Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp.

admin 2015-05-17 07:40
Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.
HALINA 2017-06-14 12:33
Dzień dobry, wróciłam z wycieczki organizowanej przez wasze biuro. Byłam rozczarowana Panią przewodniczką. Ta Pani w młodym wieku ,nie potrafiła poradzić sobie z seniorami. Sprawiała wrażenie nie przygotowanej do tej wycieczki. Była cały czas zagubiona i ciągle czegoś szukała. Z tego co mówiła to do tej pory miała do czynienia z dziećmi, więc nie miała pojęcia jak postępować z seniorami. Kierowca natomiast był wspaniały. Był przystępny i wyrozumiały dla starszych ludzi. Zasługuje na pochwałę czego nie można powiedzieć o pani Asi.
Pozdrawiam . Z wyrazami szacunku dla Przedsiębiorstwa Halina Hanert
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp.