Opinie o Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. w Kraków

Ktoś coś słyszał o tym ruszeniu w sierpniu może? jakby nie patrzeć to za cztery miesiące rok od tego postanowienia minie a tutaj do teraz już nic się nie pojawiło. Warto interesować się współpracą? Kiedyś w ofercie dla walcownika widziałem po prostu ze nie wymagali doświadczenia i ciekawi mnie czy do dziś tak jest

Sylwia Nowy wpis

Ciekawe , że nadal tu piszecie bo z tego co widzę to spółka została przejęta przez Cognor i to już lata temu. Kiedyś tata był zainteresowany pracą tam, chciałam mu poszukać czegoś ale okazało się, że tej firmy już nie ma, wykreślona z krs. Pracownicy zostali przeniesieni do nowej firmy czy pożegnali się z większością na koniec? Jeśli tak to jak oceniacie pracę po tych zmianach, jest lepiej, warto tam iść nadal?

Pracownik Nowy wpis
@Sylwia

W obecnej chwili jest modernizacja i jeśli zatrudniają, to po znajomości. Przed modernizacją pozbyli się wielu osób, bo ma być większość prac zautomatyzowana. Ale i tak z racji żenienia starego z nowym, będą potrzebowali ludzi starej daty, bo nie będzie młodych chętnych do takiej pracy. Jeśli Twojemu tacie nie przeszkadza taka praca, to warto już aplikować. Przy dobrych wiatrach ruszą w sierpniu.

AMDS

Panie Szarama oznakuj sobie ten Cognor bo dziennie z 30 waszych kierowców przyjeżdża na AMDS i mamy DOŚĆ tłumaczenia im gdzie mają jechać, a wystarczy postawić znak "COGNOR" i strzałka za waszym biurowcem tam gdzie droga idzie ukosem obok parkingu AMDS między Hale niech ich kieruje. Bo to niepoważnie wygląda i świadczy o waszej firmie jak dziennie tylu waszych klientów błądzi i robi nam sztuczne kolejki do awizacji.

Wiedzacy co mowi
@AMDS

To akurat maja w (usunięte przez administratora) Taka tabliczka kosztuje pewnie z 50 zl. Ale skoro na zarówki nie daja no chyba ze ktos sobie polamie dwie rece na schodach to dopiero zaloza. Tak tak wczesniej byly oswietlone schody ale jakis mózg zlikwidowal zarówke za 5 zl bo ciecie kosztów i zalozyli dopiero jak gosc wydupcyl sie w ciemnosciach i polamam lapy. To myslicie ze tabliczki postawia ? Zastanow sie pan co piszesz juz za dobrze znam ta firme i wiem do czego sa zdolni. Chetniej by taka tabliczke zdjeli i przerobili jesli mialaby jakas wartość materialna. Zero inwestycji jesli nie sluzy ona zwiekszeniu produkcji. Wszysto co na chali jest dziurawe, urwane, nie swieci, dziira w podlodze itp to dopiero jak ktos sie polamie, kogos wkreci w tryby to zasznuruja drutem i takbliczka uwaga.

Pokon
@AMDS

Mistral wszystkie oznaczenia dojazdu zdemontował bo wszystko było oznaczone i nie było by problemu

Pluta
@AMDS

z tego co pamiętam tabliczki były założone po całej hucie tak żeby każdy kierowca dojechał do celu. na rugi dzień zostały zdjęte przez Arcelor Mittal. Taka prawda

Suwnicowy

Co to jest ten amds?

@Suwnicowy

Arcelormittal distribution solutions - nasz sąsiad

Jaco
@AMDS

Cognor oznaczył sobie, dobrze by było żebyście sobie Wy też zakład pooznaczali bo sami nie macie oznaczeń a piszecie do Cognora. Kierowcy do Nas przychodzą i pytają o wasz zakład. Oznaczcie sobie tu na zakręcie przed waszym parkingiem blisko biura Cognor bo nie ma tam kompletnie nic.

Poldek Nowy wpis
@Wiedzacy co mowi

Naucz się analfabeto pisać bo widać że jesteś słaby.

Stary gość

Osobiście podoba mi się podejście dyrektora P. Sz. Pracuje od kilku lat i są widoczne zmiany w produkcji (na plus). Dyrektor jest bardzo stanowczy i wymagający. Mnie się dobrze pracuje.

Mario
@Stary gość

Witam bylem w tej firmie od samego poczatku. Przeszedlem z walcowni zgniatacz. W 2002 r wyjechalem z kraju. Mam akcje tej firmy.Ostatnie dewidenda za akcje wziolem okolo 12 lat temu. Czy placa jeszcze za akcje?

Woedzacy co mowi
@Stary gość

A propo dyrektora sam dyrektor da sie przezyc chwila rozmowy z nim osobiscie i wydaje sie na czlowieka rozsadnego. Niestety otacza sie ludzmi pokroju ADHD i Maslaka. Robia go w ciula jak popadnie nieudaczniki jedne za bardzo im ufa.i przez to ma taka opinie jaka ma. Slucha sie nieodpowiednich ludzi a czasami wystarczy ppsluchac zwyklych roboli. No ale pan dyrektor nie rozmawia z robakami(a szkpda) wiele by sie dowiedzial i nauczyl.inna sprawa ze ma fiola na punkcie petow i ptasich gówien co zakrawa z znierownowarzeniem psychicznym. Ciekawe kto namowil pana dyrektora na ptaszki z plastiku majace odstraszac golebie? Ha ha kasa w bloto. Takimi wlasnie otacza sie ludzmi. Debilami ktorzy mu wmawiaja ze to ci malutcy na hali to glaby.nastepnie wymiana uszkodzonych drzwi w transformatorowni. Wyliczenia fachowcow ADHD -10tys zl. Gląby. Gosc sam naprawil w godzine za free za pomoca mlotka. To mu zwymyslali ze porabany lepiej zaplacic. A pan dyrektor slucha fachowca ADHD co nie ma pojecia o niczym, dobrze ze chociaz jego podwladni sie troche orietuja bo on sam ni hu hu. Poco dyrektor trzyma takich ludzi zamiast zatrudnic ewentualnie awansowac tych co sie znaja.teraz maslak. Misttz myslenia i modernizacji slynnej juz wielkiej petlownicy za kilkanascie tys zl ani razu nie uzyyej poza próbami. A walcownicy mowili ze to nie wypali ale od czego jest mozg gówny technolog. Start Teownika zalol mu raptem kilka lat. Ot taki mysliciel. Super noże na koncowej nozycy yakie do Teownika i katownika. To lepiej wychodzilo na nozach plaskich. To nie jest szkola zeby pan sie uczyl dopieeo swojek pracy. Kazdy odpowiada za straty materialne w firmie kazdegonudupia za niepowodzenie. Tylko nie tych dwoch co mysla ze pozjadali rozumy. Obudz sie pan panie dyrekor. Rozejrzyj sie pan kogo pan masz wokól siebie. Moze czas na zmiany.

@Stary gość

Też jestem tego samego zdania, gość jest wymagający i twardy, zna się na tym co robi bo to widać i czuć dlatego co poniektóre nieroby go nie lubią a ludziom którym pomógł i wywindował kopali i pewno kopią pod nim dołki. Może go zdegradowali albo zlikwidowali stanowisko nie wnikam ale widać że go brakuje i jest totalny rozpiździaj na niektórych działach. Ja tu pracuje ponad 30 lat i odkąd ten facet przyszedł zaczęło się coś dziać w tym zakładzie na lepsze a najlepiej widać po produkcji. Nieraz porażka jest kluczem sukcesu.

Wrona

Potwierdzam

Edziu

Tez tak uwazam Może gdyby dyrektor nie słuchał adhd i maslaka nadal byłby dyrektorem, kopali pod gościem doły i się udało. Szkoda że taki gość dał się zmanipulować takim pajacom . Zrobił dużo dobrego i za to szacunek ,nie wiem kogo teraz macie za dyrektora ale jak popełni błąd Szaramy to daleko nie zajedzie. Chyba że statek tonie bo nie zatapialny Pulpet zwinał żagle .

Stasiu

Łysy jak był to ludzie czuli respekt i każdy wiedział co ma robić. Jak był na hali to było widać i to mi się podobało. Teraz jest totalny rozpiździaj każdy h...j na swój strój, Łysego spuścili bo był z ostry i wymagający, a sprzedali go maślak, ADHD i nowe (usunięte przez administratora) i nieudaczniki. Kiedyś prawda wyjdzie na jaw kto tu był ok a kto mendą. Szkoda łysej pały, chociaż czasami (usunięte przez administratora).ale widać gołym okiem że gościa brak. Tyle na temat

Tiger
@Stary gość

Jakie zmiany kamery karty na to są piniądze a na ciepłe posiłki ubrania i godziwe zarobki to nie ma

Krzychu
@Stary gość

Facet ma pojęcie o robocie i to jedyna osoba która interesuje się zakładem, można do niego zawsze się zwrócić jak jest problem i stara się to załatwić. Reszta kierownictwa to tylko udaje że pracuje, bardzo rzadko są na hali. Wola (usunięte przez administratora) płaszczyć w biurze i mają nas gdzieś.

On
@Krzychu

Jak lubicie gościa który ma was za nic . Zaje... by was robotą nie odnosi się z szacunkiem chyba że coś potrzebuje. Gość który ma się za nie wiadomo co a skończył byle jaką uczelnie w Częstochowie i ma dwie lewe ręce że taczek bym mu nie dał pchać. Umie tylko gnoić , ganiać z alkomatem i traktować ludzi jak niewolników to gratuluje. No chyba że ten łysy nieudacznik sam pisze te komentarze o sobie.

Magdalena
@On

Ganiać z alkomatem? To jego pomysł, czy odgórnie ma takie zadanie?

A może po prostu chcą mieć święty spokój? Bo skoro i tak nie powinno się tu pić to chyba nie powinno być problemem?

Byczek

To fakt

Grabaż
@On

No zgodzę się z tym osadem ponieważ miałem problem zostałem wysłuchany i sprawa załatwiona. Widziałem już niejednokrotnie Łysego w akcji przy robocie jak inni nie dawali rady na produkcji a on dał. Najbardziej wqrwia tych ten gość co są słabi w robocie a w gębie cwaniaki. Panie Szarama masz Pan szacunek u bardzo bardzo dużo pracownikow. Ten co to pisze to pewno jeden z przydupasów ADHD i Maślaka.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Zatrudnimy od zaraz?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Jaki jest wkład kierownictwa Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ślimak

Jaki wkład?

@Ślimak

No na przykład docenianie pracowników, organizowanie integracji itp. No chyba że nie ma u was czegoś takiego?

hossaja z mostku
@Anna

Jest, doceniają pracowników brakiem premii, a integracja najczęściej jest na dodatkowych, jak posiedzimy 16h w pracy to jesteśmy mega zintegrowani. Jakieś pytania jeszcze?

@Anna

Nie ma i raczej nie będzie. Tu panuje inny styl zarządzania.

A możesz przybliżyć ten inny styl w takim razie?

Robert

Według gazety Krakowskiej zarobki w Krakowie rosną dwucyfrowo! "Przemysł - 7.119 zł brutto" Nooooo u nas też wzrosły o 300zł brutto nie wliczane do premii :) Obraz nędzy i rozpaczy. Zarobki tak niskie że szkoda nawet na to patrzeć.

@Robert

Przecież sami tego chcieliśmy. Pracowników reprezentują związki zawodowe, czy tego chcemy czy nie. Gdyby ich nie było, to każdy z osobna by decydował, a to dla nas ograniczonych umysłowo byłoby nie do przejścia ????

Hmmm
@Robert

Takie macie związki zawodowe. Szefem związków jest gość którego rodzinka tam robi i to na wyższych stanowiskach. O kogo będzie dbał ?? pracowników ma głęboko w ..... dalej niech(usunięte przez administratora) płacą na tego cwaniaka i jego niedołężną rodzinkę. Dawno tego szefa związków powinniście wywieść na taczkach tak macie i się wyśpicie jak sobie pościelicie.

Ukrainiec

Ta, probuj

Pan Dyrektor Sz.
@Robert

Nikt Ci nie broni zmienić pracy. Ciesz się że masz gdzie przychodzić w Święta a nie chlejesz w Święta z rodzinką.

Pióropusz
@Hmmm

Coś Ci sie pomyliło, jaki szef? Związki solidarności możesz na taczkach wywozić bo one w tym zakladzie sa tylko teoretycznie.

Broniewski

Co słychać na zakładzie? Jakie są obecnie perspektywy zatrudnienia?

Siergiej

Супер компания, хорошая зарплата. Очень хороший климат. Люди хорошие. Бонус с повышением супер. Я призываю вас нанять меня.

Czy ktoś z kadry zarządzającej lub inną osoba dbająca o dobro pracowników widziała w jakim stanie są ubikacje pracownicze ? Za niedługo pracownicy będą się załatwiać w biurze bo na hali nie ma na to warunków!!!! Drewniane drzwi radzę zakładać do biblioteki a nie do ubikacji... Smród jak w stajni woda się wylewa na halę

Nesquik

To raczej nikogo nie interesuje. Rzeczywiście kadrze ciężko zrozumieć że gdy do jednego kibelka dziennie przychodzi ze 100-150 chłopa to coś się zniszczy po jakimś czasie. No ale czego wymagać od ludzi którzy mózg znaleźli na targu w Katowicach.

Dare

Widzę że firma trzyma poziom od czasu przejęcia przez szczotkowskich.

Pracownik 1

Od niedawna jest gorzej niż było jak to Pisałeś. Jedne drzwi zdjęte, to może trzeba ściągnąć i te drugie.

Maja diab

Najprawdopodobniej największy wyzysk w Małopolsce. Podwyżki,są podwyżki ale ich nie ma bo to niby nie miały być podwyżki ale tak nie do końca podwyżki tylko podwyżki... Rozumiem że tego nie rozumiecie bo sam tego nie rozumiem mimo że robię tu już lata. Przy okazji panie kunia czy jak tam panu co z tymi posiłkami? Sam żeś się pan pod tym podpisał to należą się w końcu czy się nie należą? Te automaty z batonikami i kawka weź se pan żonie zawieź do domu albo bratu daj pan na urodziny.

Tak jest Panie mistrzunio, zajmij sie Pan osprzętem lepiej bo co chwile są awarie a nie chwal tego który dał ci robotę

Heheszek

Tak szczególnie wtedy jak biegał z pretensjami za ludźmi pracującymi na prostownicy,że zostając na 16h mieli czelność iść o godzinie 14 na stołówkę zjeść ciepły posiłek ,rzeczywiście git człowiek. Nie zmienia to faktu że z kadrą kierowniczą to święta racja.

Suwnicowy

Chłopaki, jak wygląda praca na suwnicach? Jakie są kabiny i sterowania. Są jakieś na patyki czy wszystko na nastawniki?

Sonia

Wypłata bez premii= 3 tysiące złotych.4 brygadówka,świątek piątek niedziela w syfie .Może zamiast wprowadzać karty i inne pierdoły zoptymalizujesz pan panie Obi-wan stawki??? Bo pieniądze na genialne inwestycje jak widać są,tylko ciągle jak przychodzi dzień wypłaty to ni ma bo firma biedna.

@Sonia

Wypłata? A po co to komu?

Ciekawy
@Hutnik

Dziękujemy panie trenerze za odpowiedź. Jak zwykle w punkt, pan to jest.

Czy w firmie Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Piątek

Tak,jak się zdarzy jakiś wypadek to kierownik przynosi do podpisania szkolenie.

Hutnik

Co tam na zakładzie słychać? Kiedy jakieś podwyżki?

A3B7KQ0
@Hutnik

Nie ma,bo modernizacja.100 tirów z modułami jedzie już od kilku lat.

Jak na moje oko byłego na szczęście pracownika nic się nie zmieni na lepsze, o zmianie kierowników szefów produkcji to pracownicy mogą pomarzyć, maślak to krzesła się przyspawa, tam trzeba ludzi robornych jak Janusz Oskar który też ma przesrane bo potrafi im powiedzieć co myśli takich tam się nie szanuje Życzę pracownikom jak najlepiej ale wiecie wszędzie miernoty rządzą

Były

Pytanie z rana bo tak mnie wzięło na rozkminy czy pieski a raczej ślimaki i ich przypupasy już gryzą o stołki dalej jednym żyć nie daja a swoim pupciom podwyżki laduja, dalej Wojtuś gnębi T , podobno teraz młode ciacha są na przekładzie i tokarni rozumu szukają ale mają swoich pacanow od donoszenia L D zawsze mierni ale wierni dajcie człowieka a coś znajde

Marian
@Były

Szczerze to już niesmaczne co Wojtuś wyprawia nie znam sie ale na moje oko to przy pomocy lysego niszczą psychicznie T Wojtuś zawsze był zakompleksiony i bal się takich co nie dadzą sobą manipulować, chłopak szybko nauczyl się roboty i takie zasady i spółka mogli by brać przykład z niego, zawsze można było na niego liczyć nie wiem jak teraz jest ale chętny na nadgodziny i nieraz nie jednemu tyłek uratował. Może kiedyś to tych rządzących pustaków dotrze że mają dobrego pracownika oby za to nie lubiłem robić w tej firmie

Kolega ślimaka

Jeśli ktoś myśli o pracy w profilu to niech się 2 razy zastanowi albo trzyma daleko od tokarni i mechaników, kierownicy niszczą pracowników którzy im się nie podobają, polują na każde potknięcie, można zapomnieć o podwyżkach, mają swoich ludzi którzy donoszą o każdym kroku i tym żyje się dobrze. Jak pracowałem miałem propozycję nie do odrzucenia donosić na jednego gościa żeby go zniszczyć. Nie robiłem tego gość ma dalej przekichane bo inni nie odmówili takie standardy tam panują. Rada Wojtek pomyśl jak komuś niszczysz życie i nastawiasz innych przeciwko kiedyś ty i oby jak najprędzej możesz być tak szmacony. Mam super pracę i kierownika marzeń nie polecam

Karolek

Taki niusik z rana podobno prezio hutnika będzie za ślimaka kierownikiem tokarni a szopen za lysego szefem produkcji bedzie się działo niektórzy już mają gacie po same kostki

Ciacho
@Karolek

E coś chyba sciemiasz na slimaka nie ma bata ofiary z tokarni by się zaplakaly jakby hutnik nimi rządził ale jak piszesz prawde to faktycznie będzie ciekawie

Krzychu
@Karolek

Każdy słyszy co innego ja słyszałem że łysy dalej będzie szefem produkcji a że maslak leci że stanowiska

Były
@Karolek

Co przyszła kryska na Wojtusia i bardzo dobrze tak w trosce o byłego kierownika w Biedrze są wolne etaty, zwolnilem się 5 lat temu i pewnych spraw ci nigdy nie zapomnę

Staszek

Powiedzcie co aktualnie dzieje się w firmie, jakieś newsy i czy w ogóle są możliwości otrzymania pracy?

Olo
@Staszek

Panie dyrektorze przecież robi Pan codziennie obchód po hali niczym ochroniarz w supermarkecie więc po co te podchody?

@Olo

Aleś go załatwił ????

Były pracownik końca.
@Olo

Obrażanie trochę ochroniarzy w hipermarkecie. dYREKTOR kapo to nieudacznik. Chwali się że umie spawać , ukończył studia na u Śląskim (uczelnia dla totalnych głąbów gdzie na zaliczenie grają w eurobiznes) i co to nie robił w życiu a wystarczy z gościem zamienić dwa zdania i widać dwie lewe ręce. Wszyscy traktują go chyba nie poważnie . Osobiście to taczek bym mu nie dał pchać bo by się o nie przewrócił. A ci następni udani ADHD od mechaników i wiecznie przygarbiony życiem Ślimak z osprzętu nadal robią ?? czy już ktoś się na nich poznał ?? W ogóle firma z "wyjątkowymi" okazami przełożonych : D :D

Woedzacy co mowi
@Były pracownik końca.

Pracyja pseudoprzelozeni.adhd i slimaki. Stara polityka kapitalistow. Na przelozonego awansowac neudacznika. Wazne zeby myslal ze jest "fajny" noninppdpierdalal . Noekoniecznie musi znac sie na pracy i zarzadzaniu ludzmi.

Witek
@Były pracownik końca.

Sam osobiście widziałem jak spawa i pali palnikiem i powiem szczerze całkiem nie źle mu to wychodziło, a widziałem jak pomagał ludziom z produkcji. bo mieli problem. Panie Mariuszu szacun dla Pana bo nie jest Pan Dyrektorem za biurka. Ci co znają Pana wiedzą o tym. Bardzo dużo ludzi zna Pana i szanuje, a najwięcej negatywnych opinii piszą ci co mało potrafią i są słabi w robocie

Edek
@Staszek

Dyrektor szamrany okazał się zbyt krótki i został awansowany w dół na ciecia. Ubaw na hali wszyscy mieli bo wiedzieli wcześniej a ta lazęga łysa latała i przepraszała wszystkich na hali za to jakim ciulem był. Łeb w dół i latał ;D chłop bez honoru taki to co do czego na mieście się za żoną chowa inny by po takim poniżeniu sie zwolnił tylko że cieć co miał by robić jak dwie lewe ręce a wygląd łysego ciecia :)

Brych
@Edek

Dyrektor podziękował za pracę i tyle. Widać po tobie że coś masz na sumieniu skoro tak go nienawidzisz. Pewno dostałeś zjebe za brak roboty, komórę lub kiepa. Facio ludzie go szanują bo jest Szefem a dalej go tytułują Dyrektorze - niektórych to wqrwia i dobrze hehe

Ciacho
@Brych

Szarame ludzie szanują nie jest święty i zrypac niesłusznie też potrafi ale większość ludzi zwraca sie do niego dyrektorze do tej pory Wkurza to najbardziej dwóch jasnie panów największych nierobów maslaka i adhd bo mieli największy ubaw jak przestał nim być może marzy im się stołek szkoda Szaramy i tyle w temacie

Stary gość
@Edek

Widać, że robol pisze ;DDDD

Wuj
@Staszek

No mysle że pytajacy zna odpowiedź ujnia panie zatrudniles swoich ziomków to chyba wiesz do czego sa zdolni telefon do przyjaciela i wszystko wiesz macie goraca linie , zastanawia mnie jedno wszystkie twoje plecaki mają raj w profilu dlaczego nie zadbales o jednego chyba najbardziej inteligentnego gościa tylko pozwalasz go gonić na każdym kroku sprawdzony przez innych roboli na nikogo nie donosił czemu w tej firmie nikt nie docenia takich ludzi, takich jak T jest wielu na przekładzie u mechaników walcownikow ciągu i wszystkich co myślą i robia macie gdzieś

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 2 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.
2.1/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Ujastek 1
    31-752 Kraków

Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.