Opinie o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Operator Nowy wpis

Ciekawiło mnie czemu od wielu lat cały czas wisi ogłoszenie o pracę dla operatora żurawi wieżowych w Niemczech, więc porozmawiałem z człowiekiem odpowiedzialnym za rekrutację w Niemczech (nr na ich stronie). W treści ogłoszenia, w pierwszym wierszu akapitu "Oferujemy" widnieje zdanie "Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z niemieckimi stawkami wynagrodzeń" Poprosiłem rozmówcę o zdefiniowanie "atrakcyjne wynagrodzenie" i przedstawienie tej wartości w formie liczbowej. Ów jegomość bardzo się wykręcał od jednoznacznej odpowiedzi, finalnie zasłonił się RODO, które wg jego stanu (nie)wiedzy zabrania mu podania tejże wartości XD Po poinformowaniu, że zajmowałem się (m.in.) RODO, usłyszałem, że on nie szuka specjalistów, a "cieśli, murarze... do widzenia" Jakość rozmowy w 100% zgodna z obiegową, negatywną opinią o tymże Januszexie

AAA Nowy wpis
@Operator

Ej, ale ja to ogłoszenie też czytałem, bo chcę wyjechać i tam przecież podana jest stawka. Cytując: "Stawka wynagrodzenia wynosi od 16,00 Euro /godz. plus 2,45 €/godz. za pracę na żurawiu (netto na rękę na godzinę raz może wynieść minus 20% a innym razem minus 30 % w zależności od ilości godzin)". Nie ukrywam, że interesują mnie te minusy, o których piszą, ktoś wie jak to dokładnie liczą i jak często odejmują 30%?

Operator Nowy wpis
@Operator

Dopiero teraz doczytałem, że oprócz "atrakcyjnego wynagrodzenia" oferują "Miłą atmosferę" XD Jeżeli traktowanie kandydatów na pracowników, na które natrafiłem podczas pierwszych minut kontaktu z firmą jest uznawane za "miłą atmosferę", to znaczy że posiadamy różne standardy rozumienia/interpretacji słowa "miłe". Zapewne problem standaryzacji znaczeń dotyczyłby również wyrażenia "atrakcyjne wynagrodzenie", dlatego rozmówca wolał uciąć rozmowę niż podać jakąś wartość liczbową. Życzę jak najmniej chętnych do pracy, a obecnym pracownikom więcej szacunku do siebie.

czarny1313

W systemie 4 na 1 w uzgodnieniu z kierownikiem budowy.

Oliwka Nowy wpis
@czarny1313

A co trzeba uzgadniać? Generalnie kierownik budowy jest spoko, idzie się dogadać z różnymi rzeczami? Podasz konkretne godziny pracy?

Czy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czarny

Nie

Tola
@Czarny

A wiesz może dlaczego? To czyli wypłacają samą podstawę i nic więcej? Żadnych premii ani jakiś ekstra pensji, chociażby na święta? Może podstawa jest już tak zadawalająca, że nie potrzeba już nic więcej?

Jimmi
@Tola

Wypłacają ci tylko za 8 godzin,nadgodziny idą do banku godzin,jak zjeżdżasz na urlop to ci wtedy wypłacają tylko że 1 do jednego i nic więcej. Ogólnie dno i (usunięte przez administratora),jeden wielki przekręt na mocy prawa i do tego polska umowa,zero niemieckich dodatków

Cos z tym mięsem wiecie? faktycznie taka oferta była jednak wystawiana? Tak cos pisali w ostatnim wątku. Ja na stronie natomiast widzę ogłoszenie dla ogólnobudowlańca z niewymaganym jakimś super dużym doświadczeniem. Opiszecie wiec bieżące szczegóły? Jak się robi? warto przyjść od kolejnego sezonu? Opinii ostatnio nowych coś nie ma, co mnie zastanawia

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Irena

Zastanawia mnie jedna rzecz odnośnie tej oferty na wykrywacza mięsa, którą wstawili, a nic nie ma o tym w ogłoszeniu. Skoro to praca z mięsem, to trzeba mieć książeczkę sanepidu? Czy nie jest wymagane?

@Irena

Firma budowlana zajmuje się mięsem ? Niech Pani uważnie czyta ogłoszenia.

Irena

Chyba wyślę do nich na laborantkę, bo dali ofertę, a wymagania nie są jakieś z kosmosu, jak tak patrzę. Tylko czy jak nie mam doświadczenia w ogóle to organizują porządne przyuczenie czy raczej podejście „radź sobie sama”?

Zbrojarz

Dobry mam pytanie bo dostałem ofertę pracy do mainz , czy opłaca się jechać i jakie są warunki mieszkalne .

Czarny
@Zbrojarz

A kiedy dostałeś tę ofertę?

PASAWA

Przyjechałem do pracy aby pracować i zarabiać i to było oki. Ale warunki w Pasawie tragiczne na kilkunastu facetów 2 prysznice 2 toalety to tragedia nie mówiąc, że brakowało ciepłej wody do wykąpania. (usunięte przez administratora)

W firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Murarz. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 5100 ?

Dawid87

Niemcy pytają się w Polbau o pracę.

@Dawid87

Z jakiego powodu firma wzbudza takie zainteresowanie, również poza granicami kraju? Jak zerknąłem na ogłoszenie dla pomocnika budowlanego, to jest tam o kwocie 8200 - 12400 zł / m-c. Jak myślisz, czy to już jest na rękę? I czy wiesz, ile się trzeba nachodzić na spotkania rekrutacyjne, by dostać robotę? A może wystarczy jedna rozmowa i już jest info, czy przyjmują?

Witam, czy w tym Polbau rzeczywiście jest tak zle z warunkami zakwaterowania? Aplikowalem na pomocnika budowlanego podobno 13,50-14,50 brutto czy to mozliwe ze dostane około 10-11 netto? Proszę o rzetelną odpowiedz.

gruby

brutto musisz mieć 15 € żeby na rękę zostało Ci 10 €

Jacek
@gruby

Wiesz może, jak aktualnie kształtuje się początkowa stawka godzinowa dla pomocnika budowlanego? Chciałbym zweryfikować również, po jakim czasie można zostać samodzielnym pracownikiem. Z góry dzięki za informację.

@gruby

Bzdura. Od brutta odliczasz 30%

Mruczus
@Jacek

Co rozumiesz przez "samodzielnym"?

Zbychu
@Zainteresowany

Przy 13.50 jeśli nie wyrobisz wszystkich godzin dostaniesz z 9+- na rękę . Ogólnie przed świętami nie polecam okres wakacyjny jest najlepszy .

Pawullon
@Zainteresowany

Nawet jak jesteś kawalerem to wyjdzie ci 10euro z haczkiem netto tylko nie przekraczaj w miesiacu 180 godzin i nie słuchaj tych co tu pisza i tam pracuja bo zrobia wszystko zebys wrocil najblizszym simbadem do domciu. Pozdro.

Czesio
@Pawullon

SIMBAD :D 10 euro? :D Taką stawkę to ja 10 lat temu miałem,lol :D

Narciarz wieżowiec
@Czesio

Nie kłam ze tyle masz na reke. Na poczatek wychodzi 7-8 euro

Czesio
@Narciarz wieżowiec

No mówię, że 10 lat temu tyle miałem jak zaczynałem z Polbaukiem. Teraz (na szczęście) już tam nie pracuję, a moja stawka to 88 E gross, co daje 59 E net :] przy gwarantowanych 168 godzinach:]

Danuta
@Zainteresowany

Tak jest , ze z brutta duzo odejdzie, ale to nie wina pracodawcy tylko naszych polityków i tu i tam. Podatki składki na socjale dla innych. Pracodawca POLBAU jakoś dzielnie broni sie na rynku. Zatrudnia na umowe o prace to myslę, ze jest uczciwe. A miejsca zakwtaterowania, mozna sobie wyobrazić gdy stłocza setke czy wiecej chłopa. Rozmawiałam kiedys z szefostwem tej Firmy na temat zatrudnienia po jednej kobicie na obiekt co to by uczciwie posprzątały chłopakom jak przyjeżdzają zmęczeni po pracy. Ale to tak jakbym ja mowiła o jakims locie na księżyc. Jak te chlopaki maja sie zorganizowac i sprzatac jak wracaja latem wykończeni bo na hicy sie robia cały dzień. faktem jest , ze na większości obiektów są stołówki i obsługa naprawde dobrze daje jeść. Ale ze stanem higieny toalet, pryszniców to mozna sobie dopowiedzieć. Na jednym z obiektów gdzie jest mój facet nie ma telewizora. No troche to przykre, że nikt nie pomysli o takiej podstawowej sprawie. Wiec standard. Firma narzeka , że pracownicy kombinują, to na zdrowotne zwolnienia to co innego, a pracownicy mają swoje żale. W każdym razie praca jest i da sie jakoś podołac gdy ma sie mocne postanowienie i plany co zrobic z zarobionymi srodkami w k r a j u po powrocie , a nie tam na miejscu.............. Pozdrawiam

Włodek
@Danuta

Jeśli nie zrobisz dziś zrobisz jutro. Co za problem

Mieszkała
@Zainteresowany

Głupoty ci piszą starzy pracownicy żeby zniechęcić nowych. Oni tak robią straszą nowych a później idą po podwyżke bo nikt w Polbale nie chce robić. Zarobki masz około 1800euro za 180godz. czyli 10euro na ręke tylko zaznacz, żeby ci nie odciągali kościelnego podatku. To są zarobki pomocnika. Jak coś potrafisz to od 15 brutto w zwyż. Wyzywienie za swoje i 180 za hotel. czyli -400euro. Wiekszosc to sa dziadki i robotnicy po 40ce co ich rodziny w Polsce nie chca. Powodzenia i pozdrawiam.

geps
@Zainteresowany

ziomus chcesz dobra robote? ruben-bau / permont / iwobau tu polecam sprawdzic i powodzenia : )

@Zainteresowany

Czy teraz, jak, robimy, badania, na, covid, to, bierzemyfaktureczy, robimy, na, swój, koszt, który, wynosi, około, 500,złotych, proszę, o, przedstawienie, tematu

Ziomuś
@geps

Dzięki Ziomuś!

Ziomuś
@Piotr

Chyba, trochę, za, dużo, przecinków, nie, uważasz?

Toni
@Zainteresowany

Witam tak na prawdę warunki do życia do własnej potrzeby to jest masakra . Bydło ma lepiej niż jak traktują ludzi

Asia
@Toni

"Na prawdę?" Co to są warunki życia do własnej pootrzeby?

michał s
@Zainteresowany

ja za 5 dni pracujacych po dogadaniu sie z kierownikiem zeby czasami nie poodliczali zostałem zrobiony w wała i wyszło jak za słabe dwa dni a byłem tak krótko ponieważ 0 prywatnosci wchodza stare dziady do łazienki co jest 5osobowa kabiny widoczne lataja z gołymi jajcami ludzie gbury zrobia wszystko zebys sie zwolnił a robota naprawde kiepska i zapiernicz chyba ze robisz tam 20lat to inne podejscie zeby nowy (usunięte przez administratora) na pokoju bez lodówki i czajnika wo wiecej to szkoda pisać

@Zainteresowany

Od kwoty brutto należy odliczyć 30% na podatek i wtedy wychodzi netto.

art
@Danuta

A na czym ma (usunięte przez administratora) zatrudniać, na umowie kupna-sprzedaży?

Witold
@art

Co tam jeszcze napisałeś? Bo nie widzę całej wypowiedzi, coś ucięło

Rafał

A tu na UoP szukają pomocników brukarza i piszą, że do zarobienia jest 3000-5000 zł / m-c. Dobrze rozumiem, że to kwota brutto i od kiedy można przejść na UoP na czas nieokreślony? Pytam, bo zakładam, że tam robisz.

Piotrr
@Zainteresowany

Możliwe. Ja na najgorszej klasie miałem u nich 14 euro brutto i wychodziło 10 netto ale do do około 200h/mc żeby nie wejść w wyższy próg podatkowy. Firma ogólnie solidna. Porządna duża firma. Dużo budów mają. Na minus są czasem warunki mieszkalne ja raz trafiłem do pokoju wielkości łazienki gdzie nas było dwóch.

Jarecki

Witam. Pracowałem w Darmstadzie, firma ta jest czysta hipokryzji, kierownictwo traktuje ludzi jak bydlęcia , a nawet gorzej, rządzą układy i tylko znajomości, swego czasu jak ja byłem był tam chłopak któremu sama firma chciała narobić kłopotów z Policją poprzez korupcje, 28.08 bodajże był beton wsypali chłopakowi narkotyki do odżywki oczekując, że na drugi dzień stanie mu serce i w ten sposób zacznie mieć problemy z prawem.. Jest wielki bajzel, hipokryzja, manipulacja i brak szacunku, a nienawiść góruje i żądza władzy, odradzam ludziom przyjeżdżania do pracy do Polbau dla ludzi ceniących , porządek i spokój jest to największy (usunięte przez administratora) jaki może być. Kuchnia, kible i prysznice? Już w oborach zwierząt jest lepiej.

@Jarecki

Ta firma sie juz kończy i tak jest prawda jak w Niemczech tak i w Polsce...

@Gosc

Dokładnie, sami sobie szkodzą, robią krzywde ludziom i smieja sie im w twarz.

@Jarecki

To co opisales jest straszne Polacy nie szanuja blizniego W krajach cywilizowanych za ublizenie lub znieslawienie sa wysokie odszkodowania Moze i my jako narod zaczniemy sie szanowac a nie gnoic

Jarecki
@Tomek

Zgadza się, pracują tam moi znajomi jeszcze i to nadal trwa, teraz podobno skorumpowani ludzie sami mają napaść tego chłopaka na oczach ludzi mieszkających w hotelu.. To jest strasznie żenujące w końcu się ktoś za to weźmie i trafi kosa na kamień skończy się bezprawie i gnojenie ludzi.

Wlodek
@Jarecki

To czym ten chlopak podpadl ze tak go nie toleruja Czy komus dokuczyl ze tak go nie uwazaja

@Jarecki

Chłopie, idź sie leczyc bo takie głupoty opowaiadasz, że szkoda i czasu i papieru. I pal mniej ziół.

@Gosc

Jeszcze sie nie kończy, ale za chwile to tych 550 ludzi, którzy pracują w Niemczech powoli bedzie bruki szlifować... jak będziesz takie głupoty pisał.

Famerel
@czarny1313

Nie wiadomo czy sie mu uda leczyc gdyz na wizyte do specjalisty czeka sie okolo roku Moze prywatnie to szybciej

@Famerel

Firma funduje pakiet medyczny w ramach socjalu? Szukają niby pracownika ogólnobudowlanego, elektryka i hydraulika na UoP, ale to wszystko, co wiadomo z ogłoszenia. Ile teraz płacą hydraulikom i czy relacje między ludźmi tu zdrowe? Pisano tu dość niepokojąco o tej kwestii.

Jacek

Widziałem że jest robota dla pomocnika budowlanego. Ale prócz informacji że zatrudnią ludzi na budowę do docieplania, dachów i tynków nic więcej nie wiadomo. Trzeba mieć doświadczenie czy trakcie pracy wszystkiego nauczą?

Robert Frączkiewicz66

Głupoty gadasz. Oczerniasz firmę jak wielu tam robotników. Sa filmy na jubie wystarczy wpisać mój nick w wyszukiwarke. Firma jedną z porządniejszych. Pracownicy nie dbają o hotele. Pracodawca nie może więcej płacić, bo przestanie być konkurencyjna stawka w przeciwieństwie do niemieckich zarobków.

Michał Mieszała
@Robert Frączkiewicz66

mój nick trzeba wpisać. Hotele są super. Pozdrawiam chłopaków Henia sąsiadów i ekipe z kuchni.

S71
@Robert Frączkiewicz66

Tak tak Kierowniczku jeszcze na dachówka żem przyjechoł zarobić.Ludzie prawdę piszą robiłem to wiem jaki to (usunięte przez administratora) a karaluchy Tobie nie przeszkadzają to był nie odłączny element na Manzu 10 lat temu

Sylwia
@S71

Skoro 10 lat temu to chyba sporo się mogło zmienić, nie? Któryś da znać jakoś bardziej konkretnie jakie są na tych hotelach warunki? Jak z dostępem do pralki i łazienki?

jochny
@Sylwia

Dostep do lazienek i pralek byl normalny , no chyba że w Sobote to byla kolejka do pralki

Weronika
@jochny

Hej, Ty na który okres warunki teraz opisujesz? Kiedy konkretnie byłeś i jak długo?

Darek

Witam wszystkich,mam takie pytanie ,czytając wszystkie te opinie nie wiem co mam robić dostałem papiery do wypełnienia i możliwość pracy w polbau i teraz szczesze powiedziawszy jestem w kropce,przedewszystkim polska umowa na której nie pracowałem już sam nie wiem ile lat do tego 70% opinii że tak delikatnie powiem nieprzychylnych firmie ,przejdę może do pytania: ile ja zarobię na polskiej umowie przy stawce 14,70 i czy naprawdę jest tam taki (usunięte przez administratora) i nie szanowanie pracownika jak jest napisane w większości wpisów acha i te warunki socjalne na kwaterach ,naprawdę są to hotele pracownicze zbrudzone i zaniedbane,dziękuję z góry wszystkim chętnym którzy udzielą mi szczerych i prawdziwych informacji????

kl

Praca w Stuttgart, jakie opinie ? Hotel, wypłaty?

Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Zbrojarz w miejscowości Monachium. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

Gosc

ta firma pada takie sa fakty to juz nie ten sam Polbau co kiedys

Weronika
@Gosc

No za fajnie to nie zabrzmiało... Ale skoro tak to może przybliżysz i wyjaśnisz te całe fakty?

Dokladnie...

CieslaPolbau

Witam, otrzymalem oferte od pol bau , praca w stutgardzie lub monachuium, jakie tam panuja warunki? Dzieki za podpowiedz.

Michał Mieszała
@CieslaPolbau

Najlepsza miejscówa. Sklepy w tym landzie do 22:00 i pod nosem. Wpisz w jotubie mój nick na kanale są filmy z hotelu. Najlepsza firma pod słońcem. Dają paski płacą za robote. przez dwa lata ani razu nie miałem żadnych problemów a ludzie straszą żebyś uciekł i idą wtedy o podwyżkę dla siebie. Powodzenia.

wrwr
@CieslaPolbau

Ja pierniczę, Ty nawet nazw tych miast nie potrafisz poprawnie napisać. Lepiej siedź w domu, bo jak wyjdziesz to się zgubisz.

Michal
@wrwr

Nie mowi sie ja piernicze tylko odbywam stosunek

Darek

pracując 1,5 roku w tej firmie mogę śmiało powiedzieć że nie warto, składać tam cv. To co jest pisane w ogłoszeniach ma się ni jak do realności. Jedyna rzecz co się zgadza to busy do pracy i zjazdy do kraju. 95% osób tam pracujący to ludzie mający problem z alkoholem, przychodzi weekend i gością załącza się kontrolka ja muszę się (usunięte przez administratora) jak prosię. Niby soboty dla chętnych ale jak nie pójdziesz w sobotę do pracy to zrobią z ciebie alkoholika, nawet jeśli jesteś nie pijący, ale najlepiej wszystkich do jednego worka wrzucić. Jeżeli chodzi o majstrów to nie mają poszanowania do pracownika, mają wysokie mniemanie osobie, jestem majstrem to jak mogę się mylić. Może tylko dwóch majstrów ma wykształcenie budowlane, reszta to z majstry z łapanki bo znają język niemiecki ( (usunięte przez administratora) z pks-u, potrafi tylko wyzywać ludzi, majster budyń większego ćwoka, który nie ma poszanowania do drugiego człowieka, ) mógł bym opisać każdego majstra z którym miałem kontakt.

Esz
@Darek

Widać, że rzucałeś na szkołę kamieniami, bo sadisz takie byki, że rzeczywiście jedynie się do łopaty nadajesz. Sam sobie zgotowałeś ten los.

Cieśla

Polbau pracowałem w tej firmie w Stuttgarcie i szczerze nie polecam bo: Kierownictwo (usunięte przez administratora) totalne, rozmowa to monolog i bluzganie błotem a zapisy do kraju to już totalny dramat tłumaczenia jak małemu dziecku, ogólnie zasada nie ten to następny Majstry tzw. poganiacze, chodzące encyklopedie, człowiek w ich słowniku nie istnieje, jadą z ludźmi jak im pasuje, brak szacunku zasada nie ten to następny, oczywiście o wykształceniu nie ma mowy samozwańcze profesory budownictwa niemieckiego haha najlepszy przykład BUDYŃ na prefabrykatach Pracownicy! tak to prawda 95% to alkoholicy, średnia wieku 50+, dają sobą poniewierać, brak szacunku do samego siebie, nie interesuje ich nic tylko bus i sklep i żeby coś wpłynęło na konto Nocleg to chyba -4 gwiazdki (minus) koczowniczy tryb życia w skrajnych warunkach daleko od jakich kolwiek standardów Zarobki kiepskie jak na budownictwo fakt wypłacane w terminie ale nie ma mowy na nic więcej a na pyt o podwyżkach „nie pasuje to do polski.” Jedynymi dobrze zarabiającymi tu ludźmi to kierownictwo, poganiacze i brat znany na całej budowie „szef szefów” który jest największym ściemniaczem

;)
@Cieśla

:D cieśla może mi z Stałą zbudujesz drogę jak wyjść i się nie (usunięte przez administratora)) (usunięte przez administratora) Zapewne kierownicy luczą jak zarobić a (usunięte przez administratora)się nie na robić ;)

Sebastian
@Cieśla

(usunięte przez administratora) ale powinien pracowac nad swoja kultura bycia Podwladni wcale nie sa glupsi od tego profesorka nauk budowlanych jak go okresliles Aprlpos gdzie ten caly budyn uzyskal profesure chyba pod buda z piwemNiech sie ogarnie bo ublizac ludzia to hanba

Inteligent
@Cieśla

Pracuje obok ekipy tego tak zwanego (usunięte przez administratora) majsterka Budynia ludzie nie pozwolcie soba przez tego ochydnie nieokrzesanego Budyniapomiatac Niemacie sposobu zeby Budyniowi wylozhc abc kultury osobistej W NIEMCZECH (usunięte przez administratora) i poniewieranie jest surowokarane wystarczy ten fakt zglosicdo Arbajcantu i o i juz beda wiedzieli co z tym zrobic Ludzie szanujcie sie nie jestescie smieciami zeby taki osobnik tak wami poniewieral

Gabriela
@Cieśla

I nikt z tymi wyzwiskami nic nie zrobił?

Walery

Majster ze Stutgartu zwany Budyniem na budowie dworca przy wytwarzaniu bialych ozdobnych prefabrykatow w podlysposob gnoi podleglychpracownikow Ludzie nie pozwolmy na ublizanie przez tego cwa'iaczka Wezmy sie za niego niech sie odzywa wkulturalny sposob Jego zachowanid oczyms swiadczy

Krzysztof
@Walery

Tak to prawda oglade ipodlosc to wyniosl z buszu Niech sie on ogarnie bo trafi na swojego co go ustawi do pionu Ludzie niby byli pod cela a boja sie takiej podlej osobki

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.