NO LIMITS POLSKA S.C. JAROCŁAW WIECHOWSKI, JAROSŁAW WOLNIAK

Toruń

Opinie o NO LIMITS POLSKA S.C. JAROCŁAW WIECHOWSKI, JAROSŁAW WOLNIAK

admin 2015-07-02 08:17:19
Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy NO LIMITS POLSKA S.C. JAROCŁAW WIECHOWSKI, JAROSŁAW WOLNIAK, które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!
Głupia byłam 2016-01-20 11:44:33
"Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem."- ten cytat omija szerokim łukiem No Limits.
Agata 2016-04-14 10:08:11
Zdecydowanie odradzam! Brak komfortu pracy, niepewna praca (w każdej chwili Twój szef może Cie zwolnić). Atmosfera słaba, bardzo napięta i duży chaos w zarządzaniu firmą! Wszędzie kamery i "inwigilacja pracownika". Zdecydowanie radze omijać!
Baron88 2016-07-05 11:39:33
Słaba atmosfera, fatalne warunki, brak ścieżki rozwoju. Nie polecam!
Gość 2016-08-16 16:57:15
Chaos ? Jest w każdej małej firmie. Ścieżka rozwoju tez raczej występuje tylko w korpo. Bardzo profesjonalna agencja ludzko podchodząca do pracownikow i wspołpracowników.
Zostaw swoją opinię o NO LIMITS POLSKA S.C. JAROCŁAW WIECHOWSKI, JAROSŁAW WOLNIAK - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NO LIMITS POLSKA S.C. JAROCŁAW WIECHOWSKI, JAROSŁAW WOLNIAK