KDM Mańczyk Katarzyna

Wręczyca Wielka

Opinie o KDM Mańczyk Katarzyna

MSI 2016-10-16 12:01
PRACODAWCA NIEGODNY ZAUFANIA!!! Od początku współpracy pracownik traktowany jest jak idiota, który na wszystko się zgodzi i wszystko podpisze. Pracodawca najchętniej zatrudnia osoby z własnym samochodem, a to po to by po godzinach pracy zajmować się też dostarczaniem dokumentów do oddziału współpracującego. Przed zatrudnieniem gwarantowano, że wszystko dzieje się w granicach prawa, a już po podpisaniu umowy zaczęły się rozmowy o "własnym" interpretowaniu procedur. Jeśli chodzi o przestrzeganie kodeksu pracy, to jest ono na poziomie zerowym - brak kasy za nadgodziny (za to co miesiąc należy dostarczać fałszywe listy obecności potwierdzające pracę jedynie przez 8 h), pracownicy płacą raty niespłacane przez klientów, czy braki w kasie (mimo iż z wynagrodzenia minimalnego takich potrąceń dokonywać nie można), na urlopie przychodzisz do pracy, żeby się rozliczać, prowizji za sprzedaż nie wpisuje się do umowy o pracę, bo pracodawca twierdzi, że jak poinformuje cie o niej ustnie, to w przypadku gdy uzna, że na nią nie zasługujesz to ci jej nie wypłaci, umowy o pracę trudno się spodziewać w pierwszym dniu zatrudnienia i do tego ciągłe kłamstwa ze strony pracodawcy nawet w kwestii najmniejszej bzdury. Nie polecam również udziału w rekrutacji - chyba, że kogoś nie interesuje to co dzieje się z jego danymi osobowymi i kto ma do nich dostęp, bo o ich ochronie przez pracodawcę mówić nie można.
Katarzyna Mańczyk 2017-07-05 17:01
Ponieważ nawet po piśmie prawnika post nie został usunięty, postanowiłam odpisać.
Zawsze traktuję ludzi z należnym im szacunkiem, dlatego wiele osób ma tak długi staż zatrudnienia. W zespole nadal są osoby bez samochodu, materiał do oddziału jest odbierany przez kuriera :-).Przestrzeganie kodeksu i prawa jest na najwyższym poziomie , firma jest po kilkunastu kontrolach , istnieje od 2000 r. Pracujemy w godz.8-16 od poniedziałku do piątku, nie ma wiec możliwości nadgodzin.Podczas urlopu nikt nigdy nie przychodzi się rozliczać pod warunkiem że oczywiście dzień wcześniej przekaże należycie stan kasy. Wynika to z procedury , aby nie udostępniać innym swoich kodów,kluczy, haseł itp.(Pani zapomniała ,że poprosiła o urlop w piątek ok godziny 19 ej, który oczywiście otrzymała).W większości w umowach o pracę jest standardowo wpisana premia uznaniowa, a umowa (obecnie po zmianach przepisów) jest zawsze przed rozpoczęciem pracy. Uczciwości oczekuję od wszystkich , zaczynając od siebie , nie wiem wiec o jakie kłamstwach Pani pisze.Zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w rekrutacji, i proszę nie sugerować się opinią. Pozdrawiam KM

Proponuję aby pisząc opinie , mieć odwagę wypowiadanych słów i po prostu się podpisać z imienia i nazwiska:-)
Zostaw swoją opinię o KDM Mańczyk Katarzyna - Wręczyca Wielka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KDM Mańczyk Katarzyna