Agencja Ochrony ALFA

Gdańsk

Opinie o Agencja Ochrony ALFA

anonim 2009-02-16 21:50:57
Słowa kojarzące się z Agencja Ochrony ALFA (np:.solidna, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...3 .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... 5.
Od jakiej stawki można negocjować pensję?1300zł/mc
Najbardziej podobało mi się w Agencja Ochrony ALFA :atmosfera w miejscu pracy
Najbardziej nie podobało mi się w Agencja Ochrony ALFA : szef
anonim 2011-09-15 10:16:12
pracodawczyni do kitu boi sie wlasnego cienia za pracownikiem nie stanie w obronie .PRACOWNICY SAMI PIJAKI I JEDEN DONOSICIEL .UCZCIWI WYLATUJA Z PRACY TOTALNE DNO TA FIRMA
andrzej 2015-06-25 00:56:32
ta firma zatrudnia swoich znajomych i oszukuje tez troche na wyplatach
Mirek z Jastrzebia 2016-01-01 20:28:06
pracowałem w tej firmie w ochronie, dobra współpraca, wypłaty uczciwie zawsze w terminie, nie mam żadnych zastrzeżeń, nasza współpraca była bardzo dobra,
Jarząbek 2016-02-16 16:03:36
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!
To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.
Mirek K 2016-09-21 09:02:32
Umowa śmieciowa . Nie przyjmujcie sie do pracy na ochrone ALFA do obiektów , maszyn budowlanych zostalismy oszukani nie wytpłacono nam wszystkich pieniedzy !!! ostrzegam. Nie pracujcie za friko .Skandal i żal dlaczego w tym kraju tak sie dzieje .
dfghj 2016-10-17 21:41:15
a może co do tej umowy @ Mirek K - to tylko kwestian dogadania ?
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony ALFA - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony ALFA