Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

Pan Rafał

Witam.(usunięte przez administratora) Mojemu znajomemu obiecali zaliczkę na poniedziałek jak zostanie w pracy 100 euro bo mu się kasa skończyła i dzisiaj musiałem po niego jechać bo nie dostał kasy. Czekam na odpowiedź email od księgowej od 5 dni roboczych. Mieszkania nawet spoko ale co z tego jak 10 euro na godzinę. Miałem pracować jako order picker a jak już przyjechałem ze wszystkimi swoimi rzeczami to zapytali się czy podejmę się pracy na produkcji bo nic innego dla mnie nie mają na ten moment, pozostawili mnie w sytuacji bez wyjścia. Po tygodniu powiedziałem że nie będę pracował na produkcji i mam to w poważaniu (znalazłem inną prace) to stwierdzili że już jest praca na magazynie, której się podjąłem bo po to przyjechałem. Po przepracowaniu jednego dnia na magazynie nadszedł czwartek czwarteczek czwartunio dzień wypłaty :) stan konta bez zmian nagle się obudzili że nie mają moich godzin i najwidoczniej nawet po ich przesłaniu emailem, pocztą i wizytą w biurze dalej nie są w stanie dokonać przelwu. Jak macie inną opcje polecam spróbować, jutro firmę czeka labour inspection i FNV jeżeli nie otrzymam swojego wynagrodzenia.

@Pan Rafał

W jakiej firmie i przez ktore AB w Holandii pracowales? Ab w Polsce to jest tylko posrednictwo, ktore kieruje cie do pracy w Holandii do jednego z wielu AB, np Ab Werkt, Ab Vakwerk, Ab Oost, Ab Nederland. Poza tym 10 Euro na godzinie to spoko stawka, a wyplata zawsze jest po dwoch pelnych przepracowanych tygodniach, wiec czego oczekujesz? Smiesza mnie ludzie ktprzy jada do Holandii i mysla ze dostana zaliczke za darmo, jak ledwo przepracowali tydzien. W Polsce tez latasz do szefa po tygodniu i prosisz o zaliczke? Badzmy powazni....

sernik

Wybieram się za 2 tygodnie do pracy w magazynie z serami, ktoś tam pracuje? Jakie warunki zamieszkania i czy jest praca na 40 godzin w tygodniu? lubie.sernik95@gmail.com

Magda

Czesc czy wybiera sie jakas dziewczyna 4 kwietnia do Niemiec na kwiatki ??

Anita
@Magda

Jade na kwiatki 4 kwietnia. Moj email dydu345@gmail.com

Napisalam na email

Zdzi
@Anita

Ja tez jade na kwiatki 4.04.2019 (usunięte przez administratora)

Iwka
@Magda

Ja się wybieram ???? (usunięte przez administratora)

Iwka
@Iwka

Wybieram się, znaki zapytania weszły przypadkowo

@Iwka

Kiedy dziewczyny jedziecie dokladnie i jak busem ? Ja wyjezdzan we wtorek o 19:10 z Bydgoszczy

Sebus 32

Czy był ktoś na ogórka h s, klarniowych w okolicach Dronen podobno mieszka się w hotelu jakie warunki czy są godziny pracy i jakie zarobki? Proszę o odpowiedź jak ktoś był lub tam jest.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Anita

Czy ktos wybiera sie z ta firma do Niemiec 4 kwietnia?

@Anita

Hejka ja się wybieram skąd jesteś ??

HoeGaatHet?

Czy ktoś pracował przez te agencje w centrum ogrodniczym? Byłbym wdzięczny za jakieś informacje odnośnie tej pracy

user

Witam. Czy orientuje sie ktos z państwa ile czeka się na odpowiedź biura po zaakceptowaniu oferty ? Dziękuję.

witam ,mam pytanie takie sensowne na poziomie czy opłaca się wyjechać do pracy z tego biura ,i na co najlepiej ? proszę o odpowiedz ?

Dramat

Ludzie dajcie sobie spokój przede wszystkim z ABOOST i "pakowanie" kwiatów doniczkowych. Ściągają ludzi a siedzieliśmy przez 4 dni na domku. Mieszkamy na jakimś zadupiu w środku lasu, warunki okropne, brak zamrażarki i podstawowych rzeczy. W pracy wyzysk, miało być pakowanie na hali a tak naprawdę dostajemy tzw. "widełki" które same w sobie są ciężki i rzucamy kwiatki na wózki, w szklarni.. Jednym słowem porażka... Oczywiście panie koordynatorki starają się pomóc ale niestety nie są w stanie nic zrobić.. Pracodawca nawet nie informuje dzień wcześniej o tym że zostajemy dłużej, ludzie nie są przygotowani na takie coś.. Jak zawsze polska nic nie wie i robią ludzi w kulki.. Także nie polecamy...

Roman
@Dramat

Warunki mieszkania ok może są lipa ale co dziwnego że kwiaty ze szklarni pakuje sie na sisikary w szklarni ? A z nadgodzin trzeba sie cieszyć jak było 4 dni przestój a nie marudzić Pozdrawiam

Dramat
@Roman

Czytaj ze zrozumieniem.. Tu nie chodzi o nadgodziny tylko o brak jakichkolwiek informacji...

Rroman
@Dramat

Takie uroki NL oby wypłata zrekompensowala te początkowe nerwy Pozdrawiam

Julka

Hej.Czy są tu jakieś kobietki które chciałyby wyjechać przez tą agencje ,a nie chcą jechać same tak jak ja.Szukam osób najlepiej z województwa.lodzkiego ja mieszkam blisko Piotrkowa Tryb.jak coś to piszcie julita.latacz@wp.pl

Werka

Hej. Tez szukam kogos ale jestem z Podkarpacia

Natalka
@Werka

No ja też szukam,kogoś do wyjazdu,ale jestem ze świętokrzyskiego.

Idzia

Witam. Pracowałam przez AB jakiś czas. Praca w porządku dużo godzin, przy stawce 10.49 zarobku tygodniowo ponad 400 euro za 50h. Przy stawce 9.69 e 50 h ok 350. Zwrot za mieszkanie 30 euro. Czym więcej godzin tym też mniej płacilismy się za mieszkanie. Warunki nienajgorsze, koordynatorki w nl nie są chętne do pomocy natomiast w Panie w Polsce więcej zalatwily niż te które powinny.

Robert
@Idzia

Pracodawca, który zatrudniał Cię za pośrednictwem firmy AB Job Service Polska, dawał możliwości do tego, abyś mogła pracować w godzinach nadliczbowych? Czy była taka możliwość dla osób chętnych, których głównym celem było otrzymanie wyższego wynagrodzenia? Jeżeli możesz, to napisz również, czy wszystkie warunki, które przedstawiła agencja w trakcie Twojego zatrudnienia, zgadzały się w rzeczywistości?

Aga
@Idzia

Witam a gdzie pracowałeś, bylabym zainteresowana wyjazdem

Wiola
@Idzia

A można wiedzieć przy czym pracowałaś i gdzie ? Możesz coś powiedzieć o warunkach mieszkalnych ?

Julka

Witam.Czy ktoś pracował przez AB Job Service przy pakowaniu kosmetyków w Niemczech praca na ok.4-5 tyg.Albo zamierza jechać pierwszy raz.

Doris
@Julka

Julka ja mam zamiar jechać do pakowania kosmetyków pierwszy raz

@Doris

Doris a masz może meila ,napisałabym do Ciebie.

Doris
@Julka

Julka to mój e-mail dorota.gucwa@interia.pl

Muszka
@Julka

Witam ,też jestem ciekawa .Bo właśnie też mam jechać przez tą firmę, do pakowania kosmetyków. Wie ktoś coś?

@Julka

Hej, ja bylam w zeszlym roku na pakowaniu kosmetykow w DSV, niedaleko Kolonii. Fajna lekka praca, pakowanie zeli pod prysznic, balsamow, szamponow itd. w pudelka, niezla stawka, z tym ze wyplata po miesiacu, a pracowalismy wtedy jakoś 4 tygodnie. Chetnie pojechalabym tez w tym roku, ale akurat termin mi nie pasuje, moze na wiosne na kolejna ture :)

Kaśka

hej moglabym prosić o jakiś email do Ciebie ? Mam pare pytań

@Kaśka

no wolalabym nie podawac publicznie takich informacji, wiesz RODO ;p pisz tu, jak tylko bede mogla to odpowiem na twoje pytania

Agnieszka
@Doris

Ja jadę pierwszy raz. Strasznie się boję bo nie wiem czego się spodziewać. Napiszcie jak było.

@Agnieszka

Normalna praca jako pakowacz, jest wyznaczony dzial na magazynie, hala na ktorym sa takie stoly/stanowiska po 6 osob, i kazdy robia okreslona rzecz: np. jedna osoba wklada produkty (zele, szampony, balsamy, kosmetyki do make-up) do innych pudelek, inna zakleja pudelko tasma i a inna daje pudelko na palete. i tak w kolko :) mieszkania maja dobre, zawsze w miescie, nie na jakis obrzezach, wyposazone we wszystkie sprzety, wifi, tv, pokoje zawsze dwojeczki, w mieszkaniu same kobiety, ale to jest minus dla par, bo nie moga razem mieszkac. Dostaniesz auto sluzbowe z nawigacja do dojazdu do pracy. Wyplata raz na miesiac, ale daja zaliczki. Nie ma sie czego bac :) ja wyjezdzalam w zeszlym roku pierwszy raz, przezylam, zarobilam fajna kaske i na pewno jeszcze tam wroce :)

@Marzena

A jak warunki mieszkalne ? I koszt mieszkania ? Czy ktoś z was już jest na miejscu? Wynagrodzenie się zgadza ? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Julka

Czy rekrutacja nadal trwa ?

@Julka

Pokoje ile osobowe ? Praca ciężka?

marcin
@Marzena

Ja moze jeszcze dopisze, bo wiem od kolezanki ktora wyjechala w tym roku na kosmetyki, ze praca jest lekka i bardzo fajna. oferta miala trwac 2 tygodnie a przeciagnela sie na 5 tyg, bo jest duzo pracy, wiec wszyscy sa zadowoleni. Mieszkania super warunki, internet, tv, pelne wyposazenie. jade z nia na wiosne na kolejna ture :)

diana
@Marzena

Witaj mozesz podać namiary na firmę czy agencje pracy była bym wdzięczna pozdrawiam Asia

aga
@marcin

a ile zarabia się do ręki?

Aga
@Marzena

Witam, a wiesz w jakim terminie jest wyjazd wiosną

@aga

milion

pyjko

nie polecam pracowałem tam bardzo długo i w ostatnim roku wszystko sie (usunięte przez administratora)

Paulina

AB Job Service Polska do pracy w Holandii na 28 stycznia poszukuje kandydata na stanowisko Pracownika Magazynu z Mrożonkami. Minimalny okres zatrudnienia to 1 rok i wynagrodzenie 11,55 Euro brutto na godzinę. Czy jest obecny na forum ktoś, kto składał już swoją aplikację do tej pracy? Jeżeli zaciekawiła Was ta oferta, to tutaj znajdziecie formularz aplikacyjny: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-magazynu-z-mrozonkami-orderpicker-m-k/

Czy są tu jakieś dziewczyny najlepiej z województwa łódzkiego ,które chciałyby wyjechać do pracy przez tą agencje ale nie chcą jechać same?Chciałabym wyjechać po Nowym Roku za pośrednictwem tej agencji ale nie chce jechać sama szukam jakiejś kolezanki/ek do wspólnego wyjazzdu.Ja mieszkam koło Piotrkowa Tryb.jak coś to piszcie julita.latacz@onet.pl

Natalka

Jest ktoś zainteresowany pracą po nowym roku ze świętokrzyskiego?jeśli tak,to proszę o kontakt-aniciaxxx@wp.pl.

Ana..

Witam. Czy jedzie ktoś z lubelskiego w najbliższym czasie z nimi do pracy? Co powiecie i pracy przy sortowaniu ziemniaków. Jakie warunki pracy?

Bubble
@Ana..

Napisz do mnie: darkbubble30@gmail.com

Tymek

Siema pracowal ktos z was w firmie brekz przy karmie z tej firmy???dajcie znac co i jak z gory dziekowa

Cjstone
@Tymek

Witaj, mieszkałem w harmelen bo pewnie tam by cie wrzucili jesli bys podjął tą pracę z chłopakami którzy tam pracowali było ich 3 i nikt nie narzekał bardzo dobra praca i zarobki w miare jak nie masz zamiaru pic i cpac to bedziesz zadwolony :)

Tymek
@Cjstone

Zarobki w miare czyli mniej wiecej jakie?nie mam zamiaru jade zarobic a nie bawic he mam jechac na zaladunek i rozladunek mozesz napisac cos wiecej jesli oczywiscie wiesz

Jula

Czy ktoś pracował przez tą agencje przy pakowaniu ziół w Holandii,będę wdzięczna za każdą informację.A moZe są jakieś dziewczyny najlepiej z województwa.lodzkiego co też beda jechać na tą ofertę praca jest od 12grudnia do 6 stycznia.

LMCH

Witam, czy wybiera się ktoś z rejonu kaliskiego do pracy w fabryce sera? Na 19.11? Szukam osób do wyjazdu, razem zawsze raźniej.

ciekawski
@LMCH

podaj maila, napiszę do Ciebie :D

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska