logo Pfeifer & Langen Polska

Pfeifer & Langen Polska

Toruń

Opinie o Pfeifer & Langen Polska

anonim 2010-02-17 20:43
jesli chcesz byc na kazde zawolanie za darmo,to wlasnie bardzo dobrze trafiles.
anonim 2010-12-09 09:27
Zgadza sie, jezeli chcesz pracowac jako niewolnik to polecam ta firme. Zero uznania Twojej pracy.
anioł 2012-01-22 21:46
tak jest , praca prawie niewolnicza , a jak sie nie podoba to do widzenia , nie wsponę o szukaniu kozłaofiarnego w razie jakiejkolwiek wpdaki panóe dr , prezesów etc
arab 2013-04-19 15:08
możecie coś więcej powiedzieć? szczególnie o centrali?
ja 2014-03-19 17:50
witam. Mam oferte pracy tam w biurze. Czy ktos moze mi powiedziec jak tam jest naprawde??
aja 2015-11-27 20:33
Witam zagląda tutaj ktoś cukrownia z Środa Wielkopolska?
Paranoja 2016-06-22 16:15
Firma nastawiona na mnożenie pieniedzy. Pracownik nic nie znaczy.
Mozna zapomniec o miłej atmosferze.Indywidualność jest tutaj wręcz ZABIJANA.
Paranoja 2016-06-23 15:04
Dokładnie. A w tym przypadku szefostwo przypisuje sobie sukcesy, a błędy pracownikom ( bo przecież wine na kogos trzeba zwalic).
Jesli chodzi o kadry, to pewnie w okolicy 3500, 4000 zł brutto.
Chcesz wiedziec więcej, pisz na slavpl99@gmail.com
paranoja 2016-06-24 07:19
No to Ci to zapewnią, ale o miłej atmosferze zapomnij.
paranoja 2016-06-26 13:09
Nie chodzi o plotki, tylko o krzyki, wyśmiewanie, obwinianie pracownika za nie jego błędy i ciągły stres.No, ale serdecznie zapraszamy ....
Paranoja 2016-06-26 13:20
I zeby byla jasność..Nie chodzi o atmosfere w klimatyzowanym biurze, gdzie siedzi 6 osob, ktore silą rzeczy dogaduja sie ze sobą, tylko o prace na produkcji, gdzie pracownik jest zerem... No, ale komus dla kogo najwazniejsze sa zarobki, a nie traktowanie po ludzku drugiego czlowieka, ciezko bedzie zrozumiec...
Wal 2016-06-26 15:40
Mi się wydaje, że wszystko do ogarnięcia, szczególnie właśnie tutaj
Iza 2017-07-19 14:23
Dawno już nie pojawiały się nowe wpisy na temat pracy w Pfeifer & Langen Polska. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda praca w firmie? Zaszły w niej w ciągu ostatniego roku jakieś zmiany? Takie informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy. Co możecie im doradzić?
Zostaw swoją opinię o Pfeifer & Langen Polska - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pfeifer & Langen Polska