logo Wiking Graf drukarnia

Wiking Graf drukarnia

Toruń

Opinie o Wiking Graf drukarnia

uwaga 2010-09-24 18:08:18
UWAGA!!!!!! krzyczymy jak ruszamy heheheheheheheh jakby maszyna nie miala sygnalu startu buahaahahaha
PRZEDSZKOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pusia5 2010-10-06 10:20:32
Chciałbym cos więcej wiedzic o tej firmie :jaka atmosfera, płaca, ubezpieczenie. Z góry dzięki
x 2010-10-16 20:49:54
wody mineralnej nie dostaniesz latem jak będzie w blachę słońce grzać przy odrobinie szczęścia jak wytrzymasz do świąt z Jaszczurem to może dostaniesz browara na gwiazdkę od zakładu (naj tańszego).
deya vu 2010-11-28 17:56:11
Co tutaj się stało .Co tak pusto, bez opinii?
Zainteresowanym atmosferą w firmie chciałem przypomnieć, ze byliśmy jedna z niewielu firm w Polsce która pracowała w dniu pogrzebu naszego Ukochanego Jana Pawła II.
Swiadczy to dobitnie o moralności włascicieli firmy.
Zdecydowanie omijajcie ją z daleka
Lepszy chleb ze smalcem i bieda niż nędzne zarobki w wikingu.Pozdrowienia dla byłych :)
sffqfq 2011-10-05 11:56:41
ja akurat dosyć miło wspominam pracę w tej firmie, pracowałem tam tylko rok i to w czasie gdy firma złapała wiatr w żagle ale właściciele mieli do mnie inne podejście, sporo się tam nauczyłem, owszem zarobki były niskie ale ciężko coś zarobić w firmie dosyć skromnej wielkości jak na drukarnie flexo. stary (usunięte przez administratora) nie nadaje się do kontaktu z ludźmi powinni go zamknąć w klatce albo gdzieś schować
k,jhb 2016-05-19 23:27:27
powiem szczerze że nie wiem czy teraz szukają studentów
Zostaw swoją opinię o Wiking Graf drukarnia - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiking Graf drukarnia