Opinie o Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp. w Gorzów Wielkopolski

Mateusz Nowy wpis

Czy firma ma jakieś minusy ? Jest coś co chcielibyście w niej zmienić ?

HALINA Nowy wpis

Dzień dobry, wróciłam z wycieczki organizowanej przez wasze biuro. Byłam rozczarowana Panią przewodniczką. Ta Pani w młodym wieku ,nie potrafiła poradzić sobie z seniorami. Sprawiała wrażenie nie przygotowanej do tej wycieczki. Była cały czas zagubiona i ciągle czegoś szukała. Z tego co mówiła to do tej pory miała do czynienia z dziećmi, więc nie miała pojęcia jak postępować z seniorami. Kierowca natomiast był wspaniały. Był przystępny i wyrozumiały dla starszych ludzi. Zasługuje na pochwałę czego nie można powiedzieć o pani Asi. Pozdrawiam . Z wyrazami szacunku dla Przedsiębiorstwa Halina Hanert

Zadowolony klient Nowy wpis
@HALINA

Również byłam uczestnikiem tej wycieczki i mam odmienne zdanie. Pani pilot rewelacyjna osoba, kontaktowa, uśmiechnięta, bezproblemowa zgodziła się na dodatkowy wyjazd do Zakopanego, mimo że nie było tego w planie. P. Halinie chyba umknęło to co pozytywne od naszej Pani pilot. Pozdrwiam.

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp. - Gorzów Wielkopolski

Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp.