Camel Active

Toruń

Opinie o Camel Active

wielbład 2016-06-29 22:58:27
Szczerze nie polecam pracy w Camel Active we Wrocławiu.
Pracownik nie ma tam żadnych praw i często dochodzi do mobingu. Pracownicy w tej sprawie pisali pisma , jednak nic nie zostało z tym zrobione. Kierowniczka regionalna jest osobą niezrównoważoną psychicznie, która wyżywa się na pracownikach. Zaprasza każdego pracownika na rozmowę w "cztery oczy", po których dziewczyny wychodzą zapłakane albo biorą tabletki na uspokojenie. Obiecuje umowy o pracę, jeśli ktoś po roku czasu wspomni że ma już dość pracy na umowę zlecenie, jest zwalniany. Jeśli brakuje pracowników, musisz pracować po godzinach, nie wchodzi w grę odmowa. Muszę zaznaczyć, że wypłacali pieniądze na czas. Jeśli jesteś studentem dziennym/zaocznym licz się z tym, że nikt nie weźmie pod uwagę twoich sugestii do grafiku i praca pokrywa się ze studiami. Nowy kierownik sklepu donosi na każdego pracownika kierowniczce regionalnej, przez co człowiek boi się cokolwiek odezwać. O bardzo złej atmosferze i panujących warunkach świadczy fakt, że w jednym miesiącu potrafią zwolnić się 3 osoby (gdzie w sklepie pracuje 6). W przeciągu tego miesiąca zwolniły się 2 osoby.
Zostaw swoją opinię o Camel Active - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Camel Active