logo DROGERIA NATURA-POLBITA

DROGERIA NATURA-POLBITA

Błonie

Opinie o DROGERIA NATURA-POLBITA

Mmmx 2017-05-08 22:00
Ja nie wiem, ktoś myśli że jak napiszę jeden "fajny komentarz" to pracownicy będą drzwiami i oknami sie dobijac po pracy.
@Roberto podaj plusy pracy?
Bo ja po tyłu latach ich nie widzę.
Przyklady: Brak socjalu. Brak wody . ( kiedyś były dystrybutory z woda, zabrane, była rownie z kawą, herbata, cukier..) Brak odzieży, chodzimy w swoich , kupione za marna wypłatę. Zero poszanowania dla naszej pracy, my błędów popełniać nie możemy, a ze strony centrali i Cod co chwilę jakieś błędy do odkrecenia.. Mogę wymieniać i wymieniać.
Naturalnanaturanatury 2017-05-09 11:57
Dokładnie same minusy... Przepraszam znalazlam jeden plus i myślę że wszyscy się zgodzą ze mną wypłata choć naprawde marna to przynajmniej na czas... Apropos;) jutro 10 , a moze wy znaleźliście jakies jeszcze korzyści....
Natura 2017-05-09 15:13
Mozna prosić o usunięcie komentarza z forum ? Jest zbyt personalny! I jest to zniesławienie ? Admistestorze strony proszę o reakcje !
Alicja 2017-05-09 15:23
@Natura, proces składania reklamacji znajdziesz w Regulaminie Serwisu GoWork.pl w paragrafie 10 - http://www.gowork.pl/regulamin
Xyxy 2017-05-09 15:35
A co to jest nie prawda?
Lalka 2017-05-12 16:00
No chyba nie do konca
Xyxy 2017-05-13 16:53
Bo? Ktoś na złość napisał?
Natura 2017-05-14 23:07
Firma traktuje komentarz z 5.05.17 dotyczący kierowania konkretną lokalizacją jako jednostkowy. Osoba która go pisała ma pełne prawo do swojej opini dlatego zapraszamy ja bezpośrednio do lokalizacji w celu wyjaśnienia lub do chłodnego i wyważonego kontaktu na oficjalnym piśmie z kierownictwem. Jesli zaistniały jakies nieprawidłowości chętnie je rozważymy.
Nie ma sensu tak drobiazgowo rozpatrywać pojedynczych zachowań , ponieważ tego typu komentarze zazwyczaj sa pisane w stanach silnego wzburzenia emocjonalnego, co nie wpywa na dobrze na obiektywne spojrzenie i osąd. Żadna dorosła osoba o wyważonej postawie nie bedzie tych wypowiedzi traktować poważnie poki sama nie przekona sie jak jest naprawde i nie bedzie wyciągać wniosków z forum gdzie bardzo trudno o obiektywizm i sprawiedliwa ocenę. Wszelakie nieprawidłowości trzeba zgłaszać oficjalnie , jesli tego nie ma sprawa nie istnieje ,wiemy ze fora tego typu istnieją ale sa marginalnym nośnikiem prawdziwych informacji ,jedyne prawdziwe dane kryja sie w wynikach sprzedaży ,zaufaniu wspołpracowników i klientów .
Naturalnanaturanatury 2017-05-15 11:26
Oczywiscie tez jestem tego zdania, ze na forum publicznym nie powinno sie obrażać tak dosłownie jak to bylo w tamtym komentarzu...tym bardziej jesli wiadomo konkretnie o jaka osobe chodzilo... Ale to te to forum jest jak to napisano " marginalnym nosnikiem prawdziwych informacji" to chyba lekka przesada... Przeciez my tu wszysscy piszemy prawde o firmie... No powiedzcie dlaczego w pelni nie towarujecie sklepow... Czemu od grudnia powiedzmy sa takie same puste miejsca... Mimo ze dla waszej wygody dame wskazalysmy produkty ktorych nie mamy od dluzszego czasu... Same zrobilysmy zamowienie to policzyc na palcach ile produktow przyszlo... Jak mamy wyrabiac plany... Dbac o klienta i sprzedaz... Jak tego nie ma, tego tez nie i tak zwodzimy klientow. Czy az rakie problemy magazynowe ma nasza firma?
Bonia 2017-05-16 15:53
Jak się chce to zawsze można znaleźć jakiś problem. Nie ma tak dobrze żeby nie było błędów czy kłopotów. Ważne jest żeby je rozwiązywać i widzę, że firma próbuje rozwiązać problem. Tam gdzie ja pracuję jest ok..
bgc 2017-05-20 00:16
Czemu ma sluzyc nowa procedura 10 dni dla nowych ludzi? Nie dosc ze duza rotacja to ludzie beda uciekac juz w 5 dzien podobno odchodza juz a mialo byc pieknie
Definicja 2017-05-21 10:33
Jesli chodzi o drogerie na gorczewskiej - przesyłam przeprosiny . To prawda komentarz był pisany w wielkim wzburzeniu. Beda tez przeprosiny osobiste, ale po szczerej rozmowie. Do zobaczenia!
Prawda 2017-05-21 10:48
He he...no to prawda z ta gorczewska,czy nie?
Prawda 2017-05-21 10:49
Za chwile natura uzna,ze wszystkie wpisy sa pod wplywem chwili pisane,a w drogeriach.nie.jest tak źle.wrecz cudownie
mk 2017-05-21 22:20
A co tak nagle zmienilas zdanie najpierw piszesz a teraz przepraszasz
Lusia 2017-05-22 10:48
Zapewne "ktos" przeczytał forum i wyszło..
Gregor 2017-05-22 22:50
Myślę, że DROGERIA NATURA-POLBITA jest dobrą firmą.
Naturalnanaturanatury 2017-05-23 13:20
Dobra czyli? Mozesz mi to jakos rozwinac na jakim stanowisku jestes i jakie sa plusy twojej pracy... Poprosze o konkrety
Alicja 2017-05-23 13:32
@Gregor to dobrze, że jesteś zadowolony. Co więcej możesz napisać o pozytywnych stronach pracy w tym miejscu? Za co szczególnie cenisz sobie pracę w DROGERIA NATURA-POLBITA? Każdy merytoryczny oraz rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych osób zainteresowanych pracą w tej firmie.
Mmmx 2017-05-23 22:28
Tak samo można napisać że jest zla firma.
Nic konkretnego Twoja wypowiedź nie wnosi.
xxx 2017-05-24 09:09
Uwielbiam swoją pracę. Wypłata na czas, bardzo elastyczny grafik pracy (potrzebujesz wolne to dostajesz, a nie musisz marnować urlopu), super atmosfera, zawsze możesz liczyć na pomoc przełożonych.
Wiadomo- idealnie nie jest, ale niech ktoś mi pokaże firmę w której jest bezproblemowo. Firma zdaje sobie sprawę ze swoich niedoskonałości i w miarę możliwości stara je poprawia. Wiadomo, że większość wynika z sytuacji finansowej, ale wierzę, ze to się poprawi. Ważne dla mnie jest to, że pracownicy mają prawo głosu, jeśli mają jakies konkretne pomysły, propozycje, mogą je zgłaszać i są one rozpatrywane (nie mowie o gadaniu-typu- chcemy zarabiać wiecej- bo każdy chce).
Śmieszą mnie (i nie tylko mnie) wypowiedzi, " jestem niezadowolona, jest beznadziejnie" jesli tak jest to droga wolna- nikt nikogo na siłę nie trzyma. Szukajcie, moze znajdziecie taką waszą wymarzoną, idealną pracę- moze ktos w innej firmie Was zechce, a jak nie to 500+.
Alicja 2017-05-24 09:25
@xxx czyli firma DROGERIA NATURA jest otwarta na wszelkie propozycje, pomysły ze strony pracowników? Przyjmuje je i rozpatruje? W jaki sposób można zgłaszać swoje uwagi?
beata 2017-05-31 09:42
Jak wam sie podoba nowa menadzer w zachodniopomorskim?
uz 2017-05-31 11:26
Zmniejszanie ilosci godzin godzin umow zlecen tak sie zaczelo zobaczymy dalej
Ona 2017-05-31 21:51
Nowy Menadzer mysli, ze zwojuje Nature, pewnie wypali sie rownie szybko jak Ma....Co z tego, ze ucinaja godz. Na uz, nie dosc ze nie bedzie obslugi, bo ciezko w 2 osoby na zmianie w centrum handlowym skupic sie na wszyskim to jeszcze tylko braki beda wieksze. Bo zlodzieje raz dwa wyczuja moment.
Tak właśnie jest 2017-05-31 21:59
Naprawdę super haha
Natura 2017-05-31 23:36
BLAK ;)
Prezent 2017-06-01 12:39
Dostaliscie listy powitalne I PREZENTY od nowej Pani? Ja nie wiem jak rozdzielic....bo dostalysmy 3 a nas jest 4 'he he he
Uz 2017-06-01 20:00
No to i tak dużo dostałaś. Bo nas jest 6 a dostalysmy 3 sztuki.
Uz 2017-06-01 20:04
Dziewczyny wpisujcie uz do Ecp? Bo nam nowa menadżer napisala @ ze nie mamy wpisywac ?
Olka Florka 2017-06-01 20:40
A my nie dostalysmy żadnego listu
Mmmx 2017-06-01 22:14
Nie wpisujemy w grafiku. Już dobre kilka miesięcy, kiedyś była o tym informacja.
kaska 2017-06-01 22:28
A plany sprzedazy macie na czerwiec bo my nie
Ecp 2017-06-01 22:39
Na serio.nie wpisujemy.w grafik?ja wpisuje i tak wysylam.do.kadr.a gdzie to bylo,bo.chyba cos ominéłam.przeciez na tej podstawie wystawiam.rachunek.
Mmmx 2017-06-01 23:06
No tak , kiedyś było ze że nie wpisujesz godzin w grafik u-z tylko w czasie pracy. Ja tak tam jestem nauczona i tak robię. I żadnych problemów nie ma z tym. Grafik iż ja mam z exela.
Ecp 2017-06-01 23:23
Ja.wystawiam wnioski w ecp.po akceptacji.planuje grafik dla uz.a potem.wpisuje w czasie pracy.potem.rachunek
km 2017-06-02 00:17
Ten list to jakis zart?a te 2 probki porazka !Ludzie dajcie pracownikom ciuchy zeby byl profesjonalny wizerunek,towar ktorego brakuje i wydajcie z magazynow prawidlowo towar ,a w dostawach wciaz braki
Naturalnanaturanatury 2017-06-02 08:33
Pani "Nowa" dobrze mówi tzn.pisze, tylko przeciez my to wszystko wiemy... Przeciez z nowościami zawsze byłyśmy daleko daleko za konkurencja... Chcialabym zeby udało jej sie ogarnac temat ciaglego braku towarow, zeby nasze sklepowe polki wreszcie sie zapelnily jak nalezy... A sprzedaz podniesie sie sama... Jak jest towar to jest klient... Jest zysk... I my zadowolone ze nikogo nie musimy odsylac... ;)
zzxx 2017-06-02 09:52
A planow nadal nie ma ?!
plan 2017-06-02 19:42
my plany dostałyśmy 31.05.
cvb 2017-06-02 20:41
A w zachodniopomorskim 02.06.
Renata 2017-06-04 09:57
Może nie wszystko jest super ale generalnie POLBITA to dobra firma.
Ha ha 2017-06-04 10:42
O ja...to sie cieszę,ze Ci się podoba.pewnie pensja na czas itp.ha ha
Wesola 2017-06-04 12:30
Natura?haha! Ogólnie nie polecam ! Pracowałam w dwóch miejscach i to jest prawda co ktos kiedyś napisał o jednym o jednym z tych miejsc , a było to Tesco na woli porażka .... Szkoda fajnych ludzi którzy odeszli , niektorzy w podskokach uciekali nawet.Nie szkoda mi kierownictwa które tam zostało .. .
kl 2017-06-05 21:53
Czy moga by urlopy 12h?
Naturalnanaturanatury 2017-06-06 13:58
Planowane urlopy sa tylko i wylacznie po 8h, chyba ze urlop np. Na zadanie to tyle ile w grafiku. Z tego co pamietam ;)
jako ja i nie ja 2017-06-06 16:52
a co sie stalo z poprzednia menager z zachodniopomorskiego? w koncu sie jej pozbyli? ile osob sie przez nia pozwalnialo az szok ze nikt jej procesu o mobing nie zrobil.
Uz 2017-06-06 17:47
A jak Nowa menadżer wam się podoboa Pani G.M. ?
Tak właśnie jest 2017-06-06 21:21
Nie moga tylko nowe MR piszą takie maile ze mozna tak planować.
rg 2017-06-06 21:48
A jak wam sie podoba nowa menadzer ZS bo meile o urlopach po 12 h dziwnie wygladaja z ust MR, grafik wielka kolorowanka a wyglad dolaczonego grafiku bardzo slabiutki wizualnie .Zobaczymy co dalej
Zostaw swoją opinię o DROGERIA NATURA-POLBITA - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DROGERIA NATURA-POLBITA