brak logo

ZZOiR "Wia-Lan" D.Langer, A.Wiatr Sp.j.

Toruń

Opinie o ZZOiR "Wia-Lan" D.Langer, A.Wiatr Sp.j.

maciek 2012-11-21 20:06
Poszanowanie pracownika żadne .
Nie ważne co robisz ,ile dajesz z siebie liczy się tylko cyfra końcowa .
Menadżerowie - tu nawet szkoda komentarza. Nikt nie ma prawa głosu, akademickie dyrdymały. Psychologiczna mor [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ia. Pracownik jest narzędziem a nie podmiotem.
8
Niko 2015-11-15 08:09
Dajcie sobie spokój z tą firmą w szczególności jeżeli ktoś dostał propozycję pracy w Przeworsku. Ogłoszenia na ich stronie wiszą już od roku bo nikt im nie chce przyjść za takie śmieszne pieniądze a jak już kogoś przyjmna to po miesiącu zwalniają głupią wymówka że nie spełniasz ich oczekiwaniom. Na każdym kroku cię obserwują bo wszędzie są kamery nawet z podsłuchem. Pracownicy boją się cokolwiek powiedzieć głośno na warsztacie bo nikt nie jest pewien czy ktoś ich nie słucha. Zero poszanowania pracowników. Na wszystko podsuwaja papierek żeby podpisywać. Wysyłają cię na szkolenie to musisz podpisać że się nie zwolnisz ale oni mogą za samochód służbowy musisz podpisać że odpowiadasz za niego chociaż jeżdżą nim inne osoby za telefon podpisujesz że jak uszkodzisz to płacisz za niego. I nie dajcie się nabrać na rozmowie że mają bardzo dużo pracy pełnej wyzwań chyba że tym wyzwaniem dla nich jest na stanowisku elektromechanika zamiatanie placu, mycie ciągników, Kombajnów czy koszenie trawy.
8
dudik 2016-05-13 17:38
Są różne stanowiska @dariusz, no i tak jako Kierownik masz zarobki na poziomie 3000 złotych, albo czasem nawet więcej, dodatkowo można także liczyć na pakiet socjalny, w którym zawiera się między innymi prywatna opieka medyczna
Zainteresowany 2017-02-22 07:07
Jak teraz wygląda praca w tej firmie i atmosfera. Mało tutaj wpisów.
Zostaw swoją opinię o ZZOiR "Wia-Lan" D.Langer, A.Wiatr Sp.j. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZZOiR "Wia-Lan" D.Langer, A.Wiatr Sp.j.