Opinie o Agroplast w Sawin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agroplast. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Agroplast o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agroplast w Sawin

P100 Nowy wpis

Kupiłem pompę p100 pompa opryskala pół ha i straciła ciśnienie, odeslalem na gwarancję tak zrobili pompę, przysłali ja bez kolanek oraz bez gwarancji- rzekomo została zalana podczas transportu, a karton w którym wysłałem i odeslali był suchy ten sam, kontakt na początku był dobry kolanka doslano, karta gwarancyjna miała być wypisana druga na podstawie paragonu niestety do tej pory nie dotarła, dzwoniłem to już wyslylaja gwarancję, teraz wgl nie odbierają ode mnie telefonu, pompa po powrocie z serwisu po 4 ha zaczęła na nowo gubić ciśnienie, serdecznie nie polecam tej firmy

Marek Nowy wpis

Kolejna oferta pracy: AGROPLAST Marcin Łopąg Ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji części do maszyn rolniczych oraz silne zaplecze technologiczne pozwoliły nam osiągnąć pozycję lidera wśród producentów części do opryskiwaczy w Polsce oraz w Europie Wschodniej. Dziś Agroplast znany jest z innowacyjności swoich rozwiązań oraz wysokiej jakości i niezawodności oferowanych części do opryskiwaczy. Produkty Agroplast dostępne są w ponad 20 krajach świata, a firma aktywnie uczestniczy w projektach badawczo-rozwojowych, służących ciągłemu doskonaleniu naszych wyrobów. Specjalista do spraw kontaktu z klientem indywidualnym i instytucjonalnym Miejsce pracy: Sawin (pow. chełmski) Region: lubelskie Opis stanowiska: Jeśli chętnie współpracujesz z innymi ludźmi i pomagasz im, a relacje z nimi są dla Ciebie kluczowe, to być może jesteś osobą której szukamy. Szukamy bowiem osoby potrafiącej pracować w zespole, osoby pracowitej i wysoce zorganizowanej na stanowisko Specjalisty do spraw kontaktu z klientem indywidualnym i biznesowym w firmie Agroplast. Agroplast realizuje misję nieustannego podnoszenia konkurencyjności polskiego rolnictwa poprzez zapewnienie dostępności światowej klasy rozwiązań do przeprowadzania zabiegów ochrony roślin. Produkujemy części do maszyn rolniczych, wykorzystywane przez producentów nowych maszyn oraz przez rolników, do naprawy używanych. Jeśli doceniasz wpływ rolników na jakość produktów spożywczych i chcesz im pomagać w rozwoju, to dołącz do nas! Zakres obowiązków: obsługa klienta indywidualnego i biznesowego w siedzibie firmy oraz poprzez e-mail, telefon realizacja zamówień sklepu internetowego przez przekazanie zleceń na magazyn, wykonanie listów przewozowych i faktur tworzenie zamówień i dokumentów sprzedażowych pomoc w pracach typowo biurowych i administracyjnych pomoc w działaniach promocyjnych Wymagania: postawa nakierunkowana na życzliwą pomoc i spełnianie oczekiwań klientów umiejętność nawiązywania ciepłych relacji z ludźmi bardzo dobre umiejętności komunikacyjne: zarówno osobiście, jak i przez telefon, e-mail gotowość do ciągłego uczenia się i poszerzania swojej wiedzy i umiejętności znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację znajomość pakietu Office poczucie humoru :) Dodatkową zaletą będą: mile widziana znajomość programu Subiekt GT doświadczenie w obsłudze klienta znajomość języków obcych Oferowane warunki: środowisko pracy, w którym oczekiwania są jasne, a zasługi i rozwój doceniane bycie częścią zgranego zespołu twórczych ludzi, którzy sobie ufają i są dla siebie wsparciem duże możliwości rozwoju: przez udział w szkoleniach związanych z ciągłym wdrażaniem nowych technologii praca stała od poniedziałku do piątku wynagrodzenie początkowe na poziomie 2000 zł netto ustalamy na okres próbny trzech miesięcy, przy zawieraniu umowy na stałe może tylko wzrosnąć atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności forma zatrudnienia: umowa o pracę (możliwość ustalenia innej, zgodnie z preferencjami kandydata) Wymagane dokumenty: Szukamy osoby niezwykłej, więc naprawdę postaraj się nam pokazać, że taką jesteś… Jeśli chcesz zdobyć tę pracę, pokaż, że Ci naprawdę zależy. Jeśli zamierzasz wysłać nam takie samo CV i list motywacyjny, jak innym firmom – daj sobie spokój. Zgłoszenia, w które kandydat nie włoży serca, od razu trafią do kosza. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agroplast z siedzibą w 22-107 Sawin zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Agroplast z siedzibą w 22-107 Sawin przy ul. Lubelska 24. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Sławek Nowy wpis

AGROPLAST poszukuje do pracy: Opis stanowiska pracy: Technolog przetwórstwa tworzyw sztucznych w firmie produkcyjnej Jeśli uwielbiasz wykorzystywać i doskonalić posiadane umiejętności, cenisz sobie realizm i zdrowy rozsądek oraz konsekwentnie i systematycznie dążysz do postawionych celów, to być może jesteś osobą której szukamy. Szukamy bowiem osoby niezależnej, pomysłowej i lubiącej wykraczać po za to co oczywiste. Pasjonata technologii wtrysku tworzyw sztucznych. Osoby która będzie ciągle optymalizować i udoskonalać procesy produkcyjne w firmie AGROPLAST. Agroplast realizuje misję nieustannego podnoszenia konkurencyjności polskiego rolnictwa poprzez zapewnienie dostępności światowej klasy rozwiązań do przeprowadzania zabiegów ochrony roślin. Jeśli doceniasz wpływ rolników na jakość produktów spożywczych i chcesz im pomagać w rozwoju, to dołącz do nas! Zakres obowiązków: - przeprowadzanie prób oraz uruchamianie produkcji na nowych formach wtryskowych - optymalizacja aktualnych procesów produkcyjnych na wtryskarkach - zarządzanie bazą form i narzędzi - nadzór nad stanem technicznym form, narzędzi i maszyn - tworzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne - znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku - wiedza z zakresu budowy i rozwiązań technologicznych form wtryskowych - znajomość programów do modelowania 3D Dodatkową zaletą będą: - doświadczenie w pracy z wtryskarkami ENGEL - znajomość programu NX CAD, NX MOLD WIZARD - znajomość języka angielskiego - umiejętność obsługi obrabiarek konwencjonalnych Oferowane warunki: - środowisko pracy, w którym oczekiwania są jasne, a zasługi i rozwój doceniane - bycie częścią zgranego zespołu twórczych ludzi, którzy sobie ufają i są dla siebie wsparciem - duże możliwości rozwoju: przez udział w szkoleniach związanych z ciągłym wdrażaniem nowych technologii - praca stała od poniedziałku do piątku - wynagrodzenie początkowe ustalamy na okres próbny trzech miesięcy, przy zawieraniu umowy na stałe może tylko wzrosnąć - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności - forma zatrudnienia: umowa o pracę ( możliwość ustalenia innej, zgodnie z preferencjami kandydata) - to nie będzie praca lekka, ale dla właściwej osoby przynosząca mnóstwo satysfakcji Szukamy osoby niezwykłej, więc naprawdę postaraj się nam pokazać, że taką jesteś...Jeśli chcesz zdobyć tę pracę, pokaż, że Ci naprawdę zależy. Jeśli zamierzasz wysłać nam takie samo CV i list motywacyjny, jak innym firmom – daj sobie spokój. Zgłoszenia, w które kandydat nie włoży serca, od razu trafią do kosza. Wymagania - wykształcenie wyższe techniczne - znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku - wiedza z zakresu budowy i rozwiązań technologicznych form wtryskowych - znajomość programów do modelowania 3D Prezentacja firmy Ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji części do maszyn rolniczych oraz silne zaplecze technologiczne pozwoliły nam osiągnąć pozycję niekwestionowanego lidera wśród producentów części do opryskiwaczy w Polsce oraz w Europie Wschodniej. Dziś Agroplast znany jest z innowacyjności swoich rozwiązań oraz wysokiej jakości i niezawodności oferowanych części do opryskiwaczy. Produkty Agroplast dostępne są w ponad 20 krajach świata, a firma aktywnie uczestniczy w projektach badawczo-rozwojowych, służących ciągłemu doskonaleniu naszych wyrobów. Jako lider rynku w Polsce, realizujemy misję nieustannego podnoszenia konkurencyjności polskiego rolnictwa poprzez zapewnienie dostępności światowej klasy rozwiązań do przeprowadzania zabiegów ochrony roślin. Zwiń Informacje dodatkowe Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1 Min. doświadczenie: 1 rok Min. wykształcenie: Wyższe inżynierskie Przedział wynagrodzenia: 3.000,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto) Branża / kategoria: Praca Produkcja , Praca Inżynieria , Praca Kontrola jakości , Praca Badania i rozwój

gibi Nowy wpis

@amanda_r to jest nasz już trzech, szukających u nich pracy. Jeżeli tam pracujesz to odezwij się i opowiedz

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agroplast? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
anonim 1

Słowa kojarzące się z Agroplast to: ( nie solidna, nie profesjonalna, nie rozwojowa) Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: brak szkoleń wręcz nie możliwe Atmosfera i ludzie tam pracujący: w większości zadufani w sobie Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Agroplast: Najbardziej nie podobało mi się w Agroplast: szefostwo w składzie (ojciec i syn) nadające się raczej na funkcje emeryt i rencista niż na funkcje prowadzenia przedsiębiorstwa. Pracowałem tam na jako kierowca. Obiecano mi długą pracę a okazało się po trzech miesiącach ciężkiej pracy że jestem niepotrzebny tak jak większość kierowców.

Słowa kojarzące się z Agroplast (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..profesjonalna. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...profesjonalna . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Agroplast: Najbardziej nie podobało mi się w Agroplast:

Zostaw merytoryczną opinię o Agroplast - Sawin

Agroplast