Vivaldi

Kraków

Opinie o Vivaldi

- - - D - - - 2010-01-08 17:31:53
Importer Kwiatów Sztucznych firma Vivaldi Kraków.
[usunięte przez moderatora]. Praca na terenie całego kraju 5 dni w tygodniu choc powinienem napisać 8. Jazda z Krakowa do Gdańska i z powrotem dużym autem dostawczym (największym na 3,5T choć powinien być zarejestrowany na 5) w ciągu jednego dnia to lekka przesada. Często wyjazd o 5 rano, wracasz o 3 czyli 22godz i dowiadujesz się że o 6 znów wyjazd gdzieś w polskę. W miesiąc robisz 3 miesiące a zapłacą Ci za pół.. Jedziesz np do Wrocławia i wrócisz normalnie źle.. wrócisz za późno też źle.. nigdy nie jest dobrze.. przywieziesz kasę za towar też nie zapłaca prowizji. Umawiasz się że wyjeżdzasz o 5 a czekasz na kogoś do 7 żeby dał Ci klucze od auta. Strata czasu i nerwów.. Jeżeli jesteś masochistą to polecam.. Robisz wszystko szczególnie to co nie powinieneś a nikt Cię nie potrafi docenić. zwłaszcza finansowo.. a teraz najlepsze.. wynagrodzenie.. 1200zł netto ! ! ! żadnych dodatkowych pieniędzy nie dostaniesz.. dobrze że choć za hotel płacą choć te gdzie masz nocować to masz podane.. często są to jednogwiazdkowe choć gdyby ktoś dopłacał to lepiej je omijać.. za jedzenie w delegacji musisz sobie płacić..
Zostaw swoją opinię o Vivaldi - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vivaldi