Północ Nieruchomosci S.A

Wrocław

Opinie o Północ Nieruchomosci S.A

rozgoryczony 2014-05-03 15:01:16
Witam, zgadzam się z opinią, że biuro nieruchomości PÓŁNOC we Wrocławiu,
jest jedną wielką ściemą, odradzam każdemu by omijał tę firmę szerokim łukiem.
To co oni obiecują na początku współpracy jest wielkim kłamstwem, a jeśli jakimś cudem uda Ci się coś zarobić i tak nie masz gwarancji, że zostanie to Tobie wypłacone, bo na pewno i tak coś wymyślą ...
Po prostu bardziej opłaca się siedzieć w domu niż pracować w tym pseudo biurze o nazwie PÓŁNOC.
kasia 2014-05-11 21:57:07
Witam, właśnie zakończyłam krótką współpracę z Połnoc Nieruchomości we Wrocławiu.
Zarobki żadne, transakcje ... żadne, no właśnie w tym biurze jeszcze nikt nie zrobił żadnej transakcji, szkolenia też żadne.
Wynagrodzenie jest tylko prowizyjne, wszystkie pozostałe dojazdy do klientów pokrywasz sam, brak bazy klientów z którymi agent mógłby się skontaktować i przygotować ofertę.
Dodatkowo dyżury w biurze za które nikt nie płaci.Biuro ofertuje chyba najgorsze warunki współpracy na rynku, nie dając nic w zamian.
Strata czasu, ODRADZAM.
Zostaw swoją opinię o Północ Nieruchomosci S.A - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Północ Nieruchomosci S.A