Opinie o Bz Wbk Faktor Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bz Wbk Faktor Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bz Wbk Faktor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bz Wbk Faktor Sp. z o.o. w Warszawa

Kinga Nowy wpis

Czy firma jest warta aby starać się o prace ?

Paulina Nowy wpis

@były pracownik Jeszcze raz Ci dziękuję za odpowiedź. Czyli z tego, co rozumiem, bony świąteczne to jedyny benefit, który nowemu pracownikowi nie przysługuje w firmie Bz Wbk Faktor, tak? Ponadto, czy możesz napisać, ile trwa okres próbny w firmie? I na jaki okres czasu potem jest proponowana umowa? Będę Ci wdzięczna za tę odpowiedź.

byly pracownik Nowy wpis
@Paulina

jesli chodzi o befenity to chyba tak ale juz nie pamientam dokladnie. natomiast jesli chodzi o okres probny to z reguly to 3 mc a potem to bywa roznie albo jeszcze umowa na czas okreslony lub juz nieokreslony

Paulina

@były pracownik Dziękuję Ci za odpowiedź. Odpowiedziałeś mi na pytanie dotyczące benefitów i za to jestem Ci bardzo wdzięczna. Jeśli mogę się jeszcze spytać, jaką formę zatrudnienia firma Bz Wbk Faktor oferuje swojemu współpracownikowi na początku współpracy? Ponadto, czy pracownikowi opisane przez Ciebie benefity przysługują od samego początku współpracy z firmą? Będę Ci wdzięczna jeszcze raz za odpowiedź. Pozdrawiam.

były pracownik Nowy wpis
@Paulina

@Paulina - jeśli chodzi o formę zatrudnienia to jest to umowa o pracę - pierwsza na okres próbny a potem standardowo. Jeśli chodzi o benefity to tak, z tego co pamientam to tylko jako nowy pracownik mozesz nie miec bonów swiatecznych ale juz nie pamiętam dokladnie.

Paulina

@były pracownik Rozumiem, że pierwsze zdanie, które napisałeś, dotyczy atmosfery panującej pomiędzy pracownikami w firmie Bz Wbk Faktor Sp, tak? Co do tego drugiego zdania. Co konkretnie masz na myśli? Ponadto, chciałabym spytać, czy pracownik może liczyć na jakieś dodatki, czy benefity? Jest to szczególnie ważne, dlatego liczę, że odniesiesz się do tego.

@Paulina

Paulina, Jest jeszcze trochę osób wartościowych w spółce natomiast większość zaangażowanych osób odeszła do innych firm faktoringowych. Jeśli myślisz o benefitach pieniężnych tzn. premie to raczej zapomnij bo są bardzo niskie. Oczywiście świadczenia takie jak multisport, wczasy pod gruszą czy dofinansowanie nauki jezyka jest ale to standard. Z mojego doświadczenia co najważniejsze to na pewno nie promuje sie pracownikó zaangażowanych w prace tylko takich które w kręgu wzajemnej adoracji

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Bz Wbk Faktor Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Napewno wartością dodaną są ludzie co sprawia ze po mimo dużej ilośc pracy chce się pracować ale... Zarząd jak i kadra B-1 pozostawia dużo do życzenia w szczególności dla dep. sprzedaży oraz obsługi klienta. Dodatkowo dużym minusem jest samo wynagrodzenie podstawowe jaki i bonus - niskie.

Paulina

@kiki a na jakim stanowisku i w jakim dziale Bz Wbk Faktor pracowałaś? Możliwość nauki i rozwoju to szczególnie atrakcyjna perspektywa dla młodych osób, które dopiero rozpoczynają swoja karierę zawodową.Czy firma zatrudnia również pracowników bez większego doświadczenia zawodowego?

kiki

Polecam prace w tej firmie. Mimo ze pracy jest bardzo duzo (ale gdzie jej nie ma) atmosfera pozytywna. Zalezy od dzialu mozna sie duzo nauczyc.

brian

w branży rzeczywiście są znani co raz bardziej. Kolega u nich pracował jakieś 2 lata temu i chyba dalej się trzyma

Aa

bardzo dobra firma, solidny pracodawca. Miła, życzliwa atmosfera. Dobry system premiowania.

wielbicielka Karola;)

Pracowałam tam jakiś czas temu. Wprawdzie nowa osoba w branży faktoringu mogła się tam sporo nauczyć ale odbywało się to w niepotrzebnie stresującej atmosferze spowodowanej złą organizacją firmy, zakłamaniem zarządu, mało kompetentnym kierownictwem. Większości przełożonym nie zależało na dobrej lub chociaż znośnej atmosferze pracy. Liczył się tylko kult profesjonalizmu za wszelką cenę i nakładanie na pracowników takiej ilości odpowiedzialności i obowiązków, że nie byli w stanie ich wykonać przez 9 - 10 godzin w ciągu dnia (wszystkie stanowiska). Aplikowanie do nich tylko na własne ryzyko.

ex pracownik

Tragiczna firma, zmarnowane 2 lata zycia. Nigdy tam nie startujcie do pracy. Warunki pracy i płacy opłakane.

Czy są jakieś opinię na temat tego pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Bz Wbk Faktor Sp. z o.o. - Warszawa

Bz Wbk Faktor Sp. z o.o.