Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Wawel S.A.

Pracowałeś w firmie Wawel S.A. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
fafafa - 2014-03-17 15:40:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [prawdziwy pracownik - 2014-03-12 22:48:57]:
chyba dodałeś odpowiedź na nie ten wpis co chciałeś "prawdziwy pracowniku". Sprawdź dokładnie te wpisy bo to nie pasuje i się kupy nie trzyma :)
zdjecie uzytkownika
mam na to wszystko... - 2014-03-18 17:12:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
"Witam. Czytam tak to forum i postanowiłem się wypowiedzieć - zaznaczam nie jestem z kadry kierowniczej. Pracuję w firmie Wawel S.A. już kilkanaście lat. (...)"

Taki Pan mądry, a dopóki pisze przez U.
zdjecie uzytkownika
nieważne - 2014-03-28 08:27:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Za chwilę kończy się umowa i każą dzwonić tym których wysłali wcześniej na przestój. Ale po co, w poniedziałek ostatni dzień umowy, rozmawiałam z kierowniczką i powiedziała żeby pytać dopiero jak będą przyjęcia. A będą w ogóle?? Coraz pewniejsze jest to że wawel pójdzie tylko na 2 zmiany a co za tym idzie zwolnieni zostaną wszyscy ze zlecenia. Ciekawe jednak co w tym wypadku zrobią z tyloma brygadzistkami..(usunięte przez administratora)Tak kończą osoby które najwięcej się starały za marne grosze - na bruku.
zdjecie uzytkownika
yyy - 2014-03-31 18:35:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Z daleka od Wawelu!Wyciągną od ludzi ile się da i do widzenia.Zakład wyzyskuje zatrudniając tanich pracowników na umowę zlecenie.Teraz zwolnili tyle osób bo po co przedłużać im umowy.Nie interesuje ich czy pracowałeś rok dwa czy więcej.Pracy niema bo Wawel sam się do tego przyczynia,wysyłając czasem towar nie pierwszej jakości i świeżości.Kto jest w temacie wie o co chodzi.Robią z ludzi idiotów wysyłają na przestoje i co tydzień kazują dzwonić.Dzwoniąc w kolejny już piątek i pytając co dalej z pracą nie potrafią powiedzieć,że nie mają dla nas umów,tylko mówią żeby zadzwonić za tydzień w piątek.Tylko niewiadomo po co jak dziś koniec umowy.Widać jakie zmiany zaszły w zakładzie odkąd jest nowy dyrektor,to już nie jest ten sam zakład co kiedyś.Na koniec dodam,że usuwając niewygodne wpisy ludziom i tak ust nie zamkniecie.Renomowana firma Wawel stacza się powoli na dno...Wątpię żeby jeszcze kiedyś było tam dobrze...
zdjecie uzytkownika
aabb - 2014-04-08 17:55:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Witam chciałam powiedzieć, że pracując w Wawelu jak nie liżesz " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; brygadzistką to niestety wylatujesz jak nie ma pracy, a ulubienice zostają zwłaszcza brygadzistki (rudej)która ma swoich "gwiazdorów " Jak nie ma pracy to dlaczego wysyłają takie osoby co pracują parę miesięcy a nie wyślą takie które pracują rok czy dwa tylko pupilki zostają dla mnie to jest chore albo chociaż powinni zrobić wymianę tydzień jedna grupa siedzi w domu potem druga i tak każdy by miał szansę sobie coś zarobić chociaż kasa nie jest duża. Póżniej i tak się okazuje że osoby z przestoju nie mają przedłużonej umowy. Po prostu wylatują i mają czekać łaskawie do czerwca lub lipca na telefon z kadr że jesteś teraz potrzebna w Wawelu
zdjecie uzytkownika
GWIAZDOREK - 2014-04-18 22:22:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
hahah a najlepsza we Wawelu jest taka (usunięte przez administratora) co tylko ona wiecznie robi kartony, ona wiecznie zbiera na kole paczki z cukierkami i wgl tylko ona tak zajebiście pracuje a reszta się (usunięte przez administratora):)
zdjecie uzytkownika
:( - 2014-04-24 13:13:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Witam chciałam się podzielić z Wami opinią o tym zakładzie. Pracowałam tam i opinia będzie nie usłyszana od osób trzecich, które sobie coś zawsze dopowiedzą, ale osoby która doświadczyła tego co tam się dzieje. Zacznę od podstawowej kwestii jaka są zarobki, moim zdanie na ten temat jest takie, że zależy czego kto się spodziewa na początek 8,5 zł brutto w normalne dni, a w weekendy 12 zł brutto.To niech już każdy sobie oceni w własnym zakresie. Wielkim plusem jest to, że zawsze wypłacają w terminie pieniądze. Nigdy nie zdarzyło sie żeby mi mniej albo w ogóle nie wypłacili. To tyle z plusów(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
biuletynydm@gmail.com - 2014-05-11 15:24:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [:( - 2014-04-24 13:13:56]:
Siema, mogłabyś coś więcej powiedzieć?
zdjecie uzytkownika
biuletynydm@gmail.com - 2014-05-11 17:41:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Oczywiście bez podawania poufnych informacji.
zdjecie uzytkownika
Marko - 2014-06-20 12:36:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na jakim stanowisku takie zarobki? Przeciez Wawel to firma tak rozpoznawalna w Polsce i chyba na tyle bogata, że stac ich na więcej niż 8,5 brutto!
zdjecie uzytkownika
(Pracownik) - 2014-06-21 19:01:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Na każdym.
zdjecie uzytkownika
hih - 2014-09-13 17:16:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Stać ich na więcej, wlasnie zlecenie dostało podwyzke. Teraz stawka godzinowa to 10 zł brutto.
zdjecie uzytkownika
orion - 2014-09-14 18:57:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
@hih, możesz napisać jeszcze na jakim stanowisku jest ta stawka 10 zł brutto? Bo jak się domyślam Wawel oferuje prace na wielu stanowiskach. To znany producent czekolad, batonów, cukierków i bombonierek, chyba potrafią w związku z tym zadbać odpowiednio o swoich pracowników, skoro o klientów raczej dobrze dbają.
zdjecie uzytkownika
(Pracownik) - 2014-09-15 19:57:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Orion - Na każdym. Nie ma znaczenia gdzie i na czym pracujesz - na całej produkcji zlecenie ma jedną stawkę.
zdjecie uzytkownika
Kaśka - 2014-10-05 23:56:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam
Uważam że w Firmie Wawel ten kto chce pracować i lubi swoją pracę dostanie za nią godziwą zapłatę nie jest lekko ale teraz wszędzie postawiono wysokie porzeczki Ja daję z siebie wszystko i przepraszam wszystkich którzy mają żal do Firmy Wawel, ale Ja nie narzekam Wawel daje mi dobrą pensję, którą sama ciężką pracą sobie wypracuję !!Pamiętajmy że wszędzie jest dobrze tam gdzie Nas nie ma, a uwierzcie w innych Firmach jest tragedia hm a wszędzie trzeba pracować
zdjecie uzytkownika
sami - 2014-10-06 18:30:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma Wawel poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Exportu- Europejskie sieci handlowe, miejsce pracy w Krakowie. Wymagania to: -Wykształcenie: wyższe ekonomiczne (specjalizacja w handlu zagranicznym będzie dodatkowym atutem) -Min. 2-letnie, poparte sukcesami, doświadczenie na analogicznym stanowisku w sektorze FMCG (kanał nowoczesny) -Dyscyplina, zaangażowanie, orientacja na cele i lojalność wobec Pracodawcy -Biegła znajomość języka ANGIELSKIEGO w mowie i piśmie (znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem) -Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, -Wysoka motywacja, wzorowa organizacja pracy, zdolności interpersonalne, -Prawo jazdy kat. B. -Gotowość do podróży służbowych Myślicie, że warto, czy jest tak samo jak na produkcji?
zdjecie uzytkownika
priv - 2014-11-25 16:40:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [yyy - 2014-03-31 18:35:58]:
może coś na priv?
zdjecie uzytkownika
ala - 2014-12-02 08:50:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
A czy wie ktos kiedy beda zwalniac ludzi tych co maja umowy do konca roku?
zdjecie uzytkownika
asder - 2014-12-03 17:49:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No wlaśnie....Moze konczy sie komus umowa i zwolni sie miejsce pracy?? Ktos cos wie?? Bylbym zainteresowany praca w Wawel.S.A. A jakie sa godziny pracy? Jaka jest ogólnie rotacja pracowników ? Jaka atmosfera panuje na co dzien wsrod pracowników?? jaka umowe zawieraja nowi pracownicy z w/w firma?? pozdrawiam...
zdjecie uzytkownika
ala - 2014-12-08 14:09:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
YWiec juz zwalniaja.
zdjecie uzytkownika
ka.sa.naa - 2015-02-20 21:00:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jeżeli nie masz rodziny w biurze to omijaj ich z szerokim łukiem, wszystkich z zewnątrz tępią, a w zasadzie kierownicy (po rodzinie) są bez matury, robią każdemu pod górę, zeby tylko zwolnić i wstawić "swojego", wystarczy przejżeć stanowiska nazwiskami, przy mojej kierowniczce ludzie sami odchodzili, zgnojeni..... stosowała mobbing, kto był ponad przeciętnych ludzi miał prze,rą,ba,ne! ona tylko poważała siebie - pracującą na roli matkę polkę!!!! broń boże miej inne poglądy, oj to szybko wylecisz, szanowna inspekcjo pracy weźcie sie za nich w koncu
zdjecie uzytkownika
agnes456 - 2015-02-26 15:53:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
hehe dokładnie!!! pracowałam w sezonie w ich kawiarni, porażka!!!! kierowniczka miała kogoś tam w biurze i w kawiarni chyba szwagierkę, która przyszła kompletnie zielona bez doświadczenia, po czym szwagierka przeszła na sklep firmowy na umowe o prace a reszta nas została zwolniona, ciekawe prawda?jeden wielki mobbing, nie wspomnę że p kierownik w kawiarni bała sie ludzi obługować bo jej angielski... a szkoda gadać, zenada, mają wymagania wobec wszystkich tylko nie wobec siebie, a i mój tatuaż był powodem mojej dyskryminacji....
zdjecie uzytkownika
Dodus - 2015-02-27 20:09:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [PW - 2014-03-09 21:01:15]:
Witam, wawel to po prostu mobing i nic więcej a teraz zabezpieczają się oświadzeniem że niby dobowolnie pracownicy chcą pracować na umowę zlecenie, a jak ktoś nie podpisał to zwalniają. Porażka a gdzie inspekja pracy? gdzie mamy prawo?
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w McDonaldzie, była żenująca a wręcz upokarzająca mam wieloletnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy a pytania do mnie były na poziomie podstawówki; Np. Panowie podali mi smartphona z włączonym już kalkulatorem, żeby "zobaczyć czy będę umiała takie urządzenie obsłużyć". Panowie rekruterzy kazali mi coś powiedzieć o sobie żeby cytuję: sprawdzić czy potrafię się sensownie wypowiadać. Kiedy przyszła następna osoba (młodziutka bardzo ładna dziewczyna z bardzo głębokim dekoltem)rozmowa została ze mną natychmiast zakończona. Za kilka dni będą zapraszać na drugi etap rekrutacji.
Pytania: Czy umię obsługiwać komputer? Kto jest właścicielem sklepu na moim osiedlu?
Dlaczego wysłałam CV zanim ukazało się ogłoszenie? (co nie jest prawdą)
zdjecie uzytkownika
nela - 2015-02-27 21:32:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Dodus - 2015-02-27 20:09:36]:
Dokładnie zgadzam się z tą wypowiedzią każdy pracownik Wawelu z dniem 27.02.2015 do przedłużonej umowy dostał taki malutki aneks . Pięknie napisany jakie same superlatywy daje nam zlecenie Np. nienormowany czas pracy ,możliwość wyboru zmiany , no bądźmy szczerzy taki kit jest idealny dla inspekcji ale nie dla ludzi pracujących w tej firmie . A i najważniejsze na końcu że wiemy czym różni się umowa o pracę od zlecenia i że "Świadomie i dobrowolnie " podejmujemy prace na zlecenie. No jasne Każdy podpisze bo zostało powiedziane że nie podpisanie tego aneksu jest równoznaczne z nie przedłużeniem umowy. A to już chyba podlega pod mobbing . Ogromne BRAWA po raz kolejny dla Firmy : znowu robicie z ludzi idiotów tylko trzeba pamiętać że kij zawsze ma dwa końce .........
zdjecie uzytkownika
xyz - 2015-02-28 18:33:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [nela - 2015-02-27 21:32:16]:
firma porażka.... reklamy wszędzie non stop, zwiększający się rynek zbytu i takie traktowanie ludzi..... oczywiście, że stosują mobbing. Niestety żerują na tych, którzy nie mają innej opcji tylko są zmuszeni u nich pracować, żałośni!!!!! Nie dbają w najmniejszym stopniu o tych co robią największą robotę. Zero szacunku do ludzi...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wawel S.A.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Wawel S.A.?
Zadaj pytanie