Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

Odradzam przesylanie dokumentów do tej agencji, wprowadzają ludzi w błąd. Rozmowa zaczęła się z panią Marlena która przedstawiła ofertę i kazała przesłać wszystkie dokumenty po przesłaniu okazało się że oferta jest już nie aktualna i że mogą przedstawić inna. Kolega ko taktowal się natomiast z Damianem który jest największym krętaczem z którym nie opłaca się wchodzic w żadna rozmowę szkoda czasu i pieniędzy. Pan Damian twierdził ze koleżanka jest nowa i nie zna się tak dobrze jak on i że oferta jest dalej aktualna. Prosił żeby wszystko od nowa zlożyć do niego poczym powiedział że do piątku będzie wiadome, po 2 dniach napisał że jednak do środy a dzisiaj oznajmił ze wirus jest w urzędzie i do grudnia. Robią z ludzi (usunięte przez administratora) i jeszcze Damian przesyła idiotyczne smsy w których się pogrąża... Brak słów. Nie polecam tego gościa bo nie dość że za Pracownika własną koleżankę by obrobił to jeszcze wmawia niestworzone rzeczy.

Anton

Agencija porażka kłamcy ten Damian jest (usunięte przez administratora)

Pawel
@Anton

Możesz coś więcej napisać?

pozytywnie o AB

Hej Ludki, widzę miszmaszek w opiniach. Hmmm tak szczerze, opinie to jakieś poszczególne osobiste przykrości na jakie niektórzy niestety się natykają w Holi. Jeśli w tym samym momencie wyjeżdża przykładowo 10 osób do tej samej pracy z jednej agencji i połowa na miejscu trafia ze wszystkim idealnie, a druga połowa dostaje gorsze lokum, nie dogaduje się z lokatorami lub w pracy ma kosy ze współpracownikami czy "przełożonymi" to rodzi się problem, często nie można pewnych kwestii zmienić, koordynatorzy owszem są też różni i mamy następnie opinie negatywne. Jadąc tam do pracy trzeba ścisnąć poślady i przeboleć pewne kwestie, zawsze można sobie coś wynająć samemu, do czego akurat AB nie ma problemu, a niektóre agencje jeśli chcesz odejść na wynajmowane lokum to mogą ograniczyć ilość godzin w pracy, bo nie mają jak Was kroić na chatkach. Osobiście pracowałem przez AB w dwóch różnych magazynach, w różnych okresach, więc wróciłem do Holi ponownie przez AB po zjechaniu do Polski. Mam zaliczone również inne agencje i szczerze powiem, że na miejscu z AB jest spokój w sensie takim, że nie "nękają" Was koordynatorzy z ciupy wzięci jak to np. jest ze słynną agencją C.....!!! Ja trafiłem na spoko gości serio pomocnych i nie wpierdzielających się w życie, a to ważne. Kasa jest na czas, natomiast ile zarobisz leży w kwestii często samej firmy, która Was podnajmuje od agencji, często sam dział w danym magazynie ma na to wpływ, oczywiście agencja swoje pobiera, ale to ich biznes, zawsze można się nauczyć języka holenderskiego i samodzielnie poruszać się po Holi i ich rynku pracy, ale to nie jest takie proste i potrzeba czasu! Także śmigajcie z AB, zawsze możecie zrezygnować i nie denerwujcie się na samą agencję jeśli już w pracy coś Was wnerwia, agencja to pośrednik, macie pozałatwiane dzięki nim na gotowe wszystko.

Zła
@pozytywnie o AB

Ja siedzę w Ab i było fajnie ale to już było i się skończyło.Ab nie wpierdala się w życie to fakt.Przecież inteligentni ludzie pracują w biurze.Niestety z pracownikami bywa gorzej.Biuro wporządku ,praca zajebista.Trochę mało kasy ale było spoko.Niestety ludzie potrafią wszystko zepsuć.Myślałam o dłuższej współpracy.Z czasem wynajęciu chaty,choć w pojedynkę to nie opłacalne.Niestety byłam w pracy zbyt szczęśliwa i jak to bywa u (usunięte przez administratora)zazdrosnych polaczków,musieli moją radość zdeptać.Firma nie jest zła ale wystarczy trafić na (usunięte przez administratora)osoby i plany szlag trafia.

Antek szprycha

AB job service to jedna z lepszych firm w Holandii kilka razy wyjeżdżałem z nimi i zawsze było spoko niedługo planuje tam powrócić

Gabi
@Antek szprycha

Właśnie wybieramy się z mamą do pracy właśnie z tej firmy na gruszki i jabka pozdrawiamy

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Border

Dziadowska Agencja przekręt czuć na kilometr każda agencja pracy jest dziadowska

BartoszW

Czy jest ktoś aktualnie na zbiorze porzeczki i mógłby się wypowiedzieć o warunkach mieszkalnych?

Wybiera się ktoś możne w najbliższym czasie na sadzonki truskawek??

OLa

Dziś dostałem na skrzynkę mail z prośbą o dokończenie rekrutacji i podanie danych wrażliwych . (czyli dokładnego adresu i innego szeregu danych wrażliwych . ) Nigdy nie podaje się danych wrażliwych (gdyż dane mogą być po prostu sprzedane ) Więc łudząc się jeszcze zadzwoniłem do tej firmy . (Z zapytaniem po co są im dane wrażliwe czy konstruują umowę albo coś ) Najpierw kobieta na mnie skoczyła bym na nią nie krzyczał . Potem kłamała i wmawiała mnie jakąś chorobę że to ''RODO'' zobowiązuje ja do pozyskiwania takich danych za pomocą formularza . (straszne to kłamstwo bo ''RODO ''chroni moje dane przed ''nielegalna praktyką '' i mówi w jaki sposób oni mają takie dane przechowywać a nie w jaki sposób wyłudzać dane teleadresowe. Bo ani pracy mnie nie zaoferowali ani nic .Tylko w załączniku podsunięto ''wabik '' w postaci formularza. Następnie ta kłamliwa pani zaczęła mnie mówić że każde CV '' powinno zawierać dane teleadresowe '' Co samo w sobie jest kłamstwem . (Co najmniej takim tonem jak nie zamieszczenie danych wrażliwych było przestępstwem ) ''W Anglii np w CV nawet nie zamieszcza się wizerunku .'' Jeszcze parę słów o RODO i danych osobowych Kiedy mogą być pozyskane używane i przechowywane gdy po pierwsze wyraziłeś na to zgodę, gdy firma wykonuje umowę, gdy ma ku temu podstawę prawną, jak np. prawo bankowe . Ale nigdy prze nigdy NIE UFAJ firmie która jak ta nic ci nie oferuje tylko żąda od ciebie danych wrażliwych . Nie konstruuje umowy tylko daj im dane bo potrzebne są im do rejestracji ? Kpina !!!!!! Odradzam wszelkie kontakty . Są lepsze agencje .

Paulina

Mam pytanie, chyba nietypowe tutaj, ale też dotyczy AB Joba. Na ich stronie nie ma już podanego wrocławskiego adresu, tak jakby ten oddział był zlikwidowany (ale w metadanych wciąż widnieje). Jest tylko Lublin, Opole, Kielce i Bydgoszcz. Wy wszyscy wyjeżdżaliście z pomocą wrocławskiej filii? Chodzi o ewentualną pracę w charakterze rekrutera we Wrocławiu. Stąd to całe zainteresowanie istnieniem filii.

Anonim12

Czy ktoś byl na sadzonkach w ette leur?

Anetix

Może ktoś jedzie do pracy przy roślinach ozdobnych do Holandii

rik

naprawde trzeba byc (usunięte przez administratora) zeby pojechac z ta agencja do holandii ;-)

Krystian.
@rik

Siema Rick. Ja tam nie narzekam wysłali-byście mi tylko kwity do rozliczenia za 2020 w Zoneb..e poczta nie na @. Pozdrawiam z PoLIN.;-)

kolargol

@dziwni ludzie U Ciebie jest większy problem bo brakuje chęci do pracy. Setki ludzi oceniają firmę dobrze jako pracodawcę!!

Aga

CZY ktos pracował przez ta agencję w Horst przy zbiorze truskawki szklarniowej ?

Magda
@Aga

Hej ja się zastanawiam nad wyjazdem,skąd jesteś ? Napisz do mnie na email: magdaztf@interia.pl

Firma AB Job Service wyzyskuje pracowników,praca bez ubezpieczenia społecznego,czyli jak zachorujesz nic nie dostaniesz. Nie ma składki emerytalnej. Pomimo tego że odliczają 25 euro na tydzień za ubezpieczenie. Dodatkowo odliczają 25 euro tygodniowo za dojazdy do pracy. Mieszkanie nora za 85 euro za tydzień...Pracowałem przez dwa tygodnie jako kierowca C+E.Więcej można zarobić w Polsce.Zdecydowanie nie polecam tej firmy.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie AB Job Service Polska na Kierowca? 21 października ogłoszenie na Lento.pl.

gfd

tygodniowki ale za pierwsza wyplata czekasz 3 lub 6 tyg a jak zrezygnujesz to moga nie wyplacic ostatnich dwoch.

tymek

bylem na stanowisku kierowcy w Goes.z godzinami masakra po odliczeniu nory zostaje tyle co w pl zarobie.nie polecam.

Dawid

Witam czy AB Job posiada pracę w order-pickingu jeżeli tak to jakie firmy i co o nich sądzicie? :)

Frendzel
@Dawid

Bardzo serdecznie nie polecam firmy Modexpress. Wymagają języka angielskiego, a stawka to jakiś żart, 9,70/h... W dodatku zapieprzasz jak mały żółwik, bo oczywiscie są NORMY (nie wspomnę o sorcie, czyli wkładaniu ciuchów do świecących półeczek przez 8 godzin...), a do pracy chodzisz 3 dni, bo obecnie kompletują ludzi na Black Friday, czyli po tygodniu „szkolenia” zarabiasz na domek. Ale cudowna supervisorka już zapowiedziała, ze na rzekomym Black Friday jak i po sobie odbijesz godziny, bo będziesz pracował 7 dni w tygodniu na 3 zmiany. Powodzenia! A i jeszcze odnośnie umowy, to podpisujesz ja , uwaga, na 3 h w tygodniu, wiec jak jesteś chory, to możesz od razu się pakować i wracać do Polski, nie polecam.

@kavi a w jaka destynacje się wybierasz ?

kavi
@Marek

sama nie wiem, jakis formulasz trzeba wpierw wyslac i za nich robote odwalac.masakra to po co te cv? zalezy co zaoferuja

Kavi

Hej, ktoś się wybiera od nich do pracy? Chciałby wyjechać razem jakoś na dniach lub od października? Zawsze raźniej lepiej ????

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska