MBF Sp. z o. o.

Tczew

Opinie o MBF Sp. z o. o.

admin 2015-06-06 05:58:46
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie MBF Sp. z o. o.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.
exmbf 2015-08-29 15:35:44
Pracowalem w firmie mbf przez pół roku. Gdy w końcu kończyła się umowa postanowiłem iść porozmawiać o umowie o pracy, niestety odmówiono mi więc na tej samej rozmowie się zwolnilem bo za grosze nie będę pracować nie wiadomo ile. Po szumie jaki zostawiłem po sobie na halach, dużo osób zaczęło interesować się firma do której odeszlem, wtem zaczęto dawać umowy o pracę by zatrzymać jak największą liczbę pracowników. Osobiście nie polecam firmy mbf (balony) ponieważ płacą jest nie adekwatna do wykonywanej pracy, pracownicy są zmuszani do pracy w domu (mycie balonów) a pracownicy na automatach zapierniczaja za trzech, premia zawsze mniejsza za wymysły kierowników.
zapracowany 2016-02-24 00:49:07
Kierowniczka z nadruków do wymiany w sprawie urlopów wymyśla swoje zasady a urlop letni każdemu się należy a nie we wrześniu i mówi nam że taki system pracy ustawa wyraźnie mówi letni urlop P Doroto!!!!
zapracowany 2016-02-24 00:49:09
zinteresowany 2016-04-19 18:31:05
Witam,mam prośbę o opinię czy warto ubiegać się o pracę w firmie na stanowisku pracownik działu nadruku?Poz
ewa 2016-05-19 14:20:13
nie polecam - proponują grosze i reagują oburzeniem jak ktoś ma większe wymagania, nie warto tracić czasu na rekrutację u nich
zaq 2016-07-11 08:48:38
Nie jest tam zle jak
twierdza inni
gosc 2016-10-04 10:36:57
Witam. moze ktos powieziec jak wyglada praca na dziale utrzymania ruchu?
Bee 2016-10-28 13:20:46
Miałam rozmowę o prace przez telefon ok 20stego obiecano zadzwonić z wynikiem.
Jest 28 i nikt nie zadzwonił po tym widać jaki jest stosunek do ludzi.
Nie polecam!
Zostaw swoją opinię o MBF Sp. z o. o. - Tczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MBF Sp. z o. o.