Acus

Toruń

Opinie o Acus

były pracownik 2012-08-03 17:06:46
Unikać jak ognia współpracy z tą firmą. Nie wiem jak jest w salonach. Ja pracowałam w Administracji. Nie wiedzą kogo zatrudniają. Plotki są na porządku dziennym. Trzeba biegać i zostawać po godzinach. Wszyscy na palcach chodzą przy Pani Dyrektor (usunięte przez moderatora) Kanapeczki, rozpieszczanie, 10 kawek i herbatek a w między czasie tysiąc innych spraw nie da się tego wszystkiego pogodzić. Kadra wyższa nie słucha swoich pracowników. Szacher macher z umowami. za nadgodziny niby placa ale dostaje sie do reki i trzeba szukac osoby bezrobotnej najlepiej znajomego aby wypisac na lewo umowe zlecenie. Szczerze nie polecam tracenia nerwow w tej pseudo firmie.
uczciwypracownik 2014-09-02 14:43:50
Cała prawda. Zostajesz po godzinach a pieniędzy miesiącami nie możesz się doprosić bo nie mają pieniędzy ale na kawkę, wyjazdy i cele prywatne to zawsze się znajdą. Okradają wszystkich. Drugie pieniądze płacą na osobę, która u nich nie pracuje, na czarno. Oczywiście jeżeli w ogóle je dają. Żal. Do PIP ich zgłosić.
Zostaw swoją opinię o Acus - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acus