brak logo

BETATRANS

Bielsko-Biała

Opinie o BETATRANS

xxx 2015-08-22 09:54
betatrans nigdy tak sie nie ogłasza z ofertami pracy tam sami kierowcy przychodza no spedytor w tej pracy byłjedna wielka porazka i kłamca
1
Ala 2015-10-27 19:58
Mam zamiar złożyć aplikacje do kadr. Zastanawiam się czy dalej szukają kogoś.
Zwyczajny 2015-12-02 18:29
oprócz byłego spedytora-porażki, to wszystko jest ok, zarobki w porządku i zawsze kasa na czas, a zazdrość między kierowcami jest, była i będzie zawsze, u kierowców obgadywanie gorzej niż u bab na jarmarku, podjudzanie i tak dalej, to niektórzy z nich te brednie tu piszą zaraz po zwolnieniu, ale ja tu pracuję kilka ładnych lat i nie chciałbym być nigdzie indziej kierowcą, chociaż z "nie jednego pieca chleb jadłem". Nie rozumiem tylko "Marczo" o jakiej ścieżce awansu wśród kierowców mówi, bo ja chyba z innej bajki jestem. Chyba mu się stanowiska pomyliły, mógł się na kierownika szkolić, albo prezesa. Ale jak znam życie pewnie jest w Becie na wylotce.
2
KAWIOR 2016-09-14 21:47
Pan Staszek to szef wszystkich szefów i ojciec wszystkich szoferów. Pasie nas żelazną rózgą niczym pasterz swe owce, a my podążamy za nim jako ufni pielgrzymi. Psycha mi siadła całkowicie i muszę teraz szukać nowego początku i choć kroczę ciemną doliną, to zła się nie ulękne, a teraz znikam w gęstej ciemności wirtualnej rzeczywistości... ZWALNIAM SIĘ !!!
25
KAWIOR 2016-09-14 22:27
mniemam iż ta opinia została wystawiona przez pracownika biurowego. Wnioskuję, to po stylu retorycznym. Pozdrawiam.
15
KAWIOR 2016-09-26 14:37
Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa, jest mu winien jedynie usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie ŁASKĄ, lecz zasłużonym wynagrodzeniem!
21
piotrek 2016-10-01 22:02
hej hej no ja wlasnie widze ze teraz firma szuka na stanowisko mlodszego specjalsity IT w Poznaniu na pewno tutaj to wazna jest m.in. ogólna znajomość zagadnień związanych z bazami danych i językiem SQL czy znajomość środowiska Microsoft Exchange 2010
Ptasio 2016-10-29 11:38
Ja też jestem zadowolony z pracy w Becie przynajmniej jakiś przerzutów nie robię tylko zazwyczaj te same trasy zawsze jeden kierunek Makarony i tyle. Szef ma różne halo, czasami ta ilość chłopa go chyba przerasta z drugiej strony wozi nam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] non stop sprzęt spoko, zadbany, głownie to kasa mnie tu trzyma. Ale między szoferami zawiść obłuda i parkingowanie. Szoferzy różni jak przychodzą nowi to - mongolizm totalny. Szef już nie ma swoich pupili to już nie te czasy.


KAWIOR 2016-09-14 21:47:08 - słyszałem że już tu nie robisz weź się w garść nie siedź w tej ciemnej dolinie
1
antykawior 2016-10-29 23:44
Ty Kawior jesteś bardzo specyficzny, reprezentujesz swoją osobą bardzo wysoki iloraz debilizmu pomieszany z idiotyzmem. Właściciel bety odetchnął że odszedłeś kierowcy zresztą również. Gościu kreujesz sobą wizerunek inteligentnego debila. A w zasadzie żaden pracodawca nie chce z Tobą współpracować jesteś jak taka gnida, nieudacznik. Ciekawe jak długo porobisz w nowej firmie, raczej nikt nie będzie tak długo trzymał jak w becie.
4
KAWIOR 2016-10-30 19:55
Przeredaguj swój tekst, bo nie napisałeś prawdy! Pan Staszek dwukrotnie mi powiedział,że niepotrzebnie się zwolniłem.On mnie wręcz uwielbiał! Często dzwonił do mnie. Rozmowy nasze przeciągały się godzinami. On wie,że rozmowa z nim, to dla mnie wielka przyjemność, a po niektórych konwersacjach dostawałem orgazmu i nawiedzał mnie dysonans poznawczy. Powiedziałem mu, że jak zmienię orientację seksualną, to się w nim zakocham. Jeśli chodzi o moją karierę zawodową, to nie interesuj się tym, bo dostaniesz kociej mordy! Natomiast jeśli chodzi o Twój nick, to nadała CI go chyba żona-ze względu na małe przyrodzenie.
7
KAWIOR 2016-11-01 15:24
Zarzucasz mi,że jestem nieudacznikiem, ale czy rzeczywiście tak jest...nie chce mi się z Tobą polemizować na ten temat, ale wiadomo jest,że celem każdego normalnego człowieka jest rodzina i jej pomyślność, a ja to osiągnąłem. Natomiast pryncypał o którym wspomniałaś nie osiągnął tego życiowego priorytetu-nigdy nie miał i nie będzie miał rodziny ! Jedynym jego sukcesem w tym zakresie jest to,że jest obecnie w nieformalnym związku z transwestytą -( wszyscy wiedzą o kim mowa)
7
don 87 2016-11-01 22:31
A ja wam powiem ze ta firma jest oki i Stasiu tez spoko czlowiek placi w terminie i nie ma ze ee tyle,, ile masz tyle dostaniesz. Sam tam pracowalem i zaczynalem poczatek z ciezarowkami dzieki panu Staszkowi mialem okazje zaczac przygode zaraz po zrobieniu prawa jazd. Co do kierowcow faktycznie trzeba uwzac bo sa ludzie ale sa tez swinie. sam sie przekonalem o tym. ale mimo waszystko wrocil bym do bety bo nie bylo zle ;) Pozdrawiam Pana Stanislawa
3
Jeszcze w Becie 2016-11-05 01:59
Te ostatnie komentarze chyba pisał ktoś z biura. Żaden z kierowców nie powie nic pozytywnego choćby dlatego, że nie potrzebują zbyt dużej "konkurencji" w firmie-tzn. im mniej kierowców tym lepsze warunki dla nadal tam pracujących. Rada dla tych, którzy dopiero zrobili prawo jazdy: pchać się drzwiami i oknami bo w becie biorą wszystkich. A i nowe auto dają od ręki wszystkim tym, którzy dopiero przychodzą. Starzy pracownicy są kopani w d.... i dalej jeżdżą wysłużonymi ciężarówkami. Pozdrowienia dla Szefa, który pewnie zagląda na tę stronę.
1
CAVIOR 2016-11-18 20:58
Koledzy z byłej, obecnej i przyszłej pracy. Na przekór Waszym pracodawcą i pryncypałom chcę, żebyście wiedzieli,iż najnowsze GPS mają funkcję przekazywania dźwięku z kabiny kierowcy. Przykład: nie mów w kabinie "mój pryncypał, to debil", tylko powiedz: "pan Staszek jest szefem wszystkich szefów"
3
Fan Bety 2016-11-19 22:59
No to powiem tak.Jak się pytasz kierowców czy chcieli by nowe to nie daj spokój i wogóle ja ma dobre po co mi ...takie tam.Pełne zakłamanie!!Pozdrawiam kolegów z BETY
Johny 56 2016-11-25 19:20
A wiesz dlaczego tak jest ?? To bardzo proste po pierwsze co drugi boi się że nie wyrobi się z normą i będzie burza na firmie , inny powód to taki ; przykładowo ty dostajesz nowe auto jeździsz nim wszystko jest pięknie ładnie i przyjemnie do pierwszej rysy , odprysku od kamienia itp... wtedy twój kolega który nie dostał nowego auta leci do szefa i mówi tak " Patrz pan panie szefie on dostał nowe auto a już odrapane , brudne itp.. jak ja bym dostał to ono by tak nie wyglądało , on nie dba o auto nie to co ja bla bla bla ....
Dlatego lepiej mieć auto starsze i mieć wyje..ne na swoich "kolegów" z firmy.
2
CAVIOR 2016-11-29 20:59
żenada ! Dudek ma polew z Moniką, gdy czyta te posty i zajadając Hazuki pierogi mają ubaw po pachy. Pozdr. dla Stanleya !
4
CAVIOR 2016-11-29 21:12
Dudek dobrze wie, kto robi szkody, a kto nie. Jeśli chodzi o nową normę, to chyba każdy się domyśla,że chodzi o nie płacenie oszczędności, a to że was opiernicza za przepał jest zrozumiałe z punktu psychologicznego !! Zrozumcie,że ktoś musi być winny !! Przecież On wie,że już nie dostaniecie kasy, bo wyśrubował normę tak,że nie ma mowy o oszczędnościach- chyba,ze sami mu zatankujecie.""- nie dostaniesz oszczędności, bo jesteś kiepskim kierowcą" - o to chodzi panu Staszkowi,żebyście myśleli,iż to Wasza wina, a nie skutek jego ustalonej - chorej normy !! KPW ??? !! Pozdr. Stanleya !
7
CAWIOR 2016-12-01 01:09
Nie będę ukrywał,że arogancja pana Staszka jest dla mnie jak wrzód na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zdajecie sobie sprawę, że bezpośrednio po zatankowaniu macie już przepał.....??? Wpiszcie sobie w google : Temperatura wpływa na objętość paliwa. Każdy powinien wiedzieć,że skoro cysterna przywozi paliwo do zbiorników naszego pryncypała o temp. 15 stopni, to zawartość litra w litrze jest 100%. natomiast, jeśli to paliwo zostanie podgrzane do nierzadko 30 stopni, to ile jest litra w litrze ?? Nie chce mi się teraz przedstawiać obliczeń na podstawie wzorów, ale każdy zainteresowany tą intrygą może z łatwością policzyć co się dzieje z litrem oleju napędowego o temp. 15 st. które zostało podgrzane go 30 st.
Celsjusza. Każdy uczciwy sprzedawca paliwa-co zresztą reguluje prawo-musi mieć zbiorniki usytuowane w ziemi-w odpowiedniej głębokości,ŻEBY TEMPERATURA PRZY TANKOWANIU OSCYLOWAŁA W GRANICACH 15 STOPNI. ..DLA NIEKUMATYCH: To tak jak z rtęcią..
6
Johny 56 2016-12-01 18:19
Leszek ale powiedz co cię boli ?? Już tutaj nie pracujesz a nadajesz jak radio Wolna Europa, Ty to wszędzie widzisz problem podsłuchy,paliwo, itd.. Może tak jest jak ty piszesz ale zauważ że tobie do ideału daleko brakowało i brakuje. W becie nic ci nie pasowało w pestanpolu ile przepracowałeś i się zwolniłeś ?? U Mirka daję ci max 2 miesiące , jak wszędzie tak źle (dobrze też nie ma dla ścisłości ) to kupuj auto i ruszaj Europa czeka na ciebie. Jest w naszym kraju jeszcze jeden taki gość który wszędzie widzi zamach podstęp i działanie obcego wywiadu to musi być twój kolega,

POLECAM CI TAKIE TABLETKI

http://memytutaj.pl/uploads/2015/12/16/5671d5b29548b.jpg
CAVIOR 2016-12-03 02:10
Ten gościu, który wszędzie widzi zamach, to jak zapewne się domyślam jest mister Kaczyński. Pamiętaj lizusie Dudka,że zarówno On jak i Monika głosowali na PIS, a wiem to na pewno, bo sami mnie do tego przekonywali. Jeśli chcesz zaimponować Stanleyowi, to podpisuj się imieniem i nazwiskiem, ale pamiętaj,że Dudek powiedział do syna pewnego pracownika, który jest w pierwszej lidze- "twój tatuś jest moim niewolnikiem" więc może zrozumiesz, coś czego na dzień dzisiejszy nie rozumiesz, ale wtedy będzie już za późno ! Jeśli chodzi o zasady fizyki w związku z rozszerzalnością niektórych cieczy,które przedstawiłem, a Ty nie zrozumiałeś, to zalecam Ci w tym temacie korepetycje. Dodam jeszcze, że doskonale wiem kto redaguje te prymitywne komentarze. Jak chcesz,żebym Ci się odwzajemnił, to pisz dalej...
6
Johny 56 2016-12-04 15:13
Stary coś ci powiem fizyki to ty mnie uczyć nie musisz myślę że nie dotarło do ciebie to co napisałem w momencie jak się zwolniłeś paliwo Dudka powinno ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] OBCHODZIĆ ty masz wszędzie problem , każdy umie lub powinien umieć liczyć , jeżeli komuś coś w firmie nie pasuje to zawsze się może zwolnić albo pracować dalej i tyle w tym temacie. Ja nie wiem czy ty masz jakiś kompleks na punkcie tej firmy ??
Na stronie Pestanpolu też tak się przechwalasz ??
CAVIOR 2016-12-04 21:16
Mam problem, bo niby dlaczego Dudek wyzywa kierowców od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za rzekomy przepał, skoro bezpośrednio po zatankowaniu są robieni w balona i już na starcie mają braki w paliwie. Ponad to nie identyfikuj się wirtualnie jako kierowca, bo nikt z internautów w to nie uwierzy. Jeśli chodzi o moje problemy, to mam do nich prawo, a ty nie masz moralnych kompetencji,żeby mnie pouczać ! Nie wiem czy wiesz, ale Twoje odpowiedzi na moje posty są łamaniem wewnętrznego prawa firmy, bo Dudek zabronił komukolwiek na kontakt ze mną. Nie prowokuj mnie swoimi agresywnymi postami, bo opublikuje informację, które mogą zaszkodzić Stanleyowi jak i zarówno Tobie-gryzipiórku !
5
CAVIOR 2016-12-05 19:29
Przyjacielu mojej kozy ! To nie są prywatne żale, ale poważna sprawa, bo mobbing jest przestępstwem, a Ty gamoniu właśnie to potwierdziłeś swoim wpisem.
4
Johny 56 2016-12-06 10:32
Proszę pokaż w którym miejscu potwierdziłem to swoim wpisem i kogo w moim wpisie ten mobbing ma dotyczyć ? Twoje wpisy obrażają ciebie samego ponieważ pracowałeś tutaj, czemu jak pracowałeś w becie nie głosiłeś takich kazań i wywodów , nie uświadamiałeś kolegów kierowców o tym jak prezes ich "oszukuje" tylko teraz jesteś odważny . Zadaje proste pytanie DLACZEGO DOPIERO TERAZ ??
CAVIOR 2016-12-06 22:16
Nie chce mi się z Tobą pisać. Uznaj moje posty jako satyrę literacką. PS. Masz urlop, czy pracujesz w biurze..??
5
Johny 56 2016-12-07 20:51
Mam Włoski i Słoweński internet
CAVIOR 2016-12-07 23:10
nie pytałem Cię jakie masz internety, tylko czy pracujesz w biurze. Kobieto ! Nikt z kierowców nie korzysta ze słoweńskiego internetu, także śmiesznie się tłumaczysz z dat Twoich wpisów. Następną razą skonsultuj ze Stanleyem treść postu, który chcesz zamieścić, bo zdradzasz swój zawodowy status. Jeśli chodzi o temperaturę paliwa i jego braki związane z różnicą temperatur, to przez godzinę tłumaczyłem to Stanleyowi ale On albo nie zrozumiał, albo ze zrozumiałych względów nie chciał zrozumieć.Na objętości 1500 litrów dochodzi do braków około 30 litrów(zakładając,że paliwo zostanie nagrzane z 15 st.C, do 25 st.C), a dodając do tego wątpliwy pomiar dystrybutora, bo nigdy nie widziałem homologacji, to kto wie ile paliwa jest w paliwie... Pozdr. Monia !
6
125645896 2016-12-14 11:12
Pan Stanisław to był dla ciebie jak niańka w porównaniu z tym artykułem
1
CAVIOR 2016-12-14 21:03
Stanąłem w obronie starszego, schorowanego człowieka, który był molestowany przez kasjera, a ponieważ ów kasjer- agresor miał łapę jak bochen chleba, to skończyło się jak się skończyło... Biedak był naprawdę silny, ale nie miał mózgu i opanowania. Powinien był wiedzieć,że jeśli wokół są kamery, to nie znaczy,iż jest na planie filmowym w Hollywood.STASZEK, też powinien mieć świadomość, że to co mówi do telefonu, niekoniecznie zostaje do wiadomości tylko rozmówców. Także kto wie czy następnym celebrytą nie będzie Stanley.... PS. monia skąd piszesz. Stoisz na Gonarsie czy Łopacie ...??
3
CAVIOR 2016-12-14 22:09
Dobre czasy w Becie się skończyły ! Przychody maleją, a koszty transportu i inwestycje w firmie gwałtownie wzrosły. Zobaczycie, że pod koniec przyszłego roku będą "przeżuty" - na początek do Niemiec, a później też do Francji! Dudek i Marcin będą musieli uczyć się ukraińskiego, bo w tych okolicznościach zainteresowanie firmą przez polskich kierowców zmaleje na tyle,że nie będzie kim obsadzać aut. Jeszcze w to nie wierzycie, ale Staszek już dzisiaj wie,że taki scenariusz jest coraz bardziej możliwy. Monika jest na tyle niepoprawną optymistką,że chce w tych okolicznościach obcinać kierowcom wynagrodzenia, ale Ona nie jest dobrym strategiem i na szczęście Staszek wie,że jej podszepty mogą doprowadzić do ruiny firmy. Tak czy owak. BETATRANS już nie płaci najlepiej-od gór do pomorza-jak to powiedział kiedyś pan Stanisław !! Jest coraz więcej wyjazdów w Polskę, a to wszystko za podstawę. Kierowca "wystrzela" się z godzin, straci czas, a kasy za to nie ma-dlatego-jak wspomniałem wcześniej-będą "przerzuty' ,a w tych okolicznościach firma straci na atrakcyjności ! Do tego wszystkiego dochodzi mobbing i bardzo zła atmosfera w firmie. Ogólnie, można powiedzieć,że zbliżają się do Bety chude lata....

4
antykawior 2016-12-15 11:59
pomyłka nie mam żony i jeśli by miała mi na dać go kobieta to powiem tak nie wiem co masz w spodniach ale to anty świadczy o twoim kalectwie. dla potwierdzenia spytaj się córki o wrażenia
2
antykawior 2016-12-15 12:01
bochen chleba to ty masz w głowie zamiast mózgu, szkoda tu więcej zaglądać i czytać zamiast opinii o firmie to wywodów i żali kawiora
2
CAVIOR 2016-12-15 17:43
Przychyliłem się do Twojej prośby i zapytałem córki. Powiedziała,że takiego małego ptaszka jak u Ciebie, to jeszcze nie widziała. Stwierdziła także ,że nie powinieneś umawiać się z dziewczynami, tylko z ornitologiem...Chyba teraz już rozumiesz dlaczego nie masz żony !
4
CAVIOR 2016-12-16 22:59
Skoro nie wiesz co mam w spodnich, to lepiej,żebyś nie wiedział,a to dlatego,że okazuję Ci w ten sposób troskę o Twoje zdrowie psychiczne, bo jak byś zobaczył, to popadł byś w kompleksy. Pozdr, przyjacielu mojej kozy !!
3
Beeee 2016-12-30 01:13
Szef myśli że jest bogiem.poniza kierowców na każdym kroku lubi gnoic w biurze przy sluchaczach a ty kawior miałeś najbardziej przerąbane bo Dudek wiedział że nie dorasta ci intelektualnie smutno bez ciebie teraz
7
Nigdy beta 2017-01-22 05:16
Dla wszystkich chcacych pracowac w becie,teraz moge napisac prawde,bo mam swoje auto i dudek mi juz nie zaszkodzi ,pozdrawiam tych normalnych,a niewiele ich jest i czy jeszcze tam pracuja,czyli Antka,Inczydenta,Rafala R1,juniora i oczywiscie Grzesia i Wojtusia,,Kawior to normalny gosc i szacun dla niego,za wytrwalosc,reszta to zolnierze bety,czorny z kompleksami,mietek,i jeden z braci co motor ma,a i najwiekszy kapus dawidek mistrz sciemy.syn stasia,i duzo innych,ale z czasem ze wszystkimi porozmawiam,za kabina,zeby szef nie slyszal,bo slyszy,a moze nawet widzi,polecam ta firme,zeby zobaczyc jak moga sie ponizac ludzie.a i dla dawidka,dudek nikogo nie rozgryzl,ale tak tego nie zrozumiesz
6
Gość 2017-02-01 10:48
"Dla wszystkich chcacych pracowac w becie,teraz moge napisac prawde,bo mam swoje auto" ciekawe spostrzeżenie tylko dlaczego w takim razie piszesz anonimowo?
3
Gość 2017-02-01 11:10
Tak czytam te komentarze to śmiać mi się chce. Jedynie Kawior ma jaja niekoniecznie na trzeźwo ale ma bo podpisuje się pod swoimi komentarzami i również z Szefem prowadził może głupie może nie dyskusje a cała reszta to tylko anonimy które tu się wypowiadają zazwyczaj negatywnie a w rzeczywistości się w cztery oczy nie odezwą tylko w chodzą Dudkowi do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez wazeliny i nikt temu nie zaprzeczy. W każdej firmie są plusy i są minusy. Skoro jest w becie tak źle to dlaczego nie odejdziecie do innej lepszej firmy. Są kierowcy co im nie odpowiadało i poszli gdzie indziej bo mają honor. Przykład Kawiora to nie jest reguła podejścia szefa do pracowników w becie. Wszyscy znają zachowanie Kawiora, jego teksty czy sms. Dzisiaj w becie każdy kierowca robi szybkie kursy bo nigdy się nie czeka na powroty z reguły więcej niż 24h zazwyczaj po rozładunku ma się od razu powrót , krajówki to również nie są częste tylko raczej rzadkością bo nikt mi nie powie że jest w firmie kierowca który za każdym razem albo nawet co drugi kurs jedzie w kraj na rozładunek dalej niż sosnowiec bo takich nie ma. A pauzy to również zawsze jest minimum 45h w domu chyba że są tacy co tu się wypowiadają a w rzeczywistości chodzą i proszą bo im mało bo źle i już chcą jechać a przy okazji "szefie nie wiem czy to ważne ale ten zrobił to a tamten tamto" a zarobki są również dobre bo każdy zrobi w miesiącu 4 kursy a wiadomo jakie są stawki za kurs. dzisiaj jest tyle firm że jak komuś się nie podoba to zawsze może zmieniać miejsce pracy na lepsze. A co do tych specjalistów którzy wiedzą najlepiej jak transport ma wyglądać to proponuje otworzyć swoje firmy, na pewno szybko się rozrosną ludzie będą do nich garnąć i pieniądze będą na czas.
3
ggg 2017-02-05 12:45
Pytanie w którą stronę ten intelekt kawiora odbiega?
CAVIOR 2017-02-05 21:22
Osoba, która ma wiedzę, zbiera fakty. Kto ma zrozumienie, widzi, jak poszczególne fakty łącza się ze soba. Natomiast osoba przejawiająca mądrość korzysta z wiedzy i zrozumienia w praktyce.
2
Jochny 56 2017-02-07 00:10
Nie opowiadaj że nie ma krajowki Poznań,Warszawa,Gdansk,moze i Sosnowiec i Katowice to nie krajowka ale ile razy było tak że traciles tam cały dzień albo i dwa bo np rozladowales Sosnowiec i jechałeś na Załadunek do Katowic albo Częstochowy, po za tym jeszcze są Gliwice. Prawda jest taka nie zrobisz w miesiącu kalendarzowym czterech kursów tylko jak pracujesz tutaj to wiesz że kursy się przepisuje. Ok są miesiące że to ci się uda nie zaprzeczam ale wyciągając średnią z kilku miesięcy nie wyjdą ci cztery kursy na miesiąc. Ale i tak kasa jest ok za ta pracę to trzeba przyznać.
CAVIOR 2017-02-07 11:26
Wilki nie przejmują się tym, co o nich myślą BARANY !
4
Młody 2017-02-10 18:27
Czyli warto tam iść czy nie?
Ile zarobicie na miesiąc i ile w domu jesteście
Beciok 2017-02-12 13:06
Mlody jak byl byś przynajmniej troche inteligentny to sam wyciągnol byś wnioski z wyrzej wypisanych postów.
2
Młody 2017-02-13 12:41
Inteligencja raczej Twoją nie jest mocną stroną.
Wystarczyło odpisać krótko tak lub nie.
Poza tym pisze się wyciągnął a nie wyciągnął.
Pozdrawiam
1
CAVIOR 2017-02-13 23:51
Jeżeli czujesz, że masz masochistyczne pragnienia, to zalecam Ci firmę. Dudek spełni Twoje oczekiwania bardziej niż pragniesz! Natomiast jeśli chcesz zarobić podobne pieniądze i zależy Ci na zachowaniu zdrowia psychicznego, to proponuję poszukać pracy u innego pryncypała !
4
CAVIOR 2017-02-18 00:57
NIE widzę tej firmy za dwa lata. Dudek jest ograniczony do mobbingu i wymaga niemożliwego-(mam na myśli spalanie i myśli,że tym pokryje koszty lizingów), a Monia nie grzeszy intelektem. Wybudowali firmę, bo nie mieli konkurencji, ale w obecnej sytuacji nie dadzą rady sprostać transportowemu rynkowi! Auta pobrane w lizingu, koszty przejazdu rosną, konkurencja obniża frachty, -jedyna finansową zaletą jest fakt,że Stachu zje konserwę zamiast kawioru, ale to nie wystarczy! BRAK SPEDYCJI! Frachty z drugiej ręki ! M A S A K R A ! ! Zarabiacie coraz mniej i będzie jeszcze mniej !
1
gal anonim 2017-02-18 18:43
jak na razie kawior twoje zarobki spadają
1
CAVIOR 2017-02-19 21:35
Dziękuję za "współpracę i pomoc w redagowaniu tekstu" ale wolę to robić osobiście.
Zostaw swoją opinię o BETATRANS - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BETATRANS