Fular Sp. z o.o. Kostrzyn

Toruń

Opinie o Fular Sp. z o.o. Kostrzyn

uboot 2010-02-01 21:24:51
Porażka jednym słowem. Pracowałem tam przez prawie rok i powiem tak wszystko tylko nie fular!!
Wypłaty z opóźnieniem to standard. Odliczają z pensji za co tylko mogą albo i nie mogą ale też odliczają. Masakra!!! Szczerze odradzam
iibor 2010-02-09 15:04:21
jak zawsze w takich przypadkach autorem jest ktoś niezadowolony z siebie. jeżeli jest tak źle ,to ciekawe dlaczego kadra prawie nie zmienia się od dobrych kilku lat ?! życzę (zapewne byłemu już) koledze powodzenia...
??? 2010-03-11 20:52:56
Jeżeli potrafisz sprzedać płyn do spryskiwaczy i kilka żarówek to idealne miejsce dla Ciebie!!! Gorąco polecam- gwarantowany brak rozwoju!!!!
qnik 2010-05-18 15:25:28
fakt - kadra ( zarządzajaca ) ta sama bo tam maja dobrze a reszte mają za nic
psss 2010-05-29 11:22:57
zgadzam się Fular to dno....
lepiej tam nie wchodzić i nie zaczynać współpracy takie związki źle się kończą ;p
kadra zarządzająca?
tam nie ma kadry zarządzającej
żenada
Kinia 2013-05-28 20:26:31
Tak , zmieniło się.........firma się wywróciła , tak jak w głowie wywróciło się jej właścicielowi....znam chłopaków z byłego zarządu............całkiem dobrze sobie radzą pokazując , że potrafili robić interesy.
2013-09-08 17:52:43
Chłopaki z byłego zarządu radzą sobie to prawda, ale jak sobie radzą ich pracownicy hohoho własne firmy o których mało kto wie skup i sprzedaż złomu idzie sezon i złom będzie w cenie małe koszty bo firmowym autem!
antek 2013-09-08 21:19:39
Zmieniło się wiele firma przestała istnieć
2013-09-22 19:57:34
Mario firmy o której piszesz już nie ma, powstał tzw fular bis dyrektora fular sp z.o.o co do opinii jak sobie pracownicy radzą to dodać należy handel fakturami i zanizaniem specjalnie cen u klienta po to aby w dobrych cenach odebrać złom akumulatorowy na których można kupić w ciągu paru miesięcy nowe auto na tym się pracownicy dorabiają a to że nie ma sprzedaży jakoś na zebraniu można się obronić.
2013-10-13 21:43:06
Podobno ktoś za handel złomem akumulatorowym wyleciał
veron 2015-02-17 16:33:57
haha, stanowiska kierownicze :) a Ty myślisz , że jak dużo jest stanowisk w firmie która zajmuje się częściami i akcesoriami samochodowymi . W firmie najważniejsza jest osoba na samej górze i w sumie ja osobiście tylko te osobę nazwałbym kierownikiem. Inni są mniej ważni albo zupełnie nie istotni ...
rudy340 2015-04-05 20:43:19
A wiecie że firma Fular otwiera się na nowo z nowym właścicielem, zarządem i pomysłami.
janek 2015-04-28 10:45:17
czy nowy zarząd weźmie na siebie stare zobowiązania?
kotek 2015-07-14 13:02:06
kto takie bzdury rozpowiada.Powstał tzw. fular-bis? Żadne takie. To kadra zarządzająca dorobiła się na fularze i otwarła własne firmy. Nowy właściciel? Zarząd? Pomysły? Tylko feniks powstaje z popiołów.
kotek 2015-10-12 15:58:05
Masz rację Zdzich. Fular to była dobra firma, ale porównanie tzw. fular-bis do "firmy córki" jest dla Fularu uwłaczające jej godności. Żeby nie było nieporozumień, mam na myśli firmę Fular, a nie ludzi którzy w niej pracowali. Pozwól że pominę cudzysłów przy ostatnim wyrazie.
Wiem, że właściciel poszukuje kogoś z głową do sprzedania zalegającego w magazynie towaru. Oczywiście za prowizję od sprzedaży.Jeśli jesteś zainteresowany to firma Fular nie zmieniła siedziby.
tytem 2016-05-20 23:08:31
asystentki potrzebują, ale do spedycji jak pisał @rt6. Fajna opcja dla kobiety i mężczyzny, bez znaczenia, jaka płeć. :)
Zostaw swoją opinię o Fular Sp. z o.o. Kostrzyn - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fular Sp. z o.o. Kostrzyn