DYRBERG/KERN

Toruń

Opinie o DYRBERG/KERN

megii 2010-06-05 14:09:16
mam pytanko : w jakim miescie i w jakim miejscu? tez wybieram sie na rozmowe , ale troszke mnie przeraziłas ;/ napisz cos więcej ...
szara 2010-08-16 11:51:56
Witam. Potwierdzam cześć informacji podanych powyżej. Praca bardzo ciężka firma Dyrberg/kern niby renomowana ae nie szanuje się pracowników. Nie wiadomo kto jest szefem i komu się podlega raz jakiś facet, raz kobitka, potem jeszcze ktoś inny i za każdym razem mówią, że szefostwo przyjechało. Straszono nas w firmie Dyrberg/kern monitoringiem i podsłuchem na stoiskach, nawet nie wiem czy to jest zgodne z prawem. Regularnie przy każdej inwentaryzacji wychodziły błędy systemu i brakuący przez to towar a ja straciłam pracę pod zarzutem kradzieży, mimo iż nic nigdy nie ukradłam, potem dowiedziałam się od koleżanek, które nadal pracują, że wszystko się wyjaśniło i nic nie zginęło. Ale zwalniana byłam przez właścicielkę wysłuchując obelg, obraźliwych stwierdzeń, epitetów itd.
To praca przejściowa dobra dla studentek, ale nie na stałe.
pracownik ktorego szukasz 2012-06-18 09:24:56
Odradzam ci pojscie. Prawda nie wiadomo dla kogo sie pracuje a szanowna Kinia nawet nie zna swoich pracownikow. Trzyma w firmie zlodziejki i leserki i jeszcze uwaza ze sa najlepsze. Wyciaganie pieniedzy z kasy jest notoryczne a ty pozniej musisz dokladac braki. Jak cos zginie ze stoiska to owszem starsze stazem kolezanki zwala to na ciebie bo jestes \"nowa\" odradzam!
... 2012-07-15 13:33:41
Wszystko co napisały poprzedniczki zgadza się w 100%. Szefowa nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu interesu, każe zapieprzać swoim pracownikom bo przecież trzeba zarobić na jej torebki i ciuchy. W tej firmie nie szanuje się nikogo, wiecznie tylko wyzwiska i krytyka. Lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y szefowej Kindze to normalka, w końcu wtedy od razu dostajesz podwyżkę jak na kogoś doniesiesz. Każda dziewczyna zarabia inaczej, dlatego nie wolno rozmawiać o tym między sobą. Oczekują nie wiadomo jakich utargów nie dając nic od siebie. Praca w tej firmie tylko dla mało ambitnych !
Wiola 2016-04-23 09:37:45
Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie DYRBERG/KERN, pisaliście jakiś czas temu na forum, ale myślę, że mogło się pozmieniać od tamtego czasu.
Zostaw swoją opinię o DYRBERG/KERN - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DYRBERG/KERN