Lewiatan

Częstochowa

Opinie o Lewiatan

esmeralde 2014-06-04 17:31:41
Witam. Nie wspominam dobrze pracy w sieci Lewiatan ponieważ pracodawcy dokonują bezpodstawnych opinii o pracownikach. Nie szanują pracy jaką każdego dnia się wykonuje. Nie mają ochrony która zapewniła by bezpieczeństwo a klient nie czuł by się jak " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; ponieważ każą zwracać uwagę na "ręce" klienta.
Zdecydowanie za mało kadry co sprawia że sklep jest niechlujny ponieważ "nie da się rozdwoić", chociaż człowiek bardzo by chciał zadbać o każdy aspekt.
Dlatego nie polecam tego sklepu!
Mogę dalej wymieniać ale nie uważam że najważniejsze rzeczy są.
( Dokładny adres Ul. Krakowska 61)

klient 2014-06-22 11:06:57
Witam. Sklep Lewiatan nie jest taki zły jako sklep jak piszę "esmeralde". Niestety w sklepie Lewiatan w którym robię zakupy przy ul. Barbary przy piekarni ARTO mimo, że obsługa jest bardzo miła to niestety nie można powiedzieć tego samego o ich szefostwie i kierownictwie ... Pani kierownik jest bardzo nie sympatyczna i bardzo nie lubiana, kiedyś zapytałem ją o jakiś produkt to wręcz odburkła coś pod nosem i odszedłem od niej. Szefostwo drze się na te biedne dziewczyny na cały sklep, a one niestety nie są w stanie się rozdwoić i robić wszystkiego na raz jak są tacy mądrzy to niech sami przyjdą i myją te półeczki czy te warzywka przekładają (tekst szefowej "Dziewczyny kto robił warzywa????!!!!!!!!!") jest śmieszny i dla klientów niezbyt fajny o 7 rano słuchać takiego darcia na cały sklep... ona sobie niestety nie zdaje z tego sprawy no ale to przecież szefowa ;/. Robię tam tylko zakupy ze względu na miłą obsługę dla której chce się wracać i świeży asortyment, ale gdyby nie te dziewczyny to poszedł bym tam tylko raz i po zobaczeniu miny kierowniczki i darcia szefowej już bym więcej tam nie poszedł.
dawid.m. 2016-05-02 11:12:24
ten sklep nie powinien istniec , wyzysk ludzi .
eka 2016-05-22 10:23:16
wyzysk ludzi czyli co masz na mysli? uzasadnij? jakie warunki tampanuja, na pierwszy rzut oka jak sie wchodzi do sklepu to wszystko jest ok, nic nie skazuje na to by ktos byl z asjerek niezdowolony, widac ze miedzy nimi panuje dobra atmosfera i sie dogaduja
Zostaw swoją opinię o Lewiatan - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lewiatan