Link Edukacja

Szczecin

Opinie o Link Edukacja

anonim 2010-03-05 13:40:43
tlumacz - 2010-02-16 10:32:58

wszystko w porządku jeśli chodzi o nawiązanie współpracy na umowę zlecenie, ale problem następuje z terminowością wypłacania wynagrodzenia, miałem otrzymać do 10go , rozumiem dzień do trzech opóźnienia, no ale dzisiaj już jest 16ty, a pieniędzy na koncie jak nie było tak i nadal nie ma. Jeśli to się nie zmieni to ja zmienię firmę, bo to jest po prostu niepoważne. Asystentka nic nie wie. Żadnych maili na temat tego czy i kiedy te pieniądze zostaną w końcu przelane. Po prostu masakra jakaś...

Niestety muszę stwierdzić, że najgorszy pracodawca z jakim miałem przyjemność współpracować. Niesłowny. Pieniądze za pracę, po wielkich bojach, dostałem 10 miesięcy po czasie... Kilku moich znajomych, którzy współpracowali z Link Edukacja mieli podobne przygody. Teram mam problem z uzyskaniem właściwego PIT-a. Nie polecam.
Zleceniobiorca 2010-03-05 13:52:31
Potwierdzam powyższe opinie. Wszystko sympatycznie, bezproblemowo jak się rozmawia. Warunki pracy w miarę ok, choć widać bałagan organizacyjny praktycznie na każdym kroku. Ale wypłata? Hmm.... Trzeba mieć anielską cierpliwość i kasę na telefony z przypomnieniami, prośbami itp. Nie polecam nawet zdesperowanym. W moim przypadku wynagrodzenie otrzymałem w ratach, opóźnienie pierwszej raty ok pół roku, druga rata to kolejne kilka miesięcy. Unikać. A jak się nie udało to pilnować podpisania umowy, mieć wszystko na papierze.
Marysia 2011-01-03 14:41:13
Zgadzam się z Wami w 100%
stary 2015-11-24 10:34:08
Wszystkim tak płacą, podwykonawcom też. Odradzam!
feliks 2016-05-18 12:38:22
o, taka informacja od nich ze strony, dla tłumaczy szukających zatrudnienia :) "Poszukujemy tłumaczy ustnych oraz pisemnych z terenu całej Polski oraz Europy." Widać, że szukają osób kompetentnych, znających biegle języki, nie tylko podstawy oczywiście
Zostaw swoją opinię o Link Edukacja - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Link Edukacja