Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.

Opinie o Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.

Widzę, że szukają tutaj pracownika na stanowisko biurowe. Firma oczekuje od pracownika gotowości podjęcia pracy w pełnym wymiarze czasu pracy. Dla mnie to żaden problem. W jakich godzinach by się tutaj pracowało? Firma oferuje kurs języka angielskiego w godzinach pracy. Czy wtedy ma się normalnie płacone za ten czas? Napiszcie, bo szukam pracy i myślę nad aplikacją w to miejsce. :)))

@tomek Nowy wpis

Gdzie można wysłać Cv ? I czy potrzebują do pracy ?

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Analityk Rynku w Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Czy w Sic Lazaro Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Worker3

Na xhwile obecną co do zakładu (fabryki). To jak w każdym liczy się masowa produkcja tylko tu dochodzi jeszcze jakość na dość wysokim poziomie. Dość często trzeba zrobić z niczego coś. Duże wymagania małym nakładem ( sprzętu, czasu etc etc). Zarobki w 8 godzinnym systemie pracy są mizerne, możliwe nadgodziny.

Przemysław Nowy wpis
@Worker3

Jak możliwe nadgodziny to ile można ich zrobić dodatkowo w miesiącu? Stawka wtedy jest wyższa niż normalnie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Worker

(usunięte przez administratora) to mało powiedziane....... Praca dla ludzi o mocnych nerwach i ogromnym zasobie cierpliwości.

Worker 2
@Worker

I jeszcze slabym wzroku, żeby nie widzieć jak szefostwo nic nie robi całymi dniami, wyzyskując zatrudnionych pracowników.

Czy w Sic Lazaro Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nadzór

Z każdym nowym pracownikiem zawierana jest umowa zlecenie na okres próbny jednego miesiąca.

@Nadzór

Nie na 1 miesiąc tylko na 3 miesiące i szkoda że to umowa zlecenie.

Magdalena

Po 3 miesiącach można liczyć na umowę o pracę? Jeśli tak, to czy jest ona na czas określony?

Waldi
@Magdalena

Umowa o pracę po zleceniu zawierana jest zawsze na czas określony, zazwyczaj aż do kodeksowego limitu 33 miesięcy.

Helena
@Waldi

"Zazwyczaj"? A jakie ewentualne warunki należałoby spełnić, żeby ten okres mógł ulec skróceniu? Istnieje tego typu szansa?

Czy w Sic Lazaro Polska Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Majowy

Na open space to się pracuje w korporacji, Sic lazaro to fabryka, pracowników administracyjnych jest garstka, a i tak ciagle uciekają, więc nie ma kogo sadzać w open space. Pracownicy produkcyjni pracują na hali produkcyjnej, to też nie można nazwać open space.

Helena
@Majowy

Czyli za plus uznajecie, że nie można tego miejsca zbytnio z korpo pomylić? Bo rozumiem, że kultura organizacyjna to raczej inna tutaj jest? Jaka?

Paint

Na malarni jest super,zwłaszcza na nockach spokój.A zarobki są bardzo wysokie w porównaniu do innych zakładów

Aktualność
Aktualnie prowadzimy akcję rekrutacyjną.
Poszukujemy pracowników na stanowiska:
Pracownik produkcji- szlifierz-gradowacz, monter konstrukcji stalowych, malarz- lakiernik, sprzątacz produkcyjny.
W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.
Jacha

To prawda....wiem o kim mowa

KAMIL

Bardzo chwalę ta firme

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

dajlo

witam, rekrutacj jakiejs nie ma wystarczy chciec pracowac i mniec jakiekolwiech checi i przedewszystkim chodzic do tej pracy, przyjecia sa na praktycznie kazdym stanowisku, monter spawacz, malarz, gradowacz, pozdrawiam

Sp

Jeśli potrafisz spawać na czas to się nadajesz

Olek

Tak spokojnie jest na tym wątku ale nikogo nie powinno dziwić bo firma ma dobrą opinię pracodawcy

Malarz nr 1

Ty daj zapalić już tam kilka lat nie pracujesz to nie podszywaj się pod starego pracownika ktury pracuje dłużej od mirusia i innych

Ma
@Malarz nr 1

KTÓRY

Daj zapalić

Pisze na forum bo nikt na firmie nie chcę mnie słuhac.Firma zatrudnia malarzy którzy nic nie potrafią a potem (usunięte przez administratora) ma do mnie pretensje z kierownikami czemu ja nie malowałem.Mirek się czepia że mu słabo balasty szykuje jak wszyscy tak samo robią.Nerwowo nie wytrzymuje

@Paweł Zastanawiam się kto z konkurencji zainspirował do wypisywania takich bzdur. Firma coraz lepiej sobie radzi to trzeba jej zaszkodzić?

Robson
@Andrzej

Nie interesuj się , rób to co do ciebie należy , zmniejszaj ryzyko zaszkodzenia firmie.

Szczególnie nie polecam młodym, ponieważ praca dla ludzi młodych na tej firmie to droga do wiecznego pomocnika albo do pracy której nikt nie chce robić + bezczelność i poganianie . Firma nie jest w stanie zidentyfikować wydajność pracy jak i jakość pracy. Zdarzają się przypadki kiedy zapisują na ciebie źle zrobione wyroby innych pracowników , dopisywanie godzin do zlecenia to normalka. Dyskryminację widać już od rozmowy kwalifikacyjnej i zarząd nie podejmuje żadnych środków dla identyfikacji zjawiska.

Norbert

Nie ma idealnych firm ale Sic Lazaro z opinią dobrego pracodawcy, warta jest żeby się tu dostać do pracy, polecam.

andrzej
@Norbert

co polecasz w tej firmie? nie wprowadzaj ludzi w błąd bo wpakują sie w tą firme jak ty i stracą czas bo tam nic sie nie osiągnie

marek
@Norbert

norbert trzymasz palca w dupie u dyrektora i jego wafla zaopatrzeniowca to sobie chwalisz.W firmie pracowało już pół Polic.Zastanówcie się dlaczego bo to byli dobrzy fachowcy.Ta dwójka rządzi w firme póżniej długo długo nic

Kielbasa

Miruś a mi mowiles ze nawet kolo 5 masz.klamca

Mirek

Na malarni są przyjecia.Ja po 6 latach pracy wyciągam 4500netto ale pot po jajach leci.Ogólnie nie polecam.Sporo chłopaków dobrych w tej firmie sie przewinelo ale widzą co się dzieje i zawijają się.Liderem jest Zbyszek kto zna ten wie o co chodzi...

daj zapalić
@Mirek

Mirek nie narzekaj ja pracuje od ciebie dłuzej ...weż się za lakierowanie bo Zbyszek będzie niezadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Sic Lazaro Polska Sp. z o.o. - Police

• Jak się pracuje w Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sic Lazaro Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.?

Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.