OŚRODEK PNJO

Toruń

Opinie o OŚRODEK PNJO

Snake Plissken 2014-02-17 13:14:25
Kilkanaście lat doświadczenia w pośrednictwie, ale wystrój wnętrz w Rzeszowskim biurze i maniery w komunikowaniu się z potencjalnym pracownikiem rodem PRL-u. Sugeruję przekonać się samemu i na przykład wysłać do nich maila z pytaniami odnośnie pracy; nie doczekacie się odpowiedzi.
Ibisz 2014-02-28 13:43:11
Byłem na spotkaniu. Warunkiem podpisania umowy jest uiszczenie 1600 złotych za "przetłumaczenie dokumentów i transport". 1600 złotych??? Czy to jest normalna kwota za tego typu usługi? Byłem na spotkaniach w innych placówkach i nigdzie kwota nie była tak wygórowana.

Poza tym właśnie widziałem ich ogłoszenie w necie i widniało, że miesięczne wynagrodzenie wynosi między 4000 a 5.500. Na spotkaniu podano, iż pomiędzy 3.500 a 4000. Czy to nie jest jakaś schizofrenia?
korzeń 2014-09-08 11:14:52
NIE POLECAM tej agencji pana( usunięte przez administratora ) z czystym sumieniem to mówię. Oderwali się od rzeczywistości, biorą kasę za nic a nie powinni bo za każdego pracownika dostają kasę od zagranicznego pracodawcy. Nie POLECAM, lepiej skorzystać z innej agencji bo ( usunięte przez administratora )wysyłają ludzi do Anglii do Fruitfula brytyjskiej agencji pracy tymczasowej a pracując u niej na 30 dni w miesiącu jak przepracujesz 10 dni to będzie suuuper. Od tego roku od stycznia 2014 wolny wjazd do Anglii mają Bułgarzy i Rumuni więc jest tu o co najmniej 2 razy więcej pracowników a pracy jest tyle samo lub mniej bo każdy kto tu był w pracy na następny rok sam sobie organizuje pracę.
JAK CHCECIE ZARABIAĆ TO LEPIEJ KORZYSTAJCIE Z INNEJ FIRMY, ( usunięte przez administratora )biorą kasę za nic, nie załatwiają pracy a kasę biorą. DNO i 3 METRY MUŁU.
Michas 2015-01-13 12:22:30
Witam ktos byl moze na spotkaniu z ta firma w Olsztynie i czy dalej tak kreca??
wlkp 2015-10-04 21:52:17
Co to ma być? (cytat z ogłoszenia):

"Praca sezonowa w Wielkiej Brytanii w rolnictwie. Kontrakty: 3 m-ce
Zarobki: 6.50 GBP/godz
Opis pracy: zbiór owoców oraz ogólne prace na farmie (sadzenie, pielenie itp.).
Termin wyjazdu: sierpień / wrzesień 2015.
Wymagania: dobry stan zdrowia, j. angielski nie jest wymagany.
Możliwość "skredytowania" (płatności w ratach) kosztów wyjazdu"

Jakie koszty wyjazdu? Z jakiej wiochy się urwaliście?
Szopka śmiechu warta tak samo jak stawka godzinowa.....
emilia p. 2015-10-05 12:22:31
no właśnie, tez gdzieś czytałam że terminy wyjazdów są na sierpień wrzesien tak gdzieś do Anglii do pracy w rolictwie u nich, ale wrzesień się skończył, mamy już uroczy październik i ciekawi mnie czy teraz również będa organizowane jakieś wyjazdy. chociaż zx tego co widziałam nie tylko w rolnictwie oferty pracy były ale też szukali niedawno kogoś do pracy biurowej
oho 2015-12-30 04:06:30
@emilia p. teraz się pojawiło ogłoszenie, że jest poszukiwany pracownik agencyjny w rolnictwie i ogrodnictwie właśnie do Wielkiej Brytanii, więc masz szansę się załapać.
tropik 2016-01-01 15:20:28
ciekawie brzmi nazwa tego stanowiska, ale wydaje mi się, że może to być bardzo opłacalne zajęcie. Dziwne, że do Wielkiej Brytanii, bo oni ograniczają teraz napływ imigrantów.
loki 2016-01-03 18:31:31
to że ograniczają to nie znaczy że nie będą nikogo brali. Tak naprawdę to przecież ktoś musi wykonywać te pracę , a sami angole niespecjalnie się do tego palą.
makakaka 2016-04-15 22:04:07
teraz natomiast szukają pracownika sezonowego do Wielkiej Brytanii, o ile mi wiadomo to na zbiór malin i zajęcia z tym wszelakie związane. 180 GBP - 250 GBP brutto (na tydzień) w systemie akordowym płacą
eloszka 2016-05-16 21:35:19
jedzie ktos na poczatku czerwca na zbiór malin z tej firmy ?
mada 2016-05-21 18:30:21
ja bym pojechała ale obawiam si, jest jakaś opcja - "Możliwość "skredytowania" (płatności w ratach) kosztów wyjazdu" - to ja mam jeszcze za to płacić?
Zostaw swoją opinię o OŚRODEK PNJO - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OŚRODEK PNJO