KDM Mańczyk Katarzyna

Wręczyca Wielka

Opinie o KDM Mańczyk Katarzyna

MSI 2016-10-16 12:01:28
PRACODAWCA NIEGODNY ZAUFANIA!!! Od początku współpracy pracownik traktowany jest jak idiota, który na wszystko się zgodzi i wszystko podpisze. Pracodawca najchętniej zatrudnia osoby z własnym samochodem, a to po to by po godzinach pracy zajmować się też dostarczaniem dokumentów do oddziału współpracującego. Przed zatrudnieniem gwarantowano, że wszystko dzieje się w granicach prawa, a już po podpisaniu umowy zaczęły się rozmowy o "własnym" interpretowaniu procedur. Jeśli chodzi o przestrzeganie kodeksu pracy, to jest ono na poziomie zerowym - brak kasy za nadgodziny (za to co miesiąc należy dostarczać fałszywe listy obecności potwierdzające pracę jedynie przez 8 h), pracownicy płacą raty niespłacane przez klientów, czy braki w kasie (mimo iż z wynagrodzenia minimalnego takich potrąceń dokonywać nie można), na urlopie przychodzisz do pracy, żeby się rozliczać, prowizji za sprzedaż nie wpisuje się do umowy o pracę, bo pracodawca twierdzi, że jak poinformuje cie o niej ustnie, to w przypadku gdy uzna, że na nią nie zasługujesz to ci jej nie wypłaci, umowy o pracę trudno się spodziewać w pierwszym dniu zatrudnienia i do tego ciągłe kłamstwa ze strony pracodawcy nawet w kwestii najmniejszej bzdury. Nie polecam również udziału w rekrutacji - chyba, że kogoś nie interesuje to co dzieje się z jego danymi osobowymi i kto ma do nich dostęp, bo o ich ochronie przez pracodawcę mówić nie można.
Zostaw swoją opinię o KDM Mańczyk Katarzyna - Wręczyca Wielka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KDM Mańczyk Katarzyna