Opinie o CEDC International Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CEDC International Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CEDC International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEDC International Sp. z o.o. w Warszawa

Tomasz

Czym rozni się Specjalista ds. Rozwoju i Sprzedaży Marek Premium od przedstawiciela handlowego? Chodzi mi o różnice w obowiązkach, zadaniach , kasie? Moglby ktoś to nakreślić?

Fido dido
@Tomasz

Tomasz PH premium zajmuje się głównie sieciami i klientami z potencjałem na marki importowe itp Nie obslugujesz kurników. Obszar Twojej pracy jest o wiele większy. Tak jak wspomniałem zadania są głównie oparte na produktach wysoko marżowych .

Milky Way
@Fido dido

Fido Dido zapomniałeś napisać ze więcej pracujecie od kurnikowych przedstawicieli i macie co chwile sraczkę bo coś trzeba zrobić na wczoraj, a podobno pieniądze może trochę lepsze niż w standardzie, także kraina mlekiem i miodem płynąca :)

Fodu
@Milky Way

I trzeba robić mega PR, bo szef ma sraczke...

Kamil

Witam, posiada ktoś informacje jak wygląda na chwilę obecną praca na produkcji w CEDC? Dodali ogłoszenie, że szukają pracownika na stanowisko młodszego operatora.

Pitbulle

@Pitbulle

Ao to za cenzura? Co tu było?

Janek

Hejka pytanko jakie skody jakie dokladnie modele maja przedstawiciele handlowi z którego roku?

Przyszły
@Janek

Czy może ktoś obiektywnie powiedzieć ja wygląda praca PH.

Anomous
@Janek

Octavie w kombi. Nie wiem który rok, ale chyba jakoś 2018/2019. Da się jeździć.

Przedstawiciel Handlowy

Standatrowe pytania. Niestety pomimo zapewnień, ze bez względu na wynik, będzie odpowiedź zwrotna, nikt nie pofatygował się z informacją o finale....

Standartowe

Jak tam w CEDC ? Jakieś zmiany na stanowiskach ?

Czy w firmie CEDC International Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Centrala

Niestety nie.

CEDC

Śmiechu warta firma oparta na jednym wielkim oszustwie, ph oklamuja kierowników, kierownicy dyrektorów Ci kolejnych i się robi taka piramidka. Jedna z pań asm z południa przez rok nie sprawdziła zadnych fv pakietowych tylko przesyłała to co ph jej wysłali w tabelce a że wysyłali tak żeby każdy wziął kase to nie zadawała zbędnych pytan. Porażka

Pracujący w Cedc
@CEDC

Konektor zaraz zweryfikuje każdego w tej piramidzie.

Cedc
@Pracujący w Cedc

Jak do tego (usunięte przez administratora)wejdzie konektor to połowa ludzi albo pójdzie po rozum do głowy i sama odejdzie albo im pomogą

Tomasz

Dzień dobry, Czy ma ktoś może informację jaki jest zespół SAP w firmie? Firma podobna fajna do pracy, ale doszły mnie słuchy że akurat ten Zespół niekoniecznie. Szczególnie złe opinie słyszałem o niejakiej pani KS? Czy to prawda?

W
@Tomasz

Ja pracuje z panią KS i muszę przyznać, ze jeśli jej nie podpadniesz to jest spoko. Problem polega na tym, ze nie wiadomo kiedy i za co możesz podpaść (zależy od humoru). Niestety Ci, których nie lubi mają bardzo pod górkę. problem raczej tkwi w wulgaryzmach i braku szacunku do innych przy jednoczesnym uważaniu się za skarb dla firmy...

Bart

Witam. Chciałbym aplikować na młodszego laboranta w Obornikach i pilnie potrzebuje opinii jak wygląda tam praca, jaka atmosfera, ilość godzin dziennie trzeba pracować, czy praca w weekend jest ekstra płatna itp.? Nie ukrywam że oczekuje na szybką odpowiedź. Sprawa pilna

Centrala

Fajne marki, fajni ludzie - fatalny styl zarządzania. Firma nie płaci dostawcom, tnie pensje a wszystko dlatego ze jej właściciel ma problemy finansowe i pompuje wszystkie pieniądze do Rosji. Szkoda..

R

Czy ktoś uprzejmy jest w stanie mi odpowiedź na następujące pytanie, rekrutacja skończyła się 3 dni temu i czy ktoś dostał telefon z zaproszeniem po okresie rekrutacji czy tylko w trakcie? Ewentualnie jak się przygotować do rozmowy o pracę? Za każdą pomoc serdecznie dziękuję!

Ciekawski

Cześć, mam kilka pytań odnośnie pracy jako PH: - jak wiele czynników składa się na premie? - czy plany/cele są możliwe do realizacji? Oczywiście mówię o rzetelnej i systematycznej pracy - z jakiego roku jest obecna flota (z tego co wyczytałem, to obecnie są octavie) oraz co ile jest wymieniana - jak z reszta narzędzi pracy (telefon, tablet czy laptop), są to nowoczesne urządzenia czy jakieś archaiczne spadki - na jakim systemie się pracuje oraz czy jest on przyjazny? Z góry dziękuje za pomoc

On
@Ciekawski

Głównie budowanie dystrybucji nowości, których wychodzi czasami nawet 20 SKU rocznie i więcej. Pakiety sprzedażowe, które nie tylko musisz sprzedać, ale również wyciągnąć od klienta wyraźne zdjęcie fv na której ten pakiet jest, gratisy wydaje pH, ale zazwyczaj po 2, 3 miesiącach po samej akcji( w tym czasie sprzedajesz już kolejne i zbierasz fv) Plany możliwe, jednak bardzo ambitne z racji obecnej sytuacji i za pieniądze które oferuje firma za te zadania( premie nie są adekwatne do wkładu pracy jakie trzeba włożyć w wykonanie tego zadania) nie raz się trafiało ze były pakiety na coś, czego nie ma dystrybucja i wtedy musisz sobie to ogarnac do hurtowni, pilnować żeby nikt inny nie sprzedał, bo jak zabraknie 1 szt. To nie rozliczysz tego klientowi, później sprzedać i jeszcze fv odebrać... jakieś zadania poza systemem premiowym, które musisz zrobić i zapychacz klientów, ale nic z tego nie masz, tylko problem bo musisz się tłumaczyć klientowi ze rozliczenia jeszcze nie ma bo nie. Dodatkowe konkursy, dla klientów- gdzie jak jest mało zgłoszeń to naszym zadaniem jest latanie i nadganianie tych klientów na wzięcie udziału. ( poza sustemem premiowym) Konkursy dla przedstawicieli, gdzie jak jest małe zainteresowanie, konkurs przeradza się w zadanie( za jakaś kolejna bluzę czy coś ) tez za to nie płaca. Jeżeli chodzi o auta to tylko octavia niby na użytek własny, ale zakaz tankowania w piątki... ( nie pytaj czemu, nikt tego nie rozumie ... ) jeżeli chodzi o roczniki to najnowsze z 2018 chyba, ale są tez starsze wersje przed liftingiem. Wymiana podobno po 250 tys. Km lub 5 lat. Jak trafisz na auto po jakimś trolu to dolicz sobie koszty prania po zatrudnieniu, bo firma nie interesuje się tym. Sprzęt to duże telefony- galaxy note chyba 9 i tel. Komórkowy jakiś stary, budżetowy samsung. System- przyjazny, ale ilość ankiet i zdjęć jakimi musisz to raportować, później dostajesz info ze fota nie jest wyraźna, wiec trochę chyba ucina jakość, bo raczej galaxy notę 9 ze zdjęciami sobie radzi. Ja już odpuściłem sobie to firmę, ponieważ znalezienie czegoś lepszego nie było większym problemem. Bo wszędzie lepiej, płaca chyba najmniej w branży, z tego co słyszałem.

Młodszy przedstawiciel handlowy. Jakie warunki zatrudnienia? Jaka podstawa? Czy premie są normalnie liczone? Po ilu awans na normalnego przedstawiciela? Jakie auto służbowe? Czym się różni to stanowisko od normalnego przedstawiciela? Czy są jakieś większe różnice w warunkach zatrudnienia? Jak rejon lubelskie- tam pojawiło się ogloszenie

@Paweł

Po roku czasu jak się sprawdzisz i wytrzymasz dostanie stanowisko Przedstawiciel Handlowy i kilka groszy podwyżki. System premiowy - hmmm no cóż tutaj co chwila jest zmiana więc trudno powiedzieć. Region na 5+.

@Paweł

A i auto jest ok - Skoda Octavia w kombi. Tylko jak zapominasz zatankować we czwartek , to w piątek tankujesz za swoje jak chcesz jechać w trasę lub bierzesz urlop. Ewentualnie pchasz. Płacisz ryczałt za auto więc możesz używać prywatnie. Auta mamy z GPS, więc monitoring masz.

@Obecny PH

Nie, auta nie mają GPS tylko na Ipackach jest zainstalowany program, który pracuje w tle zapisuje różne dane- w tym GPS

@Obecny PH

Z tym paliwem musiało się coś zmienić w takim razie, bo jak pracowałem to można było tankować w piątki, ale tylko rano :D

@:D

Auta mają GPS o czym każdy pracownik jest informowany przy podpisaniu umowy. To nie jest problemem jak się pracuje wg tego jak ma się pracować. A co gdzie jeszcze jest, tego nie wiem, nie wnikam. Robię swoje i nikt mnie się nie czepia. Choć łatwo nie jest.

@Obecny PH

Fajna ta twoja odp. ala ASM

@:D

I tu jesteś w błędzie, natomiast lepiej byś napisał swoją opinię jeżeli ktoś pyta a nie siał prowokacji.

@Obecny PH

A jak z wynagrodzeniem? Jaka podstawa? 3800 brutto podstawy jest realne?

@Paweł

Tak, 3800 brutto jest osiągalne.

@Obecny PH

3800 brutto? Tyle powinno się zarabiać netto jako PH. Masakra jakaś!

Nowa
@Obecny PH

Witam. Pojawiło się ponownie ogłoszenie na młodszy przedstawiciela region dolnośląski, jest duża rotacja , jakie warunki finansowe, ile punktów dziennie i jaka atmosfera? Pozdrawiam.

Ph

Cześć, pojawiło się ogłoszenie na sieci na Śląsk. Ile można realnie zarobić? Ile wizyt dziennie i czy plany realne do osiągnięcia?

Zaniepokojony

Czy to prawda ze bedą zwolnienia w sprzedazy ? 1/2 pracownikow ma pozegnac sie z pracą?

Pawel
@Zaniepokojony

Moze i dobrze jak by zwolnili. To czlowiek zmobilizowalby sie aby poszukac cos normalnego, a tak siedzi z nadzieją ze może będzie kiedyś normalnie

Robert

Dzień Dobry.Ktoś ostatnio pytał na forum czy ktoś założył sprawę o nadgodziny.Otoż ja jestem w trakcie rozprawy z byłym pracodawcą odnośnie nie naliczania i nie wypłacania dodatków za nadgodziny.Moje pierwsze przesłuchanie odbędzie się pod koniec września.Jak się domyślacie nasze zdania są różne stąd postanowiłem niech sąd rozstrzygnie kto ma rację.Każdy , kto pracuje lub pracował to wie jak wygląda sytuacja : praca w rynku 8 godzin , czas dojazdu nie liczony do czasu pracy (ale podczas dojazdu telefony od przełożonego i klientów musisz odbierać), telekonferencje w godzinach popołudniowych, spotkania regionalne na które wyjeżdżało się o 4 rano a wracało nawet o 23 , żeby na następny dzień iść znowu do pracy, tabelki excell na prywatnym komputerze w domu, maile po pracy , weryfikacja audytów itp.Według pracodawcy czas pracy to jest 8 godzin spędzone w rynku , co w rzeczywistości wyglądało tak ,że czas pracy wydłużał się do 10-11 godzin.Praca wykonywana w domu i dojazdy nikogo nie interesowały .Praktycznie człowiek miał być dostępny od rana do wieczora.Nie wiem jak jest teraz bo ja pracowałem 3 lata temu, ale z informacji od ludzi którzy jeszcze pracują jest nawet gorzej.Na szczęście ja skrupulatnie dokumentowaniem każdą minutę swojej pracy.Kazdemu radzę robić to samo czyli codziennie robić screena połączeń przychodzących i wychodzących, screena odebranych i wysłanych wiadomości SMS, screena skrzynki mailowej w szczególności jeśli przełożony każe coś zrobić po godzinach pracy to wtedy całą treść maila, zapisywać wszystkie wyjazdy służbowe i z kim się jechało,jeśli macie kogoś zaufanego to niech Wam systematycznie podsyła raport Gps pojadzdu , itp..Jeśli jest tutaj ktoś kto chciałby pójść ta droga co ja to zapraszam do kontaktu ze mną ,a podpowiem dokładniej bo nie chce mi się rozpisywać na forum.Prosze dzwonić najlepiej po 17:00 Tel693910304

Krzychu
@Robert

Bardzo dobrze, to mnie się podoba. Mądrze, merytorycznie i z dowodami. Tak trzeba z nimi postępować i pamiętaj Robert, że nie można odpuszczać. Jeżeli ludzie będą takie podłe zachowanie pracodawcy odpuszczać to potem oni będą dalej wyzyskiwać pracownika. Pracownicy pracują uczciwie, firma zarabia, są nadgodziny, u tego w Rosji złoto kapie z klamek, a oni za nadgodziny nie płacą. To jakieś kpiny. Moim zdaniem w Polsce powinno być takie prawo że jak pracodawca nie płaci kasy za prace to jest to traktowane jak zwykła kradzież. Tak samo jak pracownik coś ukradnie to jest od razu wylot. Prawo musi być równe.

@Krzychu

Na chwile obecna w umowach mamy zapis mówiący o dodatku do wynagrodzenia - ryczałt za nadgodziny, wypłacany co miesiąc, z wypłatą. Wyczerpuje to temat nadgodzin w tej firmie. Osoby zatrudnione na tej umówię, stracą tylko czas w sądzie.

Robert

Ja takiego zapisu nie miałem , gdyż miałem starą umowę.Z tego co się również orientuję taki zapis nie przeszkadza w dochodzeniu swoich roszczeń.Dla mnie to tak naprawdę lepiej że pozostali mieli taki zapis.Świadczy to o tym, że w firmie były nadgodziny inaczej pracodawca nie wypłacałby tak sobie pieniędzy.

Skoda

O jakich nadgodzinach mowa. Kwota w umowie jest nieadekwatna do przepracowanych nadgodzin w tej firmie. Bardzo dobrze ,trzeba walczyc o swoje.

@Skoda

Dokladnie, nadgodzin jest tyle , ze ten ryczałt to nie wystarczy.Zreszta ten ryczałt to i tak ściema bo po prostu obniżyli podstawę i wyodrębnili z tego ten ryczałt.

A

A jak jest na stanowisku specjalista ds. jakości?

Tyndyryndy

Czy rekrutacja na Młodszego PH odbywa się w centrali biura ? Jak wyglada rekrutacja ? Czy są jakIes bony lub dofinansowania ? Czy w ogóle warto aplikować ?

Skoda

To co się dzieję w Cedc to przechodzi ludzkie pojęcie,zwłaszcza ostatnio w R4 .Jednym słowem Kumoterstwo.Zwalniani są rzetelni pracownicy w ich miejsce zatrudniani są ludzie Z Eurocashu, którzy nie mają zielonego pojęcia o pracy u producenta. Firma nie docenia osoby pracowite ,zaangażowane A zostawia się ludzi ktorzy ściemniaja w pracy, (usunięte przez administratora) oraz mają układy tzw.koleśiostwo. Zastanowiłbym się nad pracą w takiej firmie .Przedstawiciele ,którzy rzetelnie pracują boją się wyrazić swoją opinię gdyż może skończyć się to zwolnieniem.Ludzie nabierają wody w usta .Wolą przemilczeć. A jeśli dojdzie do zwolnienia to wtedy wywalają żale.

Ciekawski

Adam, coś więcej napiszesz?

Tak tam

Dokładnie tak????

CENTRALA
@Skoda

zwalniają kompetentne osoby.. to przykre co się dzieje w tej firmie. mógłby ktoś zwolnić dyrektorów i zatrudnić osoby kompetentne i aktywne zawodowo a nie strzelające w ludzi,

Colarz
@CENTRALA

psy szczekają a karawana jedziedalej

Ktosik
@CENTRALA

Dokładnie tak???? Pozwalniać dyrektorów i pozatrudniać wszystkich co wylecieli???? Tego chcemy???? Żalosne

Paweł Z.

R4 to jaki obszar ?

@Paweł Z.

Teten to: kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, podlaskie, zachodniopomorskie

Klient
@Skoda

Na tym regionie pracują niekompetetni , aroganccy i klamliwi lenie. Niestety o takich przypadkach to nawet na studiach nie uczą. Nie moja sprawa kto kogo " posuwa" , kto komu co itp. Ale jak ktos mnie okrada , klamie i zastrasza to nie odpuszczę. Takiego (usunięte przez administratora) to nigdzie nie widzialam. Czy ktoś w tym regionie w ogóle pracuje? Poza mania wyższości i bezczelnościa nic więcej nie reprezentują. Ale widocznie tak szkoli i narzuca standardy pracy zarząd CEDC. Brawo!

PH
@Klient

Klient wyrzygujący żale na goworku? Moim zdaniem to wlasnie część klientów to aroganci, którym się wydaje, że za samo prowadzenie sklepu i sprzedaż produktów cedc, stocka, wyborowej należy się parę stówek lub karton wódki. Przydało by się coś w stylu sklepowych rewolucji, może cześć właścicieli zobaczyłaby jak należy prowadzić biznes, nauczyła się wywiązywania z umów, posprzątała by na półkach sklepowych i zaczęła swoich pracowników i innych firm traktować z szacunkiem Panie kliencie? Jeżeli Kliencie masz zastrzeżenia do pracy Handlowca skontaktuj się z jego przełożonym lub przełożonym przełożonego...

Klient
@PH

Drogi PH, gdyby nie my klienci, to nie miałbyś prawa bytu. Mania wielkosci Ciebie zgubi. U Was ręka rękę myje. Zaden przełożony nie reaguje, bo to pokazuje jak bardzo sobie nie radzi i że nadzor waszej pracy jest żaden. A nas jest czysciutko, co kazdorazowo potwierdza sanepid, wpisując nam laurki. Maly drobiazg - sami blagacie aby podpisać z nami umowy i te oplaty jak je nazywasz, są za prąd, ktory ciągnie lodowka, za nadstany / niewiele waszych produktów ma rotację 7 dniowa/ itp. Drogi PH , wyłóż min.300 000 zl, zatrudnij ludzi, bądź za nich odpowiedzialny, a potem niech przyjdzie taki bezczelny czlowiek jak ty i powie tobie , ze jesteś rozczeniowy. Wasza wielkość polega na tym ilu klientów naciągnięcie na umowy, gwarantując sobie dostępność i opowiadając jacy jestescie wielcy. Zastanów się mlody człowieku co robisz i piszesz, sam bądź najpierw odpowiedzialny i naucz się dobrych manier.

Xxx

Czy premia wyplacana jest co miesiac czy co kwartal ?

@Xxx

Miesięczna

Zostaw merytoryczną opinię o CEDC International Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CEDC International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CEDC International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEDC International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEDC International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CEDC International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEDC International Sp. z o.o.