Sandvik Mining and Rock Technology

Opinie o Sandvik Mining and Rock Technology

Mem

Dlaczego uważasz ze firma się kończy

Duch

Omen czy ty nie kapujesz albo nie rozumiesz tego co czytasz to przecież już koniec firmy Sandvik M&C Polska !!!

Mike

Barbórka jak zwykle świetna . Szefu w wysokiej formie , zastanawiam się ino czy on naprawdę myśli ze ludzie uwierzą w te jego dyrdymaly..

knowhow

Temida, no właśnie chciałem sie dowiedzieć jak te stare nowe managery sie sprawuja pod opieką obermanagera.

@knowhow

Sprawują się bardzo dobrze, ponieważ zdają sobie sprawę, że to tylko cisza przed burzą, Sandvik czeka tylko na zamknięcie sprawy bez względu na wyrok, wtedy polecą głowy, przede wszystkim w Tychach, jak również w Lubinie, straty, jakie poniosła firma, nie można jeszcze dokładnie oszacować, ale wstępne prognozy to setki milionów, nie zł. tylko €.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Sandvik Mining and Rock Technology.
lolo

Ogry, jak oceniacie Barbórkę 2015 ("bal na Tytaniku"), pamiętajcie nie byliśmy tam dla przyjemności Pozdrowienia dla Klimka i jego synusia no i pociotka - pseudo elektryka :)))

allah jest maly

Z tego, co mi wiadomo, są już po rozwodzie, a to małżeństwo to zwykła fikcja, ta kobieta sprzedała się, on jest teraz europejczykiem, Mohamed Abdullah Al Mamun i krzyczy "allah jest wielki - الله أكبر " , takich pseudo patriotek jak ta K.B. z Tymowej to my nie potrzebujemy!!!

knowhow

ale jest spoko bo w Tychach jest nowa siła menadżerska !!

@knowhow

knowhow, nie wiem, od kogo masz te informacje, ale w tej tzw. “nowej sile menadżerskiej” to tylko stanowiska i pozycje się zmieniły, nazwiska pozostały te same, pracę wypowiedziano tylko tym osobą, które nie miały nic wspólnego z korumpowaniem, a dlaczego, dlatego że Sandvik M&C Polska nie mógł sobie pozwolić na więcej świadków koronnych, którzy by popełnily samobójstwo, a tak na marginesie ABW powinno się zainteresować panią K.B. z Tymowej żony Abdullah Al Mamun, Interpol i Direction Générale de la Sécurité Extérieure ma go już na oku, był nie dawno w Paryżu.

zain

Firmę tworzą ludzie. Po tym co tu zostało napisane nie poleciłbym tej firmy nikomu. Panowie i Panie to jest ŻAŁOSNE. Polecam wizytę u Psychiatry.

money

a co słychać u Waldiego Panowie? winko smakuje dalej?

loli
@money

winko i panienki to jak powietrze dla Waldiego!

Prokura
@loli

To przeciez wielki "Prokurent"???

gowest

że tak zapytam, a co słychać w Sandvik Tychy?

Waldek
@gowest

Zapytaj Rysia, ale tylko wtedy jeśli jest przy herbatce

@Waldek

W wolnych chwilach rozkoszuję się smakiem herbaty, której aromat rozchodzący się po domu nastawia minie w melancholiczny nastrój o rozmyślaniu o firmie. Jak mogło by być i jak jest? Każdorazowo zaczerpnięty z filiżanki napar herbaciany wprawia mnie w nastrój podobny do panującego w pracy. Gama przeżyć kubków smakowych nie ma przedłożenia do gamy rozkoszy w pracy, lecz jednak jest w jakimś stopniu porównywalna. Ciepła, spokojna toń aromatu ogarnia moje strudzone ciało wprawiając w euforię. A tak bez herbatki to też jest wystrzałowo. Co tu mówić i co tu pisać to jest w końcu SANDVIK.

robert

Jaka praca?Jak tyle ludzi zwolniono,no oczywiście tych co pleców nie mieli i to nie koniec.W ogóle takie głupoty jak są na tym forum wypisywane to chyba nigdzie indziej.Żenada.

Obcy

Ryszard zmierzyłeś się alkomatem, bo przy herbatce takich bzdur byś nie pisał, oficjalnie nie ma nigdzie żadnych ofert pracy firmy Sandvik Mining and Construction Polska,no chyba że znowu po znajomości lub przynależności do rodziny, to już tradycja w tej firmie!

Ryszard

O ile wiem trwa nabór do naszej firmy. Wszelkich informacji uzyskasz w firmie w formie mailowej, telefonicznej, lecz polecam osobistą. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Ryszard

monopolowy
@Ryszard

Ryszard chopie o ile wiem to ty tylko wiesz gdzie jest następny monopolowy, " sandvik jest górą ", mam nadzieje że PiS się za was weźnie.

@monopolowy

Ryszard wie wiele rzeczy. o których ty istoto o ile wiesz i masz nadzieję, lecz jednak wciąż jesteś w czarnej …. ABW zainteresowała się takim PO-paprańcom i może w końcu będzie porządek. Jakie w końcu? To się już dzieje, po-PIS możliwości zacznie działać. Pozdrowienia z góry, wielkiej góry. Ryszard

Robert
@Ryszard

Chory jak cala firma "sandvik jest dolem" na zdrowie!!!

Ryszard

Ryszard? Czyż już zabrakło „ci” jakiegokolwiek poczucia godności? Jakiej godności? Za trudne słowo dla tak prymitywnej jednostki. Temido, czy „coś”, co przyjmuje różne formy nazewnictwa, a co jest obrzydzeniem tego portalu, nie możesz zrobić jak „twoi” współbratyńcy? PS. Ryszard ma się dobrze, a próby zniesławienia czy jakby można to inaczej ująć, podszywanie się pod Niego nie przyniosą „ci” żadnej korzyści. Nie zdołasz (lecz w głębi serca życzę „ci” tego) poczuć tego co mam w sobie. Pozdrowienia dla mocnej ekipy SANDVIKA. Ryszard

lolo

"jurko" zapoznaj się z postami powyżej, jeśli praca w Sandvik to tylko i wyłącznie dla rodziny kierownika warsztatu, pozostali do gumowania.

Ryszard

Waldek nie wstydzisz się, masz żonę i dzieci, zastanów się co robisz, ona nie jest tego warta, to dno moralne, bez uczuć, honoru i respektu.

lolo

ALE URWAŁ OGRY,OGRY, robimy, robimy znowu trza zapłacić za remont TOUAREGA. HAHAHA CYTAT:...Blondynka jadąca czarnym suvem z rowerami na samochodzie - chciała wjechać na parking podziemny. Pani zapomniała najprawdopodobniej, że na bagażniku dachowym wiezie rowery. Przegapiła też znak informujący, że na podziemny parking mogą wjechać pojazdy o wysokości nie przekraczającej dwóch metrów". A co na to M. Director????

Temida

Witam pana/panią "nikt" często się zdarza że wybór Nicka odzwierciedla postać i charaktej tej osoby, w pana/pani przypadku zgadzam się całkowicie z tym wyborem, dlaczego?, dlatego że Sandvik M&C Polska to spółka kapitałowa a nie jednoosobowa, przy rekrutacji nowych pracowników wszyscy powinni mieć równe szanse, zatrudnianie po znajomości jest nie moralne, nie zgodne z kodeksem pracy jak również z kodeksem spółek handlowych, myślę że gdyby Sandvik Polska przy zatrudnianiu pracowników bardziej zwrócił uwagę an wykształcenie a nie na przynależność do rodzimy to może wtedy nie musiał by korumpować i nie doprowadził by do największej afery korupcyjnej w polskim górnictwie, są osoby które uczą się na błędach i starają się ich drugi raz nie popełniać, niestaty z przykrością muszę stwierdzić że w tej firmie jest jeszcze kilku dyrektów i prokurent którzy nie respektują prawa, robią co chcą, tak jak by Sandvik M&C był ich własnością, czyli spółką jednoosobową? Temida pozdrawia pana/panią "nikt" jak również "Astora a może raczej Astorantke

XXX
@Temida

Pozdrawiam ???"PANIĄ" specjaliste do spraw administracji i nie tylko jak również "PANA" prokurenta z Lubina!!! ha ha ha

romek
@XXX

Masz na myśli tego palanta z Lubina który w dzień dialektuje się!!! winami a w nocy spaceruje po cmentażach no i panią specjalistke ds. administracji psełdonim "rura wydechowa z szerokimi" nogami, ciekawe kiedy ślub?

@romek

Romek twoja wypowiedz, jest godna pożałowania, mam nadzieje, że Sandvik takiego "palanta palantów" jak ty to nie zatrudnia lub zatrudniał???.

ktos
@romek

Dobre wiem kogo masz na myśli WB i KB !!!

matka i zona
@ktos

Pani specjalista do spraw administracji i nie tylko oczekuje potomka a może już zobaczył światło dzienne, szkoda mi jego, nie dosyć, że upośledzone to jeszcze nigdy nie dowie się kto jest jego prawdziwym ojcem, tę rolę ma przejąć podobno jej kuzyn "co w rodzinie to nie zginie", bo kto naprawdę jest ojcem tego biednego dziecka to ona sama nie wie, zbyt wielu ich było!!!

W..

Bez ???

Kobieta
@matka i zona

Życie ją ukarało, Bez ???

@matka i zona

Ta ciąża to wyjście awaryjne, inaczej siedziałaby na zielonej trawce, wreszcie niektórym panom otwarły się oczy!

lolo

Ma ma jak zwolnić ludzi którzy wiedzą o co chodzi w robocie na warsztacie i przyjąć syna szefa warsztatu i speudo elektryka także kolegę szafa warsztatu

Temida

Witam pana panie "drek" ich firma czyli kogo?, Sandvik Mining and Construction Polska to przecież sp. z o.o. a nie firma rodzinna, zatrudnianie pracowników po znajomośći czyli żon córek i synów dyrektorów jak również kuzyna kochanki prokurenta jest sprzeczne z kodeksem pracy, można powiedzieć że są to metody mafijne, tak jak korumpowanie. Każdemu który uważa że jest poszkodowany polecam żłożyć skargę do urzędu pracy jak również do sądu cywilnego, im więcej takich wniosków wpłynie tym lepiej, może w tedy obecny prezes firmy zrozumie z kim właściwie pracuje i że w Polsce czasy się zmieniły, tz. że nie wszystko można załatwić za pieniądze albo po znajomosci,demokracja rośnie i jest coraz berdziej dojrzała. Mam nadzieje że tą wypowiedzią zainteresuje się również prokuratura apelacyjna w Katowicach.Temida pozdrawia.

Niestety ci co dawali i chodzili na przetargi to teraz sa w zazadzie Sandvika jako prokurenci i dyrektorzy, nie wiem czy obecny prezes pan Steinhauser o tym wie, czy poprostu nie chce o tym wiedziec a moze ma klapki na oczach w kazdym badz razie teraz zaplacimy za to ze Sandvik jest gora bo dawal w lape jak to powiedzial Rysiu przy herbatce

Zostaw merytoryczną opinię o Sandvik Mining and Rock Technology - Tychy

• Jak się pracuje w Sandvik Mining and Rock Technology?

Zobacz opinie na temat firmy Sandvik Mining and Rock Technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sandvik Mining and Rock Technology?

Sandvik Mining and Rock Technology