Opinie o CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. w Toruń

piotrSK

Czy ktoś może ma informacje jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w tej firmie na chwilę obecna? Stawki, czy nadal poszukują "2 przedstawiciela" na rynek, samochód do użytku prywatnego, jak z realizacją targetów, dodatki? Będę wdzięczny za odpowiedzi :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

piotrSK Nowy wpis

Antoni

Swego czasu różnych osób szukali do pracy, między innymi pracownika działu logistyki do pakowania paczek. Jak aktualnie wygląda sytuacja kadrowa i ktoś wie, czy by się osoba do pomocy nie przydała? Analizowałem to ogłoszenie i akurat by mi zakres obowiązków pasował. Podawali w nim, że z zadań jakie są na tym stanowisku to właśnie pakowanie paczek za co dają podstawę + premię. Wiecie, ile teraz wychodzi na rękę? No i czy dalej potwierdzacie to co pisaliście o tym, że premii nie ma? Może to tylko PH dotyczyło a już na logistyce są?

Will Smith Nowy wpis
@Antoni

Pracowałem kiedyś w tej firmie, dajcie sobie spokój naprawdę i nie traćcie czasu.

Grażyna Nowy wpis
@Will Smith

A możesz doprecyzować swoje niezadowolenie? Napisałeś bardzo ogólnikowo, a może rzeczy, które Tobie w pracy w tej firmie nie pasują niekoniecznie będą przeszkadzały komuś innemu. Mocno przyglądam się tej firmie, wyczekuję na nowe oferty pracy, ale wolałabym czegoś więcej się dowiedzieć odnośnie atmosfery między pracownikami i możliwości ścieżki rozwoju. Dodam, że interesuje mnie praca w ich dziale handlowym.

Jan Nepomucen

Czy firma zatrudnia wyłącznie handlowców, czy również pracowników produkcyjnych? Pytam, ponieważ z treści wpisów tutaj oraz ogłoszeń na stronie firmy wynika, że firma zatrudnia jedynie przedstawicieli handlowych.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Biały mis

Dzień dobry, Proszę o informację odnosnie rotacji Handlowców oraz jak wyglądają zarobki w tej firmie(narzędzia itp). Jak wyglada flota aut ( czy jest serwis ,opony itd). Dziękuje za odpowiedź.

Zuzanna
@Biały mis

Ja jeszcze dopytam właśnie o stanowisko handlowca, ale ciekawi mnie baza klientów. Czy firma daje ciepłą bazę nowym handlowcom, czy trzeba od początku samemu zdobywać klientów?

pick

Jak wygląda sytuacja w 2022 roku bo jest nowa rekrutacja na przedstawiciela handlowego na stronie firmy na wszystkie regiony? Na telefon w danych firmy nie można się dodzwonić.

Aleksander
@pick

Czemu akurat ta firma cię zainteresowała? Ktoś ci ją polecał?

Rafał
@pick

Cały czas potrzebują ,non stop rekrutacja , bardzo słabe zarobki

Lidia
@Rafał

Serio non stop? Nie wycofują nawet ogłoszeń? I czemu na telefon nie da się dodzwonić tak właściwie?

Aaa

Ta firma to pomyłka. Człowiek uświadamia to sobie odchodząc do normalnego pracodawcy. Brak jasnych reguł, "polityka firmy" kreowna codzień na nowo(usunięte przez administratora) Stanowczo odradzam.

AAA
@Aaa

Nie polecam , brak jasnych zasad pracy .Polityka cenowa bardzo sztywna i nie zrozumiała .

@AAA

Na podstawie jakiej umowy się u nich pracuje? I co z tym brakiem jasnych zasad? Przecież od tego jest umowa, by wszystko co istotne w niej się znalazło?

Jak długo czekaliście na odzew z CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.? Oddzwaniają zawsze?

Null

Z kim miałeś rozmowę?

Kamila

Czy firma zapewnia jakieś dodatkowe benefity jak np. premie? Zawsze jest to dobra motywacja dla pracowników do jeszcze większego zaangażowania, stąd moje pytanie. Napiszcie coś.

Aaa
@Kamila

Nie ma premii, brak dopłaty do multiaport

Czy można w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. liczyć na jakieś dodatki?

Zenon

Chyba tylko na dodatkowy opitol od prezes ????????????

Antoni
@Zenon

Skąd masz takie informacje? Również chciałbym ustalić, czy poza pensją podstawową pracodawca ten oferuje jakiekolwiek świadczenia dodatkowe. Może ktoś zechce wypowiedzieć się w tym temacie?

felek
@Antoni

Mercedesy to nie wszystko, wrzucone w koszta, a właściciele jakby mogli to .......... spod siebie by zjedli. Przykre ale prawdziwe. Proponuję przyjąć się i samemu przekonać.

felek

Tak, na dodatek planu! Jedynie!!!

Chudy Byk

Zasada jest jedna jezdzi jeden przedstawiciel handlowy po regionie od lat, a co chwile hjest rekrutacja na drugiego (srednio co rok) nowy penetruje rynek zdobywa nowych klientow jesli sa jacys jeszcze, nastepnie zostaje zwolniony stary przedstawiciel przechwytuje najlepszych klienotw i przychodzi nowy PH na rok znowu penetruje rynek wyszukuje ewentualnie jakis klientow i tak w kółko, nie polecam firmy male zarobki, mercedes A klasa w podstawowej wersji tez nie robi szalu, pracowalem kilka lat temu w tej firmie co jakis czas dostaje telefon od znajomych jakie warunki byly bo szukaja tam PH.. czyli nic sie nie zmienilo. Oraz ekstra wypowiedzi na Wigili firmowej prezesa jak to partia pis jest super.

Tomasz

Z ilu etapów składa się rekrutacja na przedstawiciela handlowego ? Czy na rozmowę trzeba jechać do siedziby firmy i czy zwracane są koszty takiej podróży?

Marysia

Czy firma daje pracownikom na święta jakieś bony typu edenred?

Kostek

Jeśli nawet nie wszystko jest jak być powinno to myślę, że warto poprawiać niż tak biadolić!

Zenon
@Kostek

Syndrom sztokholmski? XD

Obserwator

Chyba (usunięte przez administratora) urwał się sen o marce premium. Widzę Mercedesy zamienione na renault ????????????

Były

Totalnie żenująca firma -rekrutacja trwa 2-m-ce o najmniej jakby szukali na stanowisko dyrektora,a jak cię wybiorą to dowiadujesz sie że będziesz pracował(a) A 2300 na rękę-więc jeśli,ktoś chce aplikować to niech się poważnie zastanowi zanim wyślę swoje CV.

Pusiak
@Były

Oby przetrwać zimę a na wiosnę szukać czegoś innego, bez odbioru.

@Były

Na jakie stanowisko aplikowałeś do pracy w firmie CX-80 POLSKA? Czy pracodawca w trakcie rozmowy informował Cię o tym, że rekrutacja będzie trwała tak długo? Jeżeli możesz wrócić pamięcią do tego, jak dokładnie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna to, proszę, abyś ją opisał. Była to luźna rozmowa, czy może poruszała zagadnienia związane z pracą w tym miejscu? Zachęcam do wypowiedzi.

do były

2300 to z premią za target xd, podstawa to chyba 2050 netto xd

@do były

Czy wraz z upływem czasu były szanse, aby wynagrodzenie, które przedstawiłeś, wzrosło? Pracodawca doceniał najbardziej zaangażowanych pracowników i oferował im lepsze warunki zatrudnienia, czy może ciężko było o podwyżkę, pracując w tym miejscu? Odpowiedz, proszę.

były
@Patrycja

Nie ma żadnych szans. nie ma czegoś takiego jak podwyżka. Co gorsza firma mentalnie jest w latach 90-tych. Oprócz pensji i prowizji nie ma żadnego świadczenia poza płacowego. żadnego pakietu medycznego, żadnego ubezpieczenia, multi sportu, świadczeń socjalnych itp.kompletnie nic. Nie wiem czy jest druga taka firma w Polsce aspirująca do tych lepszych marek.

@były

Dziękuję za Twoją aktywność. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi wiele firm organizuje spotkania wigilijne dla zatrudnionych pracowników. Zastanawia mnie, jak wygląda to w przypadku firmy CX-80 POLSKA? Firma praktykuje tego typu wspólne wydarzenia, czy raczej nic takiego nie ma miejsca? Zachęcam, abyś opisał, jak to wygląda.

klik klak
@Patrycja

Oczywiście, że praktykuje takie spotkania ale atmosfera zazwyczaj jest lekko sztuczna, nie wspominając o nastroju osób które musiały za to zapłacić. Jest to moje odczucie i jestem pewien, że nie jestem z nim sam.

@klik klak

Całość wigilii finansowało szefostwo firmy CX-80 POLSKA, czy może wszyscy pracownicy wspólnie składali się na tego typu wydarzenie? Zastanawia mnie również, czy od nowego roku wprowadzono jakieś zmiany w strukturach pracy w tym miejscu pracy, czy może wszystko pozostało bez zmian?

Sebastian

Witam mialem przyjemnosc pracowac tam cale 6 tyg nacisk na sprzedarz .... sa targety ktore musi kazdy wyrobic np 25tys zl itp. po podpisaniu umowy jestescie o tym poinformowani . Pamietajcie ze A klasa to nie wszystko....? Firma chciala wejsc na rynek Niemiecki fajne zarobki na poczatek elastycznosc itp brzmi rewelacyjnie czytalem wczesniej opinie mialem stabalina prace itp. wmawialem sam sobie dam rade OK ..? opinie to nie wszystko chce sporbowac to na wlasnej skorze i sprobowalem sytuacja wyglada nastepujaco ....... wszystko jak z pieknej basni choc nie chce do konca oczerniac firmy ze wzgledu na to iz jest to firma ktora zasluguje na pewien szacunek ze wzgledu na ´to iz sprzedajesz zyjesz nie sprzedajesz nie zyjes niech kazdy sobie odpowie na to pytanie sam? nawracajac do tematu ph na NIEMCY OK WYNEGOCJOWALEM CENE ZAROBKU i umowe ok .. pasuje przy podpisaniu umowy jakas dziwnie ta cena ulegla spadkowi wiec sie nie dalem policzyle krotko ile netto ile brutto wyszlo inaczej skorygowali cene po czasie ok pasaowalo pomyslalem pomylka ludzka rzec ale nie do konca ?.... ale potem dowiadujesz sie codzienne raporty minimum 15 klientow dziennie niby nic w faktcie jezeli chcesz byc zetelnym to wiadome jedziesz tam gdzie potencjal a nie tam gdzie odbembnic... tylko maile raporty .nie ma cos takiego jak karta paliwowa dostajecie kase z ktorch musicie wypisywac co wydaliscle co dostaliscie pisanie rachonkow rozliczen ? ciezko jest mi to opisac ale szczeze sekretarka miala by tu maly staz napewno nie ma czegos takiego jak dzien biurowy itp nie dostajecie komputera internetu wszystko na wlasna reke macie telefon z niego korzystacie tu niby apka zrobiona z ktorej korzystacie maile zamowienie robicie wszystko fajnie tyle ze gozej jak nie ma cie komunikacji z serwerem i macie problemy z zamowieniami ooooo i tu sie zaczynaja schody sprawa u mnie wygladala tak jedziesz do klienta naklaniasz go zeby kopil drorzszy towar od tego co juz jest znany na rynku klient mowi ok biore ogarniacie klienta nagle zonk zamowienie nie poszlo piszecie to na kartce tel zamawiacie nie mozna przyjedziecie do domu piszecie maila .. zamowienie przychodzi nie kompletne co mowicie klientowi noooo bajera co ma byc wiecej itp szczerze sytuacji takich wiecej zachorowalem naprwade na kregoslup mam rostrzep dalem zwolnienie zostalem potraktowany strasznie przyjechali pod dom przy moich dzieciach kazali mi oddac samochod firmowy mowiac ze nic nie sprzedalem z czego szefowa mo wiac Pan wydaje sie byc zdrowy poczulem sie jak smiec oddalem ´wszystkie zeczy podpisalem obiegowke zostalem zwolniony naprawde chwilowa nie dyspozycja w zyciu moze zdarzyc sie kazdemu PS jestes smieciem dalsze historie moge napisac po odp

Dziś konkurencja.
@Sebastian

Pracowałem ponad rok jako drugi, firma zatrudnia "drugiego" na region, mają głównego przedstawiciela, na rok,znajdujesz klientów na przeczesanym regionie, po roku dziękują, główny przedstawiciel przejmuje klientów m Historia się powtarza. Mówisz to idę do konkurencji, to jeździ i oczernia cię u Twoich klientów.

Sosna
@Dziś konkurencja.

Konkurencja? Poproszę o nazwy firm chętnie zaaplikuje.

Old Young
@Sebastian

Jeśli dobrze się orientuję to firma nie może Cię zwolnić w trakcie zwolnienia. No chyba, że się mylę...

Przem
@Old Young

Może. Jest kilka przypadków kiedy może. Po drugie nie napisał że dostał wypowiedzenie w trakcie zwolnienia tylko że w trakcie odebrali mu auto. Tak to zrozumiałem. Oczywiście nie zmienia to opinii o firmie która wg mnie jest jak najgorsza.

Darek

Próbuję się z kimś z tej firmy skataktowac, dzwoniłem już 4 razy, i bez odzewu, chciałem z nimi wejść w spolprace, ale olewka z ich strony, jak nie to nie, nie polecam tej firmy, za ich podejście do klienta.

przem
@Darek

Jesteś zainteresowany współpracą.z jakiego regionu jesteś? Napisz do mnie może coś ciekawego Ci zaproponuję. Podaję adres pebe.biuro@gmail.com

@przem

Twoja propozycja ma jakikolwiek związek z firmą CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA? Jeżeli nie, to bardzo Cię proszę, abyś nie składał propozycji współpracy z innymi firmami. Wątek dotyczy konkretnej firmy. Proszę więc, aby wypowiadać się tylko i wyłącznie na jej temat.

Artur
@przem

Hahaha widzę że już ph nawet na gowork sprzedają, ciężko jest na terenie czy za wysokie plany!? Rozbawiłeś mnie do łez super sprzedawco tylko jedna osoba mogła to napisać????????????

@Artur

Uaktywniłeś się w wątku opinii o pracy w firmie CX-80 POLSKA, więc zastanawia mnie, czy pracowałeś może kiedyś w tym miejscu? Jeżeli tak to miałbym do Ciebie pytanie o to, jak wygląda wynagrodzenie, które oferuje pracodawca na stanowisku przedstawicieli handlowych? Domyślam się, że jest to wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od zrealizowanych wyników? Mógłbyś potwierdzić moje przypuszczenia, co do kwestii wynagrodzenia? Zachęcam do odpowiedzi.

Patrycja

@Dziś konkurencja, dziękuję za Twoją kolejną aktywność, która jest pomocna dla osób rozważających zatrudnienie w firmie CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA. Chciałabym, żebyś wyraził swoje zdanie odnośnie do tego, czy pracując maksymalnie rok w tej firmie można nabyć umiejętności, które w przyszłości przydadzą się w tym kierunku zawodowym? Jakbyś to ocenił?

@Patrycja

sam cx nie nauczy cię kompletnie niczego. nie ma planu wdrożenia dla nowych pracowników, nie ma szkoleń, elerningów, jakiejkolwiek bazy wiedzy. Brak możliwości udziału w zewnętrznych imprezach jak targi itp. Twoim jedynym narzędziem, bazą wiedzy - tak jak ktoś napisał wcześniej - jest katalog firmowy, do ściągnięcia ze strony www. To o tematach produktowych. O szkoleniach: handlowych, negocjacjach czy podobnych to chyba nikt tutaj o tym nie słyszał. Wszystkiego musisz nauczyć się sam.

Stiil

Wszystko powyżej to prawda. Starzy ph siedzą bo zarabiają pieniądze, młodzi przychodzą i zaraz odchodzą bo rynek jest tak przetrzepany że nie ma gdzie sprzedać, a jak nie sprzedasz zarobisz 2 tysiące!!! Nie dostaniesz umowy na czas nieokreślony, firma nie bierze udziału w targach, zero marketingu oraz co najgorsze to wewnętrzna konkurencja między handlowcami czyli ten kto ma lepszą cenę sprzeda u klienta. Szczerze odradzam

Patrycja

Jak wielu przedstawicieli handlowych w firmie CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. ma dłuższy staż pracy niż jeden rok? Mam rozumieć, że zatrudniona osoba na tym stanowisku ma w pełni samodzielne stanowisko bez żadnego wsparcia ze strony firmy? Przedstaw, jak to wygląda.

@Patrycja

I co Patrycja-zatrudniłaśb sie w CX-80- jeśli tak to napisz jak jest bo chciałbym aplikować .Interesuje mnie co oferują przy rozmowach rekrutacyjnych a jaka jest faktyczna rzeczywistość czyli na jakie zarobki można liczyć jeśli sie robi i nie robi planów.A może ktoś z obecnych się wypowie lub byłych ale obiektywnie .

Mmm
@Kandydat

Umiesz czytać posty czy masz z tym problem???? 90 % komentarzy nie zachęca do podjęcia tam pracy a Ty się czego jeszcze chcesz dowiedzieć?????????

@Mmm

Zawsze jeszcze opinie mogą dodać osoby, które mają trochę inne spojrzenie na to, jak wygląda praca w firmie CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA. Co do mojego zatrudnienia to nie planowałam aplikować do pracy w tej firmie, jedynie staram się o to, aby uzyskać informacje, które będą cenne dla osób rozważających zatrudnienie w tym miejscu.

Patrycja

@Old Young, ciekawi mnie, czy masz jakieś informacje o tym, jak wygląda praca w firmie CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.? Chętnie poznamy to, jak praca w tej firmie wygląda z Twojego punktu widzenia. Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. - Toruń

• Jak się pracuje w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.?

Kandydaci do pracy w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.
  • łęgowa 8
    62-800 Toruń

CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.