Opinie o Wichary Technologies Sp. z o.o. w Pyrzowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wichary Technologies Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wichary Technologies Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wichary Technologies Sp. z o.o. w Pyrzowice

Frage

To kto wreszcie rozdaje karty? BMW na emeryturze, zostaje ABW a może TBW albo tych dwóch kumpli TBW.

Sosnowiak

A mówiłem, że jak BMW odejdzie to się zacznie zjazd. Szybko zaczęliśmy za nim tęsknić.

Esmeralda
@Sosnowiak

To kto teraz rządzi? Kto jest właścicielem firmy?

kto zaczął tęsknić?

@deef

Wszyscy normalni żałują, że BMW odszedł z firmy. Pamiętam czasy, kiedy firma się rozwijała i BMW chętnie dzielił się swoim szczęściem z pracownikami. To że w ostatnich latach zmienił podejście i wszędzie szukał oszczędności mnie osobiście nie dziwi, skoro firmie zaczęło iść coraz gorzej. Też uważam, że nie zawsze miał rację, ale znasz kogoś kto podejmuje same dobre decyzje? Każdy z nas ma różne wady i zalety. Ja czy ty na jego miejscu być może pewne rzeczy byśmy lepiej robili ale wiele innych na pewno gorzej. Obiektywnie należy go ocenić pozytywnie. Porównaj go z jego bratankiem, który miał być jego następcą, a widzisz jak się zachował tuż po odejściu BMW. Stchórzył przy pierwszej okazji, a podobno przykład idzie z góry. Jeżeli się ze mną dalej nie zgadzasz, to jakie masz argumenty przeciwko mojej opinii?

@Sosnowiak

1. obiektywnie? moim zdaniem, nie ma czegoś takiego. 2. gdzie szukał oszczędności? 3. ostatnio jak się szczęściem podzielił to dziękować Losowi, że czasu starczyło na otrzymanie tego szczęścia... chyba, że nie dzielił tego szczęścia z pracownikami, jak piszesz? Bo "Ja" np. potrafię też szczęście dzielić sam ze sobą, albo np. tylko z najbliższymi. 4. a skąd wiesz, że miał być następca? Moim zdaniem zarządzenie to jest sztuka, tak jak sztuki piękne, muzyka, medycyna, ekonomia itp. i w tych dziedzinach nauki brak talentu zostanie szybko zweryfikowany.

Jajcol

kto to jest BMW ?

@deef

Sztuką i to nie małą to jest napisanie tak bezsensownego komentarza jak twój. Ten brak talentu o którym piszesz, bardzo pasuje do twoich wypocin.

@Jajcol

Jak byś pracował w Wichary Technologies to byś wiedział.

Bynajmniej.

Esmeralda

Firma sprzedana czy w końcu nie ? Wiadomo kto w ogóle jest prezesem tego cyrku na kółkach ?

Bliski
@Esmeralda

Sprzedana, sprzedana ale ponoć Marian chce odkupić ...

Jajcol
@Bliski

komu sprzedana?

Frage
@Esmeralda

Coś wiadomo co dalej? Miałoby info. Szukać czegoś innego czy trwać na dziurawy okrecie?

Zbigi

Widać po stronie, że n znikają z oferty maszyny. Kwestia czy ci co zostali szukają już pracy czy czekają aż wyposażenie będzie wywozone.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wichary Technologies Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Alan

Dalej zwolnienia grupowe?

Uuu
@Alan

Firma juz ponoć sprzedana...

Qverty
@Uuu

Sprzedana na 100% :O(

plexiplex
@Alan

Ale sprzedana siedziba czy cała firma? Działalność będzie kontynuowana? Widzę że nie ma w ofercie laserów i giętarek do plexi...

Sajgon

Gniotolandia

Tiolemikej

Witam Czy jest dużo przyjęć do firmy ? Nie widzę żadnych ofert pracy , jeśli wyślę do nich CV są jakieś szanse na rozmowę ? z góry dziękuję za odpowiedź.

Qwerty
@Tiolemikej

Złożyć zawsze warto.

Szybki

Ile w tym roku premii świątecznej było?

Beneficjent
@Szybki

Tyle co zawsze

A po co

Najlepszy był ten cyrk z nagrodą od pipu. Szybka odpowiedź na pewne zgłoszenia, żeby się na przyszłość zabezpieczyć.

Olen
@A po co

Odpowiedzią na pewne zgłoszenia była właśnie kontrola PIPu, podczas której kontrolerzy sami wyszli z propozycją zgłoszenia firmy do konkursu. A III miejsce nie jest przypadkowe.

Madzia przywódca

Witam wszystkich byłych kolegów z pracy. Co dobrego w firmie słychać? Super się pracowało w dziale górnictwa. Szkoda tylko, że nikt w firmie nie doceniał mojego talentu przywódczego. Myślałam, że zarząd z czasem to dostrzeże i dostanę stanowisko na którym będę mogła sobie porządzić. Czy po tym jak moi byli koledzy z działu, tj. zaufany prokurent szefa i ten co zatapiał pompy, pokazali firmie ile jest warta, nie można było mnie awansować? Trudno, może następny pracodawca doceni moje przywództwo już na rozmowie kwalifikacyjnej i od pierwszego dnia dostanę grupkę, którą będę mogła po swojemu poustawiać. Nie martw się szefie, że już mnie, papierka i błażejka nie ma w firmie, na szczęście twój bratanek jest równie dobrym przywódcą jak ja, więc jak już oddasz ster w jego ręce, to w Pyrzowicach zabraknie terenu na rozbudowę firmy.

Pracuje i jest ok

Robol
@anonymous

Też tak mysle. Dbają o pracownika. Ale jak ktoś nie pracował nigdzie indziej to nie ma porównania. Niech te mądrale idą gdzie indziej do pracy.

Robert Levandowski
@Robol

dbaja o pracownika?! chyba nowy jestes, ciekawe czy po trzech latach dalej bedziesz tak twierdzil

Robol
@Robert Levandowski

Pracuje dużo dluzej niż 3 lata i dalej twierdzę że dbają o pracownika.

@Robol

Jeśli piszesz że dbają o pracownika to znaczy że jesteś albo z rodziny albo z wazeliny. Proszę, uzasadnij swoją wypowiedź i napisz co takiego konkretnie robią, co możnaby nazwać dbaniem o pracownika.

Były pracownik@
@Robol

Ci co mają odrobinę rozumu już dawno poszli i mają się bardzo dobrze.

Mag

Witam,po rozmowie wnioskuje ze kobieta chyba kierownik swoimi kompetencjami nie przewyższa barana z podhala,wie ze dzwoni ale nie wie gdzie. Byłem na rozmowie,warunki fatalne spawalnia pod namiotem otwartym,syf,robota moze i nie najgorsza ale kierownictwo to h.j wie skad wzieli. Pozdro odradzam pracy w tym gnoju,

Patrycja błagam, daruj sobie
@Mag

No niestety miałeś nieprzyjemność trafić na królową intranetu która swą wiedzą powala wszystkich i jest nietykalna. Na usprawiedliwienie powiem ci ze nie wszyscy tu prezentują taki mizerny poziom wiedzy.

Dupek
@Mag

Ty nawet nie wiesz w jakiej firmie byłeś, ta firma nie ma namiotów , w których odbywa się spawanie. Jesteś po prostu głupi , popracuj nad gramatyką, bo to co miałeś na myśli piszę się przez ch.

Xyz
@Dupek

Może chodzi o oddział w Piekarach.

Patrycja

@Artur Wikary, czy możesz napisać w jaki sposób ta informacja może być przydatna dla kandydatów? Może chciałbyś udzielić potencjalnym kandydatom kilku wskazówek i rad. Forum GoWork.pl odwiedza wielu kandydatów zainteresowanych nową pracą w firmie Wichary Technologies. Interesują ich informacje dotyczące warunków zatrudnienia, atmosfery w firmie, możliwości rozwoju. Czy wiesz coś na ten temat?

Zwykły dupek
@Patrycja

Patrycjo zajmij się sobą co?

Artur Wikary

Jak ktos chce sprawdzic jaka jest kondycja finansowa podmiotu za darmo: https://ekrs.ms.gov.pl/rdf/pd/search_df Wystarczy krs Ciekawe rzeczy. ..:)

Patrycja

@Witek, czasami sytuacja w firmie zmienia się bardzo szybko. Jaki dokładnie aspekt pracy w firmie Wichary Technologies Ciebie interesuje? Warto sprecyzować swoje pytanie. W ten sposób inne osoby, w tym aktualni pracownicy będą mieli łatwiej z udzieleniem Tobie dokładnej odpowiedzi. Czy wcześniej pracowałeś w tej firmie?

Henry

Myślę, że jak ktoś wybrał sobie nieodpowiednią pracę to teraz narzeka!!!

Rotator
@Henry

Nie no, jasne. A że w trakcie warunki się pięć razy zmieniły i to grubo co do jej charakteru, to inna rzecz. Zgodność rozmowy wstępnej i ustalanie warunków, a potem "nieścisłości" to też nie powód do narzekań.

Witek
@Rotator

z tego co słyszałem to poprawiła się chyba sytuacja ?

Patrycja

@Rotator, czy masz na myśli zmianę warunków w trakcie trwania umowy? Czy dopytywałeś o wszystkie interesujące Ciebie kwestie podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wichary Technologies? Jaką odpowiedź usłyszałeś na pytanie o przyczyny tych zmian? Dobra współpraca istnieje wtedy, kiedy jedna i druga strona stosuje się do ustalonych zasad.

Patrycja

@Piła W takim wypadku, chciałabym Ciebie prosić, żebyś także napisał, dlaczego nie zgadzasz się z tą opinią. A przynajmniej Twoja wypowiedź tak brzmi. Prosiłabym o merytoryczną opinię na temat firmy Wichary Technologies. Będę wdzięczna.

@Patrycja

Proszę bardzo droga Patrycjo. Bez wysiłku można wymienić przykłady, dlaczego się nie zgadzam. W serwisie np. czas dojazdu do klienta nie jest wliczany w godziny pracy, prywatnie nie można nic zaplanować bo z dnia na dzień dowiadujesz się, że musisz pojechać na kilka dni daleko od domu, handlowcy zachowują się wobec ciebie jak byś był ich pracownikiem i próbują ci rozkazy wydawać oraz liczą jakie koszty generujesz, niekompetenty dyrektor, który - o zgrozo - ma przejąć tą firmę po swoim wujku, wprowadza chaos w pracy i wymyśla ci coraz głupsze zadania, pani smrodzik, dyrektor jednoosobowego działu, mysli ze ma cala firme pod soba i wszyscy powinni jej sluchac, na dodatek traktuje cie jak przestepce. Wystarczy Patrycjo? Jeśli nie, to śmiało mogę jeszcze dalej wymieniać, daj mi tylko znać.

Siekiera
@Piła

Może byś się sam wypiłował i to dla dobra samego siebie i innych. Nie rozumiesz pracy w serwisie, zatrudnij się u piekarza. Będziesz pracował od 22.00 do 6.00 i będziesz miał na swoje prywatne plany resztę dnia. Nie powinniśmy wypowiadać się na temat innych ludzi skoro nie mamy pojęcia o tym jakie mają zadania do wypełnienia, a problem mamy ze zrozumieniem własnej pozycji w firmie. Zwolnij się chłopie.

@Siekiera

I to jest właśnie podejście tej firmy. Jak wskażesz co jest nie tak, to naskoczą na ciebie i powiedzą że możesz się zwolnić. To jest kolejny przykład jak się tutaj dba o pracownika. Brawo rodziniarze i wazeliniarze, róbcie tak dalej!

Patrycja

@dopati A czy od tamtej pory coś w firmie Wichary Technologies się zmieniło? Jeżeli masz takie informacje, będę wdzięczna, jeśli się nimi podzielisz. @Robert Levandowski Jak rozumiem, współpracujesz bądź współpracowałeś z tym pracodawcą. Może uzasadnisz swoją negatywną opinię o nim, opisując sytuacje, które wpłynęły na taką a nie inną ocenę?

Patrycja

@Robol Po Twoim wpisie wnioskuję, że jesteś lub byłeś pracownikiem firmy Wichary Technologies. Może rozwiniesz swoją opinię o trochę szczegółów? Informacja o atmosferze panującej w pracy a także benefitach, które mogą otrzymywać pracownicy, będzie naprawdę cenna.

dopati
@Patrycja

następna strona i w polowie jest wypowiedz gdzie opisano dokladnie ta firme od rozmowy po obietnice i zakonczenie kariery :D

Zostaw merytoryczną opinię o Wichary Technologies Sp. z o.o. - Pyrzowice

Wichary Technologies Sp. z o.o.