Opinie o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

Jeśli tu jesteś, prawdopodobnie szukasz informacji o Naturze lub odpowiedzi na konkretne pytania. Jeśli zastanawiasz nad pracą w Naturze, zachęcamy Cię do sprawdzenia poszczególnych zakładek z informacjami o firmie. Jeśli jesteś Pracownikiem Natury, zachęcamy do zadawania pytań poprzez przygotowane w tym celu kanały wewnętrznej komunikacji. Komunikacja to ważny element funkcjonowania każdej organizacji. Liczymy, że wspólnie z użytkownikami gowork zadbamy o to, by każdy znalazł odpowiedź na swoje pytanie przy zachowaniu zasad dobrej komunikacji. Nie ma naszej zgody na obraźliwe komentarze oraz poważne oskarżenia niemające pokrycia w faktach! Takie komentarze będą usuwane. Jeśli chcesz zgłosić jakiekolwiek naruszenie ze strony Pracownika Drogerii Natury, prosimy o przesłanie informacji na adres sygnalista@drogerienatura.pl. Zgłoszenie przesłane na ten adres trafia bezpośrednio do kadry zarządzającej Drogerii Natura. Jednocześnie informujemy, że nie będziemy odpowiadać na wiadomości o innej tematyce niż przedstawiona powyżej. Zespół Drogerii Natura

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

y.

paczki mają być. któraś już wie co w niuch jest ?

Ala
@y.

To prezenty. Dostaniesz to zobaczysz co w nich jest. Czekam na wieczne narzekanie niezadowolonych ze wszystkiego. Sa prezenty-zle, bo nie takie, bo za male. Nie ma prezentow-zle, bo przeciez sie nalezy.

@Ala

U mnie w drogerii będziemy zadowolone z czegokolwiek. Zawsze to jakaś oszczędność na kosmetykach (•‿•)

qaz
@Ala

no sory dali by bon nawet za 50 zł , a nie seyo co polowe ludzi uczula ….

@qaz

To odeslij ta paczke do magazynu jak jej nie chcesz albo oddaj innym pracownikom czy zawiez do domu dziecka albo samotnej matki jak tak Ci zle. Tam napewno ktos sie ucieszy z tego Seyo. Wstyd.

@Ola

i żebyś wiedziała , że nie mam zamiaru przyjmować.

Alicja

Kochane, podobno padła decyzja o zamknięciu wubranych drogerii. Prawda czy jakis fake news ?

Zdziwiona
@Alicja

Pierwsze slysze, skad takie info? Jestem w szoku.

@Alicja

Slyszalam ze jedna została zamknieta w ten weekend.

Ktoś
@Julia

Bolesławiec, ale to było planowane już od roku... Bo został podniesiony czynsz.

Kolezanka

Dziewczyny dostalyscie wypłatę?

Niee

QWERTY
@Kolezanka

Na tą godzinę nie mam jeszcze przelewu

Niecierpliwa

Też nadal nie...

Ons

Nie...

@Kolezanka

Już wiemy czemu nie dostałyśmy pieniążków. ????

Jula

Nie...

@Jula

Awaria alior banku

Awaria, albo "awaria" ;)

@Anonim

Raczej prawdziwa awaria - to by się nie opłacało - kasę i tak by musieli wypłacić, a jutro nikt normalny by do pracy nie przyszedł co dało by większe straty, więc raczej to by się nie opłacało.

PB
@Ona

No ja tez juz zastrzeglam Pani Kierownik, że jak nie będzie wypłaty to urlop na żądanie. Nie ma co dłużej się jelenić dla tej firmy. Niech aneksy dają do umów za obniżenie etatów bezpodstawnie. Kierownicy dostają normalne wypłaty. W czym my jesteśmy gorsi, skoro to my za.pier. dalamy!!!!!??????

@PB

Oni wychodzą z założenia że "zwykłego " pracownika można łatwo wymienić bo ktoś tam zawsze znajdzie się na chwile a na stanowisko kierownika za taką pensję to już problem znaleźć. Nie oszukujmy się, wypłata kierowników jest mega śmieszna...

Kierownik
@Gosia

Wyobraźcie sobie, że wpada jakąś kontrola instytucji państwowej albo menager, a wy jesteście kierownikiem i coś jest nie tak. To odpowiadacie w 100% za sklep czy tylko 80 %? Zresztą za stawkę 80 % to lepiej iść do żabki pracować bez odpowiedzialności.

@Kolezanka

Przecież to taki problem wypłacić pensję 8 czy 9. Zawsze czekają do ostatniej chwili. A przecież wynagrodzenie mamy dostawać DO 10 tego dnia miesiąca a nie równo 10. Nawet jak pensje są wypłacane ,,normalnie,, bez awarii to i tak przelew mam dopiero w południe.

Dokładnie. Wszędzie wyplaty dają przed 10 a natura czeka do ostatniej chwili

Drodzy pracownicy. Czy wiecie, że nasza firma NIE BYŁA w tarczy? Że oszukali nas na tysiące złotych? Zrobili to bezprawnie! Trzeba coś z tym zrobic! Łatwo można to zweryfikować przez stronę (usunięte przez administratora). Szkoda słów co z nami robią. Czas walczyć drogą sądową i skończyć z tym bezprawiem.

Mała

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Robią z nami co chcą!!! I nikt im sie nie sprzeciwia. Jak tak można, a teraz w jakiej niby jesteśmy "tarczy "? Zacznijmy walczyc o siebie wkońcu i kontrolować to co oni wyprawiają!!!!

N

Gdzie to można sprawdzić?

K

Tylko jak to sprawdzić ????

@K

Sprawdziłam i rzeczywiście to chyba prawda.

A

Dostali pomoc de minimis

@A

We wrześniu, za akcyze. Nie ma mowy o tarczy. Proszę sprawdzic sobie inne firmy typu nie wiem, AmRest McDonald, jakieś znajome przedsiębiorstwo. Jest jak byk wyszczególnione. U Natury nie ma. (usunięte przez administratora)

@Anonim

Może warto powiadomić inspekcję pracy?

@N

Trzeba się zorganizować. Połączymy się wkoncu!

@Anonim

Sprawdziłam kilka firm, wszędzie jest mowa o covidzie a natura dostała tylko za akcyze

@N

Dokładnie! Czas im odpłacić za to dobro :) inspekcja pracy wskazana

@Anonim

Jutro dzwonię do inspekcji pracy

@Gosia

Brawo! Masz moje wsparcie! Nie bójmy się!

ZTąTarcząTakNaPoważnie??

Jeżeli okaże się to prawda to nie będzie wesoło. Takie świństwo pracownikom którzy w najgorszym okresie pracowali i tak naprawdę uratowali firmę??

@ZTąTarcząTakNaPoważnie??

Jesteśmy tylko robotami, którzy zasługują co najwyżej na garba. Oby się udało!

Patyk
@Mała

Co do tarczy to kasy chyba nie dostali, ale rząd uchwalił jakaś ustawę dzięki której, pracodawca może sobie obciąć nam etat i wypłatę bez naszej zgody, tzn za zgodą naszych przedstawicieli, czyli właśnie Załogi, o której pisali w oficjalnym mailu. Czyli to nie Natura nas bezpośrednio (usunięte przez administratora) a rząd ;) mysle, że Natura się ratuje tym, choć nie jest to dla nas dobre... Mogliby być szczerzy w tym co robią.

@Patyk

Spec ustawa... W kwietniu się menagerka jarała jakby milion dolców dostali, że załapaliśmy się na spec ustawę...

Nie było.

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Ada

dziewczyny kochane co Wy tam jeszcze robicie???odeszłam z natury, byłam zwykłym sprzedawcą od wszystkiego.w nowej pracy(sklep z bielizną) pierwsza wypłata 3200 pln na konto, jestem tylko na kasie i klientki sklep.promocje i dostawy robią dziewczyny z marketingu są 3 :) obudźcie się :)) i życzę Wam powodzenia ????

Ktoś

Wiecie czy w końcu mamy wypraszać klientów w godzinach 10-12? Dziś przyszedł meil że mogą przebywać w sklepie tylko osoby starsze.... Na TK mówione jest ze mamy nie wypraszać klientów. Więc jak to w końcu jest? Pewnie gdzieś był mandat i teraz robią sobie podkładkę...

pom
@Ktoś

ja zawsze wypraszałam , takie są ustalenia z rządu to je wykonuje . Teraz się obejrzeli , zapewne były gdzieś mandaty i dlatego.

@Ktoś

Zgodnie z prawem masz wypraszac, zgodnie z poleceniem pani prezes masz obsługiwać. @ napisali żeby mandat zapłacił pracownik a polecenie pani prezes jest ustne. Jakbys nie postąpiła ktoś Cię zgani albo mandat dostaniesz albo opr od RMS albo prezesa

@Centralna

Pytanie czy Pani A T jeszcze pracuje? Czy ktoś na tym statku jest obecny? Cisza nastała a tu grudzień.....

Renata

Zamawianie produktu z odbiorem w drogerii to jest jakiś absurd! Pomimo, że produktu jest mnóstwo na sklepie, to i tak trzeba na niego czekać, bo idzie z magazynu. Na dodatek trwa to bardzo długo, bo aż do 5 dni. Śmieszne! Zamawiając produkty np. w Sephorze, to po DWÓCH GODZINACH dostałam wiadomość, że produkt już czeka! Komedia!

Q.
@Renata

Skoro produkt jest na sklepie to po co zamawiać prez sklepik ? Duzo zamowien i tyle. Nie wyrabiają się. Pozatym każdy sklep ma dostawe np 1 dzien w tygodniu i dlatego tyle się czeka.

@Q.

Później przychodzi ci 100 zamówień.... Trzeba to przyjąć, a na sklepach po jednej osobie... Po Pani musiała zamówić np. Papier toaletowy ze sklepiku, ale jest na sklepie... Jeszcze rozumiem jakby to ludzie prosto do domu zamawiali...

Dane osobowe
@Renata

Ja zamówiłam również w postaci odbioru osobistego w drogerii i czekam już ponad tydzień na perfumy ponieważ wysłali gdzie indziej

JA

Ale wiesz dlaczego zamawiaja pojedyncze tanie produkty? Bo na stronie jest taniej, czasem sa to duze roznice.. np na odzywce z botanica 6zl, perfumy 10zl.. ale nawet glupie 2zl w roznicy z kremie ziaja (aktualnie na sklepie 5,99, na stronie 3,41). Do sklepu wysylka darmowa, do domu nie. Wiec jak ktos zamawia dwa takie kremy to zamowi do drogerii.. Niestety. Wszystkiemu tu winna „gora”, ktora robi rozne ceny na kazdej platformie sprzedazy. Co odbija sie minusem na naszych utargach.

@JA

Za sklep internetowy odpowiada prezes Daniel a wiemy że on robi co chce. Na sklepach robi jazdy a nikt nie widzi co się dzieje pod ich nosem w sklepie internetowym. Ma wzrosty sprzedaży bo tam towar jest a w sklepach nie. Ktoś musi brać premię i to nie my

QWERTY

Czyżby firma solidnie zapłaciła influencerom i aktorom za reklamę? Instagram pęka w szwach .. na to są pieniążki :)

@QWERTY

Pieniążki zawsze były tylko nie dla pracowników...

Xxxxxxxx

I to jest smutne ..

@QWERTY

I teraz pytanie brzmi: jak to możliwe że firma, która wnioskuje o tarczę ma tyle kasy na reklame???? Spadek obrotów, wierzę ze taki jest, widzę mocno naciągany. Jak to jest możliwe,że ktoś im tą tarczę zaakceptował???? Cierpliwie poczekam do nowego roku. Co roku firmy muszą złożyć oświadczenie finansowe do którego my wszyscy mamy dostęp, trzeba tylko troszkę poszukać :)

@Domino

Pewnie nie dostaną kasy jak na wiosnę.

@Domino

Na wiosnę też niby była tarcza a teraz się okazało że jednak nie. Pewnie i tym razem tak będzie. A że grudzień i wszyscy chcą premie to trzeba znowu pracownikom zamydlić oczy tarczą.

Anonima
@Kasia

Dzwoniąc na kadry do Łodzi Pani stwierdziła, że od 25.11 jesteśmy w tarczy. Ja się pytam: co to za tarcza? Kierownicy są na cały etat a pracownicy 0.8. Czy ta tarcza ma jakieś wyjątki dla kierowników ktorym etaty nie zostaly odcięte? A moze kierownicy nie są w tarczy? Szkoda słów. A na maila informacje ze firmy nie stac i dlatego tną etaty. Sami wpadaja w swoje klamstwa. Dzwoniac do Zus dowiedzialam sie ze drugiej tarczy jeszcze nie ma. Hahaha smiac mi sie już chce.

ktoś
@Anonima

Naślij PIP na BSS ...dali wam cos do podpisu???

@ktoś

Nikt nic nie dostał do podpisu.Kierownicy maja nadal cale etaty. Dziwne jest to, ze niektore sklepy maja obnizone etaty do 0.8 a niektore nie.

Mamichgdzies
@Julia

Podobno sklepy które wyrabiają plan, nie mają obciętych etatów.

Koronawirus
@Julia

Etaty nie zostały obniżone na podstawie tarczy tylko na podstawie spec ustawy wydanej 2.03.2020 r przeczytaj sobie ART 15g ust. 5 [Pomoc dla pracodawców - ochrona miejsc pracy; wynagrodzenia pracowników objętych przestojem ekonomicznym; obniżenie wymiaru czasu pracy]. Ustawodawca daje prawo obniżenia etatów ,aby zachować miejsca pracy. Tak jak piszecie w sklepach wysokoobrotowych to nie działa.

@Koronawirus

Tylko po co znowu kłamstwo o tarczy? Niech powiedzą prawde...

Dziewczyny jak to jest okres świat najwyższe obroty a firma karze nam pracować po 1 osobie na zmianie po 10 h . Kiedy mam iść do łazienki bo ostatnio wstrzymywalam 2 godz bo ciągle ktoś był na sklepie i nie miałam jak zamknąć... co chwilę ktoś chciał pomocy ... jeść mam przy kasie jak tu covid pełno zarazkow w jednej ręce chleb a druga obsługuj kasę!!! . Na co my się godzimy. Wyzysk totalny...A firma to wykorzystują bo wiedzą że terax kiepsko z pracą... i każda która ma rodzinę kredyt itd ..to zostanie i będzie posłuszna jak pies. Na końcu wszystkie padniemy na pysk bo ile tak się da tydz dwa ... ale ważne żebyśmy grudzień wytrzymały... później w styczniu to firma już nie ma takich dużych obrotów więc się na nas wypnie jeszcze bardziej. A i jak to jest bo nasz MR karze nam zaplanować urlop lub l4 ... to przepraszam od kiedy się planuje l4 bo nie wiem weszły nowe przepisy ??? Uswiadomcie mnie ?bo może muszę już dzwonić do mojego lekarza bo nie wiem czy się zgodzi na zaplanowany przeze mnie termin .

Malopol
@Marta

Hej, u mnie w sklepie juz jedna dziewczyna zlozyla wypowiedzenie. Na obecna chwile zostalysmy we DWIE (!!!) a raczej w 1,8.. bo kierownik i ja. Smiech na sali. Nie wiem w sumie czy to nie smiech przez zly, bo nie wiem w co rece wlozyc. Na polkach pusto, kradzieze rosna, ja caly dzien na kasie nie mam czasu zamknac sklepu i zjesc czy sie wysikac. Brawo!!! Natura oficjalnie zostalas pracodawca roku!!!

Xzzz
@Malopol

U nas są dwa etaty i nowy kierownik. Od stycznia zostaje jeden etat i kierownik który nic sam nie potrafi ogarnąć. Towaru brak, klienci coraz częściej narzekają na puste półki i mówią o przejściu do konkurencji. Testerów do perfum brak, osób do obsługi brak. Wygląda jakby niedługo firma miała upaść.

@Malopol

W wielu sklepach podobna sytuacja i ponoć nie ma zgody na zatrudnianie etatów..

@Marta

W niektórych drogeriach po 12 h same .... Ani nie ma kiedy wyjść do toalety czy zjeść. To jest nie ludzkie...

xyz

dlaczego są usuwane komantarze ?? Przecież co tu jest pisane to prawda .

@xyz

Faktycznie. Znowu usunięto link do sprawdzenia tego czy firma była w tarczy. A więc wklejam 4 raz!!!!! (usunięte przez administratora)

Pracuje w Naturze już długo i takiego czegoś jeszcze nigdy nie było. Szkoda bo lubiłam tą pracę ale teraz to jest dla mnie kara tam iść. Jedna osoba na sklepie?? To jest niedopuszczalne jak dla mnie, przecież oni sobie szkodzą nie nam. Bo ja biegać nie mam zamiaru. Towar nie wyłożony, ceny nie do robione. Sklepy wyglądają tragicznie. Ludzie nauczenia że pomagamy a teraz zdziwieni że nie mamy czasu. Ja na tym nie tracę tylko firma. Zrobię ile mogę ale się nie rozdwoimy. Na sklepie przez ostatnie trzy tygodnie takie braki towaru że klienci pytają nas czy się zamykamy. Z boku naprawdę to słabo wygląda. Ale dla AM co jest ważne KOSZYK ???????????? chore. Myślę że to już końcówka tej firmy o ile coś na górze się nie zmieni a szkoda.

@Monika

Ciekawe czym ten koszyk robić?? jak na półkach pusto ;)

@XYZ

Jak to czym, perfumami, hehe no rzeczywiście fajnie że ich mamy coraz więcej i to w takich cenach ale jeżeli półka z perfumami się ugina a podpasek czy szamponu nie ma to klient wychodzi do konkurencji. Ehh

@Monika

Na każdej telekonferencji wszyscy perfumami pracują.. :) Widocznie zmieniamy się w perfumerie... Tylko ludzie przestaną przychodzić w końcu :"w tej naturze nic nie ma chodźmy do Rossa"... A nie tak jak góra myśli "nie ma mojej farby to kupię CK"...

@XYZ

Wszystko super, naprawdę perfumy rzeczywiście cieszą się powodzeniem ale jeżeli nawet nie mam chwili aby porozmawiać z klientem na ich temat a jednak trzeba bo testerów nie mamy to już jest gorzej. Jeżeli klient przejdzie po sklepie i zobaczy co się dzieje opinia zostaje. My zawsze słyszeliśmy że lubią do nas przychodzić bo poradzimy i ładnie przyjemnie u nas. A teraz?? Nie ma czasu na nic. Praca w pojedynkę przez 4 godziny?? Od kasy nie odchodzę. Aby pracownik niezręcznie się czuł gdy musi iść do toalety?? Wyprosić klientów czy co?? Kurcze to jest poniżej godności. Ja tak to przynajmniej odbieram. Kradzieży na sklepie coraz więcej. Braków coraz więcej. Co oni robią??

qsd
@Monika

w punkt . zabierają sobie wszystko co było wypracowane . A opinia klientów już jest naszerpnięta… Oj ciężko , ciężko . Ja już wysiadam. Chcą żeby wszystko było na tip top a teraz nie ma czasu na obsługę . Towar sam się nie rozłoży , gazetka nie zrobi ...

@Monika

Zawsze można polecić coś w zamian z "Księgi Zapachów" ale trzeba mieć kiedy.... klienta ciężko pozyskać ,a stracić bardzo łatwo. Ci którzy odejdą przez nową politykę firmy już raczej nie wrócą.

@XYZ

Dokładnie z dnia na dzień tracimy stałych klientów. Byliśmy inni niż Rossmann i za to ludzie nas lubili. Teraz jest (usunięte przez administratora) I ZERO SZACUNKU DLA NAS PRACOWNIKÓW JAK I DLA STAŁYCH KLIENTÓW. BRAWO NATURA

Nas namawiaja na dobrowolne zejście z etatu już w grudniu. Zejście na stałe na umowę 3/4 lub 1/2 etatu w celu ratownia godzin efektywnych. Jeśli nie - to po nowym roku i tak obowiązkowe cięcia etatów i zwolnienia. Wszystko rusza, sklepy się nastawiają na pełen zysk i pełna obstawę a nam ciąć chcą godziny? Jak to u was jest?

Nie damy się
@Gość

Dlatego nie ma co dobrowolnie się zgadzać. Aneksy aneksy i jeszcze raz aneksy. A co myślicie o tej rzekomej tarczy która ktoś dodał niżej w komentarzach? Zostało przeze mnie sprawdzone i faktycznie dane firmy nie widnieją. Czyżby jakiś wałek naszym kosztem?

Olkaa
@Nie damy się

Moim zdaniem ciężko byłoby zrobić wałek na taką skalę, choć kto wie. Jedyny sposób to nasłanie PiPu na kontrolę

@Gość

U mnie już od dawna to działa - sklep wysokoobrotowy-nie wierzcie w możliwość dorobienia do wyższego etatu. Czasem się to zdarza ale rzadko.. Zazwyczaj wskaźnik jest tak niski ze trzeba obcinać godziny istniejącym etata. Radziła bym już teraz szukać czegoś jeśli masz możliwość, chyba że utrzymasz się za 800zl. Nie dają wam teraz aneksów bo możecie nie podpisać i w grudniu zostaną bez pracowników, a w styczniu mają gdzieś bo już po świętach...

@Gość

Nie zgadzajacie się na to. W styczniu i tak będą zwolnienia i nikt się nie będzie wami przejmował także nie ma co im iść na rękę. Wam chcą obciąć etat bo góra musi mieć kasę na premie. Jeżeli którejś z was kończy się umowa radze iść na l4 bo później zostaniecie z niczym.

@Gość

U nas jest mniej godzin niż w listopadzie, gdzie 1 osoba otwierała a dwie zamykały. Ruch z dnia na dzień coraz większy... Wszędzie to samo...

Iwa

Dziewczyny czy wam coś wiadomo o przegranej sprawie sądowej firmy z pracownikami?

Q.
@Iwa

Nie rozumiem , nic nie słyszałam. A była jakaś sprawa ?

Iwa
@Q.

No właśnie też chciałam się dowiedzieć bo tak slyszalam

@Q.

Ja slyszalam tylko tyle ze byla jakas sprawa, wygrala ta dziewczyna. Ale nie wiem o co tam chodzilo

Z.
@Julia

A możesz powiedzieć cos więcej?

@Z.

Sprawy zakładali pracownicy czy zwolnione RMS?

Gost
@Julia

Pewnie o mobbing...? Kilka osób które od jakiegoś czasu "zasilają" szeregi Natury a pracowały u konkurencji, zostały zwolnione za mobbing a Natura przyjęła je z otwartymi ramionami. Ich działania na niekorzyść pracowników i nie tylko widoczne są gołym okiem...

xyz
@Gost

Zwolniono dobrych menagerów z natury ,a zatrudniono osoby z którymi nie można dyskutować , bo wtedy rozmowa staje się bardzo nieprofesjonalna... Czekam ,aż ta pandemia się skończy i zmieniam robotę...

Natura

Dziewczyny jak pracujecie w grudniu same na sklepie ? Co z dziewczynami co umowy się kończą ktoś ma taką sytuację ?

asd
@Natura

same, jedna otwiera , druga przychodzi . Pierwsza wychodzi , druga zamyka. Fajnie nie ? na sklepie o powierzchni prawie 200 metrów. Nie przedłużają...

@asd

Mamy to samo..

Sprz
@Natura

W grudniu mamy najmniej godzin w calym tym roku!!! Ta decyzja to nieporozumienie. W grudniu gdzie najwiekszy ruch klientow, najwiecej klientow oczekuje naszej pomocy, nie masz czasu isc sie wysikac oni TNĄ GODZINY!! Nasz sklep ma ok 40% mniej godzin niz mamy w listopadzie. Gratulacje Pani Prezes.

@Sprz

Obsługujesz kasę nie klientów. Proste. Idziesz na przerwę- zamykasz sklep, obsługujesz tych ktorych masz w środku, wyjdą, idziesz na przerwę. Jak ktoś będzie sie awanturował to niech pisze do firmy. Od razu do sanepidu też niech napisze, że pracownik nie ma dostepu do urządzeń sanitarnych ☺

@Domino

U nas jest duży ruch - nie ma momentu gdzie nie ma klientów. Gdzie tu sens gdzie logika? Robisz utargi i masz 1 osobę a gdzieś 2 tysie cały dzień i też jedna osoba... A w Grudniu zamiast wycisnąć z klienta ile się da dając obsługę (naprawdę a nie wmawianie, że między klientami mamy obsługiwać) to obcinają tak godziny że znów mam przełożyć godziny na kiedyś... A w styczniu będziemy w pracy po 200h i znów wskaźnik i przydało by się obciąć...

zxc
@Domino

a jak mam wyjść na przerwę jak mi klienci non stop są ? sklep 200 metrów ?

@zxc

Ja też 200 metrów :)

Stsp
@zxc

Hej, musisz zamknac sklep z klientami w srodku ;-) jak wszystkich juz „wypuscisz” wtedy idziesz na przerwe. Niestety nie da sie inaczej robic. Mamy sklep z duzym obrotami i tak robimy od dluzszego czasu jak jestesmy same.. Kartka „zaraz wracam”, drzwi zamkniete, w srodku klienci, inni sie dobijajacy do drzwi, ale nie ma innej opcji aby isc do toalety czy zjesc..

@Domino

Dopóki będą kierownicy którzy będą się chwalić super koszykiem, obsługa pomimo 1 osoby na sklepie dopóty to będzie funkcjonowało tak... Włoski strajk...

Covid

Teraz wypłata jest miększa czy od następnego miesiąca dopiero?

Lila
@Covid

Od stycznia będzie mniejsza

Covid
@Lila

Dzięki za informacje ????

Kon
@Covid

Teraz bedzie minimalnie mniejsza. Skoro tarcza jest od 25.11, wiec za dni 25-30.11 bedziesz juz miala liczona wyplate o 20% mniejsza

Gost
@Lila

Pensja będzie niższa już za listopad ponieważ od 26.11.obowoazują nowe zasady. Może jeszcze niewiele się to zmieni ale będzie mniej bo 0.8.

W ilu sklepach zamykacie po jednej osobie ? Otwarcia i zamknięcia.

My otwieramy pojedynczo i pół dnia jesteśmy same. Zamykamy we 2.

Otwieramy i zamykamy same

fg

ja to zamierzam jeść przy kasie zrobię sobie kanapeczki , herbatka w termosik ...

Barbi

To prawda że nam etaty zmieniają na 0,8?

@Barbi

tak. a wszystko wraca do normy , sklepy od soboty już wszystkie będą otwarte .. nie wyobrażam sobie tego grudnia.

qaz
@Barbi

kierownicy zostają przy całym etacie.

@z.

Na grudzień, to jest jakieś nieporozumienie...

Xxzzz
@Naturka

Brak uz, obcięte etaty, 1 osoba na sklep a pracy będzie jak zawsze w grudniu. Już widzę ilość kradzieży w okresie przedświątecznym.

@Xxzzz

a potem i tak będzie Twoja wina , że nie pilnowałaś, nie obsłużyłaś, nie poleciłaś produktu dnia . . Oj coraz gorzej , nie wyobrażam sobie tego grudnia . Będzie bardzo ciężko , dziewczyny nie dawajcie się i róbcie tyle ile jesteście w stanie zrobić.

@z.

Skąd taka informacja? Jestem kierownikiem i nic nie wiem... Jakiś czas temu też było pytanie na telekonferencji i nic nie było wiadomo..

Konsultant
@Ona

Zadzwon do swojego menagera. Wczoraj (wtorek) byla przekazana nam informacja. Wchodzi to w zycie od dzisiaj.. Dla mnie tragedia. Jestesmy przez wiekszosc grudnia po jednej na zmianie (!!!!), razem na sklepie przez 2h.. Raj dla (usunięte przez administratora) Nie chce nawet myslec o inwentaryzacji rocznej po tym grudniu, bo to bedzie zenada. Firma tnie koszta naszym kosztem! W wigilie chyba bede lezec ba SORze z powodu (usunięte przez administratora) w pojedynke przy tym tlumie, ktory bedzie. Pandemia pandemia, ale grudzien ma swoje prawa i watpie zeby wiele sie w tym roku zmienilo.

@Barbi

Wiecie co się dzieje z tą firmą?? Tną godziny na najważniejszy miesiąc w roku... Nie ma towaru... Czyżby początek końca???

@Konsultant

Ok juz wiem :) naszego sklepu na szczęście to nie dotyczy.

@Naturka

Tną etaty bo znów weszli w tarcze ...

z
@Ona

jak może nie dotyczyć? przecież weszli w tarczę i każdy sklep ma obniżone godziny (etaty do 0.8)

Karo
@Naturka

Nie no skąd!!! Kasa na cudowne standy oraz reklamy w tv i necie jest!!! To dla nas nie ma kasy!!!!

Zagadka
@z

No właśnie. Tutaj pojawia się problem. Jak to możliwe, że skoro firma weszła w tarczę to jedne sklepy funkcjonują normalnie, a inne są na maksa obciete? Czy nie daje wam to nic do myslenia? Przeciez albo cała firma wchodzi w tarczę, albo nikt. Nie ma czegoś takiego, że jest kilka wyjątków. Nie dajmy się dalej robić w jajo. Swoją drogą. Czy ktoś dostał dzisiaj maila o tarczy, który rzekomo miał się pojawić? Skąd ta tarcza? Bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę takiej tarczy, która jest na tę chwilę i z dniem dzisiejszym mielibyśmy w nią wejść.

ONA
@Zagadka

Nigdzie nie mówią o żadnej tarczy... Niby nam nie obcinają ale i tak mamy taki wskaźnik że też nie będzie najlepiej. Także take easy...

Zagadka
@ONA

Dziwne, bo dostaliśmy wczoraj jasne informacje, że OD DZIŚ FIRMA WCHODZI W TARCZE I ZMNIEJSZA ETATY DO 0,8 Z WYJĄTKIEM KIEROWNIKÓW. O co tutaj chodzi?

@Zagadka

Widzę w każdej drogerii są inne informacje. Kierownicy mają cały bo tak ponoć tak wynegocjowali. Info od menager...... Jak tylko skończy się ta cała pandemia trzeba uciekać z tej firmy, widać jaki szacunek do pracowników mają, gdzie oni się narażają na zarażenie bo przecież klienci mają gdzieś zachowanie dystansu. Dziewczyny na sklepach po 200m i więcej są same.. a (usunięte przez administratora) kradną, korzystają z okazji..

@Zagadka

Nie wchodzą w żadna tarcze , to wytłumaczenie żeby obciąć tam gdzie się jeszcze da bez konsekwencji. Konsuktujcie to z prawnikami, bo nawet wam nie dadzą papierka do podpisu.

@Ona

Dotyczy dotyczy tylko jeszcze o tym nie wiesz

@z

No wszędzie u nas są dwa całe etaty wybierają sobie a tarcza jeszcze nie weszła prawnie to ściema żebyście robiły za te śmieszne pieniądze...

Rozwalona

Te ich decyzje nie maja nic wspólnego ani z prawem , ani z tarcza , dzisiaj morawiecki przedstawił program tarczy , w której po zgody ( której jeszcze nie ma ! ) firmy mogą składać wnioski od stycznia do lutego !!!! To ściema , przydałaby się PIP , bo legalnego nic tutaj nie widzę .

Naturowa
@Rozwalona

Masz racje , czytałam . Nie ma jeszcze zgody Komisji europejskiej , a firma już nam kit wciska . Trzeba się zorientować co i jak z tym wszystkim

@Nowa

Hej Dziewczyny, jak oceniacie prace w drogerii? Zastanawiam się nad złożeniem cv...Warto???

@@Nowa

Zdecydowanie nie..najgorsza firma na jaką trafiłam

Starszy sprzedawca
@@Nowa

Gdyby nie pandemia i niezbyt stabilna sytuacja na rynku pracy uciekałabym w podskokach. Póki płacą jeszcze zagryzam zęby. Więc nie, nie warto. Szkoda nerwów.

@@Nowa

Nie nie i jeszcze raz NIEEEE!!!! Szukaj gdzie indziej tu jet coraz gorzej. Człowiek jest niczym:(

Natura

Dlaczego godzicie się na to żeby zostawać same na zmianie ? To jest chore

@Natura

a Ty się godzisz ? Czy już odeszłaś? jest to chore ale jak ktoś nie może pozwolić sobie szybko na zmianę pracy to będzie tak pracował ...

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) - Łódź

• Jak się pracuje w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 384.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 355, z czego 15 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 176 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)