logo SPY SHOP

Bardzo dobry sklep z sprzętem szpiegującym. Polecam Spy-Shop
kuba 2015-07-23 16:01
znacznie polepszyło...
A 2015-09-16 22:35
i ja pracuje w tej firmie już od pięciu lat..................chwalę sobie tą prace
amorek 2016-05-25 22:11
Nie polecam wielka lipa sprzęt z wada fabryczna i nie chcą naprawić ani zwrócić kasy
MikMik 2016-08-03 12:10
I cóż z tego, że jest?? Co to za rada w ogóle?? Jesteś śmiertelnie chory? To pomódl się o cud!!
Takie rady dajesz? Sobie i swoim bliskim też dałabyś takie, miernoto?

Do do SpyShop - ja nie podzielam powyższej niekorzystnej opinii. Czasaem jest coś jak pech.
amelka 2016-08-03 12:37
widzę że jest rekrutacja na stanowisko Administrator systemów Linux - jak z voipów muszę być zaawansowana?
Tomasz 2017-02-23 14:11
P R Z E S T R Z E G A M !!!

Przestrzegam przed tą firmą. To że sprzedają bardzo źle działający produkt to mały pikuś.

Nie odbierają telefonów, od kilku miesięcy !!! nie odpisują na maile. Nie podejmują reklamacji ! Jedynie kto odebrał ode mnie telefon to pracownik sklepu Szczecin i twierdzi, że..."nie ma kontaktu z centralą".

Przy zakupie była informacja iż jest 12 miesięcy gwarancji. OSZUSCI !!! jest to zwykłe kłamstwo.

Oczywiście mam na wszystko dowody więc temat skończy się w kilku prawnych instytucjach.

P R Z E S T R Z E G A M !!!
Maja 2017-03-14 16:03
Szukasz informacji na temat aktualnych ofert pracy? Odwiedź stronę internetową firmy: http://www.spyshop.pl/content/praca-69
Na jakie stanowisko chcesz się dostać? Jakie pytania miałbyś dla osób obecnie już zatrudnionych w SPY SHOP?
Zostaw swoją opinię o SPY SHOP - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPY SHOP