ODLEWNIA ŻELIWA TERLECKI SP. Z O.O. SP. K.

Toruń

Opinie o ODLEWNIA ŻELIWA TERLECKI SP. Z O.O. SP. K.

pracownik 2012-05-27 13:57:34
Tutaj było wiele opinii o pracodawcy ale zostały skasowane - ciekawe dlaczego
były pracownik 2013-04-08 18:20:53
opinie były pewnie niezbyt korzystne dla zakładu
były 2014-08-02 00:48:41
Pensja na czas i taka na jaką się zgodziłeś. Praca ciężka, warunki ciężkie, ale to odlewania. O atmosferze trudno się wypowiedzieć, bo już dawno tam nie pracuję, ale nie była najlepsza.
Gregor 2015-11-10 17:16:22
"brzeszcz"!!!piszesz,że zarobki są dobre? Chyba,że pracujesz po 300h/msc (jak wielu)to Twoja pensja jakoś wygląda.7-8,5zł/h to stawka w odlewni.
Warunki pracy - to M O R D O R sadza i pył który ciągle wdychasz i po którym chodzisz , zimą-para z ust,latem tropik w blaszanym pomieszczeniu.
Praca dla desperatów i desperatek(dwie kobiety od lat pracuje młotkiem obijając odlewy)
Ciągła rotacja-nowi wytrzymują średnio miesiąc

....ale...wypłata o czasie
egzorcysta37 2016-09-14 23:05:10
tak lesli masz 300h lub wiecej to zarobek ok ale a tak stawka od 8.50 do 15 plus premia wedle uznania prezesa od 6 miesiecy niema zadnego nowego ja robie przez 5 dnni po12h izarabiam 3500
Zostaw swoją opinię o ODLEWNIA ŻELIWA TERLECKI SP. Z O.O. SP. K. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ODLEWNIA ŻELIWA TERLECKI SP. Z O.O. SP. K.