AJAKS S.A.

Opinie o AJAKS S.A.

@pracownik

Dokładnie tak, praca zespołowa i dobra komunikacja to dla naszej firmy podstawa. Ajaks to marka na rynku europejskim. Firma ma 30 lat, więc musi to o czymś świadczyć. Bez ludzi, którzy ją tworzą nie byłoby mowy o sukcesie. Każdy Pracownik - bez względu na dział, który reprezentuje - ma wpływ na to, że Firma jest rozpoznawalna i bardzo dobrze oceniana przez Klientów.

Darek

Praca w części delegacyjna (serwis w rafineriach w Polsce i Europie) , częściowo na warsztacie w Poznaniu. Praca trudna ale stabilna, wynagrodzenia coraz lepsze, jako pracownik mogę powiedzieć, że szukamy cały czas solidnych pracowników na wieloletnie umowy. Firma płaci za wszystkie szkolenia i zdobycie nowych kwalifikacji. Firma opłaca pełną prywatną opiekę medyczną wraz ze specjalistami dla pracowników etatowych i ich rodzin. Wypłaty są zawsze na czas. Wszystko zapisane w pisemnych umowach, żadnych ustnych obiecanek i płacenia "pod stołem". Dobra firma na trudne czasy. Darek

@darek

Jakie macie te benefity oprócz opieki medycznej którą wymieniłeś? Jest multisport albo jakieś bony? A może kasa z socjalu idzie bardziej na jakieś imprezy integracyjne?

jedno o firmie można powiedzieć - przestrzegają zawartych umów; ale też twardo wymagają wywiązywania się z umów drugiej strony - czy to pracownika, dostawcy czy klienta; takie czasy,

@pracownik

Branża jest specyficzna. Pracujemy na kontraktach. Przetargi i stała obsługa klientów to nasza codzienność, dlatego też bardzo ważne jest u nas przestrzeganie umów. W związku z tym od pracowników oczekujemy odpowiedzialności i dobrej komunikacji. Szanujemy naszych klientów i poważnie traktujemy każde zlecenie.

Ona

Rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona profesjonalnie i przyjemnie. ciesze się, że dostałam tę pracę.

hebo
@Ona

To napisz na jakim stanoweisku robis zi jak Ci sie pracuje :)

Na jakie benefity można liczyć w AJAKS S.A.?

sab

dla stałych pracowników proponujemy np. pakiet pełnej prywatnej opieki medycznej - również dla członków rodzin pracowników - ze stałym dostępem do 36 specjalistów i diagnostyki laboratoryjnej - są też różne inne świadczenia pozapłacowe, do indywidualnego uzgodnienia z danym pracownikiem

@sab

A większość pracowników to Państwo na stałe właśnie zatrudniają? Mam na uwadze, że w znaczeniu, iż na UoP na czas nieokreślony? Jak przyglądałem się właśnie wystawionemu ogłoszeniu na brygadzistę prac remontowych (OIL&GAS), to są słowa o umowie o pracę ale nie napisano, czy na czas określony, czy na stałe.

staramy się znaleźć pracowników na stałe, długoletnie zatrudnienie tzn. na umowę o pracę na czas nieokreślony; ale najpierw obie strony muszą się poznać więc pierwsza umowa jest zazwyczaj na umowę zlecenie, a druga to umowa o pracę na czas określony

Nick Nowy wpis
@sab

A sab jesteś pracownikiem tej firmy, raz występujesz w roli pracodawcy a kolejny raz w roli pracownika?

sab Nowy wpis

jestem długoletnim pracownikiem tej firmy

info dla myślących kandydatów

średnie wynagrodzenie mechaników w Ajaksie wyniosło wg księgowości w 2014 roku ponad 6.500 miesięcznie, firma ma ponad 40% eksportu usług; wypłaty płaci jak w zegarku; zleceń w Europie na 2015 - 2017 jest tyle że można wybierać; poważniejszych wypadków nie było od wielu lat mimo że praca niebezpieczna; w ciągu ostatnich 5 lat z firmy odeszło tylko 6 pracowników fizycznych; reszta ok. 150 pracowników pracuje i liczy na korzyści z uruchomienia ogromnych inwestycji dokonanych w ostatnich 3 latach; firma przechodzi w bardzo dużym stopniu na pracę nowymi technologiami, co wymaga większych kwalifikacji ale wiąże się z podwyżkami dla pracowników; ale jest to praca dla ludzi solidnych a nie dla cwaniaków i leniów, którzy czasem przechodzą przypadkiem rekrutację - tacy szybko wylatują z firmy i potem mogą wpisywać się na gowork swoje "opinie" na temat tej firmy

@info dla myślących kandydatów

Dziękujemy za tą konkretną i pozytywną opinię o Firmie AJAKS :)

widzę to na własne oczy

Nick Nowy wpis

Jakiej księgowości?

Darek

ja też nie polecam tej firmy ludziom, którzy nie potrafią dobrze współpracować z innymi pracownikami i firmami przy remontach w rafineriach i spełniać wszystkie warunki bezpieczeństwa w pracy - branża jest wymagająca i nie każdy się nadaje do tej roboty, rzeczywiście dla takich osób szkoda czasu na aplikację i okres próbny ; natomiast długoletni dobrzy pracownicy Ajaksu z chęcią przyjmują nowych porządnych pracowników bo zapotrzebowanie rynku na usługi remontowe jest bardzo duże i potrzebne są solidne i wykwalifikowane brygady do tych prac

Mania Nowy wpis
@Darek

Cześć, mnie zainteresowała ta kwestia okresu próbnego. Mój chłopak ma doświadczenie w budowalne i chciałby się tu zatrudnić. Możecie podać info, ile trwa tu okres próbny, jak nowa osoba ma doświadczenie około 7 lat? I czy po okresie próbnym kasa miesięczna rośnie

czy

czy ta firma placi w terminie ludziom za prace?

@czy

do tej pory zawsze w terminie - 10 dnia każdego miesiąca, jak w zegarku

Nie ładnie tak kłamać
@sab

Kasa przychodzi po miesiącu albo później jeszcze

@Nie ładnie tak kłamać

nie ma takiej możliwości żeby wypłaty były opóźnione, ale raz na 1000 przypadków jakiś nieuczciwy pracownik fałszuje godziny na kartach pracy i wtedy trzeba je weryfikować zgodnie z prawdą; nawet wtedy jednak nie ma opóźnień - kadry się prawie zawsze wyrabiają na czas ; wynika z przepisów kodeksu pracy - wypłata musi być najpóźniej 10. dnia miesiąca

Jackie
@AJAKS S.A.

Ooo mam kilka dokumentów świadczących że jest to okrutne kłamstwo ;)

jeżeli nowy pracownik porzuci pracę i nie rozliczy się z powierzonego sprzętu, otrzymanej odzieży bhp albo nie zwróci kluczy do szafki pracowniczej to zgodnie z podpisaną umową jest obciążany tymi kosztami; za okres szkoleń nowy pracownik otrzymuje od pierwszego dnia pełne wynagrodzenie jak za docelową pracę ale jeżeli po okresie szkoleń porzuci nagle pracę i zerwie umowę to firma ma prawo do żądania zwrotu kosztów niektórych szkoleń - większość nowych pracowników czyta i rozumie tekst podpisanych umów i nie ma z tym żadnego problemu;

Mańka
@AJAKS S.A.

Może ktoś napisac, ile może kosztować właśnie takie szkolenie, jak ktoś szybko zerwie umowę? Jakie to są koszta? Kilka stówek, czy to jest już raczej kasa w tysiącach liczona? Wgl takie szkolenia na start kończą się jakim egzaminem czy coś takiego?

Lena
@AJAKS S.A.

To wydaje się dosyć uczciwe. A czy ta pensja płacona do 10 dnia każdego miesiąca obejmuje wszystkie stanowiska? Mąż chciałby aplikować na ten etat brygadzisty i ten termin byłby spoko. Poproszę o info ile takie szkolenia i okres próbny trwają na stanowisku brygadzisty.

@Mańka

Kilka tysięcy

Rozmowa rekrutacyjna trwała około 15 minut. Brak informacji ze strony osoby rekrutującej na temat firmy np: ile trwa okres próbny, jak jest umowa na okresie próbnym, jak wyglądają wyjazdy za granicę itp. Zadanie do wykonania z użyciem poziomicy. Pokazanie gazetki o firmie. Rozmowę przeprowadziła kobieta z biura z działu HR, natomiast nie było żadnego pracownika czy kierownika który pracuje na stanowisku technika i mógłby opowiedzieć o tej pracy. Uważam rozmowę za mało profesjonalną.

- czy jestem zaczepiony przeciwko covid - czy miałem jakieś traumatyczne przeżycie - jakbym opisał siebie - do jakiego smerfa bym się porównał

Ice

Zacznijmy od tego, że szukałem pracy innej niż biurowa, lubię wyzwania i pracę fizyczną - nie boję się wysokości ani nie mam klaustrofobii - o co byłem pytany podczas rozmowy telefonicznej. Pomyślałem - super opcja. Dojazd do firmy w miarę dobry mimo, że miałem 60 km w jedną stronę, ale jako że praca miał być w delegacjach to zbytnio mi to nie przeszkadzało. Na początek zaproponowano mi umowę zlecenia - ok, wiadomo, praca jest specyficzna, muszą sprawdzić kandydata. Zapewniono mnie, że po 3 miesiącach będzie umowa. Sama praca - super, szkoda że zamiast faktycznej pracy jako technik reaktorów, pracowałem jako operator myjek wysokociśnieniowych. Ale to akurat nie był problem - praca jak praca, też trzeba zrobić swoje i tyle. Problem się zaczął tak naprawdę jak przyszło do nowej umowy - do kolejnego wyjazdu 2 dni, a umowy brak, lekarza brak, informacji brak... Dzień przed wyjazdem dowiedzieliśmy się, że mogą dać Nam umowę zlecenia na kolejny miesiąc a potem dopiero umowę o prace (podobno). Wszystko było by ok tylko: - umowa zlecenia miała sztywną stawkę, a to oznaczało że zwyczajnie za 12 h pracy przez 7 dni w tygodniu nie mieliśmy żadnych nadgodzin, premii... nic... - pracownicy tymczasowi na miejscu gdzie jechaliśmy mieli 2 razy wyższą stawkę niż my - w delegacji... Ja się z firmą pożegnałem... Byłem w specyficznej sytuacji, potrzebowałem solidnej, stałej pracy na umowę o pracę. Z plusów to na pewno ekipa - ludzie są super, świetnie się z nimi pracowało, zawsze wszystko wyjaśnili i przeszkolili... Praca ciekawa i na pewno daje możliwość pozwiedzania (mi nie było dane mimo zapewnień - nie było zleceń za granicą) Z minusów - podejście do ludzi, sposób załatwiania spraw papierkowych, niezrozumiały zupełnie sposób wynagradzania pracowników (mam na myśli sytuację gdzie pracownik tymczasowy, mieszkający na miejscu pracy, dostaje więcej niż pracownik firmy na wyjeździe w delegacji 3 tygodniowej. Niestety z wypłacaniem diet też było kiepsko. Jako pracownik chcę zwyczajnie mieć zapewnione to co na umowie - nie interesuje mnie fakt, że firma czeka na pieniądze od zleceniodawcy, szczytem jest, że musieliśmy się o pieniądze prosić...) Niestety z firmą się pożegnałem z mieszanymi uczuciami bo sama praca naprawdę fajna i ciekawa, natomiast polityka firmy w stosunku do pracownika już zdecydowanie na minus. Nie daję ani pozytywnej ani negatywnej opinii tylko neutralną bo jednak doświadczenie jakieś wyniosłem. Jak ktoś lubi sporty ekstremalne to zdecydowanie polecam tą firmę i rodzaj pracy.

@Ice

Dziękujemy w imieniu pracodawcy za opinię i wyjaśniamy trzy ważne punkty: 1. osoby, które pracują w AJAKS SA mają bardzo różne umowy: umowy o pracę zawarte często kilkanaście albo więcej lat temu, umowy o pracę zawarte stosunkowo niedawno, umowy zlecenia na krótkie konkretne okresy, umowy cywilno- prawne dla prac specjalistycznych, osoby pracujące w firmach podwykonawczych itp - wszystkie te osoby mają różne warunki wynagradzania i generalnie mają w umowach zakaz ujawniania swoich zarobków innym osobom - osoby, które to robią same nie mają pojęcia jak bardzo im to szkodzi bo szefostwo firmy obawia się np. podwyższania wynagrodzenia albo przyznawania premii lepszym pracownikom ponieważ ci słabsi mogą się obrazić, a wtedy atmosfera w firmie się pogarsza i wszyscy zaczynają narzekać , a najważniejsze że ludzie często mówią nieprawdę o swoich zarobkach i wprowadzają innych w błąd - zupełnie bez sensu z punktu widzenia dobrych pracowników 2. nieprawda co piszesz o dietach -firma zawsze wypłaca zaliczkę diet, szczególnie zagranicznych do 80-90 % całości, przed wyjazdem i w trakcie prowadzenia prac eksportowych - końcowe rozliczenie należnych diet (10-20%) jest rozliczane w okresie rozliczeniowym , po otrzymaniu przez dział kadr kart pracy danego pracownika za dany okres; tak jest zawsze od wielu lat - jeżeli ktoś twierdzi inaczej to niech się najpierw podpisze pod takim twierdzeniem 3. firma nie ma żadnego problemu ze swoimi płatnikami - wszystkie rafinerie europejskie płacą jak w zegarku i Ajaks również od zawsze płaci terminowo wszystkim pracownikom i kontrahentom, - jedynym wyjątkiem są braki albo błędy w dokumentach przesyłanych przez niektórych dostawców bo niestety nie wszyscy są uczciwi i przestrzegają zawartych umów; ale są to całe szczęście sytuacje rzadkie i sporadyczne 4. praca przy remontach przemysłowych w rafineriach europejskich to na pewno ciężka praca, często stresująca i nerwowa; o dużej zmienności sytuacji w trakcie remontów; szczególnie w dzisiejszych czasach wojny w Ukrainie itd , wiadomo że produkcja paliw to sektor strategiczny i również wojskowy - dlatego do tej pracy potrzebni są ludzie o odpowiedniej psychice i umiejętnościach do pracy zespołowej; cieszymy się, że do naszych starszych i doświadczonych pracowników dołączają ostatnio przedstawiciele młodego pokolenia, którzy sobie radzą bardzo dobrze - jest to bardzo optymistyczne pozdrawiamy wszystkich

marek

konkretna firma, stabilne zatrudnienie

LED

Branża jest specyficzna. Pracujemy na kontraktach. często dla zagranicznych rafinerii. . Przetargi i stała obsługa klientów to nasza codzienność, dlatego też bardzo ważne jest u nas przestrzeganie umów. W związku z tym od pracowników oczekujemy odpowiedzialności i dobrej komunikacji. Szanujemy naszych klientów i poważnie traktujemy każde otrzymane zlecenie, zarówno w Polsce jak i za granicą.

@LED

No ok, a jak pracownik z jakiś powodów nie może pracować za granica, to tedy nie ma kontraktu, czy dostaje taki, aby pracować w PL? Czy można właśnie w tych umowach mieć wpis, że pracuje się tylko w treamch w PL?

Witaj EE, zlecenia dostajemy od polskich i zagranicznych firm, dlatego oczekujemy, że nasi pracownicy nie będą mieli przeciwskazań co do wyjazdów, również zagranicznych. Często bywa, że jest to nawet traktowane jako bonus, szczególnie jak są to wyjazdy do ciepłych krajów. Pozdrawiamy AJAKS SA

@AJAKS S.A.

No to już chyba indywidualne jak kto taki wyjazd traktuje. Ale jak jest taka delegacja za granice, to co z kasą za ten czas? Czy jak to jest traktowane jako bonus, to nie ma za to diety specjalnej za nocowanie poza domem? Czy zwykła pensja jest bez premii za wyjazd delegacyjny?

branża w jakiej działa firma jest bardzo techniczna i z kwalifikacjami zgłaszających się kandydatów nie jest najlepiej , firmie na zależy na szybkim zatrudnieniu na to stanowisko ale na znalezieniu właściwej osoby na to miejsce - może Pan spełnia nasze wymagania i złoży aplikację ?

Znalazłem na pracuj.pl ofertę dla koordynatora technicznego. Ktoś mógłby doprecyzować, co oznaczają "zarobki adekwatne do kwalifikacji" (tzn. jakie widełki płac są dostępne) albo "dodatkowe świadczenia płacowe" na tym stanowisku?

Jaki dress code obowiązuje w AJAKS S.A.?

darek

nie chodzimy w krawatach, do firmy przychodzimy wygodnie i schludnie ubrani - ale tak aby nie razić współpracowników niestosownym wyglądem, firma wykonuje swoją główną działalność w zakładach przemysłowych na delegacjach i rzadko u nas bywają goście i klienci - to raczej my jeździmy do klientów; stąd zarząd nie narzuca wspólpracownikom żadnego formalnego dress code

asd

Jeżeli nie jesteście pewni tej pracy to odradzam podpisywania tego zlecenia - umowa jest tak mocna,twarda że w żadnej firmie takiej nie zobaczycie. Praktycznie jak już podpiszesz to trzeba chodzić do końca umowy, żeby nie mieli pretekstu do kary. Co do pracy nie będę się wypowiadać, są osoby którym to pasuje a którym nie, jak właśnie mi :)

Iwo

A jakie firma stosuje zapisy, odnośnie tych kar choćby? I ile płacą, jeśli można wiedzieć? Oraz, co było powodem, że nie chciałeś u nich dalej pracować?

@Iwo

ta praca na pewno nie jest dla leniów i cwaniaków, którzy uważają że wynagrodzenie należy się za samo podpisanie umowy a nie za wykonywanie konkretnej pracy; dlatego w umowach są zabezpieczenia dla ochrony firmy i współpracowników przed takimi ludźmi - solidni pracownicy nie przejmują się zapisami o karach umownych bo one ich nie dotyczą

asd
@Iwo

Powinny być ze 2,3dni próbne, żeby zobaczyć firmę od środka i czy ta praca w praktyce odpowiada natomiast nie ma takiej możliwości. Nie ma takiej możliwości bo na siłę chcą trzymać pracowników bo ludzie po prostu rezygnują. Po pierwszym dniu podszedłem normalnie i powiedziałem, że nie ukrywam iż nie odpowiada mi ta praca i nie wiąże z tą firmą przyszłości i udawali, że nie słyszą co mówię jak chciałem rozwiązać umowę. Dlaczego nie chciałem tam pracować? Nie będę Ci tutaj odpowiadać na to pytanie konkretnie aczkolwiek po prostu nie lubię (usunięte przez administratora), Pozdrawiam.

Lola
@asd

Jak dużo ludzi rezygnuje ? Jakie są tu okresy wypowiedzenia? W ogóle idą potem na rękę jak ktoś nie chce tu pracować?

@Lola

praca przy remontach w rafineriach nie jest łatwa, wymaga solidności i rzetelności każdego pracownika w wykonywaniu swoich obowiązków; firma stara się bardzo dokładnie opisać kandydatom do pracy rodzaj tej pracy przed podpisaniem pierwszej umowy na 2-3 miesiące; w trakcie tej pierwszej umowy przeprowadzane są szkolenia teoretyczne i praktyczne przy oczyszczaniu przemysłowym, pracach wymiany katalizatorów i innych pracach remontowych - w zależności od stanowiska; firma pokrywa koszt szkoleń ale nie chce żeby kandydat zaraz po nich rezygnował z pracy, ogólnie pracownik powinien wywiązać się z zapisów umownych, identycznie jak wywiązuje się firma; jeżeli komuś ta praca nie odpowiada to oczywiście może z niej zrezygnować ale w sposób cywilizowany, określony w umowie i zgodny z prawem a nie w sposób nagły, z dnia na dzień, nawet bez odbierania telefonów z firmy; pracownicy pracują w kilku albo kilkunastoosobowych zespołach i firma nie może tolerować nagłego porzucania pracy, szczególnie podczas wykonywania remontów, gdzie terminy wykonania prac są bardzo ścisłe i wymagające; docelowe umowy o pracę zawierane są na co najmniej rok albo dłużej; a odpowiadając na twoje pytanie - firma idzie zawsze na rękę każdemu uczciwemu pracownikowi, w bardzo różnych sprawach

@darek

Oooo, ciekawe są te szkolenia. A ile proces tych szkoleń w sumie trwa? Jaki to okres i czy za ten czas spędzony na nauce to jest wypłacana normalna pensja? Czy nie ma kasy za taką naukę?

darek

długość szkoleń zależy od rodzaju stanowiska, szkolenia wstępne to zazwyczaj 1-2 miesiące, firma płaci za każdą godzinę na szkoleniu pełne wynagrodzenie ale jeżeli pracownik porzuci pracę przed zakończeniem umowy to może być obciążony kosztami tego szkolenia; normalna zasada jak w każdej firmie; praca jest tylko dla solidnych i pracowitych ludzi - wykonywanie remontów w rafineriach to niełatwa robota, szczególnie w Orlenie

@asd

A o jakiej karze mowa? Coś lekalnego czy nielegalnego zapisali w umowach?

led

właśnie takie opinię są od ludzi którzy wylecieli za alkohol i próbują się odegrać na firmie, generalnie alkohol jest totalnie zabroniony bo kogo złapią na bramie Orlenu nawet na 0,1 promila to ten gość dostaje dożywotni zakaz pracy na terenie Orlenu; więc tylko ludzie bez rozumu piją alkohol poprzedniego dnia wieczorem - a potem żal do całego świata

Witam, w związku z tą ofertą, którą dali na asystentkę zarządu, chciałam się dowiedzieć czy obowiązki są rozwijające, że tak powiem, czy można tam nabrać doświadczenia zawodowego? Czy raczej to przysłowiowe robienie kawy?

led

akurat kawy to asystentka zarządu nikomu nie podaje za wyjątkiem wyjątkowych gości; każdy pracownik - łącznie z prezesem - kawę robi sobie sam i korona mu z głowy nie spada; asystentka jest od spraw merytorycznych, krajowych i zagranicznych, branża to industrial services, ten działania firmy to UE, UK, i niekiedy trochę dalej;

Tymon
@led

Może córka spróbowałaby swych sił w rekrutacji, tym bardziej, że jest na ostatnim roku studiów, a to posiadanie wykształcenia wyższego jest, jak widzę, jednym z kryteriów oceny kandydatury. A czy można coś więcej dowiedzieć się o profesjonalnym wdrożeniu, o którym mowa w treści oferty? By mogła się zorientować, czy dowie się wszystkiego, co trzeba, by w spokojnej atmosferze móc podjąć się nowych obowiązków?

W Ajaksie średnia stażu pracy to kilkanaście lata. Pracownicy są u nas nawet do emerytury, są tacy, którzy pracują nawet po 20 lat, kilkanaście i przynajmniej kilka lat. Musi to więc świadczyć o tym, że Firma oferuje dobre warunki pracy i współpracy. Każdy ma prawo odejść, jesteśmy wolnymi ludźmi :) W przeciwieństwie do tego o czym Pan pisze Firma zatrudnia ludzi wykształconych, którzy posiadają umiejętności i kompetencje kluczowe dla jej funkcjonowania. Cenimy pracowników z prawem jazdy kat. B/ C+E, z uprawnieniami specjalistycznymi oraz tych, którzy znają języki obce. Zapraszamy do współpracy. Na stronie www Firmy oraz na pracuj.pl widoczne są aktualne oferty pracy :)

Do serwus

Widzę ze dużo wiesz. Czy ta firma ma na bakier z prawem? Pip, sądy, łamanie prawa, bhp,długi itp ? Zastanawiam się nad aplikowanie tu ale nie chce do (usunięte przez administratora)

@Do serwus

Akurat ten wpis z 2021 jest kompletnie nieprawdziwy, tak się składa że Ajaks nigdy nie miał i nie ma żadnego kontraktu w Oświęcimiu, reszta "informacji" jest tak samo wiarygodna - wiemy kto jest autorem tego wpisu ale nie będziemy dyskutowali ze zwolnionymi dyscyplinarnie cwaniakami; kandydatom do zatrudnienia sugerujemy raczej rozmowę z aktualnymi pracownikami, którzy często pracują w firmie ponad 10 lat i znają warunki pracy i płacy

To ile tak mniej więcej wynosi staż pracy w tych biurach? Jaka atmosfera tam panuje? Współpracownicy są pomocni?

@Anna

panuje atmosfera pracy, jak w każdej firmie też trochę luzu i trochę nerwów i pośpiechu - staż w biurze od kilku do kilkunastu lat, nie licząc nowych pracowników; staż na pozostałych stanowiskach - prawie do 30 lat, tyle ile istnieje firma

sab

to zupełna nieprawda co piszesz o atmosferze pracy w Ajaksie - ale ponieważ cała firma i wszyscy pracownicy musza spełniać warunki terminowe i jakościowe stawiane na remontach przez rafinerie to zawsze w pracy jest pośpiech i nerwy; na takim remoncie pracuje zazwyczaj kilkadziesiąt firm jednocześnie i koordynacja ich prac też nie jest spokojna; jeżeli ktoś nie ma predyspozycji do wykonywania prac na remontach przemysłowych w firmach europejskich to na pewno nie nadaje się do Ajaksu; a ludzi pracowitych i solidnych zapraszamy w imieniu naszych klientów takich jak Orlen

Małgorzata
@Darek

Bardzo jestem ciekawa w takim razie jakie są tu podstawy pensji? Zdradzisz? Skoro tyle benefitów firma opłaca to czy jakoś nie przekłada się na to, że pensje są niższe? Czy raczej płacą adekwatnie do wykonywanych obowiązków?

@Małgorzata

płace są odpowiednie do kwalifikacji, zaangażowania i warunków rynkowych, różne na różnych stanowiskach, benefity są dodatkiem

@darek

Czy w AJAKS S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Grażyna

Witam i chciałabym dopytać tutaj uczestników o informacje o posadę Specjalista ds. zakupów technicznych. Gdzieś w sieci znalazłam sobie takie ogłoszenie. I czy możecie napisać, jak wygląda na ten posadzie kwestia onboardingu. Jak wygląda wdrożenie nowej osoby??

Małgorzata

Witajcie, chciałabym dowiedzieć się trochę na temat stanowiska Specjalista ds. zakupów technicznych. Na stronie firmy jest taka oferta, nadal aktualna? Jest tam informacja, że jest okres wdrożenia, a ile on trwa? No i czy ktoś widełki płacowe mógłby podać? Będe wdzięczna :)

@Małgorzata

niestety rekrutacja to stanowisko się zakończyła i to stanowisko jest już zajęte; ale z tego co wiem w następnych tygodniach firma będzie poszukiwała kandydatów na pokrewne stanowiska - zapraszamy

sab

kandydaci do pracy, którzy nie zostali przyjęci nie powinni się odgrywać na firmie przez wpisywanie negatywnych bezsensownych i bezpodstawnych opinii - czytajcie opinie pracowników którzy pracują w firmie często kilkanaście lub więcej lat i są zadowoleni (chociaż oni rzadko przekazują swoje opinie)

Łysy 77

Mam pytanie odnośnie delegacji. Co ile są zjazdy?

Zostaw merytoryczną opinię o AJAKS S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w AJAKS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AJAKS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AJAKS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 28 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AJAKS S.A.?

Kandydaci do pracy w AJAKS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AJAKS S.A.