intek

Lubawa

Opinie o intek

łupak 2013-05-11 16:46
Firma niegodna polecenia, Prezes - totalna pomyłka, tylko Gosiulek ok!
biku 2016-04-24 20:09
Hej, a w ogóle dużo oni pracowników zatrudniają, bo niestety nie znalazłem od nich ofert pracy i mysle, czy w ogóle jest szansa na zatrudnienie.
latek 2017-07-28 12:32
wyczytałem ze teraz szukają pracowników, nawet sporo etatów
troche dziwne ze w jedym czasie aż tylu , wiecie czy nawał pracy czy może coś innego ?
Były pracownik 2017-08-03 19:07
Brak pomysły Prezesa na prowadzenie firmy, brak zleceń, ludzie sami odchodzą widząc co się dzieje w zakładzie. Prezes niestety sądzi że jest wszechwiedzacy a pracowników uważa za matolow , były zlecenia to się nie interesowal co się dzieje w zakładzie - zlecenia się kończyły a pozwolenia na szukanie nowych zleceń nie bylo-totalny bezsens. Pieniądze w kasie zaczęły się kurczyc to chcial kroić wynagrodzenia - aneksy w których zmniejszył wynagrodzenie zasadnicze to najniższej krajowej A reszta przezucil na premii tyle że uznaniowa... Te stanowiska na które są wakaty to po pracownikach którzy nie zgodzili się na te aneksy... Zresztą podejrzewam że będzie ich znacznie więcej... Nie polecam
latek 2017-08-03 20:18
czyli za 2000 PLN jako automatyk ?? + premia ?? dobrze zrozumiałem ??
to chyba żarty i życzę powodzenia na znalezieniu fachowca
Były pracownik 2017-08-03 21:50
Tak jest, fakt że premia do 2000 ale niepewna. Taki był chyba plan Prezesa, po odmowie nowych warunków przez kilka osób, wrócił do poprzednich warunków wynagrodzenia i trochę podwyższył wynagrodzenia tylko na jak długo?
psyholozka _15-8-2017 2017-08-15 16:23
Oj latek widze ze jak pracowales w firmie to goliles szefa -chyba niezle. Jak cie wyrzucil albo zdazyles uciec to szef BE. Latek tak jest na tym swiecie. Latek jak tak pisanie ci lekko idzie to pokaz szefowi ze potrafisz i bedziesz lepszy od niego. Potrafisz przeciez nie. Bylby dobry argument dla ciebie. Masz dobre rady bedzie ci latwiej. Bedziemy cie chwalic. Latek to typowe objawy. !!!
latek 2017-08-16 20:29
psyholozka , do kogo piszesz ?? do latka czy były pracownik ??
jak do mnie to to nie łapie o czym piszesz do mnie :)))))
znajomy 2017-08-17 12:32
Znam Prezesa z Durpolu.Czlowiek ambitny ,pracowity -nie korzystał z urlopu wypoczynkowego/ czasem zastanawialismy sie jak mozna tak niedoceniac zony,rodziny/,apodyktyczny.Moze zmienił się z wiekiem,z czsem.
Zostaw swoją opinię o intek - Lubawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie intek