Cassioli Polska Sp. z o.o.

Opinie o Cassioli Polska Sp. z o.o.

Aktualność
                                 Wyróżnienie firmy Cassioli Polska tytułem - Diamenty Forbesa 2023!

Z ogromną przyjemnością i prawdziwą dumą informujemy, że nasza firma została wyróżniona Diamentem Forbesa 2023.

Tytuł „Diamenty Forbesa 2023” jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Cassioli Polska tą nagrodą świętuje także ważne przejście od małego do średniego przedsiębiorstwa, zdobywając nagrodę w rankingu firm średnich o poziomie przychodów od 50 do 250 mln zł.
Z dumą możemy powiedzieć, że ostatnie trzy lata przyniosły nam naprawdę dobre wyniki.

Bardzo nam miło, że działalność naszej firmy została zauważona oraz doceniona przez niezależnych ekspertów. Daje to nam dużą satysfakcję oraz motywację do dalszej pracy i stałego rozwoju.
Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania dla naszych Klientów oraz partnerów biznesowych.

To nasz wspólny sukces.

@Qck

Dziękujemy Ci, że wyraziłeś swoją opinię. Jeśli chodzi o feedback w procesie rekrutacji jest to u nas standardem, że informujemy Kandydatów o wyniku rekrutacji. Staramy się, aby ten proces przebiegał w atmosferze szacunku dla Kandydatów. Tak to u nas działa. Przykro nam, że nie możesz dołączyć do naszego Zespołu w tym momencie, ale zapraszamy Cię do śledzenia naszego profilu i obserwowania ofert pracy sukcesywnie zamieszczanych na portalach. Dziękujemy raz jeszcze za Twój głos i za to, że doceniasz nasze starania! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Cassioli Polska

Qck

Aplikowałem jakiś czas temu na stanowisko konstruktora niestety firma nie była zainteresowana moja osobą (trudno zdarza się) więc co do samej pracy nie mogę się wypowiedzieć natomiast dużym plusem jest chociażby to że jako jedna z nielicznych firm potrafi wysłać wiadomość zwrotna o swojej decyzji. :-)

@Qck

Pracuję w Cassioli Polska od półtora roku i widać że ciągle inwestują i cenią ludzi chętnych do pracy. Jest możliwość rozwoju zawodowego i nawet na poziomie ekonomicznym, dobrze płacą. Czuję się świetnie w porównaniu z tym, gdzie wcześniej pracowałem.

@Ala

Witaj Ala, Pragniemy zapewnić, że jako pracodawca doceniamy pracę naszych Pracowników, co przekłada się na ich zarobki. Wszystkie wynagrodzenia ustalane są wspólnie z Pracownikami. Osoby posiadające doświadczenie i angażujące się w swoją pracę mogą liczyć na zarobki zdecydowanie przewyższające średnie pensje w Łodzi, o których piszesz. Na bieżąco staramy się również podwyższać wynagrodzenia Pracowników i prowadzić system premiowy, by dopasowywać się do zmieniających się realiów. Jeżeli jesteś naszym Pracownikiem i nie jesteś zadowolony ze swoich zarobków, to jesteśmy otwarci na rozmowę z Tobą – bezpośrednio w firmie, a nie na forum. Wspólnie postaramy się znaleźć satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązanie. Pozdrawiamy, Cassioli Polska

pracownik 9 letni

W firmie Cassioli Polska pracuje od 9 lat czuję się tu bardzo dobrze, jest to firma bardzo profesjonalna, punktualna w wypłatach wynagrodzenia z pracownikami powyżej 80 osób tylko w oddziale w Polsce mająca zamówienia na całym świecie. Od nowego roku opócz sytemów benefitowych typu ok system, firma oferuje rownież pakiet opieki zrowotnej i ubezpieczenie.

Mechanik
@Marek

W firmie jest wiele możliwości, jest duże zainteresowanie wśród pracowników na wyjazdy, bo więcej można zarobić, ale jest także wiele wewnętrznych prac na produkcji jako spawacz, monter, czy operator maszyn. Kierownictwo jest otwarte na potrzeby pracowników i jeśli mogą pomóc, niejednokrotnie jeśli osoba miała problem byli otwarci na dialog.

Swego czasu mechanik był szukany i wymagaliście języków angielskiego i włoskiego. To do czytania dokumentacji technicznej, czy rozmowa z centralą się odbywa, czy po to żeby jeździć w delegacje?

Nowy wpis

Dzień dobry! Być może mówi Pan o jakimś dawnym ogłoszeniu. Język włoski nie jest u nas wymagany na stanowisku mechanika. Jeśli ktoś go zna, to bardzo nam miło i na pewno będzie mógł wykorzystać tę umiejętność w kontaktach z Zarządem, jednak nie jest to nasz wymóg. Język angielski jest mile widziany, głównie do kontaktów w firmie oraz podczas delegacji, ale również jego znajomość nie jest warunkiem koniecznym na stanowisku mechanika. Obecnie prowadzimy taką rekrutację, zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem. Pozdrawiamy! Cassioli Polska

@Cassioli Polska Sp. z o.o.

A jakie są warunki, które trzeba koniecznie spełniać, aby móc dostać pracę na stanowisku mechanika? :))) Nie mogę znaleźć w necie żadnego ogłoszenia. :x

Nowy wpis

Dzień dobry! Dziękujemy za wiadomość. Aktualnie posiadamy ogłoszenie na stanowisko Mechanik, także proszę jeszcze raz sprawdzić :) Wymagania, jakich obecnie oczekujemy, to umiejętność czytania rysunków technicznych, obsługi narzędzi mechanicznych/elektronarzędzi, a mile widziane są uprawnienia do obsługi wózków widłowych/suwnic. Treść ogłoszeń jest zmieniana w zależności od naszych zapotrzebowań, więc w przyszłości wymagania mogą być nieco inne. Serdecznie pozdrawiamy! Cassioli Polska

Czy w Cassioli Polska Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Dzień dobry :) W Cassioli Polska nie mamy typowego open space. Część produkcyjna rządzi się oczywiście swoimi prawami, natomiast część biurowa jest podzielona na działy i każdy dział zajmuje osobne pomieszczenie. Pozdrawiamy! Cassioli Polska

Chce spytać o te dodatki do delegacji, ani w tym ogłoszeniu Elektrotechnika co było kiedyś w 2022 nie napisali dokładnych Stawek, o jakich mówimy o kwotach, ani tutaj w komentarzu ostatnio też. Tylko tak ogólnikowo, a ja właśnie chciałbym mieć taki pełny ogląd, na co mogę liczyć.

Dzień dobry! Dziękujemy za pytanie i zainteresowanie naszą firmą. Nie praktykujemy podawania kwot wynagrodzeń i dodatków w ogłoszeniach, natomiast informacje takie uzyskałby Pan podczas procesu rekrutacyjnego. Jeśli jest Pan zainteresowany naszą ofertą to bardzo prosimy o kontakt bezpośredni. Może Pan obserwować nasze ogłoszenia o pracę, i gdy pojawi się interesująca Pana oferta, zaaplikować do nas. Może Pan również w każdym momencie wysłać swoje CV na nasz adres e-mail, zaznaczając na jakim stanowisku Panu zależy, i wówczas my odezwiemy się do Pana, gdy będziemy szukać kogoś na to miejsce. Pozdrawiamy serdecznie!

@Cassioli Polska Sp. z o.o.

Na który etap rozmowy rekrutacyjnej miałbym czekać, żeby poznać informację o tym, na jakie zarobki mogę liczyć? Chciałbym wiedzieć osobiście od razu takie rzeczy. Już raz poświęciłem innej firmie 2 miesiące swojego życia na rekrutacje, żeby się dowiedzieć, że płacą minimalną. Tu chociaż więcej jest?

Dzień dobry i dziękujemy za wiadomość. Informację o zarobkach mógłby Pan dostać już podczas pierwszego spotkania rekrutacyjnego, czyli na dość wczesnym etapie procesu rekrutacji. Podczas spotkania poznajemy Kandydata, słuchamy jego oczekiwań i przedstawiamy naszą ofertę. Kandydat ma więc jasny obraz tego na co mógłby liczyć w naszej firmie i dzięki temu może świadomie podjąć decyzję czy jest dalej zainteresowany współpracą. Staramy się jednocześnie, by proponowane warunki były jak najbardziej atrakcyjne dla Kandydatów, którzy staną się następnie usatysfakcjonowanymi Pracownikami naszej firmy. Pozdrawiamy, Cassioli Polska

Jakie są warunki zatrudnienia w Cassioli Polska Sp. z o.o.?

Dziękujemy za Twoje pytanie! Chcielibyśmy podać Ci jak najwięcej informacji, ale nie wiemy, jakie stanowisko masz na myśli, a warunki dla poszczególnych stanowisk mogą różnić się między sobą. Standardem jest u nas umowa o pracę, pierwsza jest zazwyczaj na okres próbny, kolejna - według indywidualnych ustaleń z przełożonym. Zapewniamy benefity - niektóre płatne w 100% przez pracodawcę, inne z dofinansowaniem. Pracujemy od poniedziałku do piątku po 8 h dziennie w godzinach między 7.30-8.30 a 15.30-16.30, przy czym godziny pracy mogą być inne dla niektórych stanowisk produkcyjnych. Staramy się, by warunki zatrudnienia w naszej firmie były jak najlepsze :). Jeśli masz dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy!

@Cassioli Polska Sp. z o.o.

Ja mam pytanie odnośnie przyjęć. Znalazłem rekrutację na stanowisko elektryka. W ogłoszeniu było że jest stała podstawa plus premia za wyniki, delegacje i nadgodziny. Te ostatnie są płatne przynajmniej 50% więcej niż oferowana stawka? Ile ich można zrobić w miesiącu?

Dziękujemy za pytanie i zainteresowanie naszą firmą :) W tym momencie prowadzimy kilka procesów rekrutacyjnych, w tym faktycznie na stanowisko elektryka. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to główna jego składowa to podstawa, o której piszesz - stawka/kwota, którą ustalasz z przełożonym. Dodatkowo przyznajemy premie uznaniowe, wypłacamy należności za delegacje oraz nadgodziny. Nadgodziny są płatne 50% lub 100% w zależności od tego czy wypadają w dzień roboczy, czy też w weekend (na przykład podczas delegacji). Liczba nadgodzin wynika z zapotrzebowania firmy, ale musi mieścić się w limitach ustalonych w przepisach - pracujemy zgodnie z obowiązującym prawem. Dodatkowo przy temacie delegacji warto nadmienić, że poza dietą nasza firma wypłaca również dodatek do delegacji - jest to bonus od firmy za pracę poza siedzibą firmy. Serdecznie zapraszamy do aplikowania do nas oraz do zadawania pytań. Pozdrawiamy!

Anula
@Cassioli Polska Sp. z o.o.

A tak z innej beczki, czy zapewniany jest w umowie ekwiwalent za pranie? Ile dostaje się zestawów ubrań roboczych, chyba ze trzeba je opłacić i załatwić na własna rękę ?

@Anula

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie! Większość Pracowników (poza Pracownikami typowo biurowymi) ma zapewniony ekwiwalent za pranie, doliczany co miesiąc do wypłaty. Każdy Pracownik zatrudniany na stanowisko produkcyjne otrzymuje komplet odzieży roboczej (m.in. spodnie, koszulki, buty, bluzę/kurtkę itp.) - nie trzeba załatwiać odzieży na własną rękę, nie trzeba oczywiście również nic płacić. Odzież robocza jest wykorzystywana do zużycia, a więc w sytuacji, gdy Pracownik potrzebuje nowego zestawu (bądź poszczególnych elementów), zgłasza się po jego wydanie. Pracownicy zatrudnieni na stanowiskach innych niż produkcyjne, ale wyjeżdżający w delegacje do klientów (np. na pomiary) otrzymują potrzebną odzież roboczą przed wystąpieniem takiego wyjazdu. Pozdrawiamy serdecznie.

@Cassioli Polska Sp. z o.o.

Co do tych delegacji, to jak często się one odbywają? Pracownicy mają zapewniony nocleg, czy muszą go szukać na własną rękę? Od razu dopytam o kwestię transportu- czy do dyspozycji jest auto służbowe?

Dzień dobry! Dziękujemy za Twoje pytanie. Z uwagi na to, że dostarczamy rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej dla Klientów w Polsce oraz poza jej granicami, delegacje są częścią naszej pracy. Częstotliwość i długość ich występowania zależą od wielu czynników, m.in. stanowiska pracy; rodzaju projektu, który realizujemy; dyspozycyjności Pracownika. Posiadamy takie stanowiska, na których Pracownicy nie jeżdżą w delegacje w ogóle lub bardzo rzadko oraz takie, na których wyjazdy służbowe występują często. Kandydat podczas rozmowy rekrutacyjnej zawsze jest informowany o konieczności (bądź nie) wyjeżdżania do Klientów i pytany jest o swoje możliwości w tym zakresie. Podczas projektów realizowanych w dłuższym odcinku czasowym mamy zazwyczaj przygotowane kilka zespołów Pracowników, by mogli się zmieniać i nie przebywali poza domem zbyt długo. Jeśli chodzi o nocleg, to jest on zapewniany przez Cassioli Polska - Pracownik nie musi się o to martwić. Podobnie jest z transportem - firma organizuje przejazdy (auto służbowe, samolot, wynajęte auto itd.). Pozdrawiamy!

Madzia
@Pracodawca

Jeśli już zdarzają się takie delegacje, to czy wynagradzane są one jakoś lepiej niż praca na miejscu? Jak to jest? Bo małżonek jest zainteresowany i zależy mu na jak najlepszym wynagrodzeniu...

@Madzia

Dziękujemy za pytanie. Oczywiście rozumiemy, że wyjazd w delegację jest pewnym obciążeniem dla Pracownika, dlatego poza normalnym wynagrodzeniem oraz dietą Pracownik otrzymuje dodatek za każdą dobę delegacji (zarówno krajowej, jak i zagranicznej). Taki dodatek jest wliczany do pensji, a więc zwiększa kwotę otrzymywanego wynagrodzenia. Pozdrawiamy!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cassioli Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
Pawel

Witam mam pytanie? Czy firma rekrutuje na stanowisko spawacz? Zastanawiam się nad zmianą pracy?? Czy po Pozytywnej rekrutacji firma jest w stanie poczekać 3 miesiące na nowego pracownika? Czy jest w stanie podpisać umowę przedwstępna? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź:)

Rafał P

Witam. Jakie są zarobki na stanowisku operatora CNC. Jak są godziny pracy na tym stanowisku? Pozdrawiam

@Rafał P

Dzień dobry! Dziękujemy za pytanie. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to jest ono każdorazowo ustalane z danym Pracownikiem/Kandydatem do pracy; nie posiadamy sztywnych widełek. Praca na tym stanowisku odbywa się na dwie zmiany: 6-14 i 14-22. Pozdrawiamy serdecznie!

Emma

Dzień dobry, czy ktoś z działu księgowości jest tu obecny? :) Znalazłam ofertę pracy na stanowisko Głównej Księgowej i zależy mi na poznaniu szczegółów. Co kryje się dokładnie pod wieloletnim doświadczeniem w księgowości? Czy 4 lata będą odpowiednie? Jak wygląda kwestia zarobków, podwyżek czy premii? Mile widziany jest język włoski. Czy jeśli go znam, to wpłynie to na zarobki? Pracujecie z biura czy może hybrydowo?

Aktualność
                                 Wyróżnienie firmy Cassioli Polska tytułem - Diamenty Forbesa 2023!

To nasz wspólny sukces.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Cassioli Polska Sp. z o.o.?

Dziękujemy za zainteresowanie tematem zatrudnienia w naszej firmie. Umowa o pracę na pełny etat to preferowana przez nas forma zatrudnienia. Umowa o pracę stanowi korzystne rozwiązanie dla osób, których celem jest stabilne zatrudnienie. Wieloletnia współpraca z tymi samymi pracownikami ma niewątpliwe mocne strony takie jak: stabilność, zaangażowanie i taką cenimy sobie najbardziej. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego Zespołu, to zachęcamy do udziału w aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

Ilona
@Cassioli Polska Sp. z o.o.

Pierwsza umowa jest na czas próbny, jakieś standardowe 3 miesiące? Czy od razu na dłużej? :)

@Ilona

Standardowo, jeżeli inne warunki nie zostaną ustalone, umowa o pracę zawierana jest z pracownikiem na okres próbny 3 miesięcy.

Jolanta
@Cassioli Polska Sp. z o.o.

Czy w państwa firmie jest możliwośc odbycia stażu/praktyki? Czy raczej jesteście państwo nastawieni na doświadczonych pracowników, właśnie na cały etat na umowę o pracę? :)

@Jolanta

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Preferujemy zatrudnienie pracowników, posiadających doświadczenie, w oparciu o umowę o pracę.

Miki

Dzień dobry. Chciałbym dowiedzieć się czy warto kandydować na stanowisko Programista PLC? Zastanawiam się nad kandydowaniem ale mam małe wątpliwości. Widzę, że oferta na portalu pracuj.pl jest od dłuższego czasu aktywna. Czy potrzebują, aż tak wielu programistów? Czy może warunki są słabe i występuje częsta zmiana zespołu.

@Miki

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie zatrudnieniem w naszej firmie. Aktualnie jesteśmy w trakcie zbierania aplikacji oraz realizacji procesu rekrutacji na to stanowisko. Wraz z rozwojem firmy i zwiększonymi potrzebami biznesowymi wznawiamy rekrutacje na wybrane stanowiska. Na chwilę obecną chcemy również zwiększać liczbę pracowników co ma bezpośredni związek z ciągłym wzrostem przychodów firmy. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy Cassioli Polska

Aktualność
Firma Cassioli Polska wyróżniona nagrodą „Gazele Biznesu 2022"

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż nasza firma została wyróżniona nagrodą „Gazele Biznesu 2022", przyznawaną przez dziennik gospodarczy „Puls Biznesu”.

Nagroda przyznawana jest najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim firmom. – „Tytuł „Gazeli Biznesu” to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny. Udział w nim jest bezpłatny a o jego przyznaniu nie decyduje jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.” – zapewniają organizatorzy plebiscytu.

Tegoroczna nagroda jest dla nas niezwykle ważnym wyróżnieniem osiągając 25 miejsce wśród firm z województwa łódzkiego.

Bardzo dziękujemy za przyznaną nagrodę i gratulujemy wszystkim laureatom!
Adrianoooo

Czy jest teraz jakaś rekrutacja na stanowisko ?

Damian
@Adrianoooo

Jakie stanowisko cię interesuje bo nie dodałeś. Widziałem w sieci ze szukali elektrotechnika – projektanta. O taką pracę cię chodziło? Będziesz aplikował?

@Adrianoooo

Dziękujemy za Twoje pytanie i zainteresowanie pracą w naszej firmie. Aktualnie prowadzimy rekrutacje na kilka stanowisk m in. operatora plotera, tokarki, mechanika a także elektrotechnika -projektanta oraz konstruktora. Zapraszamy do odwiedzenia portali OLX oraz Pracuj.pl, na których zamieszczamy ogłoszenia o pracę. W przypadku dalszych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod nr tel. 42 272 36 60. Chętnie udzielimy informacji na temat aktualnych rekrutacji. Zachęcamy Cię do śledzenia naszych ogłoszeń i aplikowania do naszej firmy.

Witajcie!

W naszej firmie zapanowała już świąteczna atmosfera, a to wszystko dzięki paczkom mikołajkowym.
Jak co roku staramy się umilić ten przedświąteczny czas naszym Pracownikom wręczając im pyszne świąteczne upominki. Chcemy by czuli, że firma pamięta o nich także w tym wyjątkowym okresie i docenia ich starania.

Korzystając z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Zarząd oraz pracownicy firmy Cassioli Polska składają najlepsze życzenia zdrowia, radości i sukcesów w nadchodzącym roku.

A co firmowy Mikołaj przyniósł w tym roku Pracownikom? Sami zobaczcie!
Mariusz

Witam ,czy znalazł bym prace w tej firmie jako tokarz ,tokarz cnc?,z umiejętnością programowania ze sterownikiem fanuc

@Mariusz

Witaj, Dziękujemy za Twoje pytanie i zainteresowanie pracą w naszej firmie. Aktualnie prowadzimy rekrutację na Stanowisko Tokarza CNC zatem zachęcamy Cię do aplikowania za pomocą formularza, który znajdziesz w ogłoszeniu na portalu OLX lub do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod nr tel. 42 272 36 60. Chętnie udzielimy Ci niezbędnych informacji oraz zaprosimy na rozmowę. Zachęcamy Cię do śledzenia naszych ogłoszeń i aplikowania do naszej firmy.

Piter

Mam pytanie jak dużo projektów ma na głowie project manager i dlaczego ciagle szukaja project managera, taka rotacja czyli cos jest nie tak , oczywiscie nie z ludzmi.

potencjalny pracownik

Witam, czy znajomość języka angielskiego oraz włoskiego jest konieczna do podjęcia pracy na stanowisku asystenta ds. zakupów?

@potencjalny pracownik

Witaj, na stanowisko asystenta ds. zakupów poszukujemy kandydatów ze znajomością j. angielskiego. Znajomość j. włoskiego jest w naszej firmie zawsze mile widziana, ale tylko na niektórych stanowiska wymagana. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół Cassioli Polska

Karol
@Cassioli Polska Sp. z o.o.

Ja znam język włoski, uczyłem się go przez 3 lata w liceum. Na jakich stanowiskach jest on wymagany?

@Karol

Szanowny Panie Karolu, znajomość języków obcych w naszej firmie jest mile widziana, aczkolwiek są ważniejsze kryteria które wpływają na pozytywną decyzję o zatrudnieniu. Jeśli jest Pan zainteresowany dołączeniem do naszego Zespołu, zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji oraz przesłania CV na adres: hr@cassioli.com.pl Pozdrawiamy, Zespół Cassioli Polska

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Cassioli Polska Sp. z o.o.?

Dziękujemy Ci za Twoje pytanie i zainteresowanie naszą firmą. Tak, jeszcze przed pandemią firma z własnej inicjatywy organizowała wigilie pracownicze oraz raz do roku luźne wyjście integracyjne. Pandemia nieco ograniczyła te możliwości, ale z pewnością takie spotkania powrócą do naszego zwyczaju. Musimy przyznać, że nasi pracownicy są zgrani i chętnie widują się także poza pracą. Poszczególne działy dbają o koleżeńską atmosferę organizując we własnym zakresie spotkania, wyjścia na rolki, spływy kajakowe czy biorą udział w imprezach sportowych. Zawiązują się w ten sposób wieloletnie przyjaźnie. Takie aktywności zdecydowanie jednoczą nasz Zespół i pokazują, że nie samą pracą żyjemy w Cassioli Polska:) Pozdrawiamy, Zespół Cassioli Polska

Qck

@Qck

Jaki jest wkład kierownictwa Cassioli Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Witaj, Wszelkie zmiany, jakie zachodzą w naszej firmie, w tym te dotyczące benefitów, paczek dla pracowników, spotkań integracyjnych, modernizacji biura itp., są zatwierdzane przez kierownictwo Cassioli Polska. Niektóre propozycje są inicjowane bezpośrednio przez kierowników, inne – przez pracowników. Pracownicy mogą zgłaszać swoje uwagi i sugestie m.in. poprzez „skrzynkę życzeń i zażaleń”, a także w trakcie bezpośrednich spotkań z szefostwem. Zarząd Cassioli Polska nieustannie stara się dbać o to, by wszystkim pracownikom komfortowo i miło spędzało się czas w pracy – na przestrzeni ostatnich lat widać, jak bardzo się zmieniliśmy, ile mamy nowych osób w zespole, a także jakie benefity im oferujemy :) Wraz z rozwojem firmy z pewnością będzie przybywało kolejnych inicjatyw i propozycji benefitowych. Jednocześnie musimy przyznać, że tworzymy naprawdę zgraną grupę pracowników, co samo w sobie umila nam czas pracy! Pozdrawiamy, Zespół Cassioli Polska

Czy firma oferuje jakieś dodatkowe benefity? Typu bony na święta, multisport, dofinansowanie do okularów?

@Zainteresowany

Witaj Zainteresowany! Tak, nasza firma oferuje swoim Pracownikom m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowo-rozrywkowe, paczki bożonarodzeniowe (pełne włoskich przysmaków), dofinansowanie do okularów. Cały czas poszerzamy listę benefitów, organizujemy wyjścia firmowe; podejmujemy również inicjatywy, dzięki którym Pracownikom jeszcze milej spędza się czas w pracy, np. obchody Tłustego Czwartku czy stworzenie biblioteczki firmowej. Zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń i aplikowania do naszej firmy. Pozdrawiamy, Zespół Cassioli Polska

Zostaw merytoryczną opinię o Cassioli Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Cassioli Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cassioli Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cassioli Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cassioli Polska Sp. z o.o.