Opinie o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

Jeśli tu jesteś, prawdopodobnie szukasz informacji o Naturze lub odpowiedzi na konkretne pytania. Jeśli zastanawiasz nad pracą w Naturze, zachęcamy Cię do sprawdzenia poszczególnych zakładek z informacjami o firmie. Jeśli jesteś Pracownikiem Natury, zachęcamy do zadawania pytań poprzez przygotowane w tym celu kanały wewnętrznej komunikacji. Komunikacja to ważny element funkcjonowania każdej organizacji. Liczymy, że wspólnie z użytkownikami gowork zadbamy o to, by każdy znalazł odpowiedź na swoje pytanie przy zachowaniu zasad dobrej komunikacji. Nie ma naszej zgody na obraźliwe komentarze oraz poważne oskarżenia niemające pokrycia w faktach! Takie komentarze będą usuwane. Jeśli chcesz zgłosić jakiekolwiek naruszenie ze strony Pracownika Drogerii Natury, prosimy o przesłanie informacji na adres sygnalista@drogerienatura.pl. Zgłoszenie przesłane na ten adres trafia bezpośrednio do kadry zarządzającej Drogerii Natura. Jednocześnie informujemy, że nie będziemy odpowiadać na wiadomości o innej tematyce niż przedstawiona powyżej. Zespół Drogerii Natura

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

Swiadoma

O jakim zmniejszeniu etatu Wy mówicie do końca czerwca? Lepiej zajrzyjcie jutro w ECP miesiąc po miesiącu do samego stycznia etaty są zmniejszone. Komu oni mydlą oczy??? Tyle miesięcy pracy za damski .uj? W okrojonym składzie bo kasy brak? Trzeba się stąd zmywać czym prędzej! Czekam na Wasze odzew... Nie dajmy się!

Xyz
@Swiadoma

Nasz ECP to tak niedoskonałe narzędzie, że tam nie da się czasowo zmienić etatów. Wprowadzone są zmniejszenia i dopóki ktoś nie wprowadzi zwiększeń, czyli planowo od 3 lipca, to będzie sobie tam wisieć 4/5 etatu.

ktoś
@Xyz

Dokładnie ;) jesli by tak było to wszyscy się zwolnią ,albo zostaną zdesperowani. I niech (usunięte przez administratora) szuka kogoś za 1500zł jak wynajm pokoju za 1000zł ,a jedzenie drogie jak nie wiem co...

Pracownica

Firma myśli, że każdy będzie się trzymał Natury bo kryzys... Najgorsza firma jeśli chodzi o podejście do pracownika. Logiczne, że wymagają od pracowników bo mają za to pieniądze... Nic w tym dziwnego, że nikt nie chce pracować i coraz więcej klientów się skarży... Zero informacji dla pracowników.

@Pracownica

Już pojawia się mnóstwo ofert pracy więc większość się zwolni z tej chorej firmy. Wykorzystywanie na każdym kroku. Tyle obowiązków za te śmieszne pieniądze. Ogólnie jak mam iść do tej roboty to mi niedobrze się robi..

@Kasia

Mi również.

Ona

Hej , czy u was po powrocie do praktycznie normalnych utargow dalej pracujecie w mega okrojonym składzie ?

Tak

POM
@Ona

a obowiązków coraz więcej... jedna na rano , druga na popołudnie...

@POM

Mamy wysokie utargi, dużo klientów którzy ciagle chcą pomocy ...dostawę po 80 koszy..puste miejsca ,inwentury co chwile ...(usunięte przez administratora)

@Ona

Dokładnie. My tak samo. I jeszcze pretensje o te zamówienia internetowe...my juz wszystkie szukamy nowej pracy bo to przesada.

Jaaa
@Ona

Tak... Skoro wrócily plany miesięczne to powinny być premie za to również .. ale nie ma na co liczyć.. A wiadomo czy dostaniemy te 1000zl na wakacje?

Ala
@Jaaa

Nie przedłużają umów, nie daja premii, do października mają być skrócone etaty więc o 1000zl na wakacje można pomarzyć....nie w tej "firmie " takie rzeczy..

@Ala

Gdzieś dziewczyny pisały ,że w mailu ( który przyszedł na pracową skrzynkę) o aneksach chodzi właśnie o ten dodatek 1000zł - firma niby nie wypłaca ,bo powinna sama 100zł dołożyć do tego (10%)....sama bym sobie dołożyła.....ale w tej firmie coraz gorzej nie ma premii ,wypłaty obcięte. Jak zmotywować pracowników???Wszyscy przychodzą jak za karę.....nic dziwnego, bo z tyłu głowy każdy ma ,że nie stać go na opłaty...

Abc

Czyli trzeba podpisać aneks tylko po to żeby nie dołożyli nam do wczasów? Czy aneks dotyczy wynagrodzenia?

Tarcza

Dziewczyny czy to prawda, że ta tarcza ma być do października??? Przez pół roku nie zamierzam robic za 1500zl...

Justyna

A skąd macie takie informacje?

@Tarcza

Z tego co mówi nasza MR to czerwiec jest ostatnim miesiącem z 0,8 etatu, natomiast kwartał kończy się w październiku, więc można mieć w obecnych miesiącach niedobory godzin , a w kolejnych dołożone te godziny .

Nie było.

logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Mela

hej dziewczyny.mam umowę do końca maja myślicie, że mi nie przedłuża? bo nawet nie mam żadnych informacji na ten temat

DOMi
@Mela

To chyba kwestia bardzo indywidualna. U nas przedluzaja 2 dziewczyna. Zadzwon do regionalnej i zapytaj, u nas tak robily.

M.

Dziewczyny, czytajcie że zrozumieniem ... wkradł się błąd. Urlop się każdemu należy, zawsze miałyśmy i będziemy miały płatne. Chodzi o dofinansowanie do wczasów, których jak widać u nas nie ma. Nie ma się czego bać. Wystarczy zadzwonić do MR ,czy kadr . Chyba że nie potraficie zadzwonić, zapytać, porozmawiać.

@M.

Nie ma i nie bylo ,ale po co to potwierdzać na piśmie skoro nigdy tego nie bylo?

Dokładnie... A może chodzi o te 1000zl na wakacje i wtedy pracodawca musi płacić 10% tej kwoty.

Jola

Dokładnie. Nie ma świadczenia urlopowego dla sprzedawcy a sobie na pewno wypłacają. A teraz pismo napisali żeby przypadkiem nikt nie wołał.

@Jola

Dziewczyny napiszcie o co chodzi z tym pismem ? Jakie nowe aneksy do wynagrodzenia? Co to za zmiany się szykują? Jestem na opiece i nie wiem co nowego nasz zarząd wymyślił. Będę wdzięczna za nowinki

Klementyna

Dziewczyny co sądzicie o nowym aneksie do wynagrodzenia? Bo ja do tej pory przecieram oczy ze zdumienia....

A co w nim napisali?

@Klementyna

O co chodzi jaki aneks do wynagrodzenia?

Aneta
@Klementyna

Jaki aneks? My nic nie dostałysmy.

Julka
@Klementyna

Może czas wybrać już ten urlop i spadać stąd. Może będą zwalniać i dlatego nie wypłacaja urlopów.... Twój pech jak nie wybierzesz a umowa się kończy.. Nie wiem co myśleć już powoli mam dość... Ciągle nam przykrocają, masakra.... Przyszło nam za miskę ryżu pracować masakra

Zainteresowana
@Klementyna

Napisz proszę o co chodzi z tym aneksem ?

10 zł

Skąd firma ma pieniądze w trakcie korzystania z tarczy antykryzysowej na darmowe rozdawanie bonów 10 zł dla klientów

Grażyna
@10 zł

Tak trudno zrozumieć, że dostawcy mogą finansować takie akcje? Nie mieści się w wyobraźni, prawda?

Hahaha
@Grażyna

Ciężko zrozumieć dostając 80% wypłaty ....

Dziwne
@Grażyna

Dziwne żeby w czasie pandemii mieli kasę na finansowanie takich akcji

@Dziwne

Mają na wszystko tylko nie dla pracowników..zresztą jak zawsze. Nie wiem z jakiej racji dostajemy 80% przy takich utargach..

@10 zł

Z 20% obciętych wynagrodzeń :)

@Centrala

Okradli pracowników to mają!

qwerty
@Abc

"Okradli pracowników"???? ty tak na serio???? Firma walczy o przetrwanie na rynku i utrzymanie jak największej ilości miejsc pracy. Nawet nie chce mi się tłumaczyć ci tego dokładniej, ale zwolnij się, proszę, nie chcę pracować z ludźmi o takich poglądach...

A co w nim napisali?

@qwerty

Ty tak na serio? Really? Firma o nic nie walczy, dyrektorzy walczą o swoje pensje i to każdym kosztem. Prędzej wycisną z firmy ostatni grosz, zamkną wszystkie dn i zwolnią cały personel NIM pomyślą o tym co się będzie działo z firmą i pracownikami.

Lala

Cześć dziewczyny coś możecie powiedzieć na temat nowej Pani menadżer A. Ziel.... czy jest spoko i jakie wrażenia?

Krysia

Jest ok, sympatyczna.

Cieżko sie dogadać....

@Lala

Mam nadzieję ,że nie długo popracuje...

Pierwszy raz zrobiłam zakupy i porażka, towar niepełnowartościowy, oczywiście mogę złożyć reklamację, ale to się wiąże z wychodzeniem z domu i marnowanie mojego czasu.

Choroba

Jestem na dłuższym.L4 ,weszłam tu po dłuższej przerwie i czytam,że (usunięte przez administratora).nie pracuje.Tyle lat współpracowałyśmy.Co sié zadziało?

Pikador

Czy ktoś wie coś o systemie agencyjnym lub o franczyzie. jak się na tym wychodzi, czy warto inwestować i ile można zarobić. W ogóle o co w tym chodzi bo jestem zielony.

AN
@Pikador

CHCESZ prowadzic „wlasna” Nature a nje potrafisz sie zapytac o szczegoly oferty czy przykladowa umowe? Skoro nie wiesz „w ogole o co w tym chodzi” to polecam sie nie pakowac a to.

Pikador
@AN

Chcę poznać opinię z pierwszej ręki, kogoś kto prowadzi Naturę, a nie suche fakty z internetu.Własny biznes prowadzę od 30 lat tylko , że spożywczy.

T.
@Pikador

Napewno dobra lokalizacja , i dużo oszczędności , bo zainwestować musisz w meble ,towar ...

@Pikador

I koniecznie zabezpiecz się w umowie na wypadek gdy nie dojedzie do ciebie towar. Bez tego centrala ci po prostu nie wyśle towaru i nie będziesz miał sprzedaży, klientów... czyli za co żyć.

homeoffice
@Pikador

Przede wszystkim umowa do dokładnej weryfikacji u prawnika + częste braki w zaopatrzeniu + słaba pomoc z centrali + nędzny system sprzedażowy.

K

Hej, mam pytanie czy dostałyście może informacje odnośnie tego że jeśli pracownik przebywa na zwolnieniu lekarskim i ma ciągłość zwolnienia to nie dotyczą go cięcia etatu bynajmniej do ponownego powrotu do pracy. I jak to się u was przekłada na wypłaty czy faktycznie firma trzyma się informacji które przekazuje pracownikowi.

Ktoś
@K

Też tak słyszałam, ale po piątkowej wypłacie okazało się że jednak nieprawda!

Xuza
@K

Jeżeli byłaś na l4 przed ogłoszenia obniżeń etatu to do zakończenia l4 nie moga obniżyć Ci etatu bo tak stanowi prawo. Jeżeli masz ciągłość lekarska to powinnaś dostać 80% pensji że średniej z ostatnich 12 msc. Zaznaczam że ciągłość lekarska jest wtedy gdy między jednym a drugim zwolnieniem lekarskim nie ma ani jednego dnia przerwy

@K

Żeby wynagrodzenie naliczyli od podstawy 2600 to niezdolność do pracy musiała wystąpić w miesiącu poprzedzający zamiany.

Nona
@Ktoś

Na pewno miałaś ciągłość między zwolnieniami lekarskimi? Bo jeżeli wystąpił jeden dzień przerwy między jednym a drugim l4 w (w co wlicza się dni wolne od pracy) to niestety ciągłość została przerwana ciągłość

@Nona

Rozmawiałam z kadrami i dotyczy to osób na bardzo długich zwolnieniach ,a osoba ktora wzięła l4 od poczatku marca do końca kwietnia miała obniżony etat...

K
@Ona

Szkoda że nie przekazują takich informacji pracownikowi tylko wciskają kity na temat tego że etat nie zostaje obniżony jeśli w momencie wprowadzenia nowych rozporządzeń osoba przebywa na zwolnieniu lekarskim. Nic w tej firmie nie potrafi być wyjaśnione ani załatwione tak jak należy. Coraz gorzej ..porażka

Bbb

Ciekawe,czy sama sie zwolnila,czy firma.po tylu latach pracy Jej podziékowała.

Raczej firma

Tyle lat.....

o kogo chodzi?

@ja

A....Wy....regionalna?

@Bbb

Ja jã mial tyle lat spoko była I jestem w szoku,ze ja wyrzucili...

Grażyna
@Bbb

Wszystko wiecie najlepiej. Ciekawe skąd ta pewność, że Agacie firma podziękowała, a nie, że to jej decyzja.

Miki
@Ola

No być może znalazła coś lepszego,o ile odeszła sama.

Aga

Dziewczyny? Ma któraś z was umowe do końca czerwca? Wiadomo coś czy będą przedłużać umowy czy nie?

Alicja
@Aga

U Nas sa umowy do polowy maja i na chwile obecna nikt nic nie wie i nie jest w stanie zadeklarować.

Miła
@Aga

Nie przedłużają umów

Klaudia
@Miła

A czemu nie? Skoro drogerie już są otwarte normalnie i utargi duże a roboty mnóstwo. To czemu nie maja przedłużać? W mniejszym składzie nie damy rady.

nick
@Klaudia

Pewnie sprawa bardzo indywidualna ;)

Bez pracy

Mam pytanko zamkneli nam sklep(wypowiedzenie lokalu) ,czy macie jakies przecieki,ze cos planuja otwierac.....

@Bez pracy

Zamknęli Wam sklep A co z wami ? Jesteście gdzieś oddelegowane? Wiedziałyści wcześniej że zamykają wasz sklep?

Bez pracy
@Abc

Niestety....wypowiedzenie umòw.maja otworzyc ale franczyza.czekamy,czy wiecie jakie wtedy sa warunki?

A jakie miasto?

Koronawirus
@Bez pracy

Warunki ustala się z franszyznobiorcą :) znajoma pracuje i zarabia lepiej niz w DN.

Miś

(usunięte przez administratora) Ani zamowienia ani pieniędzy. Zamowienie zlożone i zapłacone 19 kwietnia. Ten sklep internetowy to porażka. Infolinia żenada. Ciagle zajęci konsultancji. Na maile nie odpowiadają konkretnie tylko odpowiedz wysylana z automatu o opóźnieniu w realizacji zamowienia. Telefon do biura albo ciagle zajety albo nikt nie odbiera albo info wiadomość nie moze zosyac nagrana bo pelna skrzynka.

Margaretka

Dramat. 21 marca złożyłam zamówienie otrzymałam po miesiącu niekompletne ale zapłaciłam za całość !!!! Do tej pory nie otrzymałam pozostałych produktów a kontakt zerowy. Brak odpowiedzi na maila a infolinia katastrofa. Moznaby wisieć na telefonie a i tak nikt nie odbiera.

Xyz

Czy udało się odzyskac pieniądze?? U mnie nadal brak zwrotu naleznosci oraz zamówienia

md

Firma kaze nam sciagac wszelkie informacje o zachowaniu odleglosci, rekomendacje platnosci karta itp. Bylysmy sklepem zamknietym, od 4.05 sie otwieramy. Nie mamy maseczek do pracy, rekawiczek, jakiejs pleksi, srodkow czy rekawiczek dla klientow. Jak w takiej sytuacji mamy sie otworzyc? PRzeciez te rzeczy sa NIEZBEDNE do otwarcia sklepu..

@md

Widocznie dla firmy jesteście zbędne więc nie jest to wam potrzebne. Jesteście przedmiotami które mają zarabiać, pracujesz tu od wczoraj że Cię to dziwi?

ME
@Centrala

Ale srodki do dezynfekcji czy rekawiczki to WYMÓG, ktory reguluje ustawa. Sklep nie ma prawa sie otworzyc, jesli to nie jest zapewnione klientom. Wszystko na „łapu capu”, bez ladu i skladu, byleby jak najszybciej sie otworzyc. Jutro otwarcie a firma nie wie w jakich godzinach bedziemy pracowac..

Alka
@Centrala

Widzę, że dobrze orientujesz się w sytuacji. Mogę z przykrością potwierdzić, że firma w obecnej swojej strategii nie ma punktu pod tytułem " pracownik też człowiek", któremu najzwyczajniej należy się szacunek i dbałość o bezpieczeństwo w pracy. Karma wraca, szanowny zarządzie.

Centrala

Skoro nikt tego nie zgłasza to dlaczego zarząd ma cokolwiek przestrzegać? Wystarczy zadzwonić raz, drugi, trzeci i wszystko będzie zapewnione. Pytanie jest nie czemu zarząd tego nie przestrzega, tylko czemu żadna z dziewczyn tego nie zgłasza?!

Iwona
@md

A od czego macie regionalną. Niech Wam przywiezie.

Alka
@Centrala

Masz rację poniekąd .. Pamiętaj jednak, że sklepy mają swojego Mr-a, zgłaszają problemy i na tym etapie się kończy. Zarząd natomiast bez zgłaszania powinien postępować zgodnie z etyką oraz co najważniejsze kodeksem pracy. Widać, że mają braki w przepisach i standardach pracy... Przykre

@Alka

Zarząd ma MRy którym płaci za to żeby problemów nie było. Tak samo jak wy boicie się zgłaszać problemy MR, tak samo MR boi się zgłaszać problemy swojemu przełożenemu. (usunięte przez administratora)

@Centrala

Przyjdzie sanepid sa 10 tysięcy mandatu albo 30 i firma każe wam się podzielić , bo jak możecie wpuszczać ludzi bez rękawiczek ? Przepis mowi ,ze firma ma zagwarantować płyn do dezynfekcji, a nie rękawiczki ,ale ludzie maja być w rękawiczkach . Dlatego nikt nie zgłasza do sanepidu ,bo nikt sam na siebie bata nie bedzie kręcił...

Centrala

Najgorsze jak ktoś się boi własnego cienia. W jakim ty świecie żyjesz? Sanepid wystawi kary dla firmy a nie dla osoby która pracuje w sklepie. Chyba że jesteś właścicielem franczyzowej drogerii to wtedy powinnaś zapewnić ten płyn ty jako właściciel.

@Centrala

Popytaj ...widocznie nie słyszałaś nic...

Napusc sanepid na swój sklep to sie ;) zamiast wszystkich tu nakrecac ... ;) chyba ,ze jesteś z centrali to juz wiesz dawno co w trawie piszczy ;).

Paulaaaaaaa
@ME

Jestem pracownikiem drogerii natura i środków do dezynfekcji zarówno dla nas jak i klientów jest pod dostatkiem, rękawiczki też do naszego użytku są regularnie dosyłane, wystarczy zamówić z poziomu sklepu. Otrzymałyśmy także plexi oddzielające nas od klientów.. Owszem jest ciężko pracować w okrojonym składzie ale praca w handlu nigdy nie była lekka..z racji tego że mamy teraz braki personalne menager wyraził zgodę na skrócone godziny pracy choć sklep znajduje się w galerii handlowej.. Nie jest kolorowo ale negatywne nakręcanie się nawzajem niestety nie pomoże nam w niczym, poza rosnąca frustracja a w obecnej sytuacji to chyba zbędne. Życzę wszystkim osobom pracującym w naturze zdrowia i wytrwałości.. Jeszcze wrócą dobre dni, jak nie w tej to w innej może firmie. Przesyłam wam moc pozytywnej energii

@Paulaaaaaaa

A my mamy braki personalne. Sklep mieści się w galerii i mamy czynne do 21ale za to dostałyśmy uz.

Paulaaaaaaa
@Ola

I super. Czyli są jakieś pozytywy nie tylko w drogerii w której ja pracuje. Zawsze warto szukać plusów. Zdecydowanie lepiej się wtedy pracuje.milego dnia kochane.

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) - Łódź

• Jak się pracuje w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 382.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 354, z czego 15 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 176 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)