Kaja Sp. Z O.O

Opinie o Kaja Sp. Z O.O

anonim 2010-02-05 20:04:32
Dzis po zakończonej pracy, Pan Wojewoda kazał nam zostać, informując, że firma kończy swoja działalność z dniem dzisiejszym. Zamknięto bramkę, żebyśmy nie mogli wyjść, dostaliśmy wszyscy wypowiedzenia. Najlepszym popisem naszego kierownika jest jednak udawanie, że nie wiedział, że coś takiego może nastąpić!! Jeszcze 2 tygodnie temu przyjmował nowych ludzi do pracy!!!!
Ciekawe, czy dostaniemy kiedykolwiek zaległe wypłaty?!
ehhh 2010-02-05 20:13:23
Zamkneli dzialalnosc??? A poznań przynajmniej dzisiaj jeszcze funkcjonowal.
Poznań 2010-02-05 20:30:53
tak dzis jeszcze normalnie pracowalismy.... co bedzie w poniedziałek tego nie wie nikt... z nas oczywiscie;)
poznanianka 2010-02-05 20:39:19
witam,pracuje w oddziale w poznaniu,proszę napiszcie coś bliżej,czy to prawda???w rejestrze krs warszawa jeszcze jest aktywna,z góry dzięki za informacje!!!!nie wiemy co stanie się u nas w poniedziałek.......pozdrawiam,i wszystkiego dobrego!!!!!!
hahaha 2010-02-05 22:57:28
i na tym forum spamują... Masakra to robi jedna i ta sama osoba!!!
I już nie wymyślaj , że tak powiedział wojewoda. Jak by was wszystkich zwolnili to by się roiło od wpisów jak nie na tym forum to tym poznańskim.
I to ciekawe , że was zwolnili a nas nie!!!
Hahahahahahhaahhahahahhahhahahahahahahahaha
anonim 2010-02-05 23:07:02
a co mamy pisac ze nas wyrzucili z pracy. zmusili do podpisania za porozumieniem stron i jeszcze w dodatku n8ie wiadomo czy dostaniemy prowizje bo w trybie natychmiastowym
aaaa 2010-02-05 23:23:07
prawda jest taka ze wojewoda wreczyl dzisiaj wszystkim wypowiedznie przedtem zamknal furtke zeby nikt nie wyszedl!
hahahahaha 2010-02-05 23:48:48
Człowieku chociaż zmien treść tego spamu bo na Poznaniu jest dokladnie to samo,zreszta podziwiam cie ze tak ci sie chce,ale i tak jak ktos chce to sie doczyta tego co chce.
To prawda 2010-02-06 00:05:21
Tak, wszyscy telemarketerzy dostali wypowiedzenia. Cały dzień normalnie dzwoniliśmy, po pracy się dowiedzieliśmy. Większość z Nas poszła to odreagować w inny sposób niż wpisami na forum.
ciaka laka 2010-02-09 19:31:04
no i Warszawa zamknięta ciekawe tylko kiedy wypłatę dostaniemy za styczeń... Ciekawą historia jest że zamykając oddział przy pl. Kasztelańskim zamknęli wszystkich pracowników pod kluczem i nie chcieli wypuścić dopuki nie podpiszą wymówienia za porozumieniem stron. Mnie akurat nie było w pracy, ale gdybym była zadzwoniła bym po policje a nie podpisała tego świstka. No to kochani czekamy do 15 lutego i idziemy z tym gdzie trzeba jak nie będzie wypłaty!!!!!!
oleko 2015-02-13 16:05:55
czy ktoś ma informacje aktualne o tej firmie? bo nie wiem gdzie teraz szukac informacji od nich, bo na stronie nie ma oczywiście żadnych konkretów, wiec niestety nie pójde do nich w najbliższym czasie..dodatkowo bardzo bym chciał sie dowiedzieć jak przebiega u nich taka atypowa rekratacja do firmy, ktos wie?
brachu 2015-04-29 02:45:26
słusznie zauważyłeś @borixon. Dlatego nie wydaje mi się zasadnym również rozmawiać dalej na temat tego jak tu jest - bo to już niestety , ale tylko przeszłość
Zostaw swoją opinię o Kaja Sp. Z O.O - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaja Sp. Z O.O