ELPOMIAR

Lublin

Opinie o ELPOMIAR

KRAFMER 2010-01-11 16:20:13
Bardzo nie rzetelni i nie uczciwi ludzie. Szemrane towarzystwo , zatrudniają na czarno i nie płacą.
Szkoda słów.
wykiwany 2012-01-07 21:46:05
Bardzo nie rzetelna Firma zdecydowanie nie polecam wiszą od ponad 7 miesięcy mi jeszcze 25000zł za wykonaną pracę na ich rzecz i żadnych widoków na ich odzyskanie współpraca z nimi to pakowanie się w kłopoty!!!
podwykonawca 2012-01-26 18:48:34
Chroń Panie Boże przed tą firmą każdego,nie dośc że usługi lub dostawy
materiałów chcą otrzymac na tzw.\"zero\" przy terminie płatności co najmniej 90 dni to i tak w najlepszym przypadku następne 90 dni a kasę i tak trzeba wyrywac jak psu z gardła,nie dajcie się omamic.
Boniecki100 2012-03-14 12:15:21
dokładnie tak jest,współpraca z nimi to gehenna,trzeba się ratować kredytami ,żeby przy wsółpracy z nimi nie zbankrutować.
MrZ 2012-07-21 14:02:17
witam
nie dość ze podwykonawcy sie (usunięte przez administratora)
to jeszcze kradną na potege co tylko sie da
od narzedzi po kable , paliwo dosłownie wszystko , wiertarki .
i tylko narzekaja .
Trzeba ich pilnować na każdym kroku . taka jest prawda
milem przyjemność pracować z powykonawca . i widzialem co sie dzieje .
ale cale szczescie prezes go zwolnił i mam nadzieje ze mu nie zapłaci .
olek 2016-04-19 23:27:40
na pewno na różnych stanowiskach różnie sie zarabia - ja np. wiem, ze jak chcesz pracować u nich jako sprzedawca czy jako handlowiec to mozesz spokojnie wtedy wyciągnąć i do 4 tys ale to z premiami niestety różnie bywa, sporo się zmieniło od dwóch lat.
Zostaw swoją opinię o ELPOMIAR - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELPOMIAR