Opinie o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

The Allah

Po ogłoszeniu w internecie i przeczytaniu opini zrezygnuje o ubieganie sie na operatora zurawia .Wole byc tu gdzie jestem i miec 2 z przodu na wypłate ,miec normalne przerwy i szacunek u ludzi.do (usunięte przez administratora) z taka firmą.

dzwigowy

Chciałbym się dowiedzieć o warunkach pracy i placy jako operator żurawia wieżowego oraz co ile są zjazdy

lew

rozwiniety to ja juz jestem dobrze chodzi tu o kase :)

lew

powiedzcie prosze czy warto podjac prace w polbale

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
andrzejleg

Chcesz konkretów to daj namiary

andrzejleg

Chcesz konkretów proszę bardzo przepracowałem 4lata mieszkając w Monachium każdy wyjazd do domu to sprawdzanie torby żeby nie przywieźć karaluchów do domu każde położenie do łóżka to wytrzepanie kołdry. Bonn zgniłe baraki po każdym deszczu wybieranie wody z podłogi a oprócz tego rejony do sprzątania i za to wszystko ściągają 330euro to tylko w dużym skrócie opisane slumsy w polbaule

koko
@andrzejleg

Masz racje mieszkalem w b i m.

@koko

Dzwonią do mnie z wisbaden żebym wrócił ale jak przypomnę sobie warunki mieszkaniowe to odmawiam

czarny1313
@andrzejleg

Czyżby to Andrzej B. operator z Legnicy ?

@czarny1313

A kto pyta

@czarny1313

A kto pyta?

czarny1313
@andrzejleg

Boże, jakie Ty głupoty opowiadasz ! Po pierwsze nie pracowałeś 4 lata w Monachium i nie rób ludziom wody z mózgu. Jeżeli było tak źle jak piszesz to dlaczego nie rzuciłeś tej pracy ? Teraz plujesz do gniazda które kiedyś dawało Tobie dobre zarobki. Wstyd !!

andrzejleg

Ja też nie polecam tej firmy warunki mieszkaniowe tragicznie za które trzeba płacić haracz potwierdzam darmowa praca w przerwach I cały czas szukają operatorów bo ludzie uciekają do lepszych firm

Absurd! Jeszcze takiej firmy nie spotkałem, co za bezczelność. Sposób w jaki pracownicy są traktowani jest karygodny. Operatorzy dźwigów czasem nie mają wcale przerw a za przerwy im nie płacą. Po dwóch-trzech miesiącach gdy wyjeżdżają do domów zmuszają ich do podpisywania bezpłatnych urlopów, co jest niezgodne z prawem. Państwowa Inspekcja Pracy jest już o tym poinformowana.

p3

Witam.Ostatnio zaproponowali mi prace w Niemczech jako zbrojarz.Chciał bym się dowiedzieć ile można tam zarobić na rękę po odliczeniu wszystkiego.Dodam że jestem kawalerem.

sprawiedliwosć

Nie polecam firmy POLBAU Z OPOLA. Owszem w niemczech były podwyżki podwyżki brutto tylko zaraz hotel dzwigli o 1 euro na dzień czyli w miesiącu jakieś 30 euro więcej czyli zabierają za chotel 330 euro na miesiąc PLUS SPRZĄTANIE kibli korytarzów i kuchni. Poprostu złodziejstwo. Każdy kto pracuje w niemczech z polbau to wie doskonale o czym ja mówie

@sprawiedliwosć

CZY JEST LEPIEJ NA BAZIE W BARAKACH DOBRZE ZE PŁACOM ZE SOCJALNEGO POBYT LEPIEJ MAJA BEZDOMNI PRZYTULISKACH NIE WYŁĄCZAJĄ OGRZEWANIA ITP WARUNKI STRASZNE NIE POLECAM FIRMĘ

Pan Mieciu

KOBIETA? CIEŚLA?!?!?! No tego jeszcze nie grali :D. Dobre Pani Jadziu, wyborne wręcz! :D

@Pan Mieciu

NIE POLECAM NAS WYSŁAŁA NA UPORY BRAK BUD€W NAWET ELEKTROWNIA KOŃCZY SIĘ OSZCZĘDNOŚCI W KADRACH ZAROBKI PSIE NADGODZINY DO WYBRANIA TO KONIEC Polbau

@Pan Mieciu

bubu

No dobre! Wszystko co darmowe jest dobre :]

feliks

hotel darmowy dobre he he he

Czesuaw

Jakiego Nowaka? Zbyszka od rąk, które "KA"leczą? :D Jakieś namiary? HolandII Gamoniu!

Test

Nie bierz. 3/4 to zwykłe narzekanie sfrustrowanych nierobów, którzy myśleli, że wyjadą do "Niemców" i będą 3 godziny podpierać ścianę i za to im zapłacą. Robota jak każda inna, warunki mieszkaniowe średnie, no ale przynjamniej za darmo. ~1500E spokojnie przywieziesz, a majstry całkiem znośne. Nie ma co narzekać, tylko się brać do roboty. Umowa normalnie na czas określony, składki opłacone-czegóż chcieć więcej?

Były pracownik polbay

TAK ZROBIŁEM JAK WIĘKSZOŚĆ SIĘ ZWALNIA

Kubus

Jak wam zle w polbale to idzcie do holandi do Nowaka

Szuka pracy

Aktualnie pracuje, ale szukam pracy w innej firmie. Znajduje ofertę pracy na cieśli szalunkowych w firmie Polbau Składam podanie na adres: zatrudnienie@polbau.pl po czym dzwoni jakiś facet do mnie z tej firmy i mnie wyzywa od wieśniaków (usunięte przez administratora) i wogole że co odpierdalam składając CV do nas a na koniec mówi mi WAL SIĘ. Polecam z całego serca ta firmę pierwszy kontakt najważniejszy.

Danuta Góralczyk
@Szuka pracy

Ja też dostałam szoku jak właśnie ten Pan Kadrowy z Firmy Polbau powiedział coś na wzór , żeby mu "nie zawracać d....py czy pocałować w ......" Nie wiem dokładnie gdyż rzucił słuchawką. Najpierw chciałam gdzieś tam dzwonić skarżyć się , ale potem stwierdziłam, że to po prostu takie standardy panują w tej Firmie

łorawiak

No i jak polbałowskie karły popilyscie za pana prezesa wczoraj macie wdzieczne byc ze wom robota doał! bo byscie w posredniaku gamonie czekaly!

olo

witam prosze o opinie na temat tej fiemy czy jest godna uwagi

Ala
@olo

Opinia-jest średnio. Tak, jest godna uwagi. Dziękuję. A na drugi raz, do stu piorunów! WIesz co to są znaki przestankowe?!?! Albo inaczej - kropki? Przecinki? Mówi Ci to coś? Napisales kilka wyrazów bez ładu i składu - takich nieogarniętych w Polbale nie potrzebujemy! Umowy nie będziesz umiał podpisać, ale o zakłąd idę, że pieniądze to liczyć potrafisz.

@olo

NIE POLECAM FIRMĘ słabe zarobki brak nowych bodów kończy się elektrownia i co dalej tresa wyganiają na urody a kadra szkoda pisać ciągle mało i straszą nam się skoczy my znajdziemy a oni swoja opiniom

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.