Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o OŚRODEK PNJO

Pracowałeś w firmie OŚRODEK PNJO i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Snake Plissken - 2014-02-17 13:14:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kilkanaście lat doświadczenia w pośrednictwie, ale wystrój wnętrz w Rzeszowskim biurze i maniery w komunikowaniu się z potencjalnym pracownikiem rodem PRL-u. Sugeruję przekonać się samemu i na przykład wysłać do nich maila z pytaniami odnośnie pracy; nie doczekacie się odpowiedzi.
zdjecie uzytkownika
Ibisz - 2014-02-28 13:43:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Byłem na spotkaniu. Warunkiem podpisania umowy jest uiszczenie 1600 złotych za "przetłumaczenie dokumentów i transport". 1600 złotych??? Czy to jest normalna kwota za tego typu usługi? Byłem na spotkaniach w innych placówkach i nigdzie kwota nie była tak wygórowana.

Poza tym właśnie widziałem ich ogłoszenie w necie i widniało, że miesięczne wynagrodzenie wynosi między 4000 a 5.500. Na spotkaniu podano, iż pomiędzy 3.500 a 4000. Czy to nie jest jakaś schizofrenia?
zdjecie uzytkownika
korzeń - 2014-09-08 11:14:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
NIE POLECAM tej agencji pana( usunięte przez administratora ) z czystym sumieniem to mówię. Oderwali się od rzeczywistości, biorą kasę za nic a nie powinni bo za każdego pracownika dostają kasę od zagranicznego pracodawcy. Nie POLECAM, lepiej skorzystać z innej agencji bo ( usunięte przez administratora )wysyłają ludzi do Anglii do Fruitfula brytyjskiej agencji pracy tymczasowej a pracując u niej na 30 dni w miesiącu jak przepracujesz 10 dni to będzie suuuper. Od tego roku od stycznia 2014 wolny wjazd do Anglii mają Bułgarzy i Rumuni więc jest tu o co najmniej 2 razy więcej pracowników a pracy jest tyle samo lub mniej bo każdy kto tu był w pracy na następny rok sam sobie organizuje pracę.
JAK CHCECIE ZARABIAĆ TO LEPIEJ KORZYSTAJCIE Z INNEJ FIRMY, ( usunięte przez administratora )biorą kasę za nic, nie załatwiają pracy a kasę biorą. DNO i 3 METRY MUŁU.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OŚRODEK PNJO

Twoj email:
Wiadomość: