oddzwoni,ale nie oddzwoniła. Byłam dziś w Textil Market zapytać pani kierownik sklepu, czy coś wie i dowiedziałam się, że agencja się ze sklepem nie kontaktuje tylko z nami i dowiedziałam się,że już kogoś im wysłali. Pytam się po co agencja robi ludziom nadzieję na pracę?Ludzie też coś czują. Bardzo potrzebuję pracy. Ucieszyłam się coś wreszcie znalazłam, a okazało się, że to lipa.Jak można tak postępować z ludźmi?
awek 2014-12-13 17:28:09
a jak zatrudniaja w tej firmie? na jakiej zasadzie ludzie sa przyjmowani do pracy? w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania? jakie kompetencje wymaga pracodawca od przyszłego pracownika czy istnieją szanse rozwoju? jaka jest atmosfera w tej firmie byłbym bardzo wdzieczny za odpowedz dziekuje.
giuseppe 2015-01-07 23:57:49
Boże tak wiele pytań... Ja skończyłbym na jednym , ale za to myślę , że na najważniejszym dla nowego pracownika. Wiem , że wszyscy myślą teraz o wynagrodzeniu ale to agencja pracy więc wiadomo , że jest różne w zależności od oferty. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w Human Center ? to jest dla mnie istotne
ania 2015-01-14 10:16:54
Witam. Jakiś czas temu byłam na rekrutacji w jednym ze sklepów gdzie HC przeprowadzało rekrutację. Facet który przeprowadzał rekrutacje po wstepnej rozmowie ze mną poprosił o wypełnienie kwestionariusza i w konsekwencji podpisanie umowy.W trakcie wypełniania dokumentów słyszałam dosyć głośną dyskusję między rekruterem a kierowniczka sklepu co do moich kwalifikacji. Rekruter twierdził ,że jestem dobrą kandydatką i na pewno na tym stanowisku sie sprawdzę.Kierowniczka sklepu twierdziła ,że ona ma inną kandydatkę i ta na pewno będzie lepsza. Podpisałam umowę i przyznam się szczerze ,że przez jakiś czas nie było telefonów do mnie od kiedy mam zacząć pracę. Po trzech tygodniach zadzwonili do mnie z biura HC i powiedzieli kiedy mam iść do pracy. Dostałam te pracę i nadal pracuję. Jak się później dowiedziałam od dziewczyn ze sklepu ,że przez trzy tygodnie pracowała tu znajoma kierowniczki bo ona uparła się ,że żadnej innej osoby w tym sklepie w którym ona jest kierownikiem nie chce.Znajoma kierowniczki do pracy przychodziła jak chciała i robiła co chciała. Kierowniczka podjęła decyzje o jej zwolnieniu. Na jej miejsce przyszłam ja. Dlatego nie mam pretensji do rekruterów z agencji , bo wiem że czesto mają związane ręce. Pracowałam już w wielu sklepach i wiem jak to wygląda. Z wiadomych przyczyn nie podaję adresu sklepu
fiber 2015-01-30 18:54:04
No nie brzmi to zbyt dobrze, zwłaszcza, że podpisałas już umowe, a przetrzymali Cie bez pracy całe trzy tygodnie, to spory okres. Dziwi mnie w ogóle jak to mogło być możliwe, bo przecież chyba na umowie musi być jasno okreslony termin rozpoczęcia zatrudnienia. Dobrze, ze jednak Twoje kwalifikacje w końcu wygrały z kolesiostwem.
denis 2015-02-16 10:06:05
Pracowałem jakis czas w Agencji jako rekruter. Pamietajcie że Agencje sa tylko pośrednikiem w pracy. Wielokrotnie zdarzało mi sie do firmy X zrekrutowac naprawde fajnych pracowników , którzy mieli zaczac prace po praktycznie trzech dniach od rekrutacji. Dzień po rekrutacji dostaje telefon od firmy X ,że oni jednak rezygnują z osób zrekrutowanych ,bo spadła im produkcja albo transport sie opóźnił. Przez dwie godziny siedziałem i nie wiedziałem co ze soba zrobić. Było mi strasznie wstyd i nie wiedziałem co tym ludziom powiedzieć. Cała moja tygodniowa praca poszła na marne. Nie było wyjścia musiałem do tych ludzi zadzwonić ,że niestety z pracy nic nie wyjdzie.Posypały sie gromy pod moim adresem , rozumiem to i było mi strasznie głupio. Oczywiście rozwiązywanie umów itp. Masakra... Za dwa tygodnie zwróciła sie do mnie firma X ,że znowu mamy przeprowadzić rekrutację na tych samych warunkach co poprzednio!!!! Tak wyglada ta robota , agencje to tylko pośrednicy. I nie maja prawie nic do powiedzenia.
edward 2015-02-18 03:50:35
To raczej każdy powinien sobie zdawac sprawe, że to nie ejst zawsze wina agencji, ale czasem klient agencji nawali i sie wycofa w ostatnim momencie. Pytanie jak wtedy właśnie zachowuje się human center? Co powiedzieliście w takiej sytuacji tym ludziom? Może jest opcja wpisania na jakąs liste pierwszeństwa i znalezienia pracy u innego - sprawdzonego klienta?
mądrala 2015-03-03 22:41:14
Witam. Jak Wam podobają się Pity-11 za 2014 rok? Konkretnie chodzi mi o opłacone przez agencję HumanCenter składki na ubezpieczenie społeczne. W moim przypadku to jest niecałe 1 zł za miesiąc. Ciekawe jak wysoką emeryturkę z tych składek da się naliczyć? może na waciki wystarczy...
radek 2015-03-05 22:04:59
@mądrala, a na jakiej umowie pracujesz dokładnie, bo to tez ma czasem znaczenie? Ciesz się, że dostałeś PIT na czas i możesz się rozliczyć, bo w innych agencjach to czasami problem. W ogóle jakie prace wykonujecie dla Human center? Umowy macie podpisywane z ich klientami, czy z sama agencją rekrutacyjną?
mądrala 2015-03-06 23:01:53
Ja miałam podpisaną z agencją a pracowałam w jednej z sieciówek odzieżowych. Firma w której pracowałam przekazała swoich pracowników agencji dokonując przy tym oszustwa, bo tak to chyba trzeba nazwać, na szkodę swoich pracowników. A firmy no cóż zyskują i to nie mało. Agencje płacą mniej niż najniższa płaca a na dodatek oszukują Cię na składkach oczywiście za zgodą naszych szanownych ustawodawców dbających a jakże o interesy swoich wyborców.
Kurka 2015-07-15 16:56:36
Nie będę oryginalny jak powiem, że kasa we współpracy z agencją będzie o wiele wiele słabsza niż się wszystkim dookoła wydaje. Nie trafiłem jeszcze na takiego pośrednika, który dawałby więcej jak 90% pensji nominalnej. Może human center jest w tym lepszy,ale aż boję się próbować i eksperymentować bo kasy potrzebuję na już.
pracownik 2015-07-20 13:32:35
fajna ta pani w biurze :D
Eryk 2015-08-15 00:25:27
@Kurka a to nie jest trochę tak, że agencja jako pośrednik pobiera opłatę od firmy/pracodawcy. Wydaje mi się, że agencja jest jednak zatrudniana przez konkretną firmę więc to oni powinni im płacić, a nie wybrani pracownicy. Może się mylę, nie mam pewności niestety żadnej w tym temacie. Ktoś mnie oświeci jak to jest.
marek 2015-11-10 14:27:34
wisi u nich teraz jakieś ogłoszenie jako Sprzedawca do sklepu odzieżowego, tylko nie podali konkretnej stawki co mnie martwi. wydaje mi się, że spokojnie można się zatrudnic też na kawałek etatu, to znaczy w niepełny wymiarze godzin, bo też jest możliwośc dopasowania tego grafiku do preferencji własnych.
=figa 2015-11-12 17:32:05
@marek z tego co wiem to chca zatrudnienia na 3/4 etatu do sklepu odziezowego i oferuja umowe zlecenie
tre 2015-11-14 21:54:09
@marek a pamiętasz może jakiej miejscowości dotyczy ta praca o której piszesz czy może w Garwolinie..
bastz 2015-11-17 01:37:59
Jak patrzyłem to szukają osób do takich miast jak Garwolin, Świnoujście, Gdynia i Kamień Pomorski, trzeba dobrze poszukać.
zielony 2015-12-18 18:57:23
WYZYSKIWACZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stawka godz. 6,75
Dark 2015-12-18 23:16:24
Powiem szczerze, że jak na Świnoujście, to oferta na osobę sprzedającą w sklepie wygląda całkiem ciekawie. W miastach gdzie nie ma zbyt wiele pracy, takie oferty się docenia.
niepolecam 2015-12-26 15:50:20
Tragiczna firma! Wyzyskują ludzi i oszukują na składkach ZUS! Pracuje tam (biuro) tylko rodzina właściciela, bo nikt inny nie daje rady wytrzymać dłużej niż pół roku. NIE POLECAM
eeee 2015-12-30 15:24:57
teraz widze ze rekrutacja u nich w firmie Human Center nadal trwa i to w kilku miejscach w Polsce, na przyklad na sprzzedawce w Łodzi czy w Kudowej Zdroj
igek 2016-03-15 18:17:55
eeee, no nawet teraz poszukują sprzedawców do sklepu odzieżowego. Fakt, że zbyt wiele nie wymagają, starczy wykształcenie srednie, ale zarobek to najcześciej minimalna krajowa.
pilar 2016-03-17 18:42:50
igek, nie jest to zbyt pocieszające, ale mam wrażenie, że osoby nie mające zbyt wielkich perspektyw spokojnie się tutaj mogą zaczepić. Podobno startuje się z umowy zlecenie.
jarek 2016-03-19 21:55:55
perspektywy nie zależą od wykształcenia, ale od chęci. A jak dla mnie praca w sklepie odzieżowym jako sprzedawca to dobra szansa na awans z czasem :) :)
predisp 2016-03-22 16:21:32
oczywiście, czasem całkiem szybko można aplikować np. na kierownika sklepu, tylko oczywiście trzeba być dobrze zaznajomionym w branży oraz mieć dobre miesięczne wyniki
rama 2016-05-18 22:19:51
jak dla mnie pracownik produkcji ciastowy to spoko oferta. Nawet 10zł w dzień i 12 zł w nocy i to netto oczywiście. Mają szkolenia i przyuczają do stanowiska. A nie wiesz @true jak atmosfera w pracy? Jacyś fajni ludzie?
Zostaw swoją opinię o HUMAN CENTER - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HUMAN CENTER