P.W. HETA SKLEP MONOPOLOWY KAKTUS

Bydgoszcz

Opinie o P.W. HETA SKLEP MONOPOLOWY KAKTUS

były pracownik 2011-03-03 08:47:22
KAŻDA PRACA MA SWOJE PLUSY I MINUSY JEDNAK NIE ZGADZAM SIE Z WCZESNIEJSZA OPINIA. PRACOWALAM TAM JAKIS CZAS I PERSONEL ZARZADZAJACY BYL BARDZO POMOCNY I SLUZYL RADA. TAK JAK W KAZDYM MIEJSCU PRACY WYMAGA SIE OD PRACOWNIKA WYKONYWANIA OBOWIAZKOW, ALE JEZELI WCZESNIEJ UPRZEDZI SIE O NIEDYSPOZYCYJNOSCI JEST SIE ULGOWO POTRAKTOWANYM. KIEROWNICZKA BARDZO POMOCNA OSOBA Z KTORA MAM KONTAKT DO DNIA DZISIEJSZEGO. Z WŁAŚCICIELAMI NIE MIALAM DUZEGO KONTAKTU ALE NIE MAM DO NICH ZADNYCH ZASTRZEZEN.
była pracownica 2011-04-13 17:31:25
Kolezanka wyzej napisala wszystko co ja tez bym mogla napisac. obie tam pracowalysmy i dalo nam to duze doswiadczenie bo wszedzie wymaga sie od studentow doswiadczenia i wyksztalcenia. polecam prace z taka menagerka. osoba oddana pracy i innym osobom, ktorzy z nia pracuja. praca glownie dla studentow. mozna sie wiele nauczyc.
klient 2012-05-24 13:12:47
Przychodze do Kaktusa codziennie, z tego co mi wiadomo, a dobrze mi wiadomo, te nie zadowolone pracownice to zwykle zlodziejki byly, zniknął alkohol za 150zl jedna z dwoch butelek i myslaly, ze to nie wyjdzie na jaw. Nie ma to jak potem żalic sie poprzez internet i probowac sie wybielic.

a swoja drogą to personel nr 1 w Bydgoszczy, aktualna kierowniczka do rany przyłóż, gdyby nie to, ze nie zatrudniają facetów to sam chetnie bym tam popracowal poki studiuje
wóda 2016-04-19 17:47:29
No nie do końca @marylka, ale rzeczywiście kobiety są mile widziane w tym sklepie monopolowym na stanowisko sprzedawcy, często młode osoby się zatrudniają, głównie studenci, nie trzeba posiadać też doświadczenia
Zostaw swoją opinię o P.W. HETA SKLEP MONOPOLOWY KAKTUS - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. HETA SKLEP MONOPOLOWY KAKTUS