Opinie o KONE w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KONE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KONE o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONE w Warszawa

Kone

Panowie jakie auto wybieracie w ankiecie ja wybrałem dacie a wy

@Kone

A czy jeździłeś kiedyś Dacia? Wiem, że to są samochody z tej samej grupy, ale jednak wykończenie w Renault wydaje się być trochę lepsze. Brak homologacji na 5 osób oznacza z reguły brak środkowego pasa bezpieczeństwa, a kanapa i tak jest cała. Gabarytowo Kangoo dłuższy o ok 30cm, co dla niektórych może być kłopotliwe. Otis jeździ Dacia, ja jednak zaznaczyłem Renault. Jak ostateczny wybór Dokkera ze względu na cenę przyspieszy wymianę naszej floty to też nie będę płakał z tego powodu.

@Kkkk

Tylko ten drugi w ankiecie jest 4 osobowy to już wolę dacię.

@Kkkk

Ten renault 4 osobowy to jest coś takiego jak van że 3 miejsca z przodu i 1 z tyłu tak czy się mylę .

@Kone

Dodatkowe trzecie miejsce jest dostępne jedynie dla wersji 2-osobowej. Przy 4-osobowej są 2 fotele z przodu i składana ławka 2-osobowa w drugim rzędzie. Dane że strony ranault.

Dac
@Kone

jeździłem Dacią to auto tragedia przecieka ,drzwi pasażera nie domykają się. Ciągle coś nie tak to spryskiwacz nie działa to zbieżnosc szlag trafia

Karol
@Kone

Nie ma na rynku innych samochodow??? Toyota Proace city, Opel Combo, Peugeot Partner Teepe

@Karol

Zachciało się 4 osobowych samochodów to teraz trzeba pocierpic największym szajssem na rynku

@Prezes

No tak, bo dwu osobowy fiat florino to najwyższy model. Z dwu osobowego luksusu przesiadamy się do okropnej daci

@Koneone

No to po co marudzić ze teraz to za duży to za mały przecież wiadomo ze robol SUVa nie dostanie tylko ma się przemieszczać z punktu A do punktu B

Jokers
@Dac

Chyba 20 letnia.... Dacia jest prostym samochodem , plastikowo- blaszanym. Jest cicha w porównaniu do obecnych samochodów . Duża , długa , nie wszystkie elementy są idealnie dopasowane , ale wszystko działa, jak nie działa to jest serwis. Dacia = renault. Ja głosowałem nad tym 4 osobowym bo większy, ale rozumiem że jak ktoś ma trójkę dzieci to woli dacie. Wy to byście od razu chcieli kia cee'd , ale toyotę w hybrydzie...najlepiej automat i z silnikiem 150 km. Docencie że auta będą 5 osobowe...

Mawawa

Czy wiadomo coś o bonach wakacyjnych od Państwa , czy kone dorzuci 100zl? Kilka lat nie byłem na urlopie, a zarabiam 4400 , więc mieszczę się w widełkach rządowych, fajna akcja

Kone 1234

4400 brutto czy netto bo jeśli netto to rząd nic nie dorzuci

Bolek

A kto za to zapłaci?

@Bolek

Brutto. Państwo, czyli my.

Kone 1234
@Mawawa

Jako kto pracujesz że tak słabo zarabiasz .

@Kone 1234

Jestem konserwatorem

Wrocek kone

Nam już oznajmili że premii nie będzie. Pensje do 80%. Lepiej iść na zwolnienie niż pracować za taką samą kasę

Obserwator
@Wrocek kone

Czemu klamiesz nikt nic takiego nie mowil. Chyba ze aż tak się obijasz to sa podstawy do uwalenia premii nawet do zera.lepiej weź się za robotę a nie A wymyślanie głupot.

@Wrocek kone

Weź się za robotę to zobaczysz premię dostałem wypłatę ponad 9 koła do ręki można tylko trzeba się wysilić a nie pisać pierdoły na goworku jak to źle jest w kone.

Bolek
@Wrocek kone

A ja czytałem w internecie że oddział we wrocławiu mają zlikwidować!

Otos

Ja nie jestem konserwatorem, także nawet resetu lce nie umiem zrobić. Mam od tego swoich podwładnych pracowników.

Koniarz

Słyszeliście Panowie może coś na temat wynagrodzeń i premii w czasach tego wirusa ? Sa pogłoski że mają zawiesić premię w tym kwartale . Jeśli tak to nie wiem czemu , aż tyle wypowiedzeń konserwacji jest ?! Jeśli wiecie coś więcej dajcie znać .

Fermenciarz
@Koniarz

Tak, to prawda, też o tym słyszałem, a także napisze więcej, kwietniowe pensje mają być 80%

@Koniarz

Zadzwoń do kierownika to się dowiesz a nie sorry lepiej pisać że się coś gdzieś słyszało i pisać pierdoły na goworku

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Robert

Witam, proszę o szczerą odpowiedź. Jak bardzo dzisiejsza sytuacja na świecie uderza w pracę w kone? Umowa mi się niebawem kończy (umowa próbna) jaka szansa, że zostanę a jaka, że nie zostanie mi ona przedłużona?

@Robert

Na jakim stanowisku pracujesz

Robert

Pomocnik konserwatora

Kone

Myślę że bez problemu przedłużą ci umowę

Miecio obserwator
@Robert

Bez problemu dadzą Ci druga chyba na pół roku i postawia warunek ze masz.zrobic uprawnienia.

Czy często w firmie KONE zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Miecio obserwator

Tak. Ale musisz.mieć plecy albo nieźle.wlazic w 4 litery odpowiednim ludzikom

Ucho Prezesa

Trzeba robić MBM nie ma przebacz, najważniejsza jest kasa, a jak zachorujesz to wypad z paragrafem za działanie na szkodę firmy ????

Kkkk

Przeglądy powinny być ograniczone do minimum, w razie awarii każdy powinien jeździć na swoje dźwigi i wracać w bezpieczne miejsce. Niestety w naszym zawodzie nie możemy liczyć na pracę zdalną jak osoby z biura, ale przynajmniej w jakimś stopniu firma powinna nas izolować od zagrożenia. Środki ochrony indywidualnej powinny być udostępnione wszystkim pracownikom terenowym. Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój sytuacji.

ed
@Kkkk

Jest jeden skuteczny sposób na ochronę pracownika przed niebezpieczeństwem pracy - zwolnienia. Jak wszystko będzie wracać do normy, zatrudniać ponownie. Szacuje się, że ok milion ludzi w najbliższych miesiącach straci pracę, do tego sporo osób wraca zza granicy czyli rynek pracownika się kończy. Jak ludzie pozostaną przez pół roku bez środków do życia, to wezmą każą robotę za każdą kasę.

Panowie, na jaką stawkę może liczyć teraz pomocnik konserwatora w Warszawie?

@Gość

Dzień dorby, jeżeli byłby Pan zainteresowany pracą w KONE oraz chciałby Pan porozmawiać o szczegółach, proszę o bezpośredni mail do mnie zuzanna.blazejczyk@kone.com. Pozdrawiam Zuzanna Błażejczyk Rekruter KONE

Z tego co słyszałem to w całym Kone pomocnik na start dostaje 3000 brutto

@Ucho Prezesa

Jeśli plotki w sprawie TKE się potwierdza to wiadomo skąd te podwyżki u was

Jakie plotki? TKE został sprzedany, ale nie Kone bo Kone zrezygnowało

Nowy pomocnik
@Gość

Witam wszystkich pracuje jako pomocnik konserwatora zarabiam minimalne wynagrodzenie . Proponuje jak najszybsze zdobycie uprawnień na konserwatora dźwigów .

@Ucho Prezesa

W Warszawie 3500 brutto ma teraz pomocnik

Kone

Zadowoleni z podwyżek bo ja szczerze jestem miło zaskoczony

Pomocnik
@Kone

Pomocnicy póki co nic nie dostali

Praga team
@Kone

No ja też, od paru lat było 80 zł brutto, teraz dali 107 zł! Sztos !

@Praga team

Nie wiem kolego chyba cały rok migałeś się od roboty albo masz na pieńku z kierownikiem . Ja dostałem 1000 zł podwyżki i jestem mega pozytywnie zaskoczony . Po wielu latach kone w końcu zauważyło w czym jest problem .

dokladnie
@Franek

ja dostalem 700zl, naprawde fajny ruch!

Kolega
@Franek

To dzięki kolega któzi odeszli w dużej ilości aby pod przymusem dać wam takie podwyżki jak nikt by nie odchodził to bys zobaczył podwyżkę jak świnie niebo a tak gratulacje super podwyzki

Alan
@Franek

To pochwal się ile teraz masz ?

@Alan

6300 brutto mam teraz . Jakaś premia , nadgodziny , może dyżur i zrobi się na prawdę fajna pensja . Przynajmniej dla mnie .

@Franek

No to jak na warunki korporacji to ładna stawka. Tak jak piszesz wymiany, premia i będzie ok. .o dyżurach się nie wypowiadam bo mam negatywne zdanie na ten temat

@Franek

Takie stawki, tylko w stolicy. Reszta kraju maks 500pln.

Otis

To dla wszystkich ?

@Otis

Tak

Konserwator
@Kone

Ja też jestem zadowolony! +1000zł. Myślę że trafił się nam dobry dyrektor, nie chowa się za drzwiami, wychodzi, zagaduje, próbuje poznać nasze potrzeby. Docenia ludzi którzy dają od siebie więcej niż "8-16, a do Ciebie na rejon nie pojadę bo Mirek ma 100m bliżej". Tempo wprowadzania zmian jest zaskakujące I myślę że szybko nadrobimy zaległości po K.B.

Pomocnik
@Konserwator

Na zebraniu było mówiono ,że podwyżki dostanie każdy nawet pomocnik.......i coooo?

Okonek

Oko wraca

Serwis
@Okonek

No i co z tego... jak by to miało coś zmienić?

@Okonek

Dobrze że wraca przynajmniej się na czymś zna .

Tradycja
@Serwis

Może ściągnie kogoś z powrotem

Franek

Serio ? Ktoś cieszy się że Okoń ma wrócić do kone ? Karierowicz i służbista , dla niego ostatnia rzeczą jaka się liczy jest człowiek . Otisa już prawie zniszczył , chcecie tego samego u nas ?

@Okonek

Wcale nie wraca, idzie do TKE, prezesem ma być u Niemca.

Saga

A czy wie ktoś może jak dostać się jako podwykonawca do KONE?

@Saga

Dzień dorby, jeżeli byłby Pan zainteresowany pracą w KONE proszę o bezpośredni mail do mnie zuzanna.blazejczyk@kone.com. Pozdrawiam Zuzanna Błażejczyk Rekruter KONE

Gerwazy

Panowie jutro walczcie o swoje.Nie spuszczać głowy.Jak to mówią do boju marsz!!!!!

@Gerwazy

Buuhaha... a z kim ty chcesz walczyć ? Lepiej z kim ?

Jerzy
@Gerwazy

3 zmiany w Warszawie !

Jan
@Jerzy

Od kiedy te zmiany?

Praga team
@Jan

Żadnych 3 zmian Ale konserwacja w weekend .... (usunięte przez administratora)

Kamyk
@Praga team

Ja tam się cieszę i nie widzę problemu, żeby konserwować dźwigi w weekend gdy nie mam zgłoszeń Będę mógł podgonic rejon, albo zrobić przeglądy na obcym rejonie za pieniążki

Henryk Z.

Witam wszystkich. Bylem na rozmowie w otisie i przymierzam się do zlozenia podania w Kone. Mam pytanie do pracowników serwisu z Wrocławia. Jakie warunku panują we Wrocławiu pod względem dyżurów i ewentualnie zarobków jesli mozna wiedzieć? Pracowalem w Łodzi i okolicach ładnych kilka lat lecz wróciłem do rodzinnego miasta. Nie ukrywając w otisie jak wszedzie daja auto 2 osobowe z możliwością pozniej na 5 osobowe pod wieloma warunkami. Pensja na poziomie 4300brutto nie wliczajac jakichś tam premi czy za naprawy i dyżury. W ogloszeniu natomiast w Kone jest napisane docelowe auto 5 osobowe. Czyli tez trzeba jakies warunki spełnić? Pozdrawiam

Kone Wrocław
@Henryk Z.

W Kone na początek też dostaniesz jakieś 4300 przez pierwsze trzy miesiące, później kolejna umowa na pół roku i też dorzucą jakieś 300. Przy umowie na stałe już raczej nic nie dorzucą. Na początku jeździsz autem z wypożyczalni, później dostajesz docelowe, albo 5 osobowe albo fiorino po koledze, a kolega z dłuższym stażem dostaje osobowe, musisz dogadać na rozmowie. Dyżury są dwa Wrocławski i Wyjazdowy. Wyjazdowy to cały dolny Śląsk. Dyżury masz maks dwa w tygodniu. Przed dyżurem nie idziesz do pracy i zaczynasz w tygodniu od 16 do 8 i po dyżurze tez nie idziesz do pracy, ale to teoria, bo większość ludzi i tak idzie do pracy i przed i po. W weekend dyżur trwa 24h od 8 do 8

@Kone Wrocław

Ale jak idzie do pracy to ma płacone ?

Rekruter KONE
@Henryk Z.

Dzień dobry, Cieszę się, że zainteresowała Pana oferta KONE. Zapraszam do kontaktu, a odpowiem na wszystkie pytania – kamila.bialek@kone.com Pozdrawiam Kamila Białek Rekruter KONE

Mietek obserwator
@Rekruter KONE

Odpowiem . Ta chyba naklamiem.

Kone

Panowie jak tam spotkanie w sprawie dyżurów jak będzie teraz wyglądał dyżur

Tak jak do tej pory

OtisSerwis

Witam kolegów z serwisu z Warszawy. Czy coś zmieniło się w sprawie dyżurów. Pensje wynegocjowałem na zadawalajacym poziomie. Samochód 5 osobowy, ponoć jakieś premie są, gpsy też przeboleje. tylko te dyżury ...

OtisSerwis

A to samo jacyś chętni na dyżury w takiej formie ? Na forum wyczytałem że bunt, ze stawką niska, forma słaba. To myślałem , że postawią się chłopaki i nie będą chcieli brać . Dziwne. To tak że wszystkim jest u was ? Że jak coś nie do końca dobrego wprowadzają to na forum piszecie że bunt, że zła polityka firmy . A potem na wszystko się zgadzacie ?

OtisSerwis

Ja mógłbym mieć tygodniowe np od poniedziałku do poniedziałku. Mi to nie przeszkadza , ale nie chcę mieć jak teraz w Warszawie w kone, x tego co tłumaczyli to jeden tydzień. Nocki, później druga zmiana, później jakieś dwa weekendy cały dzień, dwa weekendy noce. Strasznie utrudnione

@OtisSerwis

Będą nowe dyżury i lepiej płatne trochę cierpliwości

@OtisSerwis

Premia jest kwartalna 20% twojej podstawy i zlecenia 36 brutto za godzinę na ofercie rozliczane kwartalnie ile można teraz wynegocjować

Mieczysław
@OtisSerwis

Auto jest monitorowane przez arval nikt w Kone nie monitoruje i nie śledzi gdzie jesteś nie piszcie głupot

Mieczysław

Pracuję tu kilka lat i nigdy nie słyszałem żeby kogoś bez podstawy sprawdzali gdzie jesteś robisz swoje to nikt się ciebie nie czepia. Powiem ci że mam porównanie z innymi firmami i w kone jest dobrze a może być jeszcze lepiej

@KONE

Wiadomo. Cierpliwość to podstawa. Rok? Dwa? 5 ? Czy poczekamy aż , wszyscy odejdą ?

@Mieczysław

A kto płaci arvalowi. ? Kone Jak ktoś płaci to może wymagać ? . To tak jak nasz kone kontrakt 24/7 ,klient by płacił a nie miałby wglądu

Dyżury po staremu. Bez podwyżek

Kone Szwecja

Panowie nie ma co się kłócić dowiedziałem się że Firma konne w najbliższych latach planuje zrezygnować z europy ze względu na dużą konkurencję i przejść całkowicie na rynek azjatycki i amerykański

Kone Finlandia
@Kone Szwecja

Konne może i tak , firma KONE buduje mocną pozycję na rynku europejskim

Kone Szwecja
@Kone Finlandia

Ciekawe w którym kraju buduje taką mocną pozycję bo na pewno nie w Szwecji. Chyba że się mylę bo w 2019 r. w mieście w którym pracuje z Kone odeszło co najmniej 15 osób i przyszło do naszej firmy bo lepsze zarobki i lepsza atmosfera pracy.Ale za to ci którzy nie dawali rady u nas poszli do Kone bo przecież tam się nic nie robi a jakość serwisu jest na najniższym poziomie jaki może być. Tylko wpis serwisowy zeszyt i na następny adres

@Kone Szwecja

No i co to ma do tego ? Urządzeń przybyło więcej niż wszystkim innym firma razem wziętych. A to że odeszli. Takie mieli prawo.

Kone chiny

Jakoś nie widziałem w kone aby grube roboty robili podwykonawcy jako konserwator wymieniłem liny łożyska w silnikach. Łożyska w kołach zdawczych. Pionowalem prowadnice. Nie wydaje mi się aby te roboty były "cienkie" A jeszcze nie wiedziałem aby podwykonawcy takie roboty robili w kone. A co do konserwacji faktem jest że dużo nawet bardzo dużo dobrych konserwatorów odchodzi z kone a zostaną głównie młodzi bez pojęcia albo tacy co którzy już niewiele mają do emerytóry. Aktualnie w firmie naprawdę brakuje fachowców a serwisu kone nie można nazwać profesjonalnym.

Monter
@Kone chiny

Pionowałes prowadnice.Gratuluje.Kolego ty chyba nie wiesz o czym piszesz.

Ale z ciebie fachura
@Kone chiny

Emerytór -kolego nie pisz że pracujesz w Kone bo chyba matury nie masz a co gorsze to chyba samochwała w kącie stała.

Tradycja
@Kone chiny

Może audyt raz w tygodniu podniósł by jakość serwisu...

Franek

Jeśli będę miał pensję typu 10000 brutto mogę mieć te 160 dźwigów . I nie będzie to tylko moduł wpisowy .

Jerzy
@Franek

No i widzisz tym się roznimy , w normalnej firmie 160 dźwigów to dw rejony. Skoro za jeden firma płaci 4,5-6k netto.to powinienes mieć wtedy 10-12k netto . Na dodatek jeździsz jednym samochodem nie dwoma

@Jerzy

W normalnej czyli jakiej ? Powiedz gdzie tak dobrze płacą z chęcią pójdę na rozmowę ? Bylem na 4 rozmowach i dają 4.5 netto ale maksymalnie a nie minimalnie .

Rekrutowany
@Franek

Potwierdzam. Bylem takze na kilku rozmowach w roznyh firmach i niestety ale KONE poki co daje najwiecej (w zestawieniu rocznym). Firma kogucik daje 4.5netto ale minimalna na papierze a rrszte pod stołem. O samochodzie do celów prywatnych można pomarzyć. Smieszne ze tak narzekacie że tyle roboty tak mało płacą. Prawda jest taka że płacą normalnie czyli tyle co masz na umowie i na tyle co sie zgodziles. W czasie 8 godzin powinieneś pracować a nie narzekać że masz pracę. Nie wyrabiasz się to przekaż kierownikowi i nie stresuj się. Macie jakies gimnazjalne chwilowe nastroje- nie bo nie, nie bo za malo placi, rzucam papierami itp. Pozdrawiam uczciwie pracujących

@Rekrutowany

Mówimy o doświadczeniu min. 5 lat , uprawnienia na dźwigi z hydraulikami włącznie. Napisałem że 4,5 bo tyle opłaciły koncerny w mniejszych firmach 5.5 to minimum . Samochód to dyspozycji, no i bez gadania jest to samochód oczywiście 5 os, kombi. Przeważnie skoda , na jednej z rozmów był to opel, dacia . Kwestia dogadania. A zarzut , że pod stołem jest kłamstwem, nie te czasy. Pracodawca zatrudnia na pełną kwotę, ewentualnie roboty zlecone jakoś kombinuje. Jak ktoś chce odejść z kone , zna się trochę na elektryce, widział więcej niż monospace to proszę o CV utbzgloszenia@interia.pl Chętnie pomogę . Nie chcę podawać nazw , żeby nie robić reklamy

@Rekrutowany

Kolego, piszesz bzdury, nawet nie che mi się tych twoich głupot komentować

Hehe kolega rekrutowiec cały czas żyje że praca w kone to prestiż , on jest fachowiec. Wszędzie indziej jest źle , a jak ktoś ma lepiej to pewnie wszystko bez podatku. A samochody jakie jeżdżą po mieście w innych firmach to 30 letnie golfy i cc

@Marek

Jeszcze co do pensji , w kone rzeczywiście można zarobić jakimiś zleceniami, premiami a i pensje da się wynegocjować , ale co jak co ... Samochody są NAJGORSZE na rynku, wystarczy popatrzeć jakimi jeżdżą inne firmy , a i części nawet nie wiesz że to firma dzwigowa bo są nie oklejone. Ale jak wcześniej pisałem 5 osobowy to standard , a i z jezdzdniem po godzinach nie ma problemu

Nie zwalniają się z kone, bo znają się tylko na kone i boją się, że nigdzie poza kone sobie nie poradzą...zupełnie bez powodu, do odważnych świat należy, panowie

Witam serdecznie! W serwisie (usunięte przez administratora) znalazłem ofertę pracy w Kone na stanowisku Project & Change Manager (Kone Way Manager). Proszę o informację czy warto aplikować, jaką jest atmosfera w biurze, możliwości awansu i rozwoju zawodowego, itp. Z góry dziękuję!

@Zainteresowany

Dzień dobry, Cieszę się, że zainteresowała Pana oferta KONE. W razie jakichkolwiek pytań proszę o bezpośredni kontakt zuzanna.blazejczyk@kone.com Pozdrawiam Zuzanna Błażejczyk Rekruter KONE

@Zainteresowany

Moim zdaniem nie warto, walka szczurów. Praca brana do domu, dużo wymagań i oczekiwań , a nic w zamian.tak ogólnie wygląda praca u nas w biurze. Nie masz co aplikować. Stanowisko już jest zaklepane dla kolegi dyrektora działu.

@Adam

Dziękuję i pozdrawiam

Kone praga

Dowiedziałem się, że będą zmiany w rejonach po nowym roku i liczba urządzeń będzie większa 120/130 na konserwatora . Schody ruchome liczone z współczynnikiem 1.5 czyli np galeria z dwoma ciągami schodów to jak 3 dźwigi na biurowcu czy mieszkaniówce. Po pytaniu czemu taka liczba urządzeń, odpowiedź brzmiała że duża tabelki pokazują że jest czas , inni konserwatorzy robili przeglądy na obiektach za 20 zł / dźwig. Czyli dało radę wszystko pogodzić. Pomocników jest kilku, to będę sprzątać przed komisjami z konserwatorem. Będą wymmieni ,

Jp100%

Tak to jest jak na menagerow kierowników budowy zatrudnia się ludzi którzy pracowali w Ikea bądź innych firmach, a którzy nie mają zielonego pojęcia jak wygląda montaż. Każdy z was jest mądry, wchodzi w(usunięte przez administratora) przełożonemu, i karcie zwykłym monterem. Wasze miejsce jest (usunięte przez administratora). Każda lize (usunięte przez administratora) innej tak jak wy waszym przełożonym. Żenada. Nie sądziłem że człowiek tak nisko może upaść by zarobić pieniądze. Ostatnio taki Pan (usunięte przez administratora)uswiadalial mnie że coś źle robię trzymając rysunek techniczny montażowy do góry nogami...

@Jp100%

My na serwisie umiemy czytać do góry nogami , od prawej do lewej i na ukos. Poprawiłeś to co źle robiłeś ?

Praktykant

Jak tam nowy dyrektorek serwisu M? Słyszałem że niedługo sam będzie jeździł florino na dyżury?:)

Xyz

Jeśli to co mówisz się sprawdzi to wypowiedzenia znowu się posypią .

Wigilijny Karp
@Praktykant

Zmiany zmianami ale zaproszenie na wigilię dwie godziny przed czasem to normalne faux pas.Dobrze się bawiliście?

@Wigilijny Karp

To dokładnie pokazuje gdzie jest miejsce pracowników serwisu i za kogo nas mają . ŻENADA !!!

@Xyz

To specjalnie aby smacznie zjeść rybkę pierożki i inne przysmaki a tak to wejdą śmierdzące olejem OKSem Bóg wie czym konserwanty i odrazu odechciewa się jeść wytlumaczylem dlaczego tak było a 24 damy znać ze kończymy wcześniej dopiero o 16 milej pracy

El Chapo
@Xyz

Sami sobie zorganizujcie wigilię...i zakaz wstępu dla kierownictwa i pracowników z poza serwisu

@Prezes

I tu właśnie wychodzi słoma z butów

@Xyz

Może i słoma wychodzi z butów ale nie śmierdze smarem nie muszę tez chodzić śmiesznym nazwijmy to ubraniu ROBOCZYM trzeba było mówić teczkę do szkoły a nie narzekać jesteście po to aby dacie wam jak naj mniej aby my PRZELOZENI mieli więcej to tak działa więc bież bańka oleju smaruj technicznie prowadnice i szukaj pieniędzy bo nowy rok się zbliża nowe cele trzeba wyrobi

XYZ
@Prezes

Hehe...dobre...manager który tak myśli, nadaje się (albo nie) do prowadzenia warzywniaka na targu...także, dużo na zakupach...prezesie...hehehehehehehehehehehehehehehehe

Konedziady
@Prezes

Ty prezes lepiej zacznij wysyłać CV bo po nowym roku jak jeszcze się zwolni 10 "robili" to i wy polecicie na zbity (usunięte przez administratora)

Ktos
@Prezes

Współczuje wam w tej warszawie. Siedzicie tylko i koty dzielicie na forum jak jest zle w kone i nadajecie jednych na drugich. Ktos was pod przymusem tu trzyma? Nie ma innej pracy? Nie macie jaj by wprost powiedziec swojemu przelozonemu jak jest zle a na forum siedzicie i biadolicie przepychajac sie w bezsensownych wypowiedziach. Nie po to ktos wchodzi poczytac opinie o firmie by czytac wewnętrzne przepychanki.

Konedziady
@Ktos

W sumie na tym forum o tej firmie zostało już wszystko powiedziane kilka razy . A takie wewnętrzne przepychanki są potrzebne bo dają obraz jak jest a chyba o to chodzi . Inna kwestią jest to że my tu możemy sobie pisać i pisać a góra i tak nic sobie z tego nie robi . I po co mam iść do kierownika i mówić mu co mi nie pasuje jak jedynie co mogę usłyszeć to właśnie że nikt cię tu na siłę nie trzyma .

Zostaw merytoryczną opinię o KONE - Warszawa

• Jak się pracuje w KONE?

Zobacz opinie na temat firmy KONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 1 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KONE?

Kandydaci do pracy w KONE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

• Poleczki 35
    02-822 Warszawa