Opinie o AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o. w Gdańsk

Ambient System Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą nowych technologii, działającą globalnie w branży SECURITY. Tworząc nasze produkty w obszarze systemów komunikacji audio wykorzystujemy zaawansowane technologie z obszaru elektroniki, IT i telekomunikacji. Nasze rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo w budynkach publicznych i komercyjnych, transporcie kolejowym i lotniczym czy obiektach przemysłowych.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o. w Gdańsk

Kris Kozłowski

Tutaj nie zarobisz atrakcyjnie. Rekruterka dopasowuje kandydata jeden do jednego do poprzednika na danym stanowisku.

Ambient System Sp. z o.o.

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie firmą Ambient System Sp. z o.o. Jednoznaczna odpowiedź na pytanie o proponowane wynagrodzenie na danym stanowisku nie jest możliwa, ponieważ proces ustalania wynagrodzeń jest indywidualny dla różnych stanowisk w organizacji i składa się z kilku etapów, m.in. dokładnej analizy stanowiska (odpowiedzialność, wymagania itp.), oceny doświadczenia, kwalifikacji oraz umiejętności kandydata, czy rozmowy z kandydatem (informacja o oczekiwaniach dotyczących wynagrodzenia). Ostateczna propozycja wynagrodzenia jest przedstawiana kandydatowi, a po akceptacji rozpoczyna się proces zatrudnienia. Pozdrawiamy, Dział HR Ambient System Sp. z o.o.

Ceslaw Nowy wpis

Witam jakie zarobki firma oferuje na stanowisku monter elektronik?

@Ceslaw

Hej, właśnie, też jestem ciekawy, jaka jest pensja? Jak posiadam doświadczenie w tej pracy 6 lat, to ile mógłbym dostać? I czy taki monter elektronik pracuje także weekendami, jak sa jakieś zlecenia lub wieczorami po 20?

Nicoldeon Nowy wpis

Dojazd bardzo daleki w stosunku do jakiegokolwiek przystanku, pytanie czy chcesz lać paliwo i eksploatować swój samochód, żeby tam dojechać. Ryczałt na paliwo się kłania. Ale oczekiwania mają spore i językowe również.

Grazia Nowy wpis
@Nicoldeon

A wymagają znajomości kilku języków czy jeden, ale konkretny starczy? Co innego jeszcze wymagają, co trzeba znać na wysokim poziomie? Za to paliwo to nie oddają kasy, chociaż jakieś jej części?

Firma poszukuje kogoś na stanowisko inżyniera wsparcia technicznego. W ogłoszeniu, które znalazłem w internecie, wspomniano o tym, że kandydat musi być w gotowości do wyjazdów służbowych. Powiedzcie mi, na jak długo zazwyczaj się wyjeżdża? I czy często odbywają się takie delegacje? Są one poza terenem kraju? No i czy można wtedy więcej zarobić w porównaniu do pracy na miejscu? Z góry dzięki za informacje, bo cały czas rozważam zatrudnienie się w tej firmie...

Kris Kozłowski

@Kris Kozłowski

Hej, hej, ale co do kasy, to tyczy się posad na produkcji, czy posad bardziej biurowych? Atrakcyjne stawki to dość subiektywne. Taka nowa osoba w biurze np. po prostu jako pracownik administracji to ile dostanie? Rekruter dopasowuje kandydata pod kątem umiejętności, czy np. wymagań finansowych?

Ambient System Sp. z o.o.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Inżynier Wsparcia Technicznego bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Dzień dobry. Nie odniosłam dobrego wrażenia na rozmowie kwalifikacyjnej. Dojazd bez samochodu - słabo skomunikowany. Biuro może nowe, ale sprawiał wrażenie obiektu bez duszy, typowy biurowiec korporacyjny. Pani rekrutująca nie potrafiła poprowadzić swobodnej rozmowy, czuło się spięcie. Nie mogę polecić tej firmy.

Trudno prowadzić swobodną rozmowę, gdy samemu jest się spiętym. Coś konkretnego poza tym zadecydowało o tym, że nie polecasz firmy? Jakie stanowiska dotyczyła rozmowa i czy rekruterka poinformowała o zadaniach oraz wynagrodzeniu?

Czym w AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ambient System Sp. z o.o.

Dzień dobry, W Ambient System Sp. z o.o. oferujemy m.in. następujące korzyści dla naszych pracowników: - dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego; - dofinansowanie kart Multisport; - preferencyjną ofertę ubezpieczenia na życie; - dodatkowy dzień wolny w roku dla wszystkich pracowników; - integracje i wydarzenia firmowe; - parking dla pracowników; - inspirujące i przyjazne środowisko pracy. To część benefitów, jakie oferujemy. Naszym celem jest tworzenie takiego środowiska pracy, w którym każdy jest ważny i może rozwijać się zawodowo. Zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy ! :) Dział HR Ambient System Sp. z o.o.

Kazik
@Ambient System Sp. z o.o.

Można wiedzieć, czy Operator Produkcji koniecznie musi dysponować doświadczeniem w firmie produkcyjnej, by u Was pracować, jak o tym piszecie w ogłoszeniu? Czy nie przeprowadzają Państwo wstępnych szkoleń i wdrożenia?

@Kazik

Dzień dobry, Uprzejmie informujemy, że nasze oferty pracy posiadają aktualne zapisy dotyczące wymagań, obowiązków itp., a każdy nowy pracownik Ambient System Sp. z o.o. bez względu na swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, zostaje wdrożony do pracy. Zachęcamy do złożenia aplikacji - wszystkie nadesłane CV weryfikujemy i kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dział HR Ambient System Sp. z o.o.

Poszukuję pracy w Gdańsk na stanowisku operator produkcji. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Dzień dobry, Wszystkie nasze aktualne oferty pracy zamieszczane są na firmowej stronie w zakładce "Kariera". Jeżeli nie posiadamy obecnie otwartej rekrutacji na interesujące Pana / Panią stanowisko, zachęcamy do przesłania aplikacji spontanicznej poprzez formularz: https://ambientsystem.eu/pl/pracuj-u-nas-2-2/rekrutacja-formularz-kontaktowy/. Dział HR Ambient System Sp. z o.o.

Gabriela

Możesz dać znać czy długo czekałaś na kontakt po wysłaniu aplikacji? Ile trwa cały proces? Mówili ile etapów trzeba przejść? Widziałam na stronie kilka ofert, na jedną nawet zastanawiam się czy nie aplikować. Chciałabym jednak uniknąć długiej rekrutacji

@Gabriela

Dzień dobry @GABRIELA, Aby znaleźć pracę w Ambient System Sp. z o.o. należy wysłać swoje CV w odpowiedzi na opublikowane oferty w serwisach ogłoszeniowych lub na stronie firmowej. Proces naszych rekrutacji wygląda następująco: 1. Weryfikacja nadesłanych aplikacji. 2. Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami. 3. Rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy. 4. Informacja zwrotna. W określonych przypadkach (specyfika stanowiska pracy) może powstać potrzeba zorganizowania dodatkowego spotkania – o takiej sytuacji kandydat zostaje przez nas wcześniej poinformowany. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie prowadzone przez nas rekrutacje trwały jak najkrócej. O dokładnym czasie oczekiwania na informację zwrotną informujemy kandydatów na rozmowie kwalifikacyjnej. Serdecznie zapraszamy do aplikowania na nasze aktualne oferty pracy. Dział HR Ambient System Sp. z o.o.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o. na stanowisku Embedded Developer? 21 czerwca pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

lolek

Głównie pieniądze

Pracowałem w firmie Ambient System przez jakiś czas na produkcji. Firma dobra na początek kariery. Jeśli chcesz nauczyć się dobrze lutować, oswoić z przyrządami pomiarowymi to polecam. Kierownik Produkcji zna się na tym co robi, dobrze tłumaczy i pokazuje jak dobrze robić. Jedyny minus to taki że ciężko o awans na produkcji - mały zespół ok. 10 osób, a wśród nich serwisant i brygadzista. Może teraz jest inaczej bo dowiedziałem się że wybudowali swoją siedzibę.

Faktycznie , wybudowali się w kokoszkach. Są ogłoszenia o pracę. Nie wiem jak zarobki? Chyba lepsze niż konkurencja ,tuż obok.

Grażyna

Czyli, że osoby bez żadnego doświadczenia też są przyjmowane na produkcję w Ambiencie? :) Czy są jakieś inne warunki zatrudnienia, które trzeba spełnić? Co do tego awansu, to czemu jest o niego ciężko? Wymagania są spore czy chodzi o to, że po prostu wyższe stanowiska są obsadzone?

inz
@Tomek

ja bym sprawdził u źródła:)

inz

średnia polska firma, głównie o charakterze inżynierskim: + własny produkt i r&d - całkiem nieźle dają radę z technologią + spore projekty jak na branżę w jakiej działają + atmosfera OK - mała firma - marne szanse awansów

Myśl pozytywnie

Przestańcie płakać i weźcie się za robotę.

Emilia
@Myśl pozytywnie

Dlaczego? Przecież taka rola tego forum, żeby wyrazić swoją opinię. Rozumiem, że Ty masz dobre zdanie na temat firmy?

Myśl pozytywnie
@Emilia

Różnie, ale to nie znaczy że trzeba płakać i narzekać, zawsze można zmienić miejsce.

Dorota
@Myśl pozytywnie

Albo myślenie. ;) Chodzi mi o to, że naprawdę jak człowiek się postara to wszystko można widzieć pozytywnie. Np., trudny w rozmowie pracodawca? To dobrze, możesz dzięki temu zdobyć nową umiejętność, którą jest właściwa retoryka z takimi przypadkami. Niska płaca? Super, to znaczy, że musisz się zmobilizować do lepszej pracy, z pewnością przyniesie lepsze wyniki. Itp. ;) Więc Tobie tutaj jest raczej neutralnie jakbyś miał oceniać?

Nie polecam, na rozmowie kwalifikcyjnej obiecują podwyżki a potem informacja, że nie ma żadnych podwyżek. Nie chcę, żeby traktowano mnie w ten sposób (wypełniam obowiązki, nie ma ze mną problemów) a Zarząd przyznaje sobie premie. Skoro tak rządzicie, że pracownicy nie mają podwyżek, to dlaczego od kilku lat sami się doceniacie? Odchodzą fachowcy bo nie szanuje się pracownika

Elo

Ambient System, firma która działa w takiej niszowej branży jak DSO gdzie raczej mało specjalistów w tej dziedzinie, skutecznie zniechęca wieloetnich pracowników, fachowców do tego aby dalej tam pracować, poza zwykłymi fizolami z pradukcji pracy szukają kierownicy działów i ludzie kompetentni w tej dziedzinie... (usunięte przez administratora)

Sławomir

Długo tu pracowałeś? Wymieniłeś sporo minusów pracy w Ambient, może napiszesz też coś pozytywnego? Co uważasz za największy plus tego pracodawcy? Ile można tu zarobić konkretnie? Czy to dobre miejsce dla młodych pracowników?

Czy w AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

nie

Tomasz

Jak świetna firma to i na forum nie ma zbyt wielu wpisów, polecam jeśli ktoś czuje się na siłach warto.

Ciężko jest w systemie 12/12 w AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Lolo

Nie ma takiego systemu, pracuje się 8-16.

Tomasz

Potwierdzam, bardzo dobra atmosfera w pracy, dynamiczny rozwój:)

Dawid
@Tomasz

Fajnie, że praca i atmosfera w firmie Ci odpowiada. Twoja opinia jest najlepszą rekomendacją dla przyszłych pracowników. Dodaj więcej szczegółów o szkoleniach i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Dla wielu osób rozwój i dynamiczna kariera jest priorytetem przy podejmowaniu pracy.

kamil
@Dawid

Dobra normalna firma nie ma się czego doszukiwać

kamil
@kamil

Ale kilka zmian by się przydało

Dawid
@kamil

Gdybyś miał możliwość wprowadzenia zmian w firmie AMBIENT-SYSTEM to jakie byłyby to zmiany? Chciałbyś, aby usprawniono zarządzanie w tej firmie, czy może piszesz o zupełnie innych aspektach? Twoja wypowiedź pomoże nam zrozumieć problemy, które w Twojej ocenie występują w tej firmie. Zachęcam do dalszej aktywności.

Helena

Wypadałoby Wam przypomnieć, że od ponad 25 lat Ambient System dostarcza zaawansowane produkty z branży bezpieczeństwa pożarowego. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu automatyki pożarowej, w tym DSO i SSP. Misją firmy jest tworzenie wysoce wyspecjalizowanych rozwiązań nagłośnieniowych do budynków i innych obiektów budowlanych, związanych ze skuteczną komunikacją, profesjonalnym dźwiękiem, a także bezpieczeństwem. W związku z prężnym rozwojem właśnie ogłosili rekrutację: https://ambientsystem.eu/pl/pracuj-u-nas-2/ Obecnie poszukują kandydatów / kandydatek na stanowisko: Specjalisty ds. handlowych, Inżyniera Akustyka, Inżyniera wsparcia technicznego i wielu innych. Może rozważaliście podjęcie pracy w tego typu przedsiębiorstwie?

Zostaw merytoryczną opinię o AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.?

AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 16 ocen.

AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.