Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

Milka

Witam :) czy mógłby ktoś podzielić się opinią na temat pracy przy pakowaniu czekolady w Sliedrecht? Za każdą odpowiedź z góry dziękuję :) pozdrawiam :)

Norbert

Widzę, że AB Job Service ma naprawdę bardzo długa listę ofert pracy. Mam nadzieję, że firmy dla których organizują ludzi będą podnosić zarobki, nie maja innego wyjścia.

Tt

A Edytka w jakim wieku jesteś?

edytka88
@Tt

w kwiecie wieku 28 lat :)

Cherry
@edytka88

Ja zastanawiam się nad wyjazdem. Pakowanie sałatek. cherry153@vp.pl

edytka88
@Cherry

Siemka napisałam priv :)

Bodzio

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jakie roboty są najlepiej płatne? Jakie mieszkania dają pracownikom za granicą?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Bartosz

Chcę wyjechać za granicę do pracy i sprawdzam agencje. Dobrze piszecie o AB Job Service Polska a ja wcześniej słyszałem o nich, że do bardzo dobry pracodawca. Mam prośbę o kilka informacji jakie kierunki mają najlepiej dochodowe no i warunki mieszkaniowe?

Natalia

Może ktoś zna inna agencję znacznie lepszą, być może? Ideałów nie ma ale AB Job Service mam sprawdzoną. Mogę spokojnie z nimi jechać a poza tym mają fajne oferty, przynajmniej dla kobiet! Agencja ma już swoje długoletnie doświadczenie na rynku pracy!

@Natalia

Jak co roku wyjechałem. Pracuję, mieszkam, zarabiam pieniądze. Pozdrawiam! Jacek

nico
@Jacek

Przy czym pracujesz , i jakie są warunki, jak możesz to napisz.Poadrawiam i dzięki z góry.

@nico

Witam! Ja co roku jeżdżę na zbiór gruszek. AB jest firmą uczciwą. Nigdy nie było problemów z wypłatą. Warunki mieszkaniowe są w tym roku luksusowe. Podkreślam to są moje doświadczenia i nie ma żadnej pewności że Tobie będzie również tak dobrze, ale życzę Ci żeby było Ci jeszcze lepiej. Pozdrawiam! Jacek

goodi1235
@Natalia

przy czym pracowałaś i gdzie ?? z góry dzięki za odp. Pozdrawiam

Piana

Z 1200 Euro chociaż tam się zarobi na miesiąc,?

Bodzio

Pracowałem z agencją już nie jeden raz. Jestem zadowolony i sądzę, że jeszcze skorzystam, polecam

Baśka

Bardzo podoba mi się oferta agencji AB Job jest sporo pracy.

Baśka

Wydaje mi się, że opinie z forum nie pomogą w wypracowaniu sobie opinii o agencji. Tak skrajnie różne wypowiedzi nie pomogą . Najważniejsze to trzeba pilnować wszystkich tematów podczas podpisywania umowy z agencją. Widziałam dosyć ciekawe roboty w ostatniej ofercie.

jesli zamieszkasz na stodole to jest tam czarnulaq z żagania , kropka na nia tam wołaja i za małą opłatą wezmiesz sobie ja na pokój

Ab żenada

Wszystkie dobre opinie to stek bzdur!!!! Na miejscu jeden wielki czeski film...kobiety mieszkają w jakiś ruderach z facetami!!! Drzwi szafek zostają w rękach, kurki z kranu zostają w rękach, do pracy dojeżdżają starą kozą z luźnym łańcuchem, który ciągle spada i za tą lożę też pobierają kałcje...tzw Polska koordynatorka się nie odzywa. Nie ma wpływu na ilość godzin pracy... Totalne nieporozumienie!!!!! Po cholerę wysyłać ludzi do pracy, której nie ma???????????? Serdeczne pozdrowienia dla pracowników tejże "wiarygodnej" agencji. Odradzam wszystkim. Bo te dobre opinie to oni chyba sobie sami piszą- żenada!

goodi1235
@Ab żenada

przy czym robiłaś i gdzie??

Ochotnik

Widziałem ofertę pracy przy zieleni miejskiej w Holandii. Czy już ktoś był na takiej robocie? Czy przy tym można zarobić w miarę przyzwoicie? Czy są wymagania językowe? Słyszałem o agencji, że jest dobra i zdecydowałem się na taką robotę. Może jest coś lepszego?

TakiJa

Byłem dzisiaj w punkcie na hempla w sprawie wyjazdu na zbiór jabłek do holandii. A więc tak: wyjazd na 2-3 tygodnie max, planowany termin wyjazdu koniec sierpnia, początek września. Z tego co się dowiedziałem to po odjęciu kosztów ubezpieczenia i zakwaterowania wychodzi około 7-7.5 euro na ręke. Jedzie ktoś? Ja się zastanawiam jeszcze.

@TakiJa

ja jade byłem rok temu i polecam. Godziny są, pieniądze co tydzień na konto, zaliczka 50e po 3 przepracowanych dniach, jedyny minus to troche krótko, ale idealne rozwiazanie dla tych co maja urlop w Polsce i chca dorobić. Ja polecam.

@Bart

O widzisz, to ile tak szczerze idzie wyciągnąć na ręke przez te 2-3 tygodnie?

@TakiJa

Masz ok. 50e dniówki wiec łatwo policzyc. zalezy czy się bedzie pracowalo w soboty ale to już od gospodarza zalezy. ja pracowałem w soboty i miałem 312e na tydzien. Po powrocie dostaniesz jeszcze 10% wakacyjnego od całości .

@Bart

To w sumie nie tak źle. A warunki mieszkaniowe jak? Jeszcze jedno, powrót oni zapewniają czy samemu się trzeba o to postarać? Dzięki za odpowiedzi w każdym razie.

@TakiJa

Domki w miarę przyzwoite 5 osobowe jest wifi wyposażenie też ok ale to zależy na jaką lokalizcję trafisz ja bylem niedaleko Rotterdamu. Powrót we własnym zakresie. Ja zawsze biorę 100e ze sobą 70 na busa powrotnego i 30 spokojnie starczy na przeżycie jak się weźmie jedzenie z Polski.

Maniek

AB Job Service jako agencja pracy mają prace nie tylko za granicą ale również w Polsce. Jeśli komuś nie odpowiada praca na wyjeździe może to robić w kraju? Po co to narzekanie, a hotelu z pięcioma gwiazdkami nikt nie dostanie.

www

dostał już ktoś odpowiedź w sprawie pracy na jabłka i gruszki ?

Alu

Wyjeżdżam do pracy i mam mieszkać w markbese, czy już ktoś tam mieszkał i jak tam jest

@Alu

Witam! Miejscowość nazywa się Marknesse. Jest tam budynek zwany stodołą , mieszka tam ok. 150 ludzi. Jak tam jest? Jak zwykle zależy od tego na kogo trafisz. Niektórzy ludzie mieszkają tam od kilku lat i naprawdę traktują to miejsce jak swój dom, ale niestety nie wszyscy . Druga sprawa to to że jest to AB oost , czyli największy oddział AB. Z tego powodu organizacyjnie nie zawsze wszystko jest OK. Plus jest taki , że niedaleko jest Chez - najlepsza dyskoteka w okolicy. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Ulka

Takich agencji jak AB Job Service może powstawać więcej.

Lucjan

Problemy z pieniedzmi.. nie wyplacaja na czas.. koordynator nie odbiera teleonu lub nie daje odpowiedzi na zadawane pytania.. to moja pierwsza agencja i wiecej przez nia nie pojade.

Ggy

Chociaż z 1500 euro miesięcznie tam się zarobi?

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska