WOOL LIFE

Toruń

Opinie o WOOL LIFE

zawiedziony 2010-03-20 19:13:53
Nie polecam tej firmy, obiecują na początku bardzo dużo, a potem ne dają praktycznie nic, samochody to stare rzęchy, brak telefonów służbowych, prezentacje nie odbywają się. Bardzo się na nich zawiodłem
zawiedziona 2010-08-14 21:53:53
Zgadzam się z przedmówcą. Ja też tam pracowałam. Masakra. Na początku było w miarę ok, nie licząc marnych100zł które dawali na telefon. Pomijam fakt że rachunki służbowe były co najmniej na 200zł. Dało się przeżyć. No ale później chciwość pani [usunięte przez moderatora] lub [usunięte przez moderatora] wzięła górę i kroili na wszystkim. Zwłaszcza na cenach. Co z tego że robili promocje, skoro i tak byli(pewnie i są dalej) najdroższą firmą wełniarską.Najgorsza kwestia to jednak auta!!! w życiu nie jeździłam takimi wrakami. Klimatyzacja??? haha możesz zapomnieć, tam najmłodsze auto ma chyba z 13 lat. Generalnie nie polecam absolutnie.
ps. pozdrowienia dla fałszywej tele pani [usunięte przez moderatora]. ;)
anonim 2010-11-26 09:32:05
Nie jestem zwolennikiem fora , ale tu musze sie wstawic za firma woollife poniewaz pracuje sie tu dobrze najwazniejsze ze sa pokazy szefostwo ok. i wyplata na czas,jest tu normalna atmosfera nie jak w innej firmie welniarskiej ktorej nazwy nie podam bo nie oto chodzi.kazdy jest dorosly i wie co robi.POLECAM
ciekawy 2012-07-23 16:16:40
Czy wool life jeszcze istnieje????
.. 2012-11-16 21:37:15
Nie książki nie piszę, ale ciekaw jestem jak im idzie
he he 2013-05-16 21:10:25
Wool life już nie ma, zbańczyli[usunięte przez moderatora]jedne hehe
piołun 2016-05-19 18:00:07
Poprzednią robotę zostawiłem ze względu na beznadziejną atmosferę. Szukam czegoś w branży i już kilka osób polecało mi to miejsce. Podobno w tej kwestii jest tu zdecydowanie lepiej. @vgfhyk tyle że nie widziałem również żadnych ofert pracy obecnie ...
Zostaw swoją opinię o WOOL LIFE - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WOOL LIFE