Camel Active

Toruń

Opinie o Camel Active

wielbład 2016-06-29 22:58
Szczerze nie polecam pracy w Camel Active we Wrocławiu.
Pracownik nie ma tam żadnych praw i często dochodzi do mobingu. Pracownicy w tej sprawie pisali pisma , jednak nic nie zostało z tym zrobione. Kierowniczka regionalna jest osobą niezrównoważoną psychicznie, która wyżywa się na pracownikach. Zaprasza każdego pracownika na rozmowę w "cztery oczy", po których dziewczyny wychodzą zapłakane albo biorą tabletki na uspokojenie. Obiecuje umowy o pracę, jeśli ktoś po roku czasu wspomni że ma już dość pracy na umowę zlecenie, jest zwalniany. Jeśli brakuje pracowników, musisz pracować po godzinach, nie wchodzi w grę odmowa. Muszę zaznaczyć, że wypłacali pieniądze na czas. Jeśli jesteś studentem dziennym/zaocznym licz się z tym, że nikt nie weźmie pod uwagę twoich sugestii do grafiku i praca pokrywa się ze studiami. Nowy kierownik sklepu donosi na każdego pracownika kierowniczce regionalnej, przez co człowiek boi się cokolwiek odezwać. O bardzo złej atmosferze i panujących warunkach świadczy fakt, że w jednym miesiącu potrafią zwolnić się 3 osoby (gdzie w sklepie pracuje 6). W przeciągu tego miesiąca zwolniły się 2 osoby.
były_pracownik 2017-05-13 11:20
Popieram opinię, w sklepie na porządku dziennym jest mobbing. Dyrektor Pani Karolina jest niezrównoważona psychicznie, publicznie poniża pracowników przy innych osobach. Ciągłe zastraszanie jest powodem rotacji w tym sklepie. W łódzkim sklepie doprowadziła do sytuacji gdzie cały personel zwolnił się jednego dnia. Nie polecam pracy w tym sklepie.
pracownik na zlecenie 2017-06-22 18:56
Pracowałam w Camel Active przez pięć miesięcy na umowie o zlecenie. Nie mogę przyłączyć się do powyższych opinii, ponieważ praca była spokojna, w przyjaznym towarzystwie. Muszę też zaznaczyć, że pracowałam głównie w weekendy, ale zdarzało się też w tygodniu. Pani Karoliny w ciągu tego czasu nie miałam okazji spotkać, także nie mogę się ustosunkować do jej osoby. Wypłaty były terminowe, z dokładnym uwzględnieniem prowizji za sprzedaż. Z negatywnych stron muszę wspomnieć o grafiku, który ciężko czasem było dopasować, na co też miała wpływ moja niewielka dyspozycyjność.
Zostaw swoją opinię o Camel Active - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Camel Active