Opinie o CD Partner w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CD Partner. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CD Partner na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CD Partner w Toruń

Mariusz

Wszyscy ktorzy zapragną popracowac i sie mocno sparzyc zyciowo i finansowo to zapraszam do tej firmy pana MN. Mlodzi i naiwni nie wiezcie w jakies bajeczki nikogo z tej firmy i nie podpisujcie zadnych umow i tak bedziecie w [usunięte przez moderatora] bici.6 lat tam pracowałem;( pozdrawiam serdecznie .

Kit Nowy wpis
@Mariusz

Dzień Dobry, Czy mogłabym prosić o więcej informacji na e-mail? Mam kilka ważnych pytań Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna do CD Partner odbywa się w siedzibie firmy?

lepek Nowy wpis

Ciekawe jest to, że wypłata u nich jest i tak adekwatna do powierzanych obowiązków, ciekawe tylko jakich zarobków można się spodziewać, wiecie? Dzięki

Mariusz Nyka

Witam-gratuluję wszystkim "znawcom" warunków pracy i płacy w CD Partner. Jak wnioskuję z Waszych wpisów-nigdy tam nie pracowaliście ,a Wasze opinie -żeby użyć eufemizmu-oszczędnie gospodarują prawdą... Wyjaśniam : firma nie działa od 16 lat tylko od 23 (powstała jako CD Partner w 1993 r, a przedtem funkcjonowała jako Partner od 1989 r) . Realizuje (stale rosnące ) obroty na poziomie 80.000.000 zł netto /rok i ma ponad 2.000 stałych, ZADOWOLONYCH KLIENTÓW. Ciekaw jestem jak Ci" eksperci", twierdzący jakoby był to (usunięte przez administratora) z permanentną rotacją kadr wytłumaczą,że na 18 przedstawicieli handlowych, którzy aktualnie pracują najmłodszy stażem jest tam od 1,5 roku( drugi najmłodszy ponad 4 lata), a najstarszy od ponad 20 .Większość po kilka ,kilkanaście lat. Rozumiem,że wg tych" fachowców", są to wyprani z mózgu, poddawani terrorowi i permanentnemu mobingowani, bezwolni idioci, oszukiwani co miesiąc na kasie ,nie potrafiący wyzwolić się z jarzma CD Partner. Prawda że przekonujące ? A może po prostu SĄ ZADOWOLENI i nie widzą potrzeby szukania innego zajęci ?. Podobnie jak kierowcy, magazynierzy i inni pracownicy współpracujący z nami od WIELU LAT . Pozdrawiam wszystkich naszych "fanów"-speców od czarnego pijaru, oraz nierobów ,złodziei i pijaków, których (co prawda niewielu-dzięki starannej selekcji kadr) złapawszy na gorącym uczynku- wywaliliśmy na zbity pysk. To właśnie ONI są teraz,, dla tych naprawdę szukających pracy, drogowskazem i źródłem "dobrych "rad. Pamiętajcie że na dobrą rekomendację z ich strony mogą liczyć WYŁĄCZNIE takie firmy w których IM było dobrze- tzn mogli tam: nic nie robić, oszukiwać , kraść i pić ! APELUJĘ zatem do tych naprawdę szukających stałej pracy , godziwej zapłaty i możliwości rozwoju-nie zważajcie na te plugawe oszczerstwa i śmiało zgłaszajcie się na rozmowy kwalifikacyjne- dobra praca czeka ! I pamiętajcie ,że autorzy w/w negatywnych opinii są NIEWIARYGODNI ponieważ NIGDY w tej firmie nie pracowali-z bardzo prostego powodu: CD Partner NIGDY nie miał oddziału w Toruniu... pozdrawiam i zapraszam

mr. Nowy wpis
@Mariusz Nyka

Zgadzam sie z panem Mariuszem pracowalem wiele lat w sumie od poczatku jeszcze jako firma EB partner w Poznaniu pan Nyka spoko gosc tylko Krutnik daje popalic a pan Nyka duzo nie wie jak krutnik ludzi traktuje a tak ogolnie to Praca spoko pozdro

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CD Partner odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

drajwer

Witam-owszem szukają kierowców i pomagają (finansowo też) w zrobieniu C.Tylko,ze nie oferują umowy o pracę tylko kontrakt-musisz mieć swoją działalność. Jak to nie jest dla ciebie problem-to ok,możesz wyciągnac 4tys na rączkę,a w sezonie nawet więcej.Oczywiście w porównaniu z kierowcą międzynarodowym TIRA, kokosy to nie są ( ale oni w swojej kabince robią wszytko: śpią pracują, myją się ,gotują, baraszkują itd i jak policzysz na godziny,ale nie te jazdy ,tylko te spędzone w samochodzie,to wyjdzie ci 12 zł/godzinę -a mi dwa razy tyle .No i pracujesz 8-10 godzin/dzień,pięć dni w tygodniu,weekendy wolne, codziennie śpiśz w swoim łóżku, jesz obiad w domu i widzisz swoją kobite i dzieciaki,w sobotę idziesz na Lecha... Bezcenne...

A.C.A.B.

nie pracowałeś?zastanów się,pilnuj się!zapamiętaj nyka,szambelan,krutnik(Wysogotowo)

gajowy

CD Partner nigdy nie miał i nie ma oddziału w Toruniu ,więc nie wiem skąd te wytrzepane opinie o nich ? No chyba ,że to wszystko piszą bajkopisarze,którzy nigdy tam nie pracowali. Jak nie wiesz-to nie pisz głupot

To widocznie pan prez.. ma słabą pamięć...Pozdrawiam

Atmosfera na magazynie i w biurze TRAGEDIA .Pracowałem długo ale jak sie zwolniłem to dopiero wiem co to jest zycie i jak moze wygladac praca w innej firmie. NIE POLECAM

krychu
@były pracownik

Zwolniłes sie ?Ciekawe pracuje tu 3 lata i nie przypominam sobie nikogo ,kto sam by zrezygnował.Chyba,ze to ciebie wywalili-za złodziejstwo, alkohol,albo dwie lewe i teraz wypisujesz głupoty. Idz do Amazona-tam cię wyleczom po tygodniu !

Rafik

Witam a ile można liczyć na magazynie i czy praca jest bardzo ciężka? Co trzeba robić ??

kolo

Chyba nie znacie realiów-CD Partner,pewnie nie jest bez wad,ale skoro mi jako magazynierowi(i wszystkim innym) daje UMOWE o PRACE ( a nie jakoś tam zlecenia,o dzieło,przez pośredników,gdzie ci przedłużajom-albo i nie-co 2 tygodnie),płaci za nadgodziny,soboty i termnowo przelwea kasę,to chyba nie macie zadnego porównania z innymi.Idzcie,spróbujcie gdzie indziej-to moze zmondrzejecie..Polecam np Lechpol-wrócicie na kolanach,tam jest dopiero jazda!

nowosolanin

Witam Czy ktoś wie czy zmieniło się coś w realiach funkcjonowania oddziału w Zielonej Górze bo jutro mam rozmowę na stanowisko kierowcy. A może lepiej mają tam magazynierzy bo szukają na obydwa stanowiska.

kitka

halo halo, zaglada tu ktoś? jutro mam rozmowe o prace w charakterze fakturzystki-kasjerki, praca na dwie zmiany, czy wie ktos jak to wyglada w tej firmie?

bpr

Tutaj piszą Ci, co nie chcieli być dłużej wykorzystywani,i co chcą ustrzec przed popełnieniem błędu,który może wiele kosztować!!!!!!!!! A ponadto chęć do pracy, ludzi wypowiadajacych się wyżej nie ma nic wspólnego z tym, że firma cd partner (celowo z małych liter) zawiązuje [usunięte przez moderatora] umowy z przedstawicielami

lucjusz

Ta firma to jakieś nieporozumienie.

byla pr

zmywają oczywiście a dyrektor o/zielona góra zakupił nawet specjalną farbę i pieczątkę do nabijania nowych dat

aaa

wlasna dzialalnosc dlugi czas pracy

xx

To napisz tu jakie warunki, bo też mam tam iść na rozmowę:)

aaa

he a ja tam jutro ide na rozmowe o prace w charakterze kierowcy ciekawe co mi powiedza

ppppp

chyba z tą pomocą przesadziłeś.... no chyba że zrobiłeś [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o CD Partner - Toruń

CD Partner